Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
PIINLIK! Kogu eluks...
 
Totta Kai 08. november 2015, kl 07.39
Ahhh... hea, et ma ei saa postitusele pilti ega videot lisada, nagu siin lehel pakutakse. Oi jummel, sõimake mind või irvitage mu üle palju tahate, teil on selleks õigus.
Lugu oli järgmine: käisin Rahumäe kalmistul ja sealt läksin Järve Hooldushaiglasse eakat sugulast vaatama. Oli kokku lepitud, et mu mees sõidab haigla juurde vastu, kui külastusaeg lõpeb. Kohtumine kulges hästi, kalli ja palju tervist vanainimesele, ja haigla hoovi. Ja näe: mehe auto seisabki juba ees, tuled sees. Mul oli kaasas kaks suurt kotti vanamammi asjadega, mis tuli koju viia. Ronisin autosse ja tänitasin mehele: "Sa oleksid ju võinud mulle vähemalt ukse lahti teha!" Siis näis miski kummaliselt võõrana. Eriti see, kes rooli taga ilmselt kojusõitu alustamas. Sest see ei olnud minu mees, vaid haigla peaarst Jüri Ennet...
Vabandasin ja kobisin oma pampudega välja ning kui läheduses olnuks mõni maa-alune urg, siis sinna ma jäädavalt ka pugenuks.
 
Esopus Spitzenburg 08. november 2015, kl 09.10
Ma usun, et kui see Ennet vähegi normaalne inimene on, siis sai ta vähemalt hea suutäie naerda. Ja sellist tähtsat ja vastutusrikast tööd tegeva inimese naermaajamine on nagu ülisuur heategu:)
Nii et tee endale pai, itsita natike ja elu läheb edasi:)
 
Ann 08. november 2015, kl 09.18
Dr Ennet ongi ju vastavate isikute ravija, õige mehe peale sattusid :)
Sellegipoolest - tunnen kaasa!
Iccccccc!!!
 
ravi 08. november 2015, kl 10.07
nõme mutt. võõrastega on viisakas ja omaga tänitab. kui abi tarvis siis küsitakse normaalse inimese kombel. tema rassib nagu mõni kangelane ning siis tänitatab kui teine mõtteid ei loe. nii üdini nõme ja kahjuks tavaline.
 
Ann 08. november 2015, kl 10.32
Tahad öelda, et Totta Kai oleks pidanud ka Ennetit sõimama hakkama, et see teda sihtkohta ei viinudki? Pealegi - mis "tänitamine" on paar korralekutsuvat sõna oma mehele, kes (kui oleks tõesti tema mees olnud) võinuks ju tõesti autoukse lahti teha.
Dr Ennet jätab televiisoris alati väga lahke ja avatud inimese mulje, ma millegipärast arvan, et ta ei solvunud ja võttis vabanduse vastu.
 
ravi 08. november 2015, kl 10.40
jah, oled vist ilmselt samalaadne mammi. milleks kedagi sõimata? üldse, mis solvumisest sa räägid. ennet sai ilmselt hea suutäie naerda. ei ole tädil ka mõtet nii häbeneda ja põdeda. ikka juhtub.
 
juhtub 08. november 2015, kl 10.46
Ükskord (kes teab võib ju veel juhtuda) olin asjatamas ja naasesin auto juurde, tõmbasin ukse lahti,istusin ette ja ütlesin, et ongi kõik, sõidame nüüd! Moment pilk kõrvale ja ma tardusin, see polnud mu poeg rooli taga vaid ehmunud võõra mehe nägu, pilk paremale ja kõrval autos irvitav poeg suu kõrvuni. Tormasin autost välja ja ümber kõrvaloleva auto kapoti ning kargasin poja kõrvale, kes möönis, et ema, sa hakkad vanaks jääma...vastasin et see auto oli täpselt sama värvi... olin sõnatu.
 
Totta Kai 08. november 2015, kl 11.41
Tänan Sind heade sõnade eest! Ilusat päeva. Nüüd naerame mehega selle juhtumi üle juba isegi, mina esialgu siiski läbi pisarate :)
Aga doktor reageeris viisakalt ja võttis asja tõepoolest huumoriga.
 
juhtub jah:) 08. november 2015, kl 12.14
minu ema istus maja ees autosse, et poodi sõita, kui üks meesterahvas väljas nukra näoga ütles, et ta tahaks ise oma autoga sõita...nimelt istus ema võõras autos- autod olid äravahetamiseni sarnased ja uks oli lahti:)
 
Maie 08. november 2015, kl 13.10
Kulla Totta Kai, see juhtum on köömes! Minu tuttava tuttav nägi kord punase auto kapoti kohal üht kummargil meesterahvast toimetamas, noorte värk, hiilis selja tagant ligi ja andis laksu taguotsale. Mis sa arvad, kas oli ikka tema sõber? Vaat ei, oli võõras noormees.
 
abiarst 20. november 2015, kl 22.25
Siit moraal - ole ka oma lähedastega sama viisakas nagu võõrastega. Et sul ei oleks hiljem piinlik. Ole kõikidega sama viisakas, nagu sa tahad, et sinuga oldaks.
 
Totta Kai 26. november 2015, kl 04.46
Tänan soovituse eest, abiarst. Olingi viisakas, ütlesin seda "oma mehele" siiski sõbralikul, no natuke manitseval toonil. Loomulikult peab ka oma kodustega olema sama viisakas kui võõrastega, kuid eks väikesed märkused-korralekutsumised on igas peres normaalsed.
Loodan vaid, et ei minu ega kellegi teisega sama piinlikke asju enam ei kordu.
Kaunist adventi kõigile!
 
uuz 28. november 2015, kl 00.32
Irw. Lahe lugu ja nagu näha on seda teistelgi juhtunud. Naerda sai ja see võiks siin kuuluda hoopiski huumorinurgakese rubriiki.
 
nimetu 22. detsember 2015, kl 17.23
Ah, unusta ära! Ma ka võõrasse autosse istunud ja plärisema kukkunud. Ka see möödub! :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!