Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
käsi kullas
 
MINASINA 20. oktoober 2006, kl 15.01
minu arust parim saade ja parim saatejuht!!
täna vaatasin isegi teist korda seda saadet.
kahju ainult, kui pere ei sa ülesandega hakkama. nüüd õnneks paremad lohutusauhinnad, kui eelmine aasta
 
42 20. oktoober 2006, kl 23.43
õudselt häirib, et ülesanded on Maie-Valduri samalaadselt saatelt maha viksitud, tahaks täitsa teada, kas Kristjanile ikka luba on antud võõraid ideid kasutada.
Ja miks peab teiste inimeste elamises ringi kolama, ikka magamistuba ja lastetuba..? Maies-Valduris istuti kuskil aianurga ja räägiti jutt ära, ei ronitud küll kaameraga teiste tuppa. Mõni kehvemal järjel perekond tahaks ka sinna saatesse minna, on ju see 15 tuhande eest kaupa päris ahvatlev väljakutse, aga ei saa minna - pole nii suurt maja või korterit, et igal lapsel oleks oma tuba ette näidata!
 
kaks proovilasku pähe 21. oktoober 2006, kl 14.35
täitsa nõus 42-ga, eriti just vaesemad võikski minna/pääseda sinna saatesse aga kahjuks häbistatakse neid siis kõikgi ees ja eestlane teadagi ei jäta delfis kommenteerimata kui vaene kodu ikka jne
 
vormaat 23. oktoober 2006, kl 12.49
"Jajaa ja maiet-valdurit ju mõtlesidki selle saate ju välja ja nüüd see vastik Kristjan varastas nende mõtted ja ahvib keik maha ja käib ja susib seal oma kaameraga teiste lukshäärberites aga lihtinimene ei saagi sinna saatesse sest ega siis lihtinimesel pole ju sellist uhket elamist (3-toalist korterit) ette näidata. Jahh. Ikka rikastele jagatakse seda mammonat endil sellised lossid et vähe pole. Eks see saade ikka spetsiaalselt vaeste häbistamiseks olegi tehtud et rikkad saaksid seal käia eputamas oma rikkusega. Äbi."
 
daaaaahhh 23. oktoober 2006, kl 15.37
kristjan ple midagi varastanud! Maia ja valdur ning käsi kullas on analoogsed saated, autoriõiguseid müüb edasimüüja ja kõik trikid on ka nende poolt väljamõeldud! Lollikari!
 
mm 23. oktoober 2006, kl 19.28
selline saade oli juba aastaid tagasi mingil vene kanalil
 
to vormaat. 25. oktoober 2006, kl 16.09
"äbi" sulle endale,ajad siin mingit saasta suust välja ning samas võiksid õppida kirjutama "HÄBI"
Ning tahaks teada kas noored pered polegi liht inimesed , või siis see suurem pere viimases saates???
 
arvaja 26. oktoober 2006, kl 23.00
Minule ei meeldi vaadata, kuidas inimesed kaotavad. Eriti seda pettumust, mis nägudelt pärast lugeda võib. Ei vaata saadet. Ülesanded on ka ebavõrdse raskusega.
 
ei meeldi 29. oktoober 2006, kl 15.08
Mina ka ei suuda neid õnnetuid kaotajaid vaadata. See pole ikka normaalne, kui ühes saates mitte ükski osalevatest perekondadest ülesandega toime ei tule. Paha maik jääb saatest ja selle sponsoritest. Ühes saates ei tulnud arstiks õppiv pereema toime meeldejätmisel põhineva ülesandega. See näitab ikka seda, et ülesandeid on kohati võimatu täita. Tundub, et kulude vähendamise huvides. Väldin selle saate vaatamist.
 
jaa 30. oktoober 2006, kl 17.23
olen ka t2iesti n6us eelnevatega. olen vaadanud seda saadet 3 korda ja 8kski kord pole keegi v6itnud.. ei usu k8ll, et k6igisse neisse kolme saatesse nii saamatud pered sattusid, pigem on ikka viga 8lesannetes. edaspidi v2ldin minagi seda saadet, sest teeb endal ka meele kurvaks, kui p2rast pikka harjutamist ikka 8lesanne v2lja ei tule.
 
naine 31. oktoober 2006, kl 22.53
Roosidesõda tagasi!!!!!!!!!!!!
 
hemm 07. november 2006, kl 12.39
mulle alati tundub, et kui mängija on kaotanud ja siis kutsutakse see totakas kloun Arlet välja, et mina selle mängija asemel annaks kaotuskibedusest talle hea meelega pasunasse!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!