Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lastekaubad
Kirbukas lastele
 
kerdi 16. mai 2019, kl 16.05
Kas teie ostate lastele riideid kirbukalt?
Tallinas avatud uus lasteriiete kirbukas RÕÕMSAD LAPSED.
https://www.facebook.com/roomsadlapsed/ Riiete müümise vastu on huvi suur ja saal riideid täis. Kahjuks, aga ostjaid nii palju ei ole. Süsteem on vahva. Riided pannakse stangedele suuruste järgi, et ostjal oleks lihtsam talle sobivat toodet leida. Lastenurk on saali keskel. Laps on koguaeg vanema silma all ja vastupidi.
Siit aga tekkis küsimus, mille alguses esitasin. Kas külastate lasteriiete ostmiseks kirbukaid või ostate kõik uued tooted? Või ostate ainult internetist?
 
noh 16. mai 2019, kl 21.33
neid kirbukaid on massiliselt, nagu kirjusid koeri. Loogiline, et kõigile ei jätku piisavalt kliente.
 
kerdi 17. mai 2019, kl 09.55
Noh. Selles suhte on sul õigus neid on tõesti palju..... Aga see, mis nendes toimub on...... Vahed on kitsad.... Boksid meeletult asjadest täis topitud......
Sellel poel kõik teistmoodi.. Riideid lihtne otsida, sest kõik ilusti suuruste järgi.

Aga tegelik soov oli teada saada kas üldse külastate veel seliseid poode???
Loomulikult toodetakse kordades rohkem kui tarbitakse. Internet on paksult riideid täis.. Ise eelistan proovida ja vaadata enne ostu. Kuna kahjuks päris tihti internetist ostetud asjad ei vasta kaugeltki mitte kirjeldusele. Eks iga inimene näeb asju omamoodi. Kelle jaoks on korralik, kes aga leiab, et tellise toote koht on ammu prügikastis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!