Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Kalevipojad
 
mmm 08. november 2011, kl 22.14
Tänane, 8.11. osa on nagu eelmiste osade hale vari või nagu mingi pesuvesi. Uskumatult labane ja krt nad peavad igale poole neid venelasi sisse tooma, soomlastega oli vähemalt naljakas.
 
ka pettunud 08. november 2011, kl 23.05
esimesed seeriad olid nii naljakad, sai pidevalt naerda ja kohe südamest. viimased osad venivad nagu tüüpilised eesti filmid, vahepeal võib raamatut lugeda, eriti siis, kui näitab selle va indreku naist. ma ei jõua ära imestada, kuidas küll eestlased nii uimaseid filme oskavad teha, abikaasa arvab, et selline on kord juba eestlase loomus. no ei tea, esimesed seeriad olid ju head.
 
mida jutt 09. november 2011, kl 00.01
Pettunud?! Töötage väheke sealpool ja siis näete,et film on tõetruu variant selles elust teiselpool lahte.Minu arust veel natuke lahja versioon.. Ise töötanud 8 aastat ja koju jäänud.Pole lihtsalt mõtet 10-ga seal olla kui siin 8 saab.
 
*** 09. november 2011, kl 09.17
Peale selle soome näitleja surma läks jamamaks.
Muidu sai ikka kõvasti nalja.
 
see 10. november 2011, kl 15.04
venelaste liini sissetoomine ei meeldinud mulle ka. kas tõepoolest kuidagi ilma ei saanud? saatnud mõni endise peremehe lellepoeg kusagilt lapimaalt seda liini edasi ajama, aga venkud oleks võinud mängust välja jätta. ei taha taha neid shengeni-viisa jahil olevaid uusrikkaid näha! poliitiline "huumor" ja lihtrahva elu kajastamine tänapäeval enam kokku ei käi..

aeg vist otsad kokku tõmmata sel heal lool. aitab kah.
 
pika puuga 14. november 2011, kl 00.11
võib ju teha jah filmi eestlastest soomes,aga miks siis niimoodi, et pikad vaikivad kaadrid, lõpmatud vaikimised ja haud vaikus, midagi ei toimu ja nii venib see lõpmatusse ja kogu see mannetus seal juures. kõike saab ka ju ometi teha nii et oleks ikka kütkesta, haarav ja on huvi järgmist seriaali vaadata,aga seal käib mingi tammumine kohapeal,edasi ei lähe sugugi ja siis räägime me üldse eesti filmist ja selle tööstusest.sedasorti filme tuleks ära keelata ja mingit raha säärastele ei peaks antama--see on nõmeduse tipp ja häbiväärne üldse, et keegi seda oli nõus tegema,tegijad häbenege ja ärge raisake meie endi raha, keegi seda vaadata ei taha
 
kummalised kujud 17. november 2011, kl 17.26
see Indreku naine on küll mingi flegmaat kuubis. no ei jõua ära oodata, millal järgmise sõna suust välja saab. Indrek samasugune hale totu. ei usu, et Eesti mehed nii tuutud on.
 
Antsu muija 17. november 2011, kl 22.11
selliseid Indreku naise suguseid on hordides - eestlane ei oska suhelda! mök-mök ja kogu lugu. igat söna kisu nagu tangidega. uimasus, vaikimine jne. mind kui hea suhlemisoskusega inimest, ajavad sellised inimesed (löppeks) närvi. kohutavalt igavad inimtyybid. aga sa ytle neile seda, et oled igav ja möttetu... :D
 
vatsiis 19. november 2011, kl 20.33
Selline padujoomine nagu sest filmist nüüd näha, see ei kutsu vaatama.tegevus ei edene ainult üks kaanimine filmi ulatuses.
 
muki 19. november 2011, kl 23.18
Antsu muija
"eestlane ei oska suhelda..."
no ära siis kõiki eestlasi ikka enda ja oma eide järgi ka võta.
kui igavate inimestega kogu aeg suhtlema juhtud, ju siis oled ise samasugune.

paari esimest osa vaatasin. liiga tõetruu. ei paku pinget vaadata, kuidas inimesi tänu sellele n.liidule ja e.liidule kogu aeg mõnitatakse.
nüüd olevat ka venelased sisse toodud?
ei tea, mul on neist päriseluski villand. telekast tahaks ikka midagi muud näha.
 
mm 22. november 2011, kl 10.52
Mulle ka ei istu,mees juba 10 aastat Soomes tööl,aga selles seriaalis nagu tehakse neid maha.Minuarust pole midagi naljakat,kui pead välismaal tööl käima.Ei usu,et päris selliseid olukord on kellegil olnud,nagu nad seal kehastavad,Võib-olla sellised tõesti nagu see "Indrek",et arvavad ,et on ka ehitajad ja siis lähevad Eestlaste mainet alla tegema.
 
marju 22. november 2011, kl 16.01
Minu meelest selles seriaalis ei olegi midagi naljakat. Väga kurb seriaal on. KIndlasti on praegugi Soomes nii selliseid kui teistsuguseid ehitajaid, aga lubatud komöödiat ei paista küll kusagilt. Jah, väga vaimukad repliigid kohati ja hämmastavalt naturaalne näitlejatöö, aga ikkagi on väga kurb seriaal.
 
est 23. november 2011, kl 09.44
Seriaal oli vägagi nauditav seni, kuni üks karakteerset kuju kehastav näileja suri. Nüüd on selline mulje, et enam ei osata süžeega midagi peale hakata. Üks ämber teise otsa - täiesti seosetu, ebareaalne ja mõttetu rabelemine käib ekraanil. Nagu mingi film tulnukatest, kus kunagi ei tea, millal ja kust mõni maaväline kuju välja kargab ja kuidas ta käitub. Pean tulnukate all silmas just neid viimases seeria tulnud-läinud kummalisi tegelasi. Kalevipojad on hästi välja mõeldud ja näitlejad on ka suurepärased.
 
vatsiis 23. november 2011, kl 13.47
Mulle meeldivad ka näitlejad, kes selles tiimis mängivad. Eriti noor Oja. Kui selle mehe peale vaatad juba ajab suunurgad üles, mis veel siis kui ta peaks laval või filmis mingit suuremat rolli mängima, kuulsaks saab.Oi kuulsaks saab. Anti kehastaja on väga hea karakteriga tüüp. Annab edasi just selle atmosfääri ja nii täpselt: nagu ise ütleb: ma meeldin naistele...Justs ellsied mehed meeldivadki naistele, kes neile lapsi sünnitama kipuvad, hea kuju, hea natuur ja täpselt valitud näitleja seda esitama. haradist on nii kahju, et läheks kohe ise ja veaks mehe minema, tal on kõik see mehelikkus ja olemus veel vaka all, ju siis kriisis olles läks elu muutma aga näe olukorra keerukuses joomisest keelduda ei osanud . Nüüd kallistab pudelit juba teist seeriat järjest.Indrek , õnnetu kultuuritegelane. Kuid, millega filmis alt minnakse on eestlaste peaaegu olematu inglise keel, see teeb väikest viha, neljast mehest üks oleks pidanud ikka korrektset hääldust ja inglise keelt tundma aga soome keel eriti Antil(nojah voodis toimib küll kehakeel) :)) ja sel noorel kutil peaks kohe väga hea olema. Aga see selleks, tahaks hüüda, et jätke see kammajaa ja tulge koju, las too juurdekirjutatud venelane annab kojusõidu raha ja koju. Indrekut vajatakse kodus, tema naise nõrk iseloom tekitab peres probleeme, tüdrukud haistavad mingit ahistajat ema läheduses ja ootavad isa koju .
 
mmm 23. november 2011, kl 23.08
Nõustun sinuga, est! Asko Sahlman oli selle seriaali süda ja ilma temata on need tegelased ka nagu peata kanad. Kahju.
 
mari 24. november 2011, kl 22.21
Mulle meeldivad ka kõik need meie 4 meest, väga hea näitlejate valik on olnud. Ainult Haraldi jutust arusaamisega on raskusi. Kahju,et järgmisel nädalal juba viimane osa on:(
 
naljatilk 25. november 2011, kl 14.32
No hello mist ajast see inglise keel eestlasel nüüd nii hea peaks olema?? Tavaline keskmine eestlane ei räägi head inglise keelt ja miks peakski? Isegi Siim Kallas paneb puist aktsenti, ei aita siin ka töötamine keelekeskkonnas ja rahvusvahelilses organisatsioonis. No mida sa siis soome ehitajatest tahad? Ei tunne ka ise kedagi, kes nüüd nii kõvad ingliše panija oleks, ikka on kõva aktsent ka neil, kes välismaalasega abielus.
 
Mann 25. november 2011, kl 22.21
Meeldib see seriaal...ja näitlejad on lihtsalt super:)
 
*** 01. detsember 2011, kl 13.40
See tanklastseen jäi küll magedaks, kas siis keegi teine midagi paremat ei saatnud neile?
 
Kalev ja Poeg 20. detsember 2019, kl 16.47
Kalevipoeg samastub mingi pooletoobise panomehega , lahmib end tööl lolliks , nädalavahetusel joob end seaks , annab või saab ise peksa, paneb mingit kohalikku ämma jne. Palgapäeval taskusse midagi ei jää, sest vanad võlad tahavad maksta , pikavippi sai veel võetud ja pole ju võimalik INIMVÄÄRSELT ELADA ROHKEM HOOLIVUST SELTSIMEHED ja korraldagem järgmine Laulupidu Mina jään siia nälgima Eesti naised seal on siis Lindad kes oma nisa soome sortsidele annavad Rumala nime kalevipoeg on Soomes töötavatele Eestlastele külge riputanud eesti kooparahva eliit Häbi teil olgu tööinimesi mõnitada
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!