Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
lolliklubist
 
NUMMIKAS 03. august 2013, kl 13.08
Teeme mõned asjad selgeks.

Mina ei karda pekki- olgu ta siis süga-, sugu, siga-, säga-, täku- või tikupekk. Samuti ei aja ma nimetatud pekkidega eraasju.

Eraasja ajamiseks tuleb leida keegi teine nummi ass, kes on huvitatud otsima seda armastust, mida lahkesti pükste seest leida võib.

Mina kardan hoopis kõdi ja sellepärast ei saa mina omi pekke talveks tihastele riputada. Ma saan aru, et sellisest rümbast saaks pooled küla linnud söönuks, aga mis teha- ma ei suuda.

Skiso, sinu kusagilmujalteemas antud head soovitused ei anna minu kõvaduse probleemide puhul tulemust- nimetatud toodete tarbimisel saab minust hoopis teine loom ja see oma häält juba tagasi ei hoia.
 
von Freen 03. august 2013, kl 14.22
maisaa praega kohe SIIN kõdide, kõvade ja pekkide üle edasi hüpoteesida sinuga, sest kusagilmujalkolmandasteemas käib elmarite üle elav laivi vaidlus sinuga ja ma olen sellest liiga suures ärevuses ning ajajaajupuuduses hetkel.
 
von Freen 03. august 2013, kl 19.05
nonii.
nüüd saab ühe kähkuka teha vahepial.

1. miks me teeme selgeks ainult mõned asjad?
2. see kes ei karda pekki selle julge rind on rasvane
3. kas Teie pekiasjad on siis avalikud?
4. siinkohal tabas meid üllaülla! - kas on kuskil saada siukseid püksa, mille seest leiab armastust? palun lähiaadresse.
5. seda kõdi kartmise asja maioska kommentaarida sellepärast et ma pole sedateda näinud oma ihusilmaga et kui irmus tema võib olla. kui on irmus, siis arusaadav eksole.
6. mina selles kusagilteisesteemas ütsin ilusasti ja ette veerivalt, et nimetatud buenode toodetega saab hääle pehmeks. see teine loom võib ju siis oma pehmel häälel seda häält mitte tagasi oida eksole. pole ullu ma arvan. vblla ainult ääletama ei maksaks sellise pehme äälega just minna kohe.
 
NUMMIKAS 05. august 2013, kl 10.20
Vabandan, et ma vaidlusele ei jõudnud, aga meil on aega veel.
Hoidsin ennast tegevuses ja käisin mere ääres allatuult nuuskimas, kas Popu on ikka Pärnu randa jõudnud. Miskit erilist ma ei haistnud, aga Paldiski tuulepark vehkis küll pöörelda ja kogu linna lambid põlesid kraadi võrra heledamalt. Mis see muu olla sai, kui Popu positiivne eluenergia, mis tuulest kantuna ja ümber genereerituna kogu Paldiski linna külmkappe üles ei lasknud sulada. Tubli tüdruk!

Muide, selliseid armastusest pakatavaid pükse, kus on ka raha sees, leiab käesoleva teema eelmiselt lehelt postituse number kaheksateist alt. See on lähim aadress.
lollipopu 05. august 2013, kl 14.10
no tere hommikust! poogitakse mulle külge kopsud nigu puhurid. a ma pole ammu rönt genis käinud, mine tea.

Pärnu rannast tagasi, nägu punane.
mõtlengi nüüd, et kas päikesest ....... või siis sellest, et seal nii palju kenasid inimesi näha oli ;)

Nummikake, mul on tunne, et kahe ... või kolme nädala pärast tahavad rattad sinu suunas pöörelda.
antud hetkel pesitseb veel kindlusetus aja määratlusel.
 
NUMMIKAS 06. august 2013, kl 00.56
Sinu tulemise suhtes pesitseva ebakindluse tõttu tuleb minu köögipõrandasse auk, sest teadmata, kunas sa tuled, tuleb mul järjepideva tõsidusega põrandat pesta, et kallis külaline valitseva korralageduse peale järgmine kord tulemata ei jätaks.
lollipopu 06. august 2013, kl 07.22
irmus armas Nummikas!
võin vaba käega deklareerida - kord ei peitu lageduses!
ma mõtlesin, et tatsad kokkamisega põrandasse augu ;P

nii et ....... tulen ikka, ja taas. karda seda, et ma käima jään.
 
NUMMIKAS 06. august 2013, kl 19.17
Käimisega meenus mulle üks anekdoot, mis suulisel ettekandel on arusaadavam ;) Aga ma proovin siiski.

Tuleb üks vana mees Kodakondsus- ja migratsioonibüroosse ja palub nimevahetust ja uut dokumenti. Küsitakse, et mis põhjustel.
"Vaadake, ma olen juba vana mees ja enam ei jõua. Võtaks mõne rahulikuma nime, näiteks Kuldnokk, Kõnnip."
"Aga mis Teie nimi siis enne oli?"
"Rästas, Joosep."
lollipopu 06. august 2013, kl 20.06
viisakas inimene ulatab koos looga ka taskuräti, et silmamune kuivatada.
 
NUMMIKAS 06. august 2013, kl 20.50
Nujah, ma pole viisakas
ja ulatan koos looga reha,
sest vihm on peagi tulekul-
aeg asjalikke asju teha.
lollipopu 06. august 2013, kl 21.21
eks olen ma siis ... viisakas
ja võtan ühes reha
kui olen ... kohta tulekul
et miskit
koos
võiks teha
 
NUMMIKAS 06. august 2013, kl 21.58
Seks ajaks metsas riisikas-
neid armastab mu keha,
sa võta kaasa korv või kaks
ja koju jäta reha.
lollipopu 06. august 2013, kl 22.11
jah kukekas ja riisikas
ja puraviku keha.
ma võtaks rohkemgi kui kaks!
neid täita ........ vajan reha.
lollipopu 07. august 2013, kl 07.22
hommikumõte ;P
jätan niikaua ennast pesematta kuni sinu juurde saabun, Nummikas, toon seljas seened kaasa, ei pea metsa kondama minema.
ja sa ei pea mulle korvi andma ...
 
Toivo Salemets 09. august 2013, kl 10.48
Sugutäkk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ok, raske kirjutada aga teen seda ikkagi kuigi tea
> des, et kõige viimased jäänused lolliklubist loeva
> d seda, mitte et Teid solvata. Kunagi kui siin teg
> utsesin, siis mingi aeg loodi lolliklubi. Alguses
> oli võõras mingi uus klubi kus mingid ainult liikm
> ed tegelesid aga nüüd on siin ainult võõrad. Miks
> nii? Mina isiklikult arvan, et kui mina lahkusin,
> lahkusid paljud klubiliikmed kuna MINA olin see ke
> s küttis seda klubi kuigi vahel teid lugedes ei nä
> inud ma seda. ihihi. Ja sellepärast ma lahkusingi,
> Teie klubi võõrandas mind! Ma tean, et te lugesit
> e mu kommentaare ja siin salakavalalt mõnitasite m
> ind ja seepärast ma lahkusingi ja teie ka kadusite
> . Kuigi üritate jätta muljet, et aeg on teid lahku
> viinud..., pff kes seda usub. Vananedes pigem pea
> ks just vastupidi olema. ;)
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 15.43
 
NUMMIKAS 12. august 2013, kl 19.48
lollipopu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hommikumõte ;P
> jätan niikaua ennast pesematta
> kuni sinu juurde saabun, Nummikas, toon seljas see
> ned kaasa, ei pea metsa kondama minema.
> ja sa
> ei pea mulle korvi andma ...

Aus plaan. Sedasi on hea ja topeltodav külakosti kaasata. Ja võõrustajal ka lahedam- lõika värsket seent otse kasvukoha pealt ja lase pannile kukkuda. Liha saamiseks tuleb teemat veel arendada- täid on nii pisikesed, et ei lähe arvesse.

Ainuke probleem, mille võõrustaja peab ise lahendama, on see, et tuleb kusagilt kliinikumist hankida seda hüperkreemi, mis nina alla määrimisel inimese haistmisvõimetuks muudab. Samuti võib kalli külalise lahkust vaid üheks söögikorraks kasutada ja peale saagikoristust saab vanni kuuma vett täis lasta ja kasvupinnase puhtaks rookida.
lollipopu 13. august 2013, kl 01.11
ja mis ma kaasa siis võtan järgmisse peatuspaika, ah?
jälle mine poodi :(
 
NUMMIKAS 13. august 2013, kl 19.08
Oled sina aga lahke- oma ihuga toidad kohe mitu peret ära! Pärast mitmepäevast trippi saavad kodusedki ilmselt suutäie soolast ja ninatäie meeldivat aroomi ;)
 
skiso 13. august 2013, kl 19.45
mismõttes "kusagilt kliinikumist" ?

ahh??

mismõttes "KUSAGILT" ?
lollipopu 13. august 2013, kl 20.33
einoh, paber kannatab kõike, võib ka kirjutada - kusaltki
või kusaltgi (kuda pea kannab)
 
NUMMIKAS 13. august 2013, kl 20.57
* Tulemused keelenõuvakast:
Kas on õige ainult kuskilt või ka kusagilt? – Mõlemad on õiged.

Aga laias laastus saan ma muidugi aru, et lugudega petetud tohtrihärra tunneb ennast solvatuna. Kust mina pidin teadma, et ka teie kliinikumis selliseid hüvasid kreeme saadaval on? Eks ma siis kannan tuhat vabandust vonni ruotsi panga hoiuarvele, siis saavad austatud pangahärrad sealt omakorda kasumit lõigata, kui von noid vabandusi välja läheb nõudma ;)
 
igor 25. märts 2020, kl 23.30
miks on vaja nii krüptiliselt rääkida? öelnud kohe et tahan nikku
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!