Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Delfi ajupesu
 
meediakriitik 12. august 2016, kl 15.57
Põikasin ühele suvalisele leheküljele Delfi Naistekas ja lugesin artiklit uutest hommikusöögi reeglitest, LOL. Nagu varemgi, hakkas silma spetsiifiline Delfi stiil - utsitamine ja õpetamine. Huvi pärast lugesin kokku kui mitu korda sellel ühel leheküljel lugejat õigesti elama õpetatakse.

Tekstid ja pealkirjad sisaldavad 30 väljendit (käskude, “seaduste”, nõuannete, veenmiste ja ühe ähvardusega):

uued reeglid
nõuanded
järgi järgnevaid nõuandeid
ära unusta
kogu tõde…
(teatud) mõtteviis on ekslik
söö
õpi
alusta päeva
laienda spektrit
jälgi kaalu
pea päevikut ja blogi
kui tahad, et …, siis järgi neid soovitusi
vaata endasse
neli soovitust
väldi liialdamist
mida me kõik peaksime sööma
üheksa mõjuvat põhjust, miks…
pane tähele
nõuanded naisjuhile
kohustuste nimekiri
millised reeglid on vananenud ja millised kehtivad
reeglina teatakse…
…muudab sind väga suurel määral
tee endale
pane tähele
soovitused
mida iga naine teadma ja oskama peab
oluline edetabel
võta kohe kasutusele

Lisaks üleval mainitule, parempoolne reklaamiveerg sisaldas 30 käsku ning yhe soovituse:

2 x tutvu, konsulteeri, tule, vaata ja kliki, 13 x vaata, vaata siit, vajuta siia, shoppa, vaata poodi, osta, osta nüüd, soovitab, laenuta, 4 x vaata kõiki, vaata lähemalt, liitu.

Wow ja me lueme seda kõike, asjadele suuremat tähelepanu pööramata.
 
teine asi 12. august 2016, kl 17.07
paljud jutud on välja mõeldud, kohe aru saada, et fake jutt klikkide jaoks

eriline rumalus on need rahuleidja blogi jutud, tõeline harimatute inimeste fantaasia kel puudub reaalsustaju
 
:) 12. august 2016, kl 18.51
Miks te siin käite, kui kõik nii halvasti on? Ärge raisake oma väärtuslikku aega selliste artiklite lugemisele, saati veel statistika tegemisele! Elage oma elu, delfit ei sunni keegi äärest ääreni läbi lugema:)
 
mm 12. august 2016, kl 21.59
ja miks sina ei ela ainult oma elu, vaid tuled teisi suunama õigele teele.
 
meediakriitik 12. august 2016, kl 22.10
to :)
Nooh, milleks selline eelarvamuslik suhtumine ja kuri toon? Kui lõpetame igal pool käimise ära kus midagi valesti on, siis polegi kuskile varsti põigata. Igal pool oma head ja vead ning mulle isiklikult meeldib kui asjad arenevad. Kes teab, võib-olla mingi selle portaali teksti tootja paneb asja kõrva taha ning saab hakkama parema artikliga näiteks.
 
lilleke liilia 13. august 2016, kl 10.16
aga mõni loll elabki kogu oma elu delfi artikilite järgi, nt :), ja mis sest siis halba on? tema elu ju, kelle asi! siin on lollikestele ju paradiis, elavad täpselt juhiste järgi ja ükski tark ei köhi, sest loll viitab naisteka artiklitele, mis on sulatõde ja katsugu mõni tark vigu seal näha ja vastu vaielda:D lollike loeb, elu muidugi reaalselt olematu või kui ongi, siis läbi udu kuidagi saab sealt läbi komberdatud. mõni ei oskagi muidu elada kui delfi artiklid iga päev näpus. lapsedki saab selle käigus tehtud suvanaisele/-mehele. mida veel eluks vaja on kui mitte Delfit ja tema väga elulisi ja tarku õpetusi, elu nagu lill!:D
 
meediakriitik 17. august 2016, kl 18.55
Jajah, sellest "loll viitab naisteka artiklitele, mis on sulatõde..." tulevad meelde usklikud kes iga loogilise küsimuse peale religioonist vastavad: aga biiblis on öeldud...
lollipopu 22. august 2016, kl 07.19
a mis seal siis öeldud on?
 
punane kleidike 29. august 2016, kl 12.10
.."biiblis" on öeldud: ära käi minu sõnade, vaid minu tegude järgi...
*tegelikult muidugi vastupidi.
/käisin üle hulga aja lolliklubi vaatamas - lollid on kadunud/
*elust enesest teema kohta: olen märganud, et (vist delfi naisteka produktina) on eestimaised 30-40 aastased naised väga piiratud maailmavaatega. Kurb.
 
??? 02. september 2016, kl 01.20
"ära käi minu sõnade, vaid minu tegude järgi..."

no kle, kesmiskus
 
aa tegelikult vastupidi aa 02. september 2016, kl 01.29
stupid me
 
ei 02. september 2016, kl 01.31
elust enesest teema kohta: olen märganud, et (vist delfi naisteka produktina) on eestimaised 30-40 aastased naised väga piiratud maailmavaatega. Kurb.

küllap nad on väga targad inimesed
 
hmm 16. september 2016, kl 16.13
ei ole targad. tarkusearmastaja soku rääkis enne surma, et alles nüüd ta teab kui loll ta on, aga katsu sa mõnda naist lolliks nimetada... ei julge mõeldagi sellise asja peale
 
vabandust? 16. september 2016, kl 19.52
"aga katsu sa mõnda naist lolliks nimetada"

kõik naised on naiselikult lollid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!