Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lolliklubi
31.12. AASTALÕPU ERI: “JÄRVAMAA PIHUPIDU” - Kus suurerinnalised kaunitarid peksavad soovijatel paugu lahti! Tulge kõik kohale ja Te ei kahetsete!!!
 
Olen new-age artist nimega Mundzu ja kuna mul on õnnestunud oma kunsti-, kirjanduse- ja muud kultuuriloomingut tänavu maailmas müüa miljonite dollarite eest, sooviksin oma edu ja õnne ka teistega jagada: 31. detsember 2023, kl 03.48
Rahvast on hullumise ääreni viimas palgatud professionaalsed suurerinnalised lahti-pihku-peksjad! Naistega vahekorda astumine on keelatud - lubatud on vaid orgasm läbi hinnalise “randmetöö”!

Ka naisterahvad ei pea pettuma - nende tarbeks on kohapeal olemas kliitori-massaaži telgid, kus meessoost instruktorid pakuvad “sõrmemõnu”, võibolla isegi “aanuskanali silitust” seestpoolt.

SEE OLEKS MINU KINGITUS EESTI JAJÄRVAMAA RAHVALE! Ma tänan, et mul on elus nõnda hästi läinud, et mu kodus tehtud “munstiteoseid” üle maailma väga hinnatakse ja ostetakse.

Ning suur õnn on teenitud miljoneid kasutada järvamaalaste õnnelikuks tegemiseks, sest kes ei sooviks aastalõppu üht võimast “PIHUPIDU”!
 
jeejee 16. veebruar 2024, kl 00.19
ainuke suurerindne mittekaunitar oled sa ise. ja rinnad on sul tegelt mitte suured, vaid rasvased ja rippuvad , sellised mehele kohased, peaeaegu nabani. kaunitar oujee
ja kui veel haisu oleks siiani tunda, siis delfi oleks lääbakil su mehelikust odöörist, ehk kopitanud lehast
aga sa võimle edasi oma paari kurru tasandil, mis kujutavad ette, et on kusagil rindel tegijad. naer saalis
 
faa faa faaa ei lugend sa oled ikka vaimuhaige pedofiil ja netihiiro ja 16. veebruar 2024, kl 16.28
ahistajaa ja seda ei muuda miskit.
jah ma olen ülekaaluline see on minu mitte sinu probleem ja asi.
sina oled aga ikka si tane ahistaja riigi reetur ja pedofiil.
live with that

sina si tt ei näe mu tuleviku ega otsusta mida ma saan või ei. sa ei ole gate keeper ega otsustaja mu elus.
 
viimasele 16. veebruar 2024, kl 23.00
a mis sa kaalust alla ei võta siis, kui nii paks oled? lihtne ju, selle asemel, et ninapidi päev läbi arvutis olla, mine liiguta ennast. ega sul nii pekisena tulevikku polegi.
 
sa ei saa aru sa autistist käreen 17. veebruar 2024, kl 10.21
1 lihtsalt kaalust alla võtmine ei ole lihtne. 2 ma proovin kaalust alla võtta. mitte sinu ja su pedofiilidest mitte sõprade pärast vaid enda pärast. 3 taaskord minu paks olemine ei ole sinu ja su mitte sõprade asi sa loll autist. saad aru . suudad sa jälgida nii kaugele. 4 sina ei tea mida ma päev läbi teen või ei. see ei ole ka sinu asi. sina si tt ja su sõbrad ei tule mulle ütlema mida ma võin või ei. sa ei ole mu ema või mu isa. ma ei kuula sind sa loll kären. ma ei kuula su pedofiilist mitte sõpru ma teen mida tahan. millal tahan kuida ja kaua tahan. saa aru ja lepi sellega. 5 sina si tt ei ütle mis mul on või ei. sina ei kontrolli mu tuleviku ega saatust sa loll si tane autistist kären. sa ei saa oma pedofiilist mitte sõpru ei päästa ega kaitsta saa sellest aru sa loll lehm ja autist.
 
see et 18. veebruar 2024, kl 00.47
selle asemel, et siin müstiliste kärenitega kakelda, võiksid tõesti oma eluga midagi ette võtta.
kõigist su sõnavõttudest on aru saada, et oled haige ja vajad abi. selle asemel, et ravile minna, otsid süüdlasi väljastpoolt. nii jäädki eluaeg kedagi teist süüdistama ja su sisemised probleemid ainult süvenevad.
 
okei autist okei müstiline kären sa ei saa ikka aru mis siin toimub ja kes on probleem kes ei sest sa loll autist 18. veebruar 2024, kl 07.48
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2024/02/kommunistist-moded-ei-senseeri-mind.html

kuna kommunistist vrdjast moded suukorvistavad mind loe vastust minu blogist sa loll autistist müstiline kären. ma ei hakka end se n seeerima kuna foorumi tau nid moded arvavad ,et peaksin.
 
sa oled vist nii loll ,et eitad juba enda eksistentsi sa oled kären 18. veebruar 2024, kl 07.59
1 sa eirad seda mida su pedofiilist mitte sõbrad teevad. 2 sa eirad seda ,et nemad vajavad abi ja ajavad haiget iba. 3 sa eirad KÕIKE SEDA MIDA OLEN SULLE RÄÄKIND. SA EI SAA ARU FAKTIDEST MIS ON SEST SA OLED IGNORANTNNE KLOUN. 4 sa keskendud ainult mulle ja sellele mida sa arvad ,et ma teen.
kuida ei ole sa kären. sa segad vahele ja mögised vahele asjale millest sa aru ei saa ja midagi ei tea. aga sa ei ole kären. sa oled lihtsalt autist kes eitab oma mitte sõprade tegevusi ja kes oma enda eksistentsi ka nüüd eitab. 1 st 10neni skaalal kui loll sa oled täpselt..
 
Kären Gimmick (Raul Gimmicku õde) 18. veebruar 2024, kl 10.26
Kuna me mõlemad oleme paksud, elama maakolkas ja pole kunagi endale kaaslasi leidnud, siis otsustasume, et saame lapse omavahel. Aga probleem on selles, et Raul pole senini suutnud mu augukest üles leida, kuhu seeme sisse lasta. Siiani on ta sonkinud mu kakamulgus. Aga see ju ei aita, mu kõtt ei kasva nii ültse.
 
mul ei ole õde 18. veebruar 2024, kl 10.54
ma ei loe ega isegi vasta su kommentaarile sest mul pole põhjust ja ma ei võta sind tõsiselt . su kommentaar on ilmselgelt möga seega ma ei vaeva end sellega....
 
Ülo Ülbe 19. veebruar 2024, kl 00.33
See võib küll olla väga suur löök tänapäeva maailmas, kus üks ei võta teist tõsiselt.. Usun, et ta nitab nyyd.. :( Soovitan kaaluda lahendust: tõmba siit uttu + ruttu !!!
 
Alandlik Aanusepakkuja (mr Mundzu Gimmick) 20. veebruar 2024, kl 00.32
Minu ülimalt alandlik soov oleks, et keegi teeks mulle sooleseksi sissepritsega!

Ma võin pärast ka just kakamulgust tulnud kakise wembo-juurika ka puhtaks lutsida! :)
 
jummel 20. veebruar 2024, kl 02.44
soovitati ju lihtsalt väljamõeldud kärenitega mitte kakelda, aga mis taifuun lahti läks!

värk ilmselt selline - mingi pervar istub oma räpases toas, elab maksumaksja kulul ja loobib nii palju virtuaalseid fekaale kui füüsiliselt võimalik.
kõik, kes kahtlevad, et tema poolt lendu lastud fekaalid pole kuldmunad, on automaatselt salaühingu liikmed, kes tahavab sellelt lollakalt mida...? pole siiani aru saanud, mida sest töllakast tahta, aga ta veenab meid jätkuvalt, et on mingi üleilmse vandenõu ohver ja kõik teda jälitavad. ilmselt globalistide agendid vaevlevad miinuskraadidega raagus põõsastes ja pildistavad eriti väärtuslikku isendit kuivkäimlas.
 
sina ei kamanda mind sa loll pedo 22. veebruar 2024, kl 14.23
See võib küll olla väga suur löök tänapäeva maailmas, kus üks ei võta teist tõsiselt.. Usun, et ta nitab nyyd.. :( Soovitan kaaluda lahendust: tõmba siit uttu + ruttu !!!

eks tõmba siis sa loll pedofiil. sina ja su sõbrad nutate
 
fvfyjuvhyukhuklvfgfdgggg 22. veebruar 2024, kl 14.28
soovitati ju lihtsalt väljamõeldud kärenitega mitte kakelda, aga mis taifuun lahti läks!

need kärenid ei ole välja mõeldud. see on teine kord kui oma eksistentsi eitad.

värk ilmselt selline - mingi pervar istub oma räpases toas, elab maksumaksja kulul ja loobib nii palju virtuaalseid fekaale kui füüsiliselt võimalik.

surnud ja dbunkitud teema
kõik, kes kahtlevad, et tema poolt lendu lastud fekaalid pole kuldmunad, on automaatselt salaühingu liikmed, kes tahavab sellelt lollakalt mida...? pole siiani aru saanud, mida sest töllakast tahta, aga ta veenab meid jätkuvalt, et on mingi üleilmse vandenõu ohver ja kõik teda jälitavad.


ma olen jah vandenõu ohver. mida sinu MITTTE sõbrad minust tahavad seda ma ei tea. sorry ,et sulle ei meeldi tõde ja faktid aga see on paraku tõde ja faktid ,et olen vandenõu ja ahistamis ja jälitamis ja laimu ohver. ja ma ei proovi kedagi veenda. asjad on nagu on. kas usu võii ära usu.

ilmselt globalistide agendid vaevlevad miinuskraadidega raagus põõsastes ja pildistavad eriti väärtuslikku isendit kuivkäimlas.

ma ei ole mingi vandenõu teoreetik. mind ilmselt ahistab ja laimab kas 1 inimene või VÄIKE grupp. globalistidest ja mingitest ülemaailmsatest vandenõudest ei ola ma miskit rääkind. seda hakkasid sa ise rääkima ja eeldama. aitaks see kui sa loeks mu postitused korralikult läbi mitte ei kujutaks asju ette. ma saan aru ,et sa ignoreerid jätkuvalt seda mis foorumis tegelikult toimub ja sa ikka ei taha näha tõde. ole siis selline. ole siis mõttetu tühjalt haukuv ja kargav kären. sa ei saa oma mitte sõpru kaitsta ega päästa ma ei saa aru mitu korda ma pean seda sulle ütlema.
 
Aabits 28. veebruar 2024, kl 01.31
A miks sa siin lällad üldse? Ise ka aru saad, et oled kõige lollakam ja haigem postitaja siin? Mine siit ära ja las foorum elab oma elu edasi. Keegi sind siin näha ei taha, oled rumal ja moraalitu sotsiopaat. Mis sul nüüd arusaamatuks jäi?
Küsin uuesti erilise põmmpea puhul - said sa ikka aru, et see foorum ei taha sind siin näha? Et sa oled rumal, haige ja ebameeldiv ja et kõik ainult ootavad, millal sa siit ära kaod? Said sa sellest aru?
 
ikka sa poed teiste taha ega saa aru mis siin foorumis tegelikult toimub..... 28. veebruar 2024, kl 07.23
A miks sa siin lällad üldse? Ise ka aru saad, et oled kõige lollakam ja haigem postitaja siin?

ei koti ja olen sellest rääkinud 100 korda juba.

Mine siit ära ja las foorum elab oma elu edasi. Keegi sind siin näha ei taha, oled rumal ja moraalitu sotsiopaat. Mis sul nüüd arusaamatuks jäi?

ehk sinu mitte sõbrad peaks mu ja mu inimeste laimamise lõpetama ja siis vaatan mis teen. mind taas ei koti . ja mis sul arusaamatuks jäi ma olen 100 korda kõike seletand sulle ennem. sul pole õigust seda küsida. ja sa kaitsed oma pedofiilist ahistajatest ja vaimuhaigetest mitte sõpru ja sa oled kahe palgeline madu. mis sulle arusaamatuks jäi.


Küsin uuesti erilise põmmpea puhul - said sa ikka aru, et see foorum ei taha sind siin näha?

mind ei koti . millest sa aru ei saa MIND EI KOTI . ma olen siin enda mitte sinu ja su mitte sõprade pärast.


Et sa oled rumal, haige ja ebameeldiv ja et kõik ainult ootavad, millal sa siit ära kaod? Said sa sellest aru?

taaskord ma ei koti. lõpeta teiste selja taha peitmine. ma ei kao kuhugi enne kui laim ja valed mu ja mu inimeste vastu ei lõpe. ütle seda oma mitte sõpradele. saad sa sellest aru mida ma sulle nagu 666 korda olen öelnud sa mõttetu kären.
 
oled rumal ja moraalitu sotsiopaat. 28. veebruar 2024, kl 07.37
patrick bateman mode activated
 
No tõesti Mundzu, küsi ässadelt enne luba - kui varahommikul jälle reostama hakkad inimkonnale näccu zitta puristades! 28. veebruar 2024, kl 09.07
A miks sa siin lällad üldse? Ise ka aru saad, et oled kõige lollakam ja haigem postitaja siin?

ei koti ja olen sellest rääkinud 100 korda juba.

Mine siit ära ja las foorum elab oma elu edasi. Keegi sind siin näha ei taha, oled rumal ja moraalitu sotsiopaat. Mis sul nüüd arusaamatuks jäi?

ehk sinu mitte sõbrad peaks mu ja mu inimeste laimamise lõpetama ja siis vaatan mis teen. mind taas ei koti . ja mis sul arusaamatuks jäi ma olen 100 korda kõike seletand sulle ennem. sul pole õigust seda küsida. ja sa kaitsed oma pedofiilist ahistajatest ja vaimuhaigetest mitte sõpru ja sa oled kahe palgeline madu. mis sulle arusaamatuks jäi.


Küsin uuesti erilise põmmpea puhul - said sa ikka aru, et see foorum ei taha sind siin näha?

mind ei koti . millest sa aru ei saa MIND EI KOTI . ma olen siin enda mitte sinu ja su mitte sõprade pärast.


Et sa oled rumal, haige ja ebameeldiv ja et kõik ainult ootavad, millal sa siit ära kaod? Said sa sellest aru?

taaskord ma ei koti. lõpeta teiste selja taha peitmine. ma ei kao kuhugi enne kui laim ja valed mu ja mu inimeste vastu ei lõpe. ütle seda oma mitte sõpradele. saad sa sellest aru mida ma sulle nagu 666 korda olen öelnud sa mõttetu kären.
 
No tõesti Mundzu, küsi ässadelt enne luba - kui varahommikul jälle reostama hakkad inimkonnale näccu zitta puristades! te pole ässad ja ei küsi ma teen mida tahan millal tahan 28. veebruar 2024, kl 12.51
ma teen mida tahan ja sa pole äss
 
miks sa munkommentaare varastad 28. veebruar 2024, kl 12.52
sa loll pedofiil
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!