Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Ingrid Peek ja Hallo, Kosmos
 
Naine 03. oktoober 2010, kl 12.05
Üks hea saade, mida tasub kuulata...Kahju, et Ingrid ka teles mingit huvitavat saadet ei vea, ta on oivaline saatejuht!
 
On küll 05. oktoober 2010, kl 15.50
hea saade....aga need saated mida olen kuulnud teevad enamuse tööst siiski huvitavad saatekülalised.
 
test 05. oktoober 2010, kl 17.04
No kui teemad vähe asjalikumad oleksid ja vähem vaimupimedust ,lihtsameelsust ja tühisust propageeriksid siis ehk kuulakski.
 
r 05. oktoober 2010, kl 18.38
sry, aga see saade on küll lokkav rumalus.
 
......... 05. oktoober 2010, kl 23.45
kui ise mingit asja ei mõista, ei ole see asi kohe rumalus. ainult rumal inimene ise tembeldab kõik asjad, mida ta ei mõista või mis talle ei sobi, rumalaks. sry.
 
test 06. oktoober 2010, kl 12.01
Eks meie ,vähe elukogenumad , saame aru et veeliksjalakaste või nõidnastjade puhul on tegu kõige ehtsama sharlatanlusega, kahjuks noor ja arenev põlvkond kellele see raadio eelkõige sihitud on, ei pruugi sellest aru saada ning võibki kõik mis seal räägitakse tõe pähe võtta.
 
veel üks punkt 06. oktoober 2010, kl 20.07
kui saateid tähelepanelikult kuulata, siis keskmisest veidi arukam inimene saab aru, kes saatekülalistest arvab, et teab ja kes tõepoolest teab ka. nimesid ei hakka praegu nimetama, aga neid nö teadjamehi ikka jagub. eestis on vähe usaldusväärseid nö kolmanda silmaga inimesi ja need ennast enamasti ei eksponeeri (rääkimata nõiasaatesse ronimisest).
enamus on tavalised inimesed, kes vitsaga oskavad kõndida (selleks pole palju vaja muide) ja siis arvavad, et on muidu ka teistest nö kõrgemal tasemel, aga enamasti on neil lihtsalt elav fantaasia ja nad oskavad seda endakasuks tööle panna. tubli muidugi tegelikult, sest lollidelt tuleb nende raha ju ära võtta....
 
ohjummelküll 12. oktoober 2010, kl 11.21
No ei ole hea saade, ei ole...

Keegi võib siin ju oma kolmanda või viienda kõrvaga ära kuulda, et mõni saatekülalistest ka teab, mida räägib. Aga enamusele pole seda kolmandat kõrva antud ja saatejuhi kriitikavaba suhtumine ei kõlba selliste teemade puhul ikka üldse.

Vaimupimedus on tõesti õige sõna...
 
Naine 14. oktoober 2010, kl 19.16
Kellele saade ei meeldi, võiks seda siis kuulata eesmärgil kasvatada/tekitada endas tolerantsust...
 
ohjummelküll 25. oktoober 2010, kl 13.43
No mina võin ju endas tolerantsust kasvatada (kuigi endise füüsikaõpetajana pean ma ennast lolluste suhtes juba niigi tolerantseks ja karastunuks). Aga Raadio 2 juht just hiljuti kuulutas, et raadio eesmärgiks on "õpetada noortele õigeid väärtushinnanguid" vms. No millist õiget väärtushinnangut saab 13-aastane kuulates lugusid sellest, et üksteist on võimalik needuse alla panna ja et kvantripats aitab kõigi tuntud ja tundmatute hädade vastu ja et edu saavutamiseks tuleb kodus mööbel ümber paigutada või "oma biovampiiridest vastased neutraliseerida" (ilmselt üheaegselt)!?! Nii mugav on uskuda igasuguseid müstilisi teooriaid ja nii raske on tunnistada, et tegelik õnn ja edu sõltuvad vanast heast (aga oh nii vaevanõudvast ja isiklikku pingutust eeldavast) tööst ja eetikast.
 
test 25. oktoober 2010, kl 18.37
Viimane saade feng shui-st oli juba enam-vähem kuulatav.
Seda enam hakkavad vastukäima ülevoolavad,ülizekzikad,ülemeelikud lõunased saated-ehk otsesõnu sisutühi naiste loba .
"Rahva Oma Kaitse" on selle kõrval puhas kuld!
 
Kringli Peekon 26. september 2019, kl 16.51
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/vikerraadio-peatoimetaja-ingrid-peegi-vahetab-valja-janek-luts?id=87550855
 
Pringli Peekon 26. september 2019, kl 17.25
Peek(on) pekkis on
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!