Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
lolliklubist
 
NUMMIKAS 17. juuli 2013, kl 15.47
Mul on kiisuke ja mul on neid mitu :)

Mida sa enam otsustad, kui juba külm oled?
 
Sugutäkk 17. juuli 2013, kl 16.11
Fakt mitte fuck! Mina ei ole külm aga kes on? Jälle üks küsimus ja soojus mis mu.. kust see soojus tuleb?
 
NUMMIKAS 17. juuli 2013, kl 17.17
Külmad on faktid, mida sa ootad.

Äkiline soojus võib olla tingitud erinevatest asjaoludest. Eeee...näiteks vanusega kaasnevast põiepidamatusest. Samuti pilvest, mis vahepeal nihkus päikese eest minema. Või hakati keset suve äkitse kortermaja kütma.
 
LOLLAKAS 18. juuli 2013, kl 00.46
Kas keegi mind ei mäletagi? Kuidas te võite? Prostituut Zenta oli minu suur sõber, kahjuks on ta juba 2 aastat surnud... Nutan siiamaani :(
 
Sugutäkk 18. juuli 2013, kl 01.11
Oligi vist minu teema. Niiet ärge siin rohkem
kobisege.
 
Sugutäkk 18. juuli 2013, kl 14.04
Sa viimane Sugutäkk siin ei ole mina. Te vist juba teate, et siin mõni vale nime all mingil eesmärgil kommenteerid. Mis jõud teda seda küll tegema pani?
Ja pealegi oli mul juba enne siia sattumist muuta nimi "Mr. Õiglane".. Loomulikult on mul omad "nõrkused" ja nii edasi.
 
NUMMIKAS 18. juuli 2013, kl 14.08
Sugutäkk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oligi vist minu teema. Niiet ärge siin rohkem
> k
> obisege.


Pekki küll! Mingi vale täkk ja mina pidin sellepärast terve pool päeva oma suurt kobisemisesoovi taltsutama!!!
 
Sugu"täkk" 18. juuli 2013, kl 15.05
Küsin taksojuhilt kus see "pekk" asub ;) See ju vabatahtlik ja kinnimakstud just vabatahtliku enda poolt. Kupeldamine keelatud! Daa.. ma ka tahan seda ja nii lihtne on teenida.
Mul on just õige nahk selleks.. ei hõõru ega pole vaja mingit libestit. Ja oi kuidas see objekt kurnatakse aga RAHA, selle eest saad sama taha aga kergem on kuna dickhead ei hõõru enam sind ja su kohta nii tugevalt ja ebameeldivalt. Ma üritan oma PR triki realiseerimisvõimalust siin katsetada esialgu. Vaadake mu.. aga enne tehke temaga head ja paremat. Eriti on oodatud väga ilusad emased inimesed esialgu ainult. Nii, et olge nati eemal ja proovige mind.
 
skiso 26. juuli 2013, kl 19.20
kui nüüd keski võtaks vaevaks selle viimase sügava mõtte ära tõlkida, siis mina oleksin äärmiselt tänulik ikka küll
 
NUMMIKAS 31. juuli 2013, kl 10.38
Mnjaa...
Keegi soovib sügavamõttelist soovahetusoperatsiooni, kuigi tikk ei hõõru ja õli ei kulu. Ilmselgelt tuntakse puudust puuduvast pekist, mis oluliselt suurendaks kõnealuse elukvaliteeti ja veendumust, justkui hakkaks tänu pekile suuremas koguses erinevat valuutat taskusse voolama...eee...vahest ka tahataskusse. Kokkuvõtvalt ebaveenev reklaamitrikk kaastunde tekitamiseks ja tasuta peki saamiseks, sest olgu see emane nii ilus kui tahes- head ja paremat pekki ei ole võimalik eemalt teha. Olgu tegu siis ungari- või maasuitsupekiga, sissehõõrumisel on siiski vaja kasutada oma kahte kätt, et tekitada pekiga korralik kontakt.

Aga võib-olla sõi üks taksojuht lihtsalt lõunaks pekileiba ja tekitas sellega kliendis vastupandamatut soovi maitsvast vahepalast osa saada. Lihtne.
alissandra 31. juuli 2013, kl 11.17
Pekki ma ütlen, tahaks siin ka vihma päras vinguda, isegi ukekad on kuivetunud ja kuidagi ei kasva vihmata.

A sina kes sa arvad, et 20 l seeni on polju (kukeseeni), siis ... ma üks suvi tõin 100 l kukekaid endale, aga ikka jäi veel isu täis söömata. Näituseks kui praen 5 liitri jagu seeni ära, saan selle 890 grammise purgitäie praetud seeni. Kas seda on siis palju?
 
von Freen 31. juuli 2013, kl 15.25
justnimelt alissa.
ja see üks suvi oli täpselt mäletan 2010 või 2011 aasta, kui terve Kleine Marienburgi regioon oli igasugu seentest vaakumis ja iseäranis kukeseentest, mis kõik ilusasti sinu 890 grammistes purkides hellalt asetsesid. seepärast ma sellel käesoleval aastal võtsingi juba juuni lõpus asja tõsiselt ette ja tegin ära. aga kuna mina mitte ei ole samalaadselt kiuslik tegelane, kes apsullkõik metsaalused vaakumisse laseb korjata, siis mina jätsin mõned kuivetunud sinna regiooni ikka alles ka, mida nüüd hilinejad täiel rinnal nautida saavad.

*****************************************************

kui nüüd keski võtaks vaevaks selle Nummika poolse üleüleüleeelmise sügava mõtte kahe osalise pädeva tõlke esimese osa omakorda mulle ära tõlkida, siis mina oleksin juba kaks korda äärmiselt tänulik ikka küll

pee s: pekileivaga taksojuhi asi ehk tõlke teine, lühike alternatiivne osa on selge
alissandra 31. juuli 2013, kl 22.09
Skiso, need metsad on seal lõputud ja seeni jätkuks ikka kõigile, kui vaid vastavat seenekasvu ilma oleks, aga pimedamad isikud võiks metsa minnes prillid ninale panna. :P
 
NUMMIKAS 01. august 2013, kl 18.51
Vai-vai-vai, ja mina mõtlesin, et sellisel korralikul kliinikul, nagu seda Skisol on, eksisteerib juba ammu translate-mašhiin. No et kui mõni kammitud jänes järjekordselt erutub ja segaseid lausejuppe pomisema hakkab, siis lased kogu teksti massinast läbi ja see kohe tõlgib ja ongi aru saada, mida erutunu hetkel soovib- suppi või pissile.

Aga ilma masinata oleks ligilähedane tõlge selline:
KUI SUL POLE PEKKI, SIIS POLE SIND OLEMAS.

Topelttänu võib kanda minu pangaarvele. Aga palun soovitatavalt paberrahas, kuna arve on peaaegu täis ja metallraha lihtsalt võtab rohkem ruumi.
 
von Freen 01. august 2013, kl 20.21
alissa, mis prillid??
prillid oleks aidanud kakskümment neli aastat tagasi.
nüüd mul käib üks igati hea binokkel pesunööriga kuklatagant kinni alati kui ma loodusesse satun. sellele vaatamata ei näe nendega Kleine Marienenbaumi metsadest sinu 890 grammistesse purkidesse, mis on seal regioonis default ainuke koht kus kukeseeni oleks reaalne üldse näha. kurp.

*******************************************************

vata nummi kass, meie kliinikumil on küll jah kõigesuguseid massinaid olemas brasiilia bikiiniarea massinast translatemassinani, aga see ei translateta mitte nii erudeerunud nähtuste, nagu näituseks sugu täkk või nummi kass, mõttelendusid vaid piirdub patsientuuri vajadustele kohendatud translatega mis on aga samuti hetkel kokku jooksnud meil

http://web.zone.ee/suhtlemisoskused/eestipeibe_translaator.html

ja meie kammitud erutunud jänkukesed (mitte JÄNESED!!) ei pissi, sest nad ei söö suppi ja muid vedelusi, vaid söövad ainult valitud ökotahkesusi.

kaks korda äärmiselt tänulik saab üle kantud rahvakapitaliobligatsiooniga, sest see võtab veel vähem ruumi, kui paberraha. muidu me pakume ka täis ja üle ajavate arvete puhul arvetühjendusteenust soodushinnaga.
 
NUMMIKAS 02. august 2013, kl 11.48
Ma ei tahaks palju segada (kuna von on hetkel väga tegus kõiksugu teemades), aga mida pole- OBLIGATSIOONE! Olen pangasahkerdustes täielik võhik ja kuna mulle pole varem sellisel kujul topelttänu üle kantud, siis ei oska kuidagi reageeridagi kohe.
 
skiso 02. august 2013, kl 12.06
nu aga palun. teeme asja ilma pangale minemata.
trüki aga lahkesti välja ja värvi kollase vildikaga ära.

https://www.riigiteataja.ee/aktilisa/0000...

pisitiluke vikateparantus: hetkel ma pole mitte väga tegus vaid väga tõhus kõiksugu teemades.
 
sügutäkk 02. august 2013, kl 12.30
Kus on armastus? Vastus: Minu püksis koos rahaga!
 
Liinepimedusest 02. august 2013, kl 15.31
Alissa - käisin minagi neid kuivand kukekaid teite metsas kaemas. Korraks tekkis ideeidu, et korjaks kokku ja vahetaks turul hõbeda vastu ringi. Mõelda vaid, kui mitu potitäit ühejalaliha suppi talvel saab. Vähese vaevaga pealegi


Nummikas ja Skiso - noored naturalistid jätaks miskit talveks tihasele, mitte ei määri sellega panga lagedamaid külgi
 
von Freen 02. august 2013, kl 15.55
tohoh! pimendatudtibinad naturaalselt meite metsas!
oleks seda asjandust teadnud, oleks binokkelot vastavale sagedusele reguleerinud.
kassa liinuška mind ei näinud seal siin??

muideks, tihane ei söö kukeseeni. a pekiteema on sugutäkku ja Nummika eraasi, ning mind ainult seepärast, et ma mitte miskit aru ei saanud ja seda mida ma aru ei saanud palusin lahkesti laiali seletada, ei saa linnukeste pekkides või pekituses kuidagi süüdistada.
lollipopu 02. august 2013, kl 16.05
hial lapsel ikka mitu nime! algul sugutäkk, siis sugu"täkk" ja veel sügutäkk.
ma ootan, kuna ilmuvad sügatäkk ja sigatäkk.
ja siis ma võtan patendi.
 
von Freen 02. august 2013, kl 17.37
nu sul hia tervis siis, kui nii kaua kannatab ära.
ma võtsin validooli juba pärast sugutäkku ja enne sugu"täkku". ja usu, validool on pädevam ning ka kangem kraam kui patent siukeste sündmuste puhul.

ma kardan oopis, et mul saavad validoolikumid enne otsa, kui tulevad sugutikk, sugutukk ja sügapukk.

Nummikass kardab aga kõikserohkem tundub saabuvat sugupekki ja sügapekki. seepärast on süga ja sigatäkk veel leebed sündmused.
 
Liinepimedusest 02. august 2013, kl 18.11
Njaa, selle asjaga on nii, tegelt ma ikka kedagi nägin aga, et sa Skiso nii kannatamata oled ja suur saladus asu ei anna, siis tuleb see teistelegi ära rääkima:
Olin mina metsas, (teie metsas, vististi/vähemalt Alissa omas peaaegu kindlasti) korjasin ühte koma teist, kui korraga kuulsin raginat. Kargasin siis kiirelt püsti, nagu püssikuul ja ringi vahtima. No äkki on isand mõmm või vähemalt herra põdergi platsis. Aga ei....metsas pesueht meesterahvas. Müts lottis peas, säärik jalas ja korv näppus. Peaaegu oleksin võidutantsu püsti ajanud, et kui metsast värsket ühejalalist ei leia, siis kolmjalg on nagu varnast võtta. Vahetasime mõned viisakused ja....läksime teine teises suunas
 
skiso 02. august 2013, kl 18.35
jama lugu sellega :(
ma olin jälle paugu otsas kui püss käis.
see kolmjalg oli kindlalt alissa agent! sellepärast, et vata seal kus mina selle alissa mahvia eest kaitsepositsioone rajasin, seal polnud küll enam ei ühte ega koma ega isegi mitte teist korjata ja ja kuna mul praega vahepial on karvatu soengupuudus (aju tine), siis mul ei olegi lotti ega mütsi peas ja ja ja minul on üldtsegi SUUR SININE ÄMBER mitte korv.

need korvitegijad on kõik alissa pundist!

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
alissandra 02. august 2013, kl 19.01
:D Ei ole minul mingit punti ega mahviat. Hea, et ma veel ise olemas olen, vähemalt peeglist veel midagi paistis.
lollipopu 02. august 2013, kl 20.21
mitu võimalust saab:

peegel liiga pisike?
peegel liiga kõrgel?
alissa on liiga kõvasti kaalust alla võtnud?

täiendage!
 
Liinepimedusest 02. august 2013, kl 22.26
Peegel on kasukas. Teate ju küll kui tubased tegemised on asendunud väliste viljelustega


*läheb nüüd pikemale asumisele ära, seitsme maa ja mere taha

Ahjah, see isane loom, kes end tõupuhtaks peab, kummutas tõe, mis väitis, et raha ei haise. Haiseb küll ja kuidas veel



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Liinepimedusest 02.08.2013 22.31.
 
sugutäkk 03. august 2013, kl 09.47
Võta riided seljast maha!
Siis teeme magusat sugu
ja ma ei jäta sind maha!

Ära oled kade "prostituut",
sa ju tead, et oled suur kits.
Seleta aga edasi ja oma lolli jura aja,
senikaua kuni keeratakse sulle kotid taha.
Mida muud sa ikka tahad?
Näita oma per5et mulle,
et saaks panna vahutama sinu tuss1s job1mulle.
Ära seleta mulle kottidest, et need on .. .
Ma ju tean, et oled ..

Armastusest räägi sa
ja võta mu õde ja n1ku teda ka.
Anna talla tasuks palju raha,
sa ju teadsid, et jäetakse ta maha.

Aga ka minule anna sa keppi
muidu tantsin su näopeal kätega steppi. Keppi? Valgustage mind ja öelge, et see on seadus.

Juba liiga hilja sul
tuss1s vahutas juba kellegi teise vahumull.

Ooh jah kui hea, mine okupant ja pane ennast põlema, iseseisvalt! Mina sind ei taha! Eestlast aga ei ole ja see eest teenid sina palju raha.
 
okupant 03. august 2013, kl 10.29
liigub siin ka igasugu...
kellel kapsel lennand maha.
laulab oma haiget lugu,
otsa saand klistiiri raha.

prosti sul ei ole vaja,
kitse panna saab Armeenias.
või siis omal haarem raja,
isasšimpansitest Keenias.

mida muud sa ikka tahad?
karvast peed mis oleks valla!
siin sul kinni taotaks nahad,
löödaks kotid silma alla.

või siis võiksid minna steppi,
sirge pasarida taga.
oma vahutavat keppi,
uruhiirtega seal jaga.

loodan, läbi prilliruudu,
valgus täitis ajusopi.
kui jäi valgustusest puudu,
kodus pistikusse topi.

http://www.regionaalhaigla.ee/?id=71&op=body
 
sugutäkk 03. august 2013, kl 11.35
Okupandid maha või vastasugupoolele lihtsalt kotid taha!
Sinu armastust ma ei taha aga kotte taha lihtsalt panna ei taha. Eruta sa mind, et saaks öelda, et see on armastus.
Ise sa oled okupant ja paha, oma naisele sa annad raha, taha ja armastust? Kuid miskipärast ta ikka on hull, tema tuss1s vahel vahutab su mu7n. Põhjuseks toob armastuse, kohustuse ja raha. Sinu lööks normaalne inimene maha.
Hullumajas ise sa ootad, et saaks jälle politseile tööd mitte teha. Maksumaksja raha??? Lollide maa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!