Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
naaskelsabad ja töö kaupluses
 
loll olen tean ise ka 09. mai 2015, kl 11.22
Avastasin täna hommikul, et mul on naaskelsabad. Halb üllatus. Olen korralik, alati pesen käsi jne jne. Lausa õnnetu olen. Kahtlustan, et ka laps on need saanud. Tegelikult polegi vahet, kes nad tõi, aga on suur aga, lausa eetiline dilemma.
Perearstile saaksin helistada alles esmaspäeval kella ühest, vastuvõtu aja vast kolmapäevaks. Retsepti vast teeks esmaspäeval. Mis ma nüüd siis teen? Esmaspäeval on tööpäev, konks on selles, et töötan kaupluses ja kuna meil on nagunii hetkel inimesed rivist väljas, siis ma saan aru, et ma EI TOHIKS esmaspäeval oma naaskelsabadega minna tööle, aga siis oleks meil tööl ainult kolm inimest. Üks kassa, üks info ja teenindusjuht. Teised on kas puhkusel, haiguslehel või ise vabaks küsitud ja ei saa vastu tulla. Uurisin kolleegide käest.
Hakkasin kõrvitsaseemneid ja küüsauku sööma.
Mida teha? Jätta kolleegid hätta - nad saaavad juhatajakäest riielda, et sabad on, klientide käest ka või olla vait ja minna tööle. Süda valutab kohe.
 
hull peast 09. mai 2015, kl 11.44
Loomulikult mine tööle....mõtle milliseid kliente poes käib! Pooled on ussidega, kindel see.
 
hmmm 09. mai 2015, kl 12.24
? et naaskelsabadega ei tohi tööle minna:). Kui käsi pesta siis need ei nakka ju. Eks needasamad võivad su sisse sattuda mistahes kohast, kasvõi tolmuselt küpsiselt või kehvasti pestud õunalt jne, Haiguslehete nendeg anagunii ei saa, pese käsi ja kõik ok. endal ja teistel pereliikmetel tuleb nagunii kuur läbi teha
 
hmhm 09. mai 2015, kl 12.50
kõik õige mis eelmised ütlesid, ära põe ilmaasjata.
kusjuures kui piinlikult puhtust pidada siis nad kaovad minu arust iseenesest, ega nad muul viisil ei paljune su sees kui ainult sel moel et nakatad ennast ise uuesti kui nende mune sisse sööd.
 
M. 09. mai 2015, kl 13.11
Aga kas eelnevad vastajad on sellega ka arvestanud, et toidupoe tervisetõendi tegemisel kontrollitakse ka usside olemasolu? Eetilise poole pealt võiks ju tõesti korralikult puhtust hoida ja tööle minna. Ma mõtleks pigem selle peale, kas seadusliku poole pealt pärast mingit jama ei tule. Kui perearst näeb nt sotsmaksu maksja järgi ära, et toidupoes töötad, siis kas ta seda kuskile ette ei või kanda, et nakkusohtlikuna tööle lähed. Ehk siis mina selles olukorras uuriks pigem nö juriidilist poolt.
 
xxx 09. mai 2015, kl 13.12
Kus kandis asud? Mul on vermox tabletid täitsa olemas
 
gg 09. mai 2015, kl 14.38
Mine tööle ja jaga oma sabasid kõigile , las haigestuvad .
 
moosipragu 10. mai 2015, kl 15.49
Naaskelsabad ju munevad oma munad päraku välispinnale. Seega kui suudad perseaugu kratsimist tööl vältida, siis ei tohiks sa ka kedagi nakatada.
 
Per Seauk 10. mai 2015, kl 22.27
viimasega sada prossa nõus!
 
minu lugu 20. mai 2015, kl 12.37
Võtsin hommikul Vermoxi ja tööl peldikus sain kohe sõrme peale 3 väänikut ja panin need ukselingi peale, kuna ettevõtte juht on selle ära teeninud.
 
Aire Mägi 21. mai 2015, kl 12.15
tes8agcwgv
 
saba 21. mai 2015, kl 21.39
ja kuna nüüd on tegu veel muteerunud sabadega, siis nende munad on sama suured kui kanade omad. seega hakkad varsti poes munele, roni aga riiulile!
 
huviline 23. mai 2015, kl 11.25
kas naaskelsabasid saab kodus ise kasvatada?
kui jah, siis kus oleks parim pesa neile ja kuidas toita?
 
Farmer Fred 23. mai 2015, kl 22.42
Oi, neid on väga lihtne kodustes tingimustes kasvatada. Nad hoiavad ideaalselt puhtust ja ei vaja erilist hoolt. Lihtsalt hoolitse selle eest, et regulaarselt prao vahelt end sügad, käsi ei pese ning sellega ongi kogu vaev nähtu. Tee sinu aanusesse leiavad nad ise üles ning vajamineva söögi leiavad samuti su seedekulglast ise üles.
Tegemist on öise ja varahommikuse eluviisiga loomakestega ning seejuures väga pelglikega. Kui veab, siis võid mõnda eksinud hinge hommikul linade vahel trehvata ja talle pai teha.
 
ooo 05. juuni 2015, kl 03.26
õudus.

aga hävitamine käib kuidas? kuulipilduja? mingi ak või see ämblikumürk?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!