Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Riigikogu noorim liige Briti lehele: eestlased seisid järjekorras, et saaksid banaane näha
 
missha gorbatsov oli mõmmi 27. aprill 2024, kl 07.46
milleks kirjutada ja piinelda, et mitte kellelegi ei meeldi su vastik iseloom ja värdjalik välimus? v

milleks sina ja su sõbrad siis mind ja mu inimesi laimate. ma ei piinle. teie debunkimine on päris fun. mind ei koti kui ma kellegile ei meeldi. ma meeldin iseendale ja sellest mulle piisab. mina ei pea end ja oma välimust peitma erinevalt teist.


võiksid juba aru saada, et oled siin ebameeldiv (kahtlustan, et oled igal pool ebameeldiv).

võiksid aru saada ,et mul on sellest mis teised arvavad pohlad ja mind ei koti see väga :)



seega mine lihtsalt ära. sa oled koleda väimusega ja koleda siseeluga mõttetu maakas, kel pole aimu ka, et netis on kohti, kus ennast natukegi arendada saaks. selle asemel tuled sa lammutama kellegi teise ülesehitatut.


ma lähen siis kui sa ja su sõbrad mu laimamise lõpetavad ja mu inimeste laimamise. mind ei koti mida sa arvad. ja ma arendan end netis. sina ja su sõbrad võiks teha sama. jah ma olen maakas . ja olen uhke selle üle ma olen staar maakas . ja mida oled sa oma sõpradega üles ehitand ka. peale valede ja laimu .

sa oled sama mõttetu närakas nagu psüühiliselt haige putin, kes selle asemel, et oma uksetagust korras hoiaks, tuleb läbustama teiste ukse taha.

ja sina ja sinu sõbrad olete putini tallalakkujatest venemeelsed reeturid. ma olen väga eesti meelne. sina ja su sõbrad läbustate siin mind ja mu inimesi laimates.minu ukse tagune on korras.
 
oot-oot 28. aprill 2024, kl 02.19
misajast sa venemeelne tõbras eestimeelseks said? mul olemas kogu arhiiv, kus sa eestit uputasid ja venet ülistasid. niiet ära siin esine kameeleon. sul pole mingit arvamust, sa oled nagu tuulelipp välikemmergu katusel.
 
Mundzu: nautigem rahvastesõprust, kui leidub väärt ida naabri mõnupulk, see on teretulnd mu aanuskanalisse täies pikkuses! 28. aprill 2024, kl 04.54
 
okei tõesta oma väiteid siis 28. aprill 2024, kl 07.10
misajast sa venemeelne tõbras eestimeelseks said? millal ma olen venemeelne olnud ka. tõesta oma väidet.


mul olemas kogu arhiiv, kus sa eestit uputasid ja venet ülistasid. näita seda arhiivi palun. mis tahad mu gmaili adressi ka kuhu seda saata. a võid selle foorumisse ka panna . a ma ei tule siia nii pea seega . soovitaksin saata mu gmailile või blogi kommentaaridesse. minu blogi kommentaaridesse.

niiet ära siin esine kameeleon. sul pole mingit arvamust, sa oled nagu tuulelipp välikemmergu katusel.

näita oma tõendeid ja arhiive . ootan huviga. ja mida ma siin esinen. millal ma olen esinend siin millega. kas krokodill geena lauluga ve. mul on oma arvamus. a tundub ,et sul ja su sõpradel pole. ainsad tuulelipud siin oled sina oma sõpradega. aga palun tõesta oma väiteid. las ma arvan. taas vaikus ja kriketid :) ma olen ennegi näind kuida sa väidad ,et sul on tõendeid aga mingil kummalisel kombel ei postita sa neid kunagi ei foorumi ega kuhugi üldse.....hmm huvitav
 
ja muidugi see munzu alt ägisev inimene järkuvalt proovib mind teeselda ja mu identiteeti varastada 28. aprill 2024, kl 07.11
ja kari kasulike idioote siin foorumis usuvad teda muidugi. YAY ELAGU LOLLPEAD. valu tarkade klubile.........
 
mida 30. aprill 2024, kl 01.29
sa ägised siin, pole sul mingit identiteeti, mida tuuri panna. loll mõtlemisvõimetu pea pekise kere küljes. sa oled nii mõttetu lihakeha, et hüljes ka enam ei näksi.
 
see et 05. mai 2024, kl 02.38
eks ta näksi oma allesjäänd ajuollust. kauaks sest ei jätku
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!