Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
koledaim reklaam
 
46 21. veebruar 2007, kl 23.16
milline on koledaim reklaam? kirjeldus!
 
tips 21. veebruar 2007, kl 23.36
kõik reklaamid
 
ärni 22. veebruar 2007, kl 09.44
edgari eesti raudtee tagasiostmise reklaam
 
n 22. veebruar 2007, kl 13.50
kui tibupoja suure kataloogi alla jäetakse
 
,.,mkj 22. veebruar 2007, kl 22.27
Keskerakonna reklaamid
 
vvv 23. veebruar 2007, kl 09.32
see zip vist oli, kus linnuke tuleb akna juurde ja siis muutub nahkhiireks.minu arust see on röve,röve röve.ja köik lappide,wc paberite, hambapastade rekl.need on lihtsalt vastikud, nende pärast reklaamid nii pikad, igast sorti peab näitama nii palju.
 
see 23. veebruar 2007, kl 11.26
kus mingi tädi sinki leivale laob ja vastikult ümiseb. Ma klõpsan kohe mujale kanalile, kuidagi eriti vastu hakkab.
 
vuih 23. veebruar 2007, kl 19.39
jube on see Isamaa reklaam, kus see Laar seal jahub, ikka mina ja mina, minu meelest nii räige, jube!
 
yx 23. veebruar 2007, kl 20.01
"äraostmatud" no on ikka küll.Nii "äraostmatud" mehed, et naerma ajab lausa!
 
marts 25. veebruar 2007, kl 12.00
Mart Laari reklaam - inimesi aetakse vägisi parteisse -viska või telekas puruks, jälk, jälk.
 
uhh 25. veebruar 2007, kl 21.45
Edgar Savisaare raudtee reklaam-jube nagu mingi vene aeg juba.(ja siis kus nemad tõstsid iivet?:)mismoodi?:D)
Laar ei häirigi nii:)
 
s 26. veebruar 2007, kl 10.46
katrin saks- nagu kuri nõid oma paksude kulmude all
 
tibuke 26. veebruar 2007, kl 16.10
kui suur kollane raamat "kontakt" tibupojale peale kukub, ei suuda seda enam vaadata. Miks nii tehakse? Kus on loomakaitsjate silmad?
See reklaam ise ok, aga lõpp - jube!
 
mina ise 01. märts 2007, kl 10.08
Kõiksugu libressi ja alwaysi reklaamid. Eriti rõve kui kaameraga tagumikke jälgitakse, et noh, ei ole ju miskit näha. Lihtsalt nõme.

Valimisreklaamid on ka kõik rõvedad. Vaevalt, et mingi reklaamiga endale valijaid meelitada suudetakse. Või äkki ma eksin?! See viimane keskerakonna laulmine on lihtsalt nii jube, et võtab teleka vaatamise isu ära.
 
k 01. märts 2007, kl 18.18
keskerakonna ühislaul... meeskoor sai kõva papi selle eest, ma pakun...
 
priks 01. märts 2007, kl 20.44
2007 winter jam, kus medõed oma roosasid pükse näitavad
 
Liisu 02. märts 2007, kl 08.05
Nõustun K-ga ... Keskerakonna laulureklaam on alla igasugu arvestust. Lihtsalt kohutav. Kuidas neil endal häbi ei ole?
 
zoom box 02. märts 2007, kl 20.14
Zoom boxi reklaam on sama nõme nagu durexi reklaam suviti raadios enne ja pärast iga ilmateadet. Parem ei vaataks-kuulakski. Et neid nii tihti on....
 
napsik 02. märts 2007, kl 22.10
kui savisaar oma kantpeadega udust ja ööst su poole ähvardavalt marsivad...hõlma all automaatpüstolid ka ja... hõõõiiii kui jube.

ja siis see laulmine, kus tappo liisil on sõnad peas ilusti ja nokake nii püüdlikult lahti ja... hõõõiii kui totakas reklaam.

ja siis see, kus laps kangutab kooli ust ja teine laps lõugab arsti ukse taga ja auto rattad on varastatud ja elu seisab igal reedel... hõõõiiii, ma ei julge enam öösiti tuld ka magamistoas kustutada.
 
+++ 03. märts 2007, kl 20.50
tore, et homsest suur osa totratest reklaamidest otsa saab, kõik need valimisreklaamid on nõmedad, võta üks ja viska teist. Ainus, mis mulle meeldis, oli see, kus aljoša minema marssis, aga seda näitas ainult paar korda...ei tea, kas keelati ära kellegi poolt või. Igatahes oli see selline reklaam, et ma ikka naersin kohe südamest, ülejäänud ajavad südamest öökima.
 
K. 04. märts 2007, kl 11.47
1.ajax, mingi koleda häälega mammi laulab midagi mu vanematest...
2.kesikute koorilaul
3.dormeo küljealune ja see magnetvöö värk kah
 
e 05. märts 2007, kl 15.21
jäätisereklaam, kus pingviinile pulk p..sse torgatakse
 
B 05. märts 2007, kl 17.02
Need ravimireklaamid, mille lõppu see kohustuslik jutt vuristatakse topeltkiirendusega. Ajab kõrvad sitavett jooksma.

Ja see zuumbox ka: suurte hamaste ja lolli näoga naine ajab lolli möla suust välja, eriti kui arvestada, millisesse ämbrisse see zuumbox tegelikult astunud on ja kõigile on teada, et lubatud leviala veel pole ja lubatud programme sellega ei näe.
 
uzz 06. märts 2007, kl 10.28
1. zoombox
2. igasugu Poola koduperenaised, kes ei jõua ära kiita rexe, bonuxeid ja igasugu muud kodukeemiat
3. sidemete ja tampoonide reklaamid, eriti see, kus poodi on tulnud müügile õudsad valged püksid ning kätte on jõudnud esimene tead-küll-mis-päev...:D
 
fanfaar 07. märts 2007, kl 16.10
1.rakvere seaga reklaamid ajavad oksele, eriti see hääl on nilbe ja rõve, brrrrr.
2.kõik poola reklaamid kodutarvetele
3.kõik filmide ja saadete tutvustused, kus ülivõrdes kiidetakse mingit saasta (maailma parim seriaal ja põnevaim film, jäkk)
 
plö 08. märts 2007, kl 22.59
zoombox
always
bonux
kontakt
and keskerakond forever =)
 
huhuu 09. märts 2007, kl 11.24
Need Dan Põldroosiga dzinnireklaamid ,täiesti labased.Sprite reklaamid endiselt õõvastavad.Zoomboxi hobusehambuline naeratus köögitibi näol.Õnneks valimised on möödas.
 
koll 10. märts 2007, kl 13.42
Persili reklaam, kus merle palmiste hääl räägib, kuidas sõbranna anja tahtis teda ninapidi vedada ja laste lemmikobjekt sõbranna korteris on diivan. aga näiteks punamütsikese reklaam ja rakvere sea oma, kus laine mägi noaga ringi käib, meeldivad mulle väga.
 
kvaliteet 11. märts 2007, kl 21.56
1) mingi wc-poti punast värvi puhastusvahend, valatakse potti, meenutaks nagu päevade verd vetsupotis.
2) võileivatädi, kes peale ampsu osad vorstiviilud võileivalt eemaldab. ei tea, kas paneb pakendisse tagasi oma näritud viilud ja sööb õhtul edasi?
 
ki 12. märts 2007, kl 11.52
koik sakivad... väga harva leiad midagi mis oleks hästi tehtud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!