Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
Veganid
 
Anonüümus 12. märts 2024, kl 23.34
Tõtt-öelda ma ei saa sellest aru. Tehakse sisuliselt porgandist kotlet ja siis uhkustatakse sellega et vaadake kui "jätkusuutlik ja öko" (c) ma olen. Ma nagu ei kipu lihast näiteks kapsast või porgandit tegema ja sellega kelkima... Liiatigi siis kui keegi ei näe mäkki minema või naabrite "rõõmuks" tiheasustusega alas kanu kasvatama. Mis värk on? On see lihtsalt trendikeskne teesklus?
 
Täiesti siiralt ütlen, et: 25. märts 2024, kl 23.11
https://www.facebook.com/photo/?fbid=908580597939893&set=a.493283732802917
 
Anonüümus 26. märts 2024, kl 21.58
Lambajalg lambajalaks aga miks sa porgandist vorsti teed? Ehk tulles tagasi mu küsimuse juurde. On see teeskluspõhine ja IN?
 
Täiesti siiralt 27. märts 2024, kl 00.05
Ma?
Ma ei tea, miks mõned teevad, aga miks see peaks mind või sind häirima?
Aga miks sind häirib porgandite töötlemisviis, samal ajal kui me elame sõjaohtlikus piirkonnas?
Kes tahab, tehku porganditest kasvõi kalmaari haarmeid ja ööbikukeeli - mul on täiesti ükskõik.
 
Õige 03. aprill 2024, kl 17.22
Kui argumente pole kõlbab sõjaoht alati! Kui tüüpiline.
 
oot 07. aprill 2024, kl 02.22
siin jälle see porgandipõhine ema tagatoas elav paks nässakas, kes pole veel seal kupli all päris aru saanud, tahab ta mehi või naisi? või mõlemaid?
 
kallis loll pedo fiil 07. aprill 2024, kl 07.24
juhin tähelepanu piinlikule väikeasjale ,et ma pole siin teemas miskit öelnud . kuna erinevalt sinust ja su kärenist mitte sõpradest ei sega ma teiste teemadesse ja draamatesse vahele. kas hakkas piinlik ve.
 
sõjaoht on reaalne oht kui mõni pole aru saand veel 07. aprill 2024, kl 07.26
mulle meeldivad naised ma olen seda 1000 korda öelnud. see munzu ei ole mina vaid su pedofiilist armuke ja sõber. ära hakka teesklema ja udu ajama taas eks...
 
viimasele 08. aprill 2024, kl 01.49
aga alustasid ju nii ilusasti - porgardikotlettidest.... ja muutsid selle oma munsupunsu unistusteks nagu alati.
 
seega 08. aprill 2024, kl 01.52
sa oledki selline mõttetu ahv, kes kõik ilusa, mis ilmas on, muudab ahvikakaks. ilmselt oled ise suur ahvikakajunn ja seda on kaugele näha.
 
jälle eksid vaimuhaigeeee jälle ajad asju sassi 08. aprill 2024, kl 08.26
aga alustasid ju nii ilusasti - porgardikotlettidest.... ja muutsid selle oma munsupunsu unistusteks nagu alati.


mina EI OLE neid munzu poste teind . mina EI vilele vrdjakeelt. mina EI OLE pugeja nagu ropp raivo
 
ära aja asju sassi loll pedofiil..... 08. aprill 2024, kl 08.27
sa oledki selline mõttetu ahv, kes kõik ilusa, mis ilmas on, muudab ahvikakaks. ilmselt oled ise suur ahvikakajunn ja seda on kaugele näha.


ei seda teed sina oma pedofiilist sõpradega. ei seda oled sina oma pedofiilist sõpradega. taaskord ära aja asju segamine. kas pean taaskord tuletama meelde mida sa ja su sõbrad blogijale ta lastele ja perele tegite..........
 
kunagine 08. aprill 2024, kl 11.43
Häirib see, et oma tooteid püütakse kaunistada originaalnimedega. Miks? Kui veganite värk nii õige ja kasulik on, nagu tahate, siis mõelge oma toodetele omad nimed välja, milleks peituda päris toodete alla. Liha pole teil ju pärisliha, kui on vegani toit. Siis võiksite vähemalt viisakas olla ja nimetada nii, et liha sarnane vegani toit.
 
Järvamaalase kunagine klassivend: Mundzu nimi = mųnn suus tulenes tal nooruspõlves sellest, et käis juba noore poisiklutina küla-joobaritel väikese raha eest bussijaama taga võsas “hamba peale võtmas” 08. aprill 2024, kl 16.49
Ja nyyd on see nimi igaveseks juurdunud.
 
valetaja teeskleja pedofiil 09. aprill 2024, kl 15.08
seda sa oled .
 
Uurija 10. aprill 2024, kl 01.58
Kas veganid pörssa kujulisi piparkooke tohivad süüa või ei tohi nad süüa, selles on küsimus? Oskab keegi vastata?
 
sa oled ikka vaimuhaige ja sa ei ole ikka vaimukasss seega lõpeta 10. aprill 2024, kl 07.37
proovimine
 
Äss, kes käsutab Sind orja 10. aprill 2024, kl 15.41
Lõpeta mida?
 
ära proovi olla vaimukas sa ei ole seda 10. aprill 2024, kl 16.21
lõpeta vaimukas olemise proovimine see ei sobi sulle ja sul ei õnnestu see. õpi lugema . ja ära targuta kas sa ei ole miskit muud KUI AHISTAJA JA PE
DP
FIIL.

tõesta vastupidist.

sa oled ikka vaimuhaige ja sa ei ole ikka vaimukasss seega lõpeta 10. aprill 2024, kl 07.37
proovimine


kao tagasi kooli ja õpi lugema
 
sa ei käsuta kedagi ma ei kuula pedofiilist ahistaja käskusi 10. aprill 2024, kl 16.23
ma ei ole ropp raivo ja ütle sellele teisele lollile ,et ta ei ole mu klassivend. seega ärgu teeselgu ,et on ja ärgu valetagu ja ärgu mõelgu lugusi välja. teie katsed on suht piinlikud . te ilmselt ei tea millest te räägite ja kellest te räägite . ärge alandage end rohkem.
 
pastinaak 13. aprill 2024, kl 01.23
teema oli ju porgandikotlettidest. jälle mingi idioot suudab kõik keerata mingiks plähmoonikuks.
õnnetu ja mõttetu inimene. osta kurat endale elu juba! sa ajad oma iba siin niipalju meetreid, et see ajab kõiki oksele.
saame aru, et sa oled sant, õnnetu üksikema paks ratastoolis üleküpsenud 40+ laps, kes elab kusagil kolkas uberikus ja seepärast ei saa endale inimväärset elu lubada. miks, kuradi päralt, sa endale mingit tööd netis ei otsi? miks maksumaksjad su mõttetut lihakeha üldse ülal peavad pidama?
 
Uurija-huviline 14. aprill 2024, kl 01.11
Kas spermapurts on taimne või loomne?

Kui loomne, siis vegan-naine või ka PD-mees ei saa ju suhuvõtuka järel seda alla neelata? Või saab?
 
Ülitark Inimene 14. aprill 2024, kl 01.12
Saab, aga siis ta petab oma jumalust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!