Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lastekaubad
Lastevoodi 3 aastasele poisile
 
Päikese Lill 04. august 2014, kl 10.57
Tere!

Olen otsinud juba pikka pikka aega lapsele sobivat voodit. Kuid kõik on 140 cm pikad. Sooviksin pikemaid (mitte pikendatav), kuid olen leidnud kõik sellised, millel pole külgedel ääri, et laps maha ei kukuks.

Laps vähkreb palju ja kukub voodist maha, seega oleks hea kui voodi oleks hoopis vähemalt 180 cm pikk (et sobiks kauem kasutada) ning ümaratema külgmiste äärtega (peaksid ulatuma veerand voodini). Pikendatavat voodit ei soovi ja hind võiks olla ka taskukohane - umbes 160 eur.

Ehk oskab keegi aidata ja teab, kus kohast saaks selliseid voodeid lastele (kui üldse). Hinna kohta vaatasin, et see on vast minimaalne hind, et saaks hea voodi.

Jään ootama tagasisidet:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!