Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Katu 12

Grf 27. november 2021, kl 15.14

09876543 08. märts 2022, kl 11.55
Terror on ikka jube!

09876543 13. märts 2022, kl 02.54
Aga, aliek jne pole ju jube!

Grf 14. märts 2022, kl 13.32

22 17. märts 2022, kl 08.40
Aga kes siis maale läheb? Mina näiteks tean vähemalt ühte inimest, kes kibeleb maale.

Grf 20. märts 2022, kl 11.31
Muide, mina tean ka ühte inimest, kes ihkab maale. Vanasti oligi ju eestlased maarahvas. Aga nüüd tekib küssa, kuhu talle soovitada minna... Minu arvates võiks see koht olla kindlasti mitte "siber". Aga muidu on maal tore, stressi vähem, värske õhk, ilus loodus, linnud laulavad, metsas võib äkki isegi karu kohata jne jne. Huvitav kui ohtlik on metsas näljase karuga kohtumine? Äkki peaksin sellele inimesele soovitama metsas kõmpides pipragaasi kaasas kandma? Tegelikult metsas on ka hundid... Seega on mille üle järgi mõelda. Samas on eestis see tore lugu, et siin pole grislisi, nendega kindlasti nalja pole. Seega üleskutse- maale, maale, maale!!!

Grf 20. märts 2022, kl 11.40
Ja veel üks mõttetera, nüüd, kus Venemaa on näidanud ka "hambaid" Soome suunas, kui viimasel tekib soov NATOga liituda-siis selles valguses peaks eestlased mõtlema, kuidas Soomet, vajadusel toetada. Äkki tähendab see ajaloost teada tuntud taas soomepoiste särki-värki. Ja äkki sellele inimesele, kes soovib maale minna, peaks sokutama ta kuidagi Soome, et temast oleks Soome riigile kasu jne!?

Grf 20. märts 2022, kl 13.39
Ma siin mõtlen, et kui maal olla, siis eriti tore oleks olla veekogu lähedal, kus ujuvad kalad. Siis saaks ju kalal ka käia ning kõik halvad kalad välja püüda.Samas ega kalale pole otsaette kirjutatud kas ta on halb või hea... Nii et nokk kinni ja saba lahti ning vastupidi!!!

to Grf 21. märts 2022, kl 03.24
vaheta diilerit

Grf 23. märts 2022, kl 11.28
Maal on sügisel metsas ka ohtralt marju ning seeni, kui neid karusid, rästikuid ning laukaid vaid poleks! Tundub, et inimesed, kes kolivad maale teevad ikka õige valiku, sest mis siin linnas ikka sügisel teha, kui veel vihma ka veel sajab. Aga maal/metsas, vot seal juba on põnevust. Kui vaid poleks neid karusid, rästikuid ja laukaid ning tegelikult puuke ka!!!

Grf 17. aprill 2022, kl 10.06
Heas mõttes kadestan neid, kes hingavad maal värsket õhku.

Grf 23. aprill 2022, kl 14.13
Öösel peaks maal olema taevatähed nähtavamad... no kohe ei jõua ära kiita maal elamist!!! Miks inimesed trügivad linnnadesse???

Grf 23. aprill 2022, kl 14.25
Maal on vahemaad kaugemad kui linnas, 30 min päevas kõndimist pidavat soodsalt mõjuma südame-veresoonkonna tervisele. Olen isegi kuulnud ühte ütlust- liikumine võib ravida sadat haigust, kuid pole ühtegi ravimit, mis raviks liikumatust!!!

Grf 23. aprill 2022, kl 14.34
Mulle torkas pähe mõte, mida isegi ei usu, aga aruteluks kõlbab küll- äkki küüditati linnadest inimesi sellepärast Siberisse, et nad saaksid rohkem liikuda??? Samas on ju kummaline mõelda, et Stalin muretses Eesti rahva tervise pärast... Stalin oleks ju võinud saata eestlastele nt velotrenzööre. Aga millegi pärast ta seda ei teinud. Huvitav, mida üleüldse Stalin mõtles või äkki ta ei mõelnudki(vähemalt mitte peaga).

Grf 23. aprill 2022, kl 14.44
Kahju, et meie aja "Stalinid" ei ole ajalootundides süvenenud inimeste piinadesse. Kõndimine võib ju hea olla, aga seda saab ju ümber maja ka teha...

Cap 23. aprill 2022, kl 19.08
LOL caught in 4K LOL
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!