Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lastekaubad
Kus ostate Eestis lapsele brändiriideid?
 
Ugri 07. aprill 2015, kl 17.56
Sooviksin infot, kas Eestis on veel mõni arvestatav pood peale MonAmie, kus saab osta tuntud kaubamärkide riideid lapsele?
 
täiskasvanu 07. aprill 2015, kl 18.20
määndsed need tuntud laste riided veel on?
 
mõned ostavad 07. aprill 2015, kl 18.29
lapsele brändiriideid second-handidest.
 
Ruta 07. aprill 2015, kl 18.38
Nägin, et Tallinna kaubamaja lasteosakonnas müüdi paremat kraami riideid.
 
kes brändilapse tegi,kes 07. aprill 2015, kl 18.46
vanaisa ja vanaema on,töölised või talupojad....
 
Ugri 07. aprill 2015, kl 19.10
No ikka oli arvata, et mõnda see küsimus riivab :)
Aga jah Kaubamaja ja Stockmann on ka kohad, kust leiab.
Mulle meeldivad ilusad riided ja ei meeldi kui laps on suvakalt riides. Praktilised ja igapäevariided peavad lapsel olema ja lasteaeda teda Dior`i mantlis ei saada, aga kui käime perega väljas üritustel, siis mulle meeldib tunda, et see on eriline ja ilus hetk. Kahjuks on just nii, et need "ilusad asjad", mis meeldivad, maksavad palju ja üldiselt on maailmas tuntumad kaubamärgid. Nende riiete puhul on vaeva nähtud ja detailideni läbi mõeldud...no mis ma teha saan, kui mulle meeldivad ilusad asjad :)...ma ausõna pole selle pärast kohe halb inimene. See küll tõsi, et maksavad palju ja hea meelega ostan soodukatega.
 
:) 07. aprill 2015, kl 19.16
Kui vanale lapsele ja milleks?
Titele pole brändi vaja, aga nt 4-5-aastase ja vanema talvised ja kevad-sügisriided võiksid juba olla küll kvaliteetsed, mis hästi hingavad, on kerged ja õhukesed, aga samas soojad ja vetthülgavad. Saab hästi liigutada, sissepoole ei teki mingitki kondensaati isegi siis, kui palav hakkab.
Ostsingi päris tihti kaltsukatest, mida iganes head leidsin. Kiire kasv, väga lühikeseks perioodiks oli vaja.
 
Liisikene 07. aprill 2015, kl 19.36
Äkki selline leht pakub sulle huvi www.woohoo.ee
Olen juba mitu korda tellinud ja siiani jäänud kaubaga ja teenindusega väga rahule!
 
:) 07. aprill 2015, kl 19.41
Kuna ma alles nüüd nägin su viimast kirjutist, siis sa ei rõhu mitte heale kvaliteedile ja kasutamise otstarbekusele vaid väljanägemisele. Kah normaalne, aga selleks pole mingit brändi vajagi. Need on tihti koledamadki... Netipoed on kõiksugu kraami täis, üks ilusam kui teine:) Vaata ja vali. Ega see kaubamärk ju peagi välja paistma.
 
Ugri 07. aprill 2015, kl 20.21
Jah, olen nõus, et kaubamärk ei pea karjuma ja paistma. Ja tegelt võib tunduda uskumatult, aga just nende kallimate ja tuntud firmade riided ei karju oma logodega. Sa lihtsalt saad aru, et seljas on kvaliteetne asi, sest need materjalid on sõltuvust tekitavad. Kui ikka oled juba korra hea maitse suhu saanud, siis väga raske on minna üle hiina kleidikeste peale üle, isegi kui nad on pildi peal ilusad :)...mina neid kahjuks/õnneks osta ei suuda. Parem ostan kaltsukast hea asja, aga mitte seda odavalt saadud jama...kui ma juba puhtalt mõtlen, et mis tingimustes on see valminud, selle odava tööjõu peale...võimalik, et isegi lapstööjõud jne jne. Ma pigem ostan vähem, aga kannan seda rõõmuga nii kaua kuni saab. Ei ürita jõuda järgi aastaaegade moeröögatustele, sest see on absurdne tegevus!
 
:) 07. aprill 2015, kl 20.32
Ma pigem ostan vähem, aga kannan seda rõõmuga nii kaua kuni saab.
--------------
Sel juhul vaata tõesti pigem kaltsukatesse, lasteriiete kandmisaeg on ikka väga lühike võrreldes rahakuluga.
Kuigi netist leiad ka väga kvaliteetseid asju, kindlasti odavamalt kui meie poodidest.
 
tõusik 07. aprill 2015, kl 21.33
tuntud kaubamärgid on igal pool..new yorker, cropp, zara, mango jne:D
 
uuskasutusse toob 07. aprill 2015, kl 21.52
rikkam rahvas ilusaid asju...must.tee 5 ntx.
 
Ruta 07. aprill 2015, kl 22.08
Minu lapsuke on parim ja väärib parimat, vot sellepärast ilusaid riideid kannab! Ei kujute ette, et paneksin oma lapsukesele kaltsuka riided selga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!