Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
kas on kinnine klubi?
 
umbeloll 22. veebruar 2005, kl 12.42
Vaatan, palju toredaid lolle on koos. Ise olen veel lollim ja põhitegevus magamisest vabal ajal on ibaajamine. Kuidas liikmeks saada? Kas on katsed? Või peab miljoni klubi arvele kandma (näh, üks miljon just ongi selline, millega ei oska midagi peale hakata)? Vastake ometi lollile!
 
arvad 22. veebruar 2005, kl 12.44
..et jobuklubiga on tegu???
 
umbeloll 22. veebruar 2005, kl 12.51
Ei arva. Jobu ei ole, lihtsalt loll. Selline lõbus ja umbeloll.
 
kilu 22. veebruar 2005, kl 12.53
seda peavad päälikud ütlema... ma sain nagu kogemata... keegi vist vaataks korraks mujale..:)
 
umbeloll 22. veebruar 2005, kl 13.01
millal päälikud koos käivad? ja kas lolliklubi on vaba hommikusest sapipritsimisest, mis igal pool kangesti kombeks on? Ehk ometi... Mul sapp ei tööta, sellepärast pole sappi ka ja üldse olen kasside ja sapi suhtes allergiline.
 
kilu 22. veebruar 2005, kl 13.11
ah, satub siia ka ikka neid gastroleerivaid sapipritsijaid... aga vaim on meil jah selline sõbralikumapoolsem:)
 
magic-maagikloll 22. veebruar 2005, kl 13.14
Kui Sa soovid saada klubiliikmeks, pead Sa saatma vastavasisulise meili klubiadrel. Samuti peab vähemalt kaks praegust klubiliiget andma Sulle oma poolthääle. (Aga arvata võib, et huvi äratad Sa ju alles siis, kui oled siin lehel piisavalt sõna võtnud ja silma jäänud.)

Tegelikult mõtle ikka põhjalikult läbi kas ja miks Sa tahad klubisse astuda (praegugi on nimekirjas selliseid, kellest ma pole väga pikalt midagi kuulnud).

(Ja kuna klubisse pürgijaid on päris palju, siis loodetavasti juhtkond tulevikus kaalubki seda tasulist varianti. Seoses sellega usun, et see Sinu poolt pakutud miljon midagi halba küll teha ei võiks :))))

Jõudu!


=)
 
aseesiloll 22. veebruar 2005, kl 13.41
ahoi, aseesi siin, tervist kõikidele, kel hea tuju.
tu umbeloll: klubi liikmeks saades peab jah enne väheke tööd selle nimel tegema ja näitama, et oleks ikka nagu tõsine soov. avaldus oleks tegelikult hea teha siin samas foorumis, et teised lollikesed ka näeksid ja saaksid siis oma poolt häält anda. paraku on siin juhtunud nii, et igasugu libad on end ka lollidena märkinud ja kahjuks ei saa me sind ka veel päris lolliks pidada, sest klubi liige veel pole ja selle üle peame ranget arvet. kui oled aga liikmete heaks kiidu saanud siis saad regada end meie klubi adrel. meie klubil on ka head tavad. vägivald ja ropendamine on vastuvõtmatu, üksteise kallal ei õelutseta vaid oleme üks sõbralik pere, kes vahel ka koos käib ja aurua välja laseb. paraku nende libade pärast kipub me maine väheke kannatama. mis puutub sellesse miljonisse, siis võtame rõõmuga vastu, meie naistel ongi avatud sukkpüksifond, mida vaja täiendada, sest peol juhtub nii mõndagi, jääb kuhugi tooli külge kinni või lükkab kogemata küüned läbi. aga jõudu edasi rühkimisel.
tervitades aseesiloll.
 
umbeloll 22. veebruar 2005, kl 15.39
Va. esi-, aseesi-, aseaseesilollile

umbelolli
avaldus
lolliklubisse astumiseks. Palun arvata mind lolliklubi liikmete ridadesse. Olen asja üle kaua järele mõelnud (peaaegu 2 tundi) ja jõudnud veendumusele, et ikkagi olen piisavalt loll ja tahan anda oma pisikese, kuid tuntava panuse lollide elu edendamisse tänapäeva Eesti riigi tingimuses, kuulugu ta siis euro- või afroliitu. Selgituseks veel, et oma miljonit ma kahjuks sukkpüksifondi annetada ei saa, sest peale viimaste sukkpükste purunemist kannan teksaseid ja nende all puuvillaseid sokke. Seega palun miljoni jaoks leida minu jaoks käegakatsutavam rakendus. Omalt poolt luban, et püüan ära lollitada kõik õelad ja ropu suuga inimesed. Elagu lollid!
 
Carmen 22. veebruar 2005, kl 16.03
No mina vöin oma poolt hääle anda umbele. Selle miljoni eest vöime rajada näiteks siidiussikasvatuse. Siis saab umbe usse käega katsuda ja meie uusi sukke ja sokke:)
 
aseesiloll 22. veebruar 2005, kl 16.20
kas keegi annab veel hääle???????
 
umbeloll 22. veebruar 2005, kl 16.21
Usside jaoks saate! Mulle loomad meeldivad, eriti lemmik- ja põllumajandusloomad. Aga liiga palju siidi ussidelt nõuda ei tohi, sest meil on demokraatia. Tahaksin juba ussikesi silitada, nad on niiiii nunnud!
 
Pihlakas 22. veebruar 2005, kl 16.26
vastaks appihüüdjale.
jah.
annan ka hääle.
 
magic-maagikloll 22. veebruar 2005, kl 16.28
Näh, napilt jäin hiljaks, aga minugi poolthääl.

=)
 
aseesiloll 22. veebruar 2005, kl 16.29
nii umbeloll sinu soovile on vastu tuldud ja sa võid end nüüd regada uue liikmena meie adrel loll.clubi@mail.ee lisa sinna nii oma nimi jui klubinimi, oleks soovitav ka kontakt telefoni nr,(see ei lähe levitamisele), et kui hädaolukorras peaks vaja minema ja ka sünnidaatum, et siis õigel ajal meeles pidada.
 
magic-maagikloll 22. veebruar 2005, kl 16.33
Pole küll minu asi, aga pakuksin klaabi nimena välja hoopis umbloll...

=)
 
magic 22. veebruar 2005, kl 16.37
to aseesi

Kas oleks võimalik meilile saada täielikku klaabiliikmete nimekirja nii lolli-kui ka tavanimedega (netis kasutatavatega).
Ma juba ammu mõne kohta ei tea, kes on kes.

=)
 
Carmen 22. veebruar 2005, kl 16.39
Jah vöiks kyll olla umbloll vöi siis umbesloll.
 
umbeloll 22. veebruar 2005, kl 16.40
Tänan teid, kallid sõbrad, toetuse eest! Näh, praegu valan lausa liigutuspisaraid, sest arvasin, et protsess on valulisem. Enda kiituseks võin öelda, et olen küll täiesti loll (seda on lähedased inimesed mulle korduvalt öelnud), kuid inimlikku nõmedust ei salli ja võitlen selle vastu. Alles täna võitlesin. Homme kavatsen ka.
 
aseesiloll 22. veebruar 2005, kl 16.42
las siis umloll kribab end ära. aga kui saite jani läkituse mailile, siis seal on ka kõikide nimed olemas.
 
umbeloll 22. veebruar 2005, kl 16.45
Olgu, võin olla ka umbloll. Umbesloll ei taha olla, sest see seostub mingi kõhukinnisuse või uriinipeetusega. Aga umbloll on hea küll. Edaspidi siis umbloll, lihtsalt umbloll
 
magic 22. veebruar 2005, kl 16.52
to aseesi

Vaatasin meili ja minu meelest ei ole kõikidel seal lollinime kirjas (näiteks karvapalli üldse ei näinud ja mõnda võib-olla veel).
Samuti rare individual (või oli nimekirjas muu nimega), kas Ta on liige, mis on lollinimi?

Oleksin väga tänulik konkreetse nimekirja eest, kus kõik on puust ja punaselt (nagu lollile sobilik).

=)
 
aseesiloll 22. veebruar 2005, kl 16.58
jama ongi, selles, et kõik ei ole end redanud nii nagu peab, osadel on lollinimi puudu ja vastupidi. me palusime saata kõigil mõlemad nimed, aga kahjuks pole kõik seda üleskutset järginud, aga üritan siiski midagi ära teha. ja kokku klopsida.
 
demokraatia 22. august 2014, kl 08.46
see ongi tōeline siis las lollid teevad mis tahavad peatähtis et ei nuta. nōus ja tahan ka demokraatlikuks liikmeks, demokraat olen kyll suure D
lollipopu 22. august 2014, kl 12.03
heh, nii pika mõtlemisega :D
aeg on teinud oma töö ja mõnusast tuumikust on tuuled-tormid üle käinud ja rahva laiali paisanud.
on jäänud veel otsesuhtlusliinid.
siin käis liiga palju libajaid ja räuskajaid, rahvas tüdines tuuleveskitega võtlemisest.

aga - demokraatia (mitte timukraatia ma loodan), ehk võtad ohjad kätte ja kutsud vaimu välja??? ;)
alissandra 25. august 2014, kl 09.39
Lollid on väiksematesse gruppidesse koondunud. On kindlasti suured lollid ja väiksed ja veel hulga neid kes sinna vahele kuskile mahuvad, aga kõige lollim on see, et lolliklubil on nüüd vist menopaus käes, isegi päevad enam ei käi. :D
 
ww 26. august 2014, kl 21.22
Lissakene,kui ilusasti sa ikka asjad selgeks teed..
Aga jah ,see pood on juba kahjuks kinni
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!