Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
TE OORIA
 
von Freen 07. juuni 2016, kl 14.36
pärast pikaldast mõtlemist avanes meie ette üks uvitav probleemküsimus.

nimelt ei ole püsti püsimisega probleeme kui kõnnite mööda meie ilusalt ümmargust maakera ringiratast, kuigi ühelhetkel teie peaksite olema 90 kraadi kaldu ja lõpuks ka 180 kraadi kaldu ehk piaalaspidi eksole.

nu ükskõik kumbabidi te arvate, et nigu õigetpidi püsti olete, teistpidi olete siis 180 kraadi tagurpidi igal juhul.

nüüd AGA tekkis arusaamatu küsimine.
nimelt mis saab siis kui teie ütleme teo reetiliselt puuriksite ühe sirge augu läbi meie ilusalt ümmarguse maakera ja siis asute jalad ees sinna auku minema. et siis teiselpool ju piaksite jalad ees välja tulema eksole.

nuvot, siin siis ongi nigu küsimus, et jalad ees auku üpates hakkate teie allapoole langema eksole. aga kas te langete teisest otsast ka jalad ees välja?

tutkitki!
teiselpool piab rakendama august jalad ees väljatulemiseks märkimisväärseid jõupingutamisi.

et siis kustkohast ja maalt see jalad ees alla lendamine ära lõppeb? ja mis sellest kohast alates edasi saab? kas inertsist lennatakse teisele poole ka ja kui lennetakse, sis kas on võimalik, et ühest otsast allalangeja jääb mingis kohas edasi-tagasi nigu pendeldama?

no sest jällegi, kui teisest otsast samapidi ehk sealtpoolt vaadatuna siis pia ees auku üpata, siis jõuab ilmselt kah kusagile teatud kohta (mis on mulle praega veel saladuseks) ja edasi enam mitte, sest teiselt poolt piaees ju välja ei lenda?

või lendab?

keski pädevalt mõistlik kodanik nüüd võiks mulle selle asja siin ära valgustada ilusaste ilma sõimu ja roppude sõnadeta ästi aeglaselt ja arusaadavalt.

aitähh
 
von Freen 07. juuni 2016, kl 15.24
niikaua kui teie kaasa mõtlete avastasin telhvist konkurendi konkurentsitult parima reklaami praega

*****************************************************
* SISUTURUNDUS
* Iga perenaise unelm — masin, mis teeb mitu
* ebameeldivat tööd ära!
* SISUTURUNDUS 31. mai 2016 11:22
*
*
* Philips PowerPro Aqua ergonoomiline märgpesu
* tolmuimeja
*****************************************************

et siis meie märgpesust tolmu imemisel konkurentsi pakkuda etkel ei suuda, aga saaksime abiks olla pesu märgamisel.

hinnakiri koostamisel.
 
eesti "meestele" 07. juuni 2016, kl 15.56
Tegelikult see väljend oleks "te odio"
Aga jah, tunded on vastastikused, ärge muretsege.
 
von Freen 07. juuni 2016, kl 16.30
meil on praega ainult kutsehaiguste isolaator lahti ja tšakkrate timmimise kabinet läks suvepuhkusele.

muidu oleks saanud kuidagi ikka aidata.
see pidev vihkamine akkab muidu närvirakukesi ära sööma ja sis akkavad koledad asjad juhtuma isegi ispaanias. ses suhtes ei ole vaja mängida tõsiste asjadega.

seniks aitab palder jaan ja tsukruvesi

nu või siis ka ispaania mehed võibjuolla
 
Braavo, mulle meeldib, õudselt! 07. juuni 2016, kl 17.23
Siin teemas ikka ainukesed õiged ja mõistusega ning vastastikku lugupidavad kodanikud!!
 
Total Recall 07. juuni 2016, kl 17.58
sa vist pole seda filmi näinud,
http://www.imdb.com/title/tt1386703/
seal sõidetaksegi läbi maakera nagu ühiskondliku transpordiga.
 
Vαḷėć 08. juuni 2016, kl 15.30
Maakerast auk läbi.

Ma ei mõista probleemi, sest gravitatsiooni jaoks on ükstapuha pea ees või jalad. Maa keskel ei pea üldsegi pöörlema, et teistpidi välja tulla. See asendi küsimus on konkreetse läbija peas kinni, füüsikaseadusi see ei loksuta.

Seetõttu on minu vastus, et jalad ees välja ja kui asend pole meelepärane, vat' aegluubis sedasi:
jalad väljas põlvini, käänata need maa pinnale, nüüd trügid edasi, jalgadega siputades, kuni on kriitiline reie - torso piir, siis viskud varvastega vastu maad, lükkad kätega auguseintelt hoogu ja kumerdades selgroogu oledki põlvili asendis - sealt vups, püsti.
 
von Freen 08. juuni 2016, kl 19.54
aitähh!
gravitatsioon on läbija pias kinni jah ja füüsika seadusi see ei loksuta.
sellest ma sain nüüd aru.

järgmisest konspektist jäi mulle aga veisikene segaseks järgmine lühikene osa:

"torso piir, siis viskud varvastega vastu maad"

kui on kriitiline reie, siis on raske selgroogu kumerdada põlvili asendis.


aga hokkei

nu puurid augu.
ütleme 10m sügavuse.
astud auku ja kukud alla eksole.
pidama jääd augu põhjas, sest põhi tuleb ette.
alla langed raskusjõuga, mis on tingitud gravitatsioonist ehk maakülgetõmbejõust.
kuhu külge maa tõmbab, kui auk on maakerast läbi?
kas auku hüpates jääte kusagil järsku seisma kuigi põhja vastu ei tule? kui jah, siis kuskohas ja miks?
kui ei, siis kas lendate teiseltpoolt välja?

ma joonistan pädeva skeemi kah juurde. äkki akkab kaasamõtlejatel mõte paremini liikuma.

joonis nr.1
objekt astub kaevatud auku
1 │.│ pöhjanaba ülemine punkt/löunanaba alumine punkt
2 │ │
3 │ │
4 │ │
5 │ │ maakera keskpunkt
4 │ │
3 │ │
2 │ │
1 │ │ löunanaba ülemine punkt/pöhjanaba alumine punkt

joonis nr.2
objekt hakkab langema mööda auku
1 │ │ 1 │ │ 1 │ │ 1 │ │ pöhjanaba ülemine punkt
2 │.│ 2 │ │ 2 │ │ 2 │ │
3 │ │ 3 │.│ 3 │ │ 3 │ │
4 │ │ 4 │ │ 4 │.│ 4 │ │
5 │ │ 5 │ │ 5 │ │ 5 │.│ maakera keskpunkt
4 │ │ 4 │ │ 4 │ │ 4 │ │
3 │ │ 3 │ │ 3 │ │ 3 │ │
2 │ │ 2 │ │ 2 │ │ 2 │ │
1 │ │ 1 │ │ 1 │ │ 1 │ │ löunanaba ülemine punkt

mis saab edasi?
 
Vαḷėć 09. juuni 2016, kl 00.11
Arvasin, et tegu on viguriülesandega.
Siit ka vastus, et kukud läbi Maakera ja tuled jalad ees august välja.

Sind aga huvitab raskuskiirendus, milles peab arvestama raskusekesega, milleks on siis Maakera keskpunkt ilmselt.

Selles pole ma eriti tark, altviilimiseks ütlen, et laamade all on kuum laava, mis küpsetab ära. :)
lollipopu 11. juuni 2016, kl 00.08
 
skiso 13. juuni 2016, kl 12.36
misasi on vebsite ?
ja miks Teie suunasite meid respiraatorite Respirez ! lehele?

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
lollipopu 13. juuni 2016, kl 21.42
mõistmatu mees! miks ja miks..
sest seal oli: OORIA® est - ilusad jalad läbipaistva kleidiga läksid läbi lummava moonipõllu!
ilus
 
skiso 14. juuni 2016, kl 16.52
mõistmatu jah
ilusate jalgade vasta ei ole meil miskitki
veelvähem läbipaistva kleidi vasta
moonid aga on lausa unistuste tipp, eriti kui neid seemneid on terve põllu täis ja pärast siukest mooniorgiat on kõik asjad juba ilusad jah

isegi respiraatorid

ses suhtes tabasite meie kõige õrnema naelapea pihta

aitähh

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
lollipopu 14. juuni 2016, kl 23.33
skiso, ega sa vanaks saama/jääma hakka? ;P
 
NUMMIKAS 17. juuni 2016, kl 14.51
Käisin eile Saaremaal ja seal olid terved põllud kauneid mooniõisi täis. Kui need kenad õied ükskord kupardeks saavad ja lahkesti küpseid seemneid hakkavad puistama, siis tasuks Skisol kohal olla ja seda pakutavat ilumälupilti nautida.

Et asi annaks mooniorgia mõõdu välja, siis tasub minna põllule, mis asus Matsiranna poole viiva tee ristil, sest see moonipõld asus nagu pisut oru põhjas.
 
von Freen 21. juuni 2016, kl 09.13
kui üldtse, siis meie võibolla ükspäev kulume vanaks.

see, et mooniorgia toimub seeaasta oru põhjas , on bueno. siis ei paista välja ja samal ajal on ka kõik kontrolli all, sest keski ei pääse sealt enne finitot välja vaid veereb alla tagasi kõikseaeg.

a mul pole praeaga rohkem aega.
EE EMM on praeaga!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!