Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
 
21. aprill 2022, kl 20.12
Mu vennad ja õed!

Te peate mõistma, et maakera pöörlemine soovitakse taas peatada ja meid soovitakse viia sinna punkti, kus meie sisemised väärtused ning meis kantav võrdsuse, vabaduse ja vendluse idee kuulub hävitamisele. See, mille eest me oleme seisnud, surnud ja ristile naelutatud, on minetamas oma tähtsust, nende ideede sügavust on õõnestanud alpus ja aplus ning nüüd on meie ühine seesmine pimedus saavutamas kogu ilmaruumi ülest võimu.

_____

Ta ei ela ei taevas ega maapeal, ei kivikirikus ega ole naelutatud ristile, vaid See elab meie sees ja meie teadvuses ning läbi selle on See ka kõikjal ning igavesti, niikaua, kuni kannab Teda viimne inimhing. Kui pole meid, ei ole enam ka Seda. Kui kustub valgus, siis pole enam ka meid.

See ongi meie seesmine valgus ja moraalne kompass ning teejuht. Seesama meie seesmine valgus juhib meid läbi mõistmise tarkuse ja õpetava eeskuju. Läbi empaatiavõime ning mõistmise, et mis on õige ja mis on hea, saame me kõndida rahus ja rahulolus. Läbi Tema tarkuse ja kingitud julguse oleme me jõudnud teaduse ajastusse ning sellest seesmisest valgusest juhituna, teadusest, haridusest ja haritusest kantuna, on just täna kõiksus meie ees valla.

____

Just nii, nagu völtsvagadus ja ketserlik ebajumala enda hulka kuulutamine mattis sadadeks aastateks inimkonna vaimupimedusse, siis täpselt samamoodi, nüüd ja täna seisame me pöördepunktis, kus me peame suutma seista ajaloo mõistes just äsja leegiks tõusnud tulesädeme säilimise eest.

Tagurlik vaimupimedus tõstab pead ning iseendale oma vigade andestamise võim võtab võimust. Enesepettuse ja meelega valesti mõistmise võim, põhjuste ja tagajärgede eiramise võimekus ja saadava võltsrahulolu ihalemine on astunud lavale. Meie seesmine pimedus on võtnud füüsilise vormi ning vallutab maad.

____
Inimene seal ei ole Antikristus, aga ta kannab selle seesmise pimeduse vaimsust.

Ta on meie seesmise pimeduse esindaja ning taaskord on ta võtmas valguse üle võimust.

See ei ole sõda toasooja pärast, vaid see on sõda meie õiguse eest olla vaba, võrdne ning elada vendluses ning me kõik peame mõistma, et valgus on habras ning tulesäde kergesti tuha alla mattuv.

_____

Ma tean, et lõõtspill on oma lugu alati mänginud ja kokku ning lahkutõmbed on pillimängu juures paratamatult määratud, kuid ärge unustage, et inimesel on vaba õigus lõõtspillil mängitavat lugu ise dirigeerida.
_____


See ongi viimne kohtupäev


____

Meie seesmine kohtupäev ning puhastustuli on vallutanud kohtumajad ja jumalakojad ning juba täna tiritakse surnuid haudadest välja, et ka nende üle kohut mõista.
Just nüüd vaadatakse üle meie väärtused ja tõekspidamised, kuid meie ei pea mitte tulevikku kartma, sest õiglaste päralt on saabuv rahuriik.

____


Ja ta nägi, et mõistmise ja õpetamise võim on suur ning inimhingele valgust kandev. Ja tai sai aru, et see on Hea.

„Sina pead mõistma ja aru saama ning kandku teadmiste ja õpetamise võim nüüd kõiksuse valgust üle kogu ilmaruumi ja laotuse kah. Nii olgu, nii on ja nii jääb!“- viimane testament 7.6
______

 
Grf 23. aprill 2022, kl 14.01
Ja tarkus tuleb...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!