Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
jessas
lollipopu 29. jaanuar 2016, kl 11.48
milline kokkuhoid, varsti juba kahe milline.
niikui Delfi avad, ja eriti veel naisteka, siis neid retsepte alles tuleb, nigu Vändrast saelaudu, üks soovitus, mida süüa, parem kui teine ja ohh seda saledust ja tervise hunnikut!
ma olen kõik välja printinud ja seinale kinnitanud. elamises nigu uus remont, ei pea tapeeti ostma, värviline ja puha ;P
kui te arvate, ma juhindun sellest kõigest, siis olete valel teel. ma söön ikka seda, mida hing ihadab ja mis hõbeniidi suunurgast välja kutsub.
 
targalt toituja 29. jaanuar 2016, kl 15.58
seepärast sa nii loll oledki :))
lollipopu 30. jaanuar 2016, kl 10.30
vaata peeglisse!
 
NUMMIKAS 05. veebruar 2016, kl 20.10
Tere ja head uut aastat, kulla sõbrad.
Tore on tõdeda, et lolliklubis on olukord muutusteta :)

To dieet:
Et Sa öösi paremini magaks, siis tea, et kahmamegi põske (ka tondi, kui vaja)- aga ainult siis, kui nähtav selle va hõbeniidi ilmnemise suunurka põhjustab ;)

Oli meeldiv, nagu ala(s)ti!
 
hmm 20. veebruar 2016, kl 01.56
mina teen samamoodi kui lollipopugi. ainult mul on seinal pildid das ist fantastisch filmidest ja ma samuti ei juhendu neist, pole maniakk ja vana kah juba.
lollipopu 20. veebruar 2016, kl 10.40
ära söö seda!
ja ära söö teist!
võta tablette,
saad saledust neist!
peeglisse vaata
ja otsi sealt tõde ...
kui see sul kõver -
näed tontlikku "õde"
kes vormist on väljas
või hiiglama sale

heh,
peegel on süüdi,
sest peegel
on vale ...

nii et paastumiseks pole põhjust!
 
kõrvalseisja 27. veebruar 2016, kl 10.53
Targalt toitudes ja dieeti pidades on mõned juba üle poole kilo alla võtnud- kahjuks ainult ajude arvelt-, miks nad muidu nii tigedaks on muutunud.
 
tõstan pokaali 27. veebruar 2016, kl 20.25
lollipopu ja kõrvalseisja terviseks! Õiged mõtted!
 
mul tekkis 17. märts 2016, kl 04.37
ka tahtimine sulle siin purki kergitada ;)
 
ja ärme näe 17. märts 2016, kl 04.39
tonte seal kus neid pole.
 
või on 17. märts 2016, kl 04.40
 
eluajalootark 17. märts 2016, kl 04.43
elu on täis kavalaid tonte kelle ainus eesmärk on sind alla kugistada. ainus mis meid päästab on ükskõiksus. muud variandid on kergelt lühiealised
 
võimalik 17. märts 2016, kl 04.44
et on mulle mis ei purune iial. never ever
 
jälle 17. märts 2016, kl 04.49
ma reostan mingit kõrgklassi teemat, aga, ja seda ma sulle ütlen, plika, elus on mulle, mis ei purune iial, never ever. ma eiole kunagi aru saanud, et miks nad seda ei tee, aga nad ei tee sedda,nad ei purune. võibolla teadlased teavad
 
näe see on teie majandus 17. märts 2016, kl 05.03
jälgi tähelepanelikult
up and down
https://www.youtube.com/watch?v=PHe0bXAIuk0
 
see on parim koht 17. märts 2016, kl 05.26
How can a deleveraging be beatiful? Even thought a deleveraging is be a difficult situation, handling a difficult situation in a best possible way is beautiful.
 
see on nii aus 17. märts 2016, kl 05.39
ahh love it
lollipopu 17. märts 2016, kl 09.21
öisele uitajale
kas hing haige? nõnda:

in my soul
there is lonely and silent cry
there is no place
for the bright smile and joy
where are my words?
and where fade out my time?
who knows?

I have lost direction in my aim ...
 
von Freen 14. mai 2016, kl 17.39
vat languaage juu ool tolking heer?
ai ämm little konfjuusing tudei.

ich liibe swain bakken mit ohvenkartohvel sehr viel.
jaa!

mõ ljubim sala
bekon moi drug
i bes provala
ja etu žru

külla pidäis nütt vähan aikaa laita makkarasse vähen lihaa. ei see tärkkelüs minua kiinosta. mutta kuka ei halua sitä tehtää.

jag äter stekt kückling med tvoo mun halv soo mücket som att goo
 
NUMMIKAS 18. mai 2016, kl 23.03
Mökk-mökk-mökk :)

=tahab ka tark välja paista=
 
Ants 19. mai 2016, kl 20.56
Tere! Mul tuleb eile sünnipäev ja mure suur! Nimelt peegel kukkus kuu aega tagasi puruks ... kildudeks, aga killud pole õnne toonud. Palun kinkige Antsukesele uus suur peegel, sest Ants ilma peeglita, nagu ninasarvik ilma ninata...
 
von Freen 22. mai 2016, kl 11.01
https://www.youtube.com/watch?v=gLlUXlE5ULc

*

väljapaistmisel on oluline see, kus või mille sees omadega (või ka võõrastega) parasjagu ollakse

iseenesestki mõista, et kui sa juba väljas oled, siis enam välja paista ei saa ja saab ainult sisse paista

seepärast eelkõige enne väljapaistmist tuleb minna sisse

edasi siis juba paistab
 
NUMMIKAS 23. mai 2016, kl 21.01
Peale pikemat juurdlust ja sisekontrolli tundub, et olin pikka aega sees (kusjuures kõrvuni), aga siiski välja ei paistnud. Siis sain välja ja äkki tundus, justkui oleksin hakanud paistma (vist silma).

Kas saan õigesti aru, et tark paistad välja, kui püsid sees, ja loll siis, kui oled väljas?
 
von Freen 23. mai 2016, kl 23.54
piaaegu.

kui sa oled ütleme silmapaistvalt kõrvuni sees ja kõrvad hakkavad välja silma paistma, siis võib olukord olla küll loll, aga seda väljapaistvam, mida silmapaistvamalt kõrvad välja paistavad

loll on olla siis, kui oled väljas ja tahad välja paista, kuigi oled väljas, sest sulle tundub, et oled sees, aga kõik näevad, et oled väljas ja see paistab kaugele ja vahel lausa seesolijailegi

tark jällegi ei torma ei sisse ega välja, vaid jääb sinna, kus ta parasjagu on, ning hakkab oma iseteadlikkusega kohe silma, sest paistab teiste lollide seast välja olenemata sellest, kas ta on sees või väljas


pee ees!
kesse sul seal seda sisekontrolli muijdu teeb?
siserevisjonikomisjon või väliskomisjoniaudit?
 
NUMMIKAS 25. mai 2016, kl 13.27
Sissejuhatuseks saab öelda, et need Sinu välja toodud mõtted on üsna sisukad.

Aga kui loll läbib edukalt sisseastumiskatsed, siis ei olegi ta ju nii loll, vaid silmahakkavalt targem ja ta peaks oma sissekirjutuse ikka kätte saama, onju.

Ning kui tark nimetatud katseid ei läbi, siis tema puhul toimub seest väljaheide ja tema tarkus seatakse kahtluse alla, välja arvatud juhul, kui on mõni muu väljapääs välja toodud.

PS Sisekontrolli teeb mulle vahelduva eduga dr Varnavskaja.
 
von Freen 29. mai 2016, kl 16.11
dr Olga Varnavskaja on õnneks ilmselt tegija.
ikka parem kui nt dr Oleg Varnavski.

väljaheited ehk väljaheitmised ei puutu praega otseselt AGA väljapaistmise teemasse. vbl väga kaugelt kaudselt väljanägemise teemasse ainult.

samas väljanägemine ei = väljapaistmine.

kahjuks eksole.

väljapaistmiseks kusagile sisseminek ei eelda sisseastumiskatseid ega sissekirjutust. need võivad küll asjalooga kaasas käia, aga ei pruugi ja ei pia mitte.



sinna pöhjatallinnasse on meil Teile aga asja tuumani jõudmiseks ja kõigest vajalikust pädevalt arusaamiseks välja pakkuda üks praktikatöö või praktikum või väljaõpe või väliõpe või juurdluslik eksperiment

leidke abiline.
leidke lähim kanalisatsiooniluuk.
avage.
sisenege luugi all asuvasse avausse ehk auku.
küsige abiliselt, kas te paistate sealt välja.
vajadusel üritage ronida ülespoole ja küsige uuesti.
seda prodtseduuri tuleb korrata seni, kuni abiline teatab teile, et te hakkasite välja paistma.
ronige august välja ja sulgege see taas luugiga.
tehtud.

kodus juurelge saadud tulemuste üle.
arutage abilisega, millal te välja ei paistnud ja millal te hakkasite välja paistma. mõelge erinevustele. pange kaustikusse, märkmikusse, paberile või telehvooni kirja millised tegevused viisid selleni, et te hakkasite välja paistma.

juhinduge edaspidi saadud analüüsi tulemustest.


pee.ees!
lugudegapeetud toktor Varnavskayaga aga võtab meie kliinikumi ilusate kunstide osakond kohe üleomme ühendust, sest meie otsime suure kevadsuvise ooaja alguses pingsalt siiamaani omale pädevat klientuuri WTF nika raagua fotoepilatsiooni klientide leidmiseks lähiajal ja kohe.
 
NUMMIKAS 01. juuni 2016, kl 16.08
No nii, välikatsed edukalt läbitud ja väljaheited ihult pestud (edutult).

Leidsin abilise.
Leidsin luugi. Mitte esimene ja lähim, pigem kaugem ja kõrvalisem.
Avasin.
Sisenesin.
Ja jäin kinni.
Ülespoole ronida ei õnnestunud.
Allapoole hakkasin vajuma teise päeva pealelõunal.
Väljusin nimetatud trassi teisest luugist.
Sulgesin luugi.

Abilisega sooritatud katset analüüsida ei saanud, kuna tema jaoks ma ei paistnudki välja ning pimeduse saabudes läks ta juba esimese päeva õhtul koju, kuna kõht oli tühjaks läinud.

Samas sain väga selgelt aru, millisel hetkel ma hakkasin välja paistma, sest mind väljutava luugi kõrval bussijaamas seisev deduška hüüdis äkitse "Что зa (три буква)-ня!", mille peale babulja tema kõrval ristimärki hakkas rinnale taguma.

Vastupidiselt Teile olen siiski veendunud, et väljanägemisel on suur seos (ja võrdusmärk) väljapaismisega. Oleks ma sealt luugist hakanud välja paistma samasuguse väljanägemisega, kui ma sinna süsteemi sisenesin, siis ei oleks deduška mind arvatavasti selle pirukaga visanud, mis tal peos oli. Lihapirukas, muide.

Varnavskaya (nagu Te hoolikalt kirjutasite) aga ei ole minule siiani kõnet teinud, ka mitte vastamata kõnet- ilmselt ma ei klassifitseeru Teie fotodele, kuna epilatsioon on pidev ja püsiv.

Tänan kogemuse eest!
 
zen-master 04. juuni 2016, kl 22.57
kuulge, kulla lambaajud

õppige kuulama sügavamaid võnkeid, eirama pinnapealsemaid virvendusi...

...
 
loomulikult 04. juuni 2016, kl 22.59
püüab inimene tark olla, inimene peab jõudma tasemele kus ta tunneb et toimub rahuldav kommunikatsioon.
 
mul on lihtsalt 04. juuni 2016, kl 23.05
paha tunne vaadata seda igatliiki lolli läbustamist ümberringi. poliitikud ON rämps. ühiskond on pkukkunud

https://www.youtube.com/watch?v=FNbWtee0uP0

mis see oli see wounded knees raamat? jah?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!