Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Abipalve
 
Megapolis 06. jaanuar 2019, kl 21.59
Tervist!

Minul on selline veider palve. Tahaksin emale uut ja head telefoni osta, aga hetkel puuduvad selleks rahalised võimalused.

Veidi aega tagasi avastasin sellise appi nagu sweatcoin, mis siis maksab virtuaalset raha kõnnitud sammude eest. Sweatcoinide eest saab osta erinevaid asju. Üks kallimatest asjadest, mida sealt osta saab on ka telefon! Aga loomulikult on asjal konks. Natuke arvutades avastasin, et ainult kõndides neid sweatcoine kokku ei olegi võimalik saada. Peab kutsuma teisi inimesi oma koodiga äppi kasutama, mille eest saavad mõlemad 5 sweatcoini.

Nii olengi siin oma veidra palvega. Kui keegi tunneb end lahkena ja viitsib korra jamada, siis võiks tõmmata endale selle äppi minu koodiga: sweatcoinapp.uk/i/kalamari

Seda äppi kasutama hakkama ei pea, võib hiljem täitsa ära kustutada. Regristreeruma küll peab, aga ka see ei hakka sind tulevikus mõjutama.

Tean, et võib olla utoopiline soov seda raha seal äppis kokku saada, aga proovida ju võiks :)
 
NUMMIKAS 07. jaanuar 2019, kl 00.02
Ma annan parem raha... eee... ei, raha ka ei tahaks anda... polegi nagu teist...


...lähen parem kannan oma hinge eest hoolt...
 
von Freen 18. jaanuar 2019, kl 11.16
lugudegapeetud äraaustatud NUMMIKAS

kuhu....

KUHU Te siis nüüd koguoma raha olete ärapannud?

ja kelle või mille eest te seal oolt käite lähenparem kandmas?
Inge ei vaja oolt taon äraooldatud.
Hinged vahel vajavad, aga selleks on pädevat õli vaja aga pädevõli maksab jällegi pädevraha, mida Teil nagupolegi teist

meilon siin nüüd kerge loogikapuudus tulnud

MAEIOLEROBOT
 
sure ära 21. jaanuar 2019, kl 02.17
Megapolis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tervist!
>
> Minul on selline veider palve. Ta
> haksin emale uut ja head telefoni osta, aga hetkel
> puuduvad selleks rahalised võimalused.
>
> Ve
> idi aega tagasi avastasin sellise appi nagu sweatc
> oin, mis siis maksab virtuaalset raha kõnnitud sam
> mude eest. Sweatcoinide eest saab osta erinevaid a
> sju. Üks kallimatest asjadest, mida sealt osta saa
> b on ka telefon! Aga loomulikult on asjal konks. N
> atuke arvutades avastasin, et ainult kõndides neid
> sweatcoine kokku ei olegi võimalik saada. Peab ku
> tsuma teisi inimesi oma koodiga äppi kasutama, mil
> le eest saavad mõlemad 5 sweatcoini.
>
> Nii ol
> engi siin oma veidra palvega. Kui keegi tunneb end
> lahkena ja viitsib korra jamada, siis võiks tõmma
> ta endale selle äppi minu koodiga: sweatcoinapp.uk
> /i/kalamari
>
> Seda äppi kasutama hakkama ei
> pea, võib hiljem täitsa ära kustutada. Regristreer
> uma küll peab, aga ka see ei hakka sind tulevikus
> mõjutama.
>
> Tean, et võib olla utoopiline soo
> v seda raha seal äppis kokku saada, aga proovida j
> u võiks :)

mul on nii kõrini sinu pasastt
 
NUMMIKAS 30. jaanuar 2019, kl 17.36
Vaata, kulla Von Freen. Rahadega on ikka nii, et mis raskelt tulnud- see kergelt läinud. Nimelt panustan ma juba aastaid oma osa (loe: terve osa) Eesti ratsasporti. Lisaks olen ma juba selles eluetapis, kus mu esivanemad on jõudnud vanusesse 50+ (loe: 70+) ja see omakorda tähendab investeeringut hoolekannet teostavatesse asutustesse. Ehk kahjuks tõesti ei jää hetkel üldse raha alles, et Teie käest seda head määret osta, millega hinged ära määrida.

Aga et Te sellest jutust aru saaksite, siis väike tõlge Teie jaoks käepärasemasse keelde.

Etskae, irmusarmas Kan Green. Vinantsseisund ei ole kiitalaita, sest ästi tuleb ja veel paremini läheb. Etkel saavad oolekannet obused, sest nad on selle ära teenind. Samuti tiksuvad minu neitsipõlve viimased tunnid (loe: tiksuvad juba aastaid) ja kõik, mis obustest üle jääb, tuleb kokku rehitseda ja üle kanda mind siia ilma sigitanud mees- ja naisisiku abistamiseks. Selle kõige kõrvalt ei ole mul üldsekohe võimalik soetada endale seda üva kreemi, et Inget möksida. Hingedest rääkimata.

Nüüd on kõik ausalt ära räägitud. Nagu alati.
 
von Freen 09. veebruar 2019, kl 16.29
aitäh austusegaärarespektitud NUMMIKAS!

sellest esimesest osast (loe: teine osa) meisaand mittemuffigi aruära (loe: aurasära) ja jummeltänatud (loe: relikjooniga pole selel miskit pistmist) et Te leidsite selle suure rahakulutuse (loe: mitteraiskamise) kiire ajasees üles tervemõistuse (loe: kõik osamõistused koos) ja seletasite asjatuuma ära ka piaaegutäiesti selges keeles teisel (loe: kolmandal) katsel meiele

selline ausaltäraräägitud inhvotulv (loe: kolm osa katsetusi äraseletada) võib nõrkadel tekitada jah äireid südametalituse töös ja põhjendada ära teatud aiglaslikel puhkudel ka Kan Greeni tulekud aga Teie piaksite äratiadma seda tõsiasja juba ammu (koma) et meie vägagi tugev oleme sellistes küsimusides vaatlemata sellele et meie eiole mitte südametu

mis puudutab obeseid siis ilmselgelt sinnaminevad kergeltäraminevad ruootsipanga vahendid on sihiotstarbeliselt aksepteeritavad sest meiedki oleme lugudegapeetud obestega koos lausa trenni teinud (loe: asja sees old (loe teistkorda: ASI eiole see aisev asi mis obestega kaasaskäib (loe kolmaskord: mittesõnnik ) ) ) kuni sinnamaale kuniks ratsaobesed otsasaid (loe: keski eitaht raha anda etneid rohkemb oleks (loe teistkorda: mitteeisurdära vaid eijagunud)) ühelpääval ja nendeasemel meiele pädev tööobene trennikaaslaseks äraanti kesküll vägapädev vankreid ja atrasid vedama oli kuid kes pärast temakülge eriraskustega äraintegreeritud sadulat meid äratappa tahtis

sellest ajast alates meie enamb obestega koos trenni eiteind kuid akkasime mõistma nendepiale rahakulutamiste vajadusi

miss puudutab juba aastaid tikksuvaid neitsipõlve viimaseid tunde (koma) siis meilonkaa põlved täitsa pekki läinud (loe: eiolerasvaläind vaid pekki) ja võime Teie rahuldamiseks äraütelda et mitteüks põlv eipia vägakaua neitsina vasta ja seda olenemata vinantsseisunditest

nüd jõudleme asja tuumani kaa lõpuks ära
see et Teil obestest midagi ÜLE (loe: ????) jääb eiole normaalne !
ilmselgelt on sellisel juhul obesed alavhinantseeritud ja Teie akate jõudma sinnasamasesse punkti kus ühel ilusal pääval piab akkama mõnele jämedale tööobesele sadulat selga integreerima, sest õhukesi iluobeseid enamb eijagu ja mis ei lõppe ästi

samalajal tuleb leida tasa kaal (loe: peenäälestada) ja mitte kasutada esivanemate penssi obeste jauks sis eipia kandma rehitsetud vinantse nendele üle võimis veelullem rehitseda seda kokku oolega oolekandelistesse asutistesse tõstes nende kasumi margi naale kõrgemale kui Eesti ratsaspordil ! (loe: hüijumärk)

siinkohal tõtlemegi appi MEIE

meie kliinikum eipaku ainult äid salve (loe: salvisid ja salvesid)
mepakume ka vinantsnõustamisi
teeme Teile vajadusel personaalse äriplaani
näituseks kuidas saab esivanemate oolekandeasutisele pakkuda ratsasporditeenuseid nii, et tasaarveldamiste käigus tuleb Teil oolekandvasse asutusse TASUTA (loe: eipia rehitsema) paigutada lisaks esivanematele veel palju rahvast et see ooltkandev asutis pangrotti ei läheks !

ja nad paluvad seda ise

kunameijaksa liigapalju kah kirjutada sis me kirjutasime Teile kohe käepärasemas keele nagu alati ilma esimese keerulise osata


MAOLENROBOT
 
NUMMIKAS 10. veebruar 2019, kl 18.43
Ossatuss!
Mina armastan sind ka (loe: mina armastan sind ka)

Ma pean ennast natuke koguma nüüd.
 
von Freen 10. veebruar 2019, kl 20.56
just
ossa saatus jah

rehitsege rahulikult
meilon aegaküll
 
NUMMIKAS 13. veebruar 2019, kl 21.33
Olles käinud kogumas
täienes mu kogumass
olen jälle kogukas
lihtsalt kogu, mitte paks

Nüüd ma hakkan sotti saama! Teie pärast, kulla Von, ongi tänapäeva hobused ja kõik nendega seonduv nii hirmkalliks läinud! Sest Teie, igavene paskaak, sättisite künniloomale sadulat selga ja kindlasti põhjustasite sellega hobusele hingelise trauma, nii et too ilmselgelt vajas hobuteraapiat, mis teadupärast hirmkallis on ja inimeste taskust kinni tuleb maksta. Kogu seda saduldamise kammajaad nägid raudselt pealt ka pooled Lääne-Viru ja kaks kolmandikku Ida-Viru hobustest, kes samuti hinge hakkasid vaakuma. Kõik see enneolematu künnihobuse ratsastamise vaatemäng kandus edasi ka vaakuvate hobuste järglastele ja niimoodi produtseerisite Teie suure koguse hingelise traumaga loomi, kes juba sünnijärgselt ravimist vajavad. Sealt siis tulevad need suured rahanumbrid, mis minu rahakoti ilusasti kuivaks imavad. Ei julge enam aia taga hobusele paigi teha, rääkimata hobuse nime nimetamisest- mine tea, mis see maksma võib minna.

Pers a naalse äriplaani aga võtaks küll. Koostage aga julgesti!

Ma ka ei jaksa väga pikalt kirjutada. Võta parem Raffaello- see ütleb kindlasti rohkem, kui tuhat sõna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!