Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Tähtis teade telhvilt: randa tuleb minna pragudeta ! ...
 
von Freen 30. juuni 2015, kl 13.53
...või veelgiparem oleks sinna üldse mitte minna!!!

tere kallis kuulaja

see lahti üpanud tähtis teade tundus nii tähtis olevat praega, et seda lihtsalt peab jagama neile, kellel siuksed asjad enne suve, mis pidi kohe saabuma, ise lahti ei üppa.

********************************************************
Copacabana rand
Your Tango
Suvi tuleb: üheksa kõige jubedamat asja, mida randa eksimine endaga kaasa toob

Oh, suvi, meeletuste ja vallatuste aeg!

1. Liiv

See ei toeta sind, ta poeb igalepoole pragudesse ja tulemuseks on hõõrutud ja valus nahk. Ai!

2. Väikesed olevused

Kas sa ikka tahad teada, kui palju pisikesi putukaid ja olevusi sulle igalepoole soovimatutesse kohtadesse pugeda võib? On asju, mida on targem vältida.

3. Soolane vesi

Kui soolane vesi mõjub su nahale kuivatavalt, siis mõtle sellele, mida ta sinu intiimpiirkonnaga teeb. Samuti kaob tänu sellele kõik “loomulik libesti”, mis keksimise nauditavaks teeb.

4. Öö ootamine

Kui te ei ole just üks neist paaridest, kes Tartu kaarsillale või suurlinna purskkaevu eksis, siis ilmselt ei soovi te seda teha ka avalikus rannas kell 12 päeval. Kui kirg eksida on suur, siis on ootamine piinarikas.

5. Kummijant

Turvaliselt vees? Hmm.. Pigem äralibisev kalipso ja ebamugav kohmitsemine lestadega.

6. Põletikud

Vees ja rannas on ASJU!! Alustades bakteritest ja mikroobidest ning lõpetades kõikvõimaliku sodiga. Need pahalased võivad sulle aga ebameeldiva põletiku tekitada. Ole ettevaatlik!

7. Pissipooside arv on limiteeritud

Rannas ei ole ilmselt õige aeg ega ka koht Kamarajuraks ja põnevate leidude proovimiseks. Teil pole millestki kinni hoida ja ilmselt on peamiseks eesmärgiks asja kiire ära ajamine. Kõlab juba nagu liinitöö, või mis?

8. Oht vahele jääda

Iga avalik eksimus peidab endas ohtu kellelegi vahele jääda. Kõige hullem variant on loomulikult politsei, aga ega kõrvalised võõraste pilgud parem variant pole. Sotsiaalmeedias sellises olukorras olevast endast vist pilti leida ei tahaks?

9. Sul on kiire

Teil ei ole rannas lõpmatult palju aega. Teil on kirg ranna ja päikese järele, mis vajab rahuldamist ja see saab rahuldatud ruttu!! Ei mingit pikalt alasti päevitamist ja nunnutamist.
Liiv pragudes, väikesed olevused, pahalased, bakterid, mikroobid, ASJAD, soolane vesi, põletikud ja oht vahele jääda.
Julm, eks?

********************************************************

meditsiini ja meditatsiinitöötajana tahaksin Teile kõikidele täie tõsiduse ja rangusega südamele ära panna, et enne kui Teie otsustate minna randa oma suvist kirge rahuldama, mõlge ästi mitu korda järele!

skisokliinikumid GmbH
 
von Freen 30. juuni 2015, kl 13.54
läte kah

http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/suvi-tuleb-uheksa-koige-jubedamat-asja-mida-rannas-seksimine-endaga-kaasa-toob?id=69409023
 
99,9% 30. juuni 2015, kl 14.27
Ise aru ei saa, et peas kõik korras pole?
 
von Freen 30. juuni 2015, kl 14.37
kessed?
kirjutajad või lugejad?

nu ma ei tea, kas saavad.

a missina arvad, kas saavad või ei saa?
lollipopu 30. juuni 2015, kl 18.20
missugusest peast jutt käib, kus kõik korras pole?
 
von Freen 30. juuni 2015, kl 18.32
novat seda minagi.

ma pakuks, et korras pole kummaski peas.
ei kirjutajal ega lugejal.

PEE EES!
mina olen ainult vahendaja!
lollipopu 30. juuni 2015, kl 18.49
nojah, siis võiksid need peaomanikud minna Ruunavere sotsiaalhoolekandesse, seal tehakse uus soeng.
ja kusjuures täitsa tasuta
ei ole erklaam vaid suunamise viit
 
von Freen 30. juuni 2015, kl 19.24
ma läheks ka sinna ruunavere juuksurisse, aga mul pole millessegi seda uut soengut praega teha.
isegi sotsiaalhoolekandes mitte.

lokid on lahkunud ja asenduskarvakasv miskipärast ära peatunud



võibolla sellepärast, et mina ka kuni tänase tähtsa oiatuseni käisin muudkui aga mööda randasid äraeksimas noja kust mina seda teadsin, et sinna oleks pidanud pragudeta oopis minema :(
lollipopu 30. juuni 2015, kl 19.31
mis ajast rannad heinamaal ja metsaall on?
 
von Freen 30. juuni 2015, kl 19.51
kule, kui juba RANNAS on kõik need koledad asjad, mis seal eespool ära üteldi, sis kassa kujutad ette kasvõi ajutiseltki, et mis ja kesasjad kõik seal heinamaal ja metsaall on??

nuvat.

seda minagi.

no kindla piale on keski mulle pragudest sisse roninud ja nüüd järab mõnuga juuksejuuri jms tähtsat kraami. selle päras maisaagi enam sinna ruunaveresse juuksurile kah minna. enne piab nendest ASJADEST lahti kuidagi saama.

ma olen siin mõelnud, et äkki prooviks ästi kiiresti joosta.
et sis äkki jäävad maha ja ei jõua järele?

jubelugu tegelikult :((
lollipopu 30. juuni 2015, kl 20.17
jubelugu jah.
kas õpetada tohib?
võta püksid jalast kui kimama hakkad, muidu kõik need asjad jäävad püski kinni ja kui seisma jääd, siis ...

oimaivõi, ei taha mitte mõteldagi :O
lollipopu 30. juuni 2015, kl 20.18
* vigaste parandus
püksi kinni
 
von Freen 30. juuni 2015, kl 20.50
arvad või?

no ma ei saa ju pükse ära võtta muidu jälle tulevad kõik need asjad pragudest sisse mul :(

ainult KUI pädeva makrohvleksiga kõik praud kinni enne lasta et siis võibolla isegi õnnestuks

samas äkki parem juba siis ei jääkski üldse enam seisma?

piab mõtlema!
lollipopu 30. juuni 2015, kl 21.10
nõnda saab su'st
ajamasin
pidev liikumiserutt
varsti pekikiht
on kasin
peale endal tuleb nutt
kuis sa siis küll
käia jaksad
hammasrattaid pole sul
osta mõtled?
millest maksad?
taskutes kui tuulemull
lollipopu 01. juuli 2015, kl 07.54
hommik on õhtust targem!!!
misasja sa siis enam jooksed kui kõik praud makrohvleksiga kinni lastud?
siis võid rahus paigal püsida ... ja nautida ...
mida iganes
 
von Freen 01. juuli 2015, kl 13.01
einoh, ennemalt tuleb nendest ASJADEST lahti saada, mis enne makrohvleksi kasutamist pragudest sisse tulid.

minule tundub, et Teil loogika logiseb praega vaatamata targemale ommikule

ommik võib ju targem olla, aga õhtu tundub on loogilisem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!