Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
lolliklubist
 
punane joon 05. juuli 2013, kl 21.48
Hakkab tulema, ööliine!:)))
Sealt ei oska mind ilmselt keegi otsida. Kaalun su pakkumist tõsiselt!
 
Sugutäkk 05. juuli 2013, kl 22.02
Oo ööliine! Ma luuletan sulle siia varsti suure lulla :))) faaakkk, minuga ei mängita nii! Rrrrh
Punane triip ära ürita siin meid kupeldada :))) Nagunii loed seda aga ei tunne midagi? Tubli! Krdi monkeyass
alissandra 07. juuli 2013, kl 22.15
Skiska, mis sa ikka keksid oma kahe ämbriga, mul aega neid küõll korjata. Las ikka kasvavad, kel neid pisitillukesi isu kokku kraapida ongi. Pealegi ma nii palavaga ise ei lähe iial metsa ja krt no on need mehed ikka pimedad küll(minu mehed) ja ma olin lausa tige, et nad pidid mu kõige kiiremal päeval minema mulle nuhtlust kaela tooma. Õnn, et rohkem polnud ja ega panin nad ie neid puhastama ka.
 
NUMMIKAS 08. juuli 2013, kl 14.53
Ehh, Alissa, ma tean, mida sa tunned. Meil armastatakse ka nt pühapäeva õhtul maasikapeenrad tühjaks noppida ;) Ise ollakse veel rõõmsad, et saadi aidata- et mis see moos siis keeta ei ole, marjad juba nopitud :)

Teine kurioosne kokkusattumus on alati see, et kui mul on tahma-Toomas külas ehk mees korstna otsas, siis tuleb mõni kutsumata külaline. Eile oli jälle selline päev- mul köök tahmane nagu pommiauk, aga kallis külaline palub kohvi :)
 
ööliine 09. juuli 2013, kl 00.48
Selleks, et avastada korstna varjust murakad, tuleb elada koos korstnaga 22 aastat. Geniaalne, kas pole?
Palju ma neid magusaid mamme leidsin, nimetama ei hakka a seda ütlen küll: homme lähen uuesti


Kle sina isase looma moodi asi, sa ju puhas jutulind. Luulega või ilma, sel pole suuremat tähtsust
lollipopu 09. juuli 2013, kl 06.45
tead liineke, sa võta veel see korsten kaissu, võid veel rohkem uvitavat sealt leida ;)))
 
ööliine 09. juuli 2013, kl 15.45
Popu??? Korsten on oma paarkümmend meetrit kõrgusesse, kuhu ma ta panema peaks. Isegi sängi alla ei anna teist peita
 
skiso 09. juuli 2013, kl 20.10
nu ei mina keksi miskit. jalg juba nõnda tönts, et hia kui astuda kannatab. ja seened olid seene mõõtu. need mis ei olnud seene mõõtu, need jäid metsa. saad ükspäev puhastada neid, sest kuhu nad ikka mujale sealt sattuda saavad.

nummikas - koff tuleb enne korstnameest alati valmis teha ja hia oleks, kui nädala sakuska ka. kunagi ei või teada, kui kaua tema sinna pika korstna otsa ronib, kaua tema seal otsas istub, kaua alla komberdab ja mitu korda vahepial alla kukub.

ja pika korstna saab liinepimedusest lühikeseks niiviisi, et korstna alla tuleb auk kaevata. nii sügava kaevad, kui lühikest korstent vaja on. eimidagi keerulist.

oli hea jälle abiks olla vahepial.
 
NUMMIKAS 09. juuli 2013, kl 21.17
Vaata, Skiso, selle korstnamehega on mul vägagi selged sotid- enne ei ole miskit koffi ega kooki ega üleüldse midagi, kui korsten läigib ja pliit tõmbab. Kukkumise ohtu ka pole- kõva kõrgusepraktika selja taga...no need Väike-Maarja ja muud putitamist vajavad tornid ;)

Aga kutsumata külalistega on teised lood- nendega ma sedasi karmilt ei oska.
 
von Freen 10. juuli 2013, kl 16.48
ahah.
seda oligi karta kurta ja aravata, et jälle oma enda isiklikke poolikuid diskrimineeritakse.

puhas pere vägivald.

leebeks arenenud kodanikud tellivad juurode eest ametlikult võõra trubakiipsaja, mitte ei aja hanguga oma musikesi tasuta sinna truba otsa.

hea seegi, et mingigi südametunnistus ikka paistab kusagil varjusurmas vegeteerima, et vähemalt omale ikkagi koffi ja kooki trubakiipsamise ajaks valmis ei vaaritanud nuja siis mugavalt distantsilt, päevavarju all neid mõnuga tarbides, valjuhäälselt ei juhendanud seda operatsiooni seal.
 
NUMMIKAS 10. juuli 2013, kl 17.26
Vastupidi- meie vägi on perevallas.

Aga aitüma jälle häid õpetusesõnu jagamast. Ma ei tulnud selle pealegi, et palkoni peal head-paremat rüübates kõrgemale poole õpetussõnu hüüda. Selle plaani viime ellu esimesel võimalusel. Järgmisel aastal vist ei saa, kuna mäletamist mööda (aga ega see mälu pole ka enam see...) võeti päälinnas ühes vanas majas vastu miskisugune seadus, et nüüd tuleb iga viie (?) aasta takka ikkagi omi eurikuid tuulutada ja kuldsete nööpidega spetsialist kutsuda, et too väljastaks tahma puudumist tõestava dokumendi.

Seadusekuuleka kodanikuna peab vist tõesti vähe leebemaks arenema.
 
ööliine 10. juuli 2013, kl 20.37
Kuulekas mäepealne on viie aasta pärast vastu võtnud kõik kuuldud soovitused, mis saadavad kuldsete nööpidega spetsialisti muuseumi
 
NUMMIKAS 10. juuli 2013, kl 21.43
Ma vahepeal kohe leebusin üdini! Järgmisel aastal pakun kalli kuldnööplase teenuse kasutamisel oma abistavat kätt ja teen sel ajal, kui ta korstna otsas askeldab, keskütte katlasse korraliku tule. Tema siis sudib harjaga ülevalt poolt ja mina põletan kuuma leegiga altpoolt. No kuidagi peab ju selle tahma korstnast kätte saama.

* Peale seda ettevõtmist võivad nad selle kuldnööplase muuseumi viia küll. Väljanägemine peaks eksponaadile igati vääriline olema.
lollipopu 11. juuli 2013, kl 09.25
ja et see kuldnööplane kortsna otsast alla ei kukuks, pead sa, NUMMIKAS pakkuma teist (k)abistavat kätt.
köhimisel näituseks.
muidu ta ju kukub alla ja siis pole museummi miskit viia.
 
NUMMIKAS 11. juuli 2013, kl 11.06
Lootuses, et ta ikka õigest otsast köhib, võin teda veidi (k)abistada küll. Samas võiks tulevase eksponaadi lihtsalt koormarihmadega korstna külge kinnitada. Siis oleks tal käed-jalad vabad ja mina saaks rahulikult allpool lebotada ja vägesid juhatada.

* Ma kardan kõrgust.
 
ÜKs Neist 11. juuli 2013, kl 18.37
No lõpetage see lõõpimine ma ütlen. Auväärse ametimehe kallal siis niimoodi...

Vanasti, ma ütlen vanasti, maksti Emajõe Chicagos korstnapühkimise eest emandate poolt ka natuuras(70-ndad aastad). Rääkimatta kohvist, konjakist.
Teie siin aga laseme alt veel tuld ja vaatame mis saab ja seome kinni...koormarihmadega. Õudne! Või siis, et vaadatakse seda kõike pealt l e b o t a d e s!
 
ööliine 12. juuli 2013, kl 09.33
Ossa!! Ja juba ta erutus, ilma ei millegita
 
Triinu 12. juuli 2013, kl 09.39
Tere Mull on selline mure kui ma tellisin internettis Green Coffee Small kõhnumis kapslid ja ma maksin kohe internettis ära ning saadetakse pakk kulleriga koju .Kas ma pean kullerile midagi masma kui on makstud arve internettis ära
 
ööliine 13. juuli 2013, kl 00.31
Noh, missiis nüüd. Loomulikult pead kullerile midagi
märkama.
Ükskord ma ei märganud ja kuller hakkas kohe masma.
Tähendab, mina hakkasin masma, aga kuller ei märganud.
Natuke läks segamini meil temaga
 
ööliine 13. juuli 2013, kl 20.55
Ära sa märgi, teisik on mind kenasti asendanud, kui ise ära. Einoh, tubli, tubli. Ja ära sa siis unusta mind alates järgmisest nädalast asendama, ma siis nimelt puhkusele
 
ööliine 13. juuli 2013, kl 23.48
Puhkama peab. Muidu ajavad lolliks nemad. Ja ega ma niivõinaa niipalju siin ei ole, et keegi mind asendama peaks
 
Liinepimedusest 14. juuli 2013, kl 09.34
Võta nüüd vabalt, eksole :D
 
NUMMIKAS 15. juuli 2013, kl 17.29
ÜKs Neist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No lõpetage see lõõpimine ma ütlen. Auväärse ameti
> mehe kallal siis niimoodi...
>
> Vanasti, ma üt
> len vanasti, maksti Emajõe Chicagos korstnapühkimi
> se eest emandate poolt ka natuuras(70-ndad aastad)
> . Rääkimatta kohvist, konjakist.
> Teie siin aga
> laseme alt veel tuld ja vaatame mis saab ja seome
> kinni...koormarihmadega. Õudne! Või siis, et vaada
> takse seda kõike pealt l e b o t a d e s!

Vaata, kullake, meil on praegast 20-ndad ja vastavalt sellele on ka käitumismallid. Kui taas jõuavad 70-ndad, siis hakkame jälle natuuras maksma ning kohvi ja konjakiga seestpoolt määrima. Sinnamaani peate ära kannatama :)
 
von Freen 16. juuli 2013, kl 19.46
* lühikese vahemärkusena, tahtmata teisi segada...


mul on praega sajaviiekümnendad muidu ja natuura eest makstakse juurodega.

vähestel harvadel juhtudel ka kohvi ja konjakiga.
 
NUMMIKAS 16. juuli 2013, kl 20.29
* Kiire kähkukana, et minu kõrvalhüpet ei märgataks...

Millise kalendaari alusel siis Oburjes aega arvatakse? Eurod võtsite hõisates vastu, aga Eesti aega ei austa sugugi mitte?
 
Sugutäkk 17. juuli 2013, kl 00.23
Te olete siin vist ainukesed normaalsed inimesed kelle jutust ma mingit vandenõud minu vastu välja ei loe. Loogikaga ma siiski saan eraldada mõningad aga üldiselt kui tunnen, et olen kõige haavatavam siis mind kõige rohkem üritatakse panna tegema või ütlema asju mis nende mainupulatsiooni taset ainult suurendada võimaldaksid.

Ma tean millised te olla üritate ja et te olete võimelised nõelama kui soovite või kuid teid kästakse. Mina seda ei tea kumb on õige, kas teid kästakse või te soovite. Nii et andke teada kuna soov ja käsk on minu jaoks erinevad asjad ja ma ei taha olla mingi rumaluke, ühesõnaga käsk. See, et teile vahest meeldib, ei tähenda, et vastasite minu konkreetsele küsimusele.
 
Ants 17. juuli 2013, kl 10.16
Kui LOLL peab selle klubi liige olema. Juba nimi ütleb , et kui oled selle klubi liige , siis sa ei tea mis on solvang. Kui lolli juttu ajada siin võib ja kas tarkadele on sellesse klubisse sissepääs keelatud?
 
NUMMIKAS 17. juuli 2013, kl 12.44
Juttu võib ikka ajada, aga peab olema piisavalt loll, et mitte solvuda, ropendada ja teiste lollustele halvasti reageerida. Ka tarkurid on teretulnud, sest üks loll võib rohkem küsida, kui seitse tarka vastata. Klubi liikme staatus võib sind tabada aga kõige ootamatumal viisil ;)
 
Sugutäkk 17. juuli 2013, kl 15.33
Mmh jeeh! Ja milline kiisuke sa veel oled.. See kruvimine on odav manipulatsioon, tahan külmi fakte ja siis ma ise otsustan.
 
Sugutäkk 17. juuli 2013, kl 15.34
Või on sul kiisuke ja on neid mitu? Koitis seda küsida alles nüüd!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!