Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Mis teete
 
joujou 09. jaanuar 2016, kl 11.09
Miks siin pole normaalseid inimesi. Mõni üksik roppsuu siia satub, elame üle. Aga näiteks .Kurjam ja sid kirjutavad kõik teemad täis. .Kurjam on omaette asi, see kirjutab ka kõik teemad täis, aga selle erinevusega, et tema jutt pole isegi loetav, miks lisada igale poole stiilis "hei hoo :DDD" mingi rumalus. Alu on oma kibestumuses isegi naljakas, kuidas saab olla üks mees naistes nii pettunud. Tagumiku jutud ongi ehk tema omad?


Siin tuleb tõde välja.

macacus appetitus
"peaksid alu ja sid mingil põhjusel foorumi hülgama, ähvardab makaaki näljasurm :D"

Kurjam:
"Tegelikult ähvardab kogu delfi tutvust surm... siis loete nädalaid vanu teemasid ja mitte midagi siin ei juhtu..."

to .Kurjam:
"kui sinu teksit siin pole, siis tulevad siia normaased inimesed kirjutama...

oled nagu Arnold Oksmaa, sama imbe.tsill"

tõde:
"Kui sulgeda järve solgikraanid, siis mitte midagi ei juhtu?
Alguses muidugi ei juhtu, mõne aja pärast aga järve ekoloogija puhastub, tekivad kalad ja kajakad."
 
Kurjam 09. jaanuar 2016, kl 11.24
Raske on olla ilus mees!
hei hoo :DDD
 
kurjamile! 09. jaanuar 2016, kl 23.15
Marss oma koikusse ja ei ühtki piiksu enam! :D
 
Tähelepanek 10. jaanuar 2016, kl 01.45
Siin teemas ka keegi libakurjam jaurab. Saa juba üle. Kaua või?
 
Raplamaalt, Käru alevikust 11. jaanuar 2016, kl 12.20
KÄRU JOODIKUD

VÕSA: No Käru on koht, kuhu meid päevasel ajal üldse kutsuda ei tahetudki. Kutsuti meid ööseks siia, sest et Käru kiriku vastas – Jumal hoidku – on end sisse seadnud ee ...kah inimesed. Muidu täitsa nagu inimese moodi, aga käitumine inimest mitte ei meenuta.
VÕSA KAADRI TAGANT: Raplamaalt, Käru alevist kostus meieni hädakisa, et naabrid peavad kortermajas punkrit ja et ei aita nende vastu ei ussi- ega püssirohi, ei sõim, peks, hõbekuul ega ähvardused.
NAABER: Käru joodikud.
VÕSA: Kui palju neid siis kokku on?
NAABER: Seal on kolm...vahest on terve tuba täis. See raadio mängib kõvasti, televiisor, magada ei saa. Laps är...ärkab öösiti üles.
NAABRINAINE: Karjub...
NAABER: Karjub...nutab
VÕSA: No olete te nendega rääkinud...ehm...ehm...et kallis Arvo, ära joo nii palju?
NAABER: Mis sinu, mis sinu asi on? Kui ukse taha tuled, löön maha ...lööme maha!
VÕSA: Aga kui te nüüd kutsusite meid siia, me selle loo ära näitame, aga kas teile sellest pahandusi ei tule?
NAABER: Ei tule, ei tule! See ma ütlen ausalt, Pets, ma olen, ma olen, ma ei kiitle, ma olen peaaegu kolm ja pool aastat mervetsees olnd. Ma ütsin, ma murran teid ära! Lihtsalt ma oian ennast vagusi.
VÕSA: Nii ja…em..em...peksa te ei ole neile tõepoolest andnud?
NAABER: Olen, ma olen kaks tükki trepist ka alla visand!
VÕSA: Lähme siis...em...lähme siis...visiidile.
VÕSA KAADRI TAGANT: Ehkki keegi küll Võsareporterit peole ei kutsunud, poeme ikka ukse vahelt sisse. Tegemist on muide täiesti argipäevase õhtuga. Et aga on kuu algus, rahad kõigil käes, siis on seegi õhtu üsna lõbusaks kiskunud.
VÕSA: Tervist, härrad, me tulime teile külla!
RAIVO(kiri ekraanil: joomapunkri peremees): Sina, Peeter, mine tagasi!
VÕSA: No, a mis nüüd on siis? Ole kena mees, lase tuppa! Ma tahan näha, mis on siis...
RAIVO: Peeter, lõpeta see jama!
VÕSA: Mis jama?
RAIVO: Oota, mida sa tahad kuule?
VÕSA: Ma tahan külla tulla!
RAIVO: Ei!
VÕSA: No päris tõsiselt!
RAIVO: Ei, ma ei äbene.
VÕSA: Tervist!
TOAST: Tere, Pets!
VÕSA: Mis tema nimi on? (kiri ekraanil: KIKU, ainus kaine punkrielanik)
RAIVO: Kiku!
VÕSA: Sina oled...
RAIVO: Raivo
VÕSA: Sina oled Raivo, tema on Kiku ja sina oled...
OLEV: Ja mina olen xxxxxx Olev (kiri: OLEV, mees kes tõi täna viinad)
VÕSA: Ja kes sina oled?
ARVED: Mina olen xxxx Arved
VÕSA: xxxx Arved, ja seal magab sinu isa?
ARVED: Jaa, minu isa
VÕSA: Miks te oma naabrit ei austa?
ARVEDI ISA: A, teat, mina ei tunne seda naabrit!
VÕSA: Sina ei tunne seda naabrit! Väga lihtne!
VÕSA: Kes see korteriperemees siin on?
RAIVO: Vaata mulle otsa vahepeal!
VÕSA: Hommikul algab see jama peale, kestab õhtuni välja..
OLEV: Ei, mina pole hommikust olnd..
VÕSA: Teie pole hommikust olnud..Sina oled korteriperemees.
RAIVO: Teda ära süüdista millegis!
(taustal arusaamatu räuskamine)
ARVEDI ISA: Mei ole deinud mitte midagi!
VÕSA: Noh..Sinu hääl oligi kuulda juba alla tänavale ja..mis siin korteris toimub?
RAIVO: Peeter, ma ütlen...
VÕSA: Eino, miks need naabrid kaebavad?
RAIVO: Ei, ma ütlen ausalt välja, mul on kaks nädalat..kaks nädalat ma ei ole kaine olnd änam.
VÕSA: No see on juba...
RAIVO: Ütlen ausalt välja.
VÕSA: Ja-ja-ja jood hommikust õhtuni ja jaurad ja möllad siin!
RAIVO: Kuule, sa ise käid ju Narva all kainerites, tead. Kas ma ei tohi juua või?
VÕSA: Ma-ma arvan, et hommikust õhtuni niimoodi lakkuda, et see naabreid segab, see on liig..
RAIVO: Paljuks läheb vä?
VÕSA: Muidugi paljuks!
NAABER: Hommikust peale hakatakse jooma, siis pannakse..üheteistkümnest kuni hommikul kella kuueni.
TAUST: Ära p.asanda!
NAABER: Sina ära ise p.asanda! Hommikul poole nelja-viieni pannakse välja niimoodi, et väike laps majas tööle ka õieti minna ei saa (!) siis pane poole öö pealt pane tööle magama, ei maga ennast välja kah.
ARVEDI ISA: Ja-jah, sina muidu magad (?)
VÕSA: Naabri juttu kuulsid?
RAIVO: Kuulsin!
VÕSA: Jood ja lakud ja segad teda!
RAIVO: Kui tema plika on niimoodi, ütleme, pooleteist aastane..kao teleka eest ära, muidu ma tapan su ära tead!
NAABER: Vale...
RAIVO: Kui ta ütleb oma lapsele
NAABER: Sihukest juttu pole olnd
RAIVO: Kui ta ütleb oma lapsele niimoodi, ah
NAABER: Sihuksi juttu pole olnd!
(kaamera näitab kapi peal Paramounti suitsupakki, kanakonti ja ühte viinerit)
RAIVO: See on VIINER!!!
VÕSA: Teine viiner on seal selle härra õla peal, tükeldatud kujul
ARVEDI ISA: Ära rägi nimodi!
RAIVO: Ma küll ei näe seal midagi
ARVED: Siin õla peal, õla peal
RAIVO: On või?
VÕSA: Muidugi on!
RAIVO: Ei see on puhas viiner, puhas viiner
VÕSA: Kui mu suu painduks seda ütlema, siis ma ütleks välja, et see on suisa okse, mis seal õla peal on
ARVEDI ISA (taust): Ei ole, see ei ole okse!
RAIVO: On või?
VÕSA: Ikka juhtub!
RAIVO: Ei, seda mina ei kommenteeri, seda momenti mina ei kommenteeri
VÕSA: Tule kommenteeri seda momenti siin. Mis, mis see on?
RAIVO: See on jogurt!
VÕSA: Jogurt?
RAIVO: JOGURT! Naturaalne jogurt!
VÕSA: Kõss, pakki! Kõss pakki tagasi! See ju elab!
RAIVO: Kuule..a kas läheb või?
VÕSA: Ei lähe!
RAIVO: Jalaga..läheb tagasi vä? Ei lähe ju! Külmkapist hüppas välja! Näed..näed..siit pakist hüppas välja!
VÕSA: Aga räägi..
RAIVO: Oota, kassil on tüütus juba, ma lasen ta minema..Ta ei taha kaamera ees olla
VÕSA: Naabrid tahavad rahu ja vaikust. Millal sa seda neile võimaldad?
RAIVO: Äää...järgmises elus!
 
Raplamaalt, Käru Alevikust järg 02. aprill 2016, kl 22.17
VÕSA: Ja ongi nii vä?
RAIVO: Jah, seepärast, et ma joon ennast surnuks ennem.
VÕSA: Aga, millal sa jood ennast surnuks, millal see kuupäev on?
RAIVO: Ma ei oska öelda sulle.
VÕSA: Ei oska öelda?
RAIVO: Ei.
VÕSA: Ma oleks ka matustel.
RAIVO: See tuleb ise, see tuleb ise, see surm tuleb ise, tead seda keegi ette ei ennusta.
 
Raplamaalt, Käru Alevikust järg 02. aprill 2016, kl 22.36
VÕSA: Aga, mis siis on, tead... ehm... ehm... tuleb mehele soovida, et anna vunki juurde, sellepärast, et siis saabub ka rahu ja vaikus
NAABER: Eh... mišjanni miš joob, keš joob vähemalt, see tähendab, siis saab, nagu öeldakse, ühest lollist lahti.
RAIVO: Tähendab ega ma ei viitsi enam elada
VÕSA: Ei viitsi? Mis siis nii halvasti on?
RAIVO: Ei. Küik elu on jama
VÕSA: Kõik elu on jama?
RAIVO: Jah.
VÕSA: Mis see elu nüüd nii jama on, siin on tilk viina ja seal on tilk viina ja...
RAIVO: Peeter, näed, näed
VÕSA KAADRI TAGANT: Tuleb tõdeda, et siin seltskonnas ongi kõik pea ees pudelisse kukkunud ja läbi kitsa pudelisuu sealt enam välja ei mahu
NAABER: Siin konstaabel, kõik on teadlikud sellest
VÕSA: Ma saan aru, et ega, ega nende inimestega ei ole isegi mitte rääkida mitte millesti sellepärast, et ega nad ei saa vist enam aru.
NAABER: Muidugi ei saa nad aru
VÕSA: See on täitsa uskumatu, ma ehm... noh ehm.. na nad nad on vist juba selles seisundis, et ega, ega ei ei ei purjus, ei kaine paega ei ei ei mingisugust juttu, ega ega mõistmist.
NAABER: Mh... tuleb nii välja
RAIVO: Saaks kiiremini, saaks kiiremini kasti siis ma jätan kõik rahule.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!