Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Kahvel !!!
 
TH 09. november 2006, kl 22.15
No miks pean ma pidevalt veenduma, et kõik Meelised ON idioodid! See Niinepuu on järgmine listis. Oja arvamusega, mis puudutab suitsuvaba eestit, olen 101% päri:) Eesti inimesed pole lambad, et neile peab kõik ette kirjutama ja seadustega reguleerima! Inimesed on mõtlevad olendid ja isikuvabaduse piiramine, ahistamine ON vabas riigis KEELATUD! Igaühele peab jääma õigus oma valikuid teha.
 
TH 09. november 2006, kl 22.29
Veel Sellest saatest. Inno kaebab teiste peale, samas oma blogis kirjutab lasteaia tasemel teistest inimestest. Mõttetu paar see inno-irja. Labased MATSID kes ise püüavad nüüd äri teha! Iga tema sõna teiste suhtes iseloomustab neid endid.
 
... 10. november 2006, kl 13.26
Inno rääkis enda tegudele vastu, ise ta ju kirjutab igalpool ainult sexist,nüüd ohib, et teda kiimakotiks kutsutakse. Nad on Irjaga nagu kaksikud.
 
urr 10. november 2006, kl 16.29
Niinepuu kohta veel, et minu meelest on tegu inimesega kes tahab lihtsalt millegiga silma paista, meenutab ka üsna palju nõuka aegset suhtumist. Täiskasvanud inimestesse ei ole siiski mõtet suhtuda nagu 5 aastastesse lastesse. Alkoholimüük peale 23.00 keelati ära. Kas sellepärast inimesed vähem joovad? tihti juuakse rohkemgi kuna igaksjuhuks varutakse alkoholi liiga suurtes kogustes või sõidetakse taksoga linnast välja alkoholi järele. Suitsetamisega oleksid kindlasti tagajärjed põhimõtteliselt samad.
 
.... 10. november 2006, kl 16.38
oja pets on ka nõme.......
 
tele 10. november 2006, kl 18.10
Mina pole teemaalgatajaga nõus. Piiravad seadused ei ole demokraatilikus riigis mitte neile kodanikele, kes on teistega arvestavad (liikluses, õiguskaitses, inimõiguste kaistses, vms) VAID NEILE, KES TEISTEGA EI ARVESTA. Seega kui oja Pets võtab kenasti suitsu eest ja ei tunne end puudutatuna, kui palun tal näiteks enda nina all mitte suitsetada, nagu ta ise väidab, siis enamik suitsetajaid ei arvesta teiste ja mõnikord ka enda pereliikme tervisega absoluutselt. Kuna suitsetamine on nikotiinisõltuvus, siis tuleb seda valdkonda reguleerida samamoodi nagu alkoholitarbimist. Praegu on tubakal alkoholi ees mõningaid eeliseid ja see pole õige ega ka loogiline. Ja eesti olusid arvestades mina küll ei tihkaks öelda, et las olud reguleeruvad ise, sest iseregulatsioon ei toimi sellistes valdkondades. selle sama loogikaga ja kirega, millega Oja Pets kirub nahaalsust muudes elusfäärides, võin mina rääkida ka lugusid suitsetajatest, kes on ääretult nahaalsed kaasinimeste suhtes ja just neid inimesi silmas pidades on vaja piiravaid seadusi. Toitlustusasutustes on suits ka hirmus häiriv, sest mittesuitsetaja ei saa suitsust õhku ignoreerida, samas kui suitsetajat puhas õhk küll ei tohiks häirida. Suitsetamise tarvis tuleb ühiskondlikes ruumides teha eraldi piibutoa, mis on täiesti isoleeritud ja hea tõmbega.
Pets jättis endast saates sellise mulje, kes näeb teatud eluvaldkondades jõmlust, kus see tema enda vastu pöördub, kuid sellises häirivates asjades, milles ta ise on asjaosaline, ei näe ta mingit probleemi mittesuitsetavadi kaaskodanikke parastada. Minu silmis läksid tema "punktid" küll kolinal alla. Tema ühiskonna kitsaskohtade tunnetamine ei ole nii süsteemne kui ma enne arvasin. Tal on siiski omakohtu mekk man, jookseb rusikas püsti kui temale liiga tehakse, teiste olukorda, kes temast erinevad ei suuda mõista.
 
urr 12. november 2006, kl 20.17
Muideks ühel päeval ületades sõiduteed tundsin kuidas mööduv auto oma tagumisest torust mulle suure pahmaka tossu peale puhus, sellest tulin mõttele, et ma pean koguaeg linnas liikudes autode mürgist gaasi sisse hingama. Miks pean mina kui mitteautojuht seda taluma? Vahest tuleks ka autod ära keelata?
 
SUITSETAMINE ON RÕVEDUSE TIPP 13. november 2006, kl 22.08
minu silmis langes ka pärast seda saadet Peeter Oja maine ja olen täiesti nõus üleeelmise kommenteerijaga.. ma pole sellest kunagi aru saanud, mis õigus on suitsetajatel rikkuda enda rahulduse saamiseks ka minu tervist. kõige rohkem vihkan neid, kes hommikul ronivad bussipeatusesse oma suitsudega ja ajavad juba hommikul vara südame pahaks. rääkimata siis veel sellest, et klubist tulles tuleb otse duši alla minne, et mitte öö jooksul ära lämbuda selle suitsu haise kätte, mis juustele ja nahale on jäänud ning riided võib ka kohe otse pesumasinasse visata. ma suudaks suitsetajatega leppida,kui nad suitsetaksid nii, et nad ei segaks sellega teisi, mina oma mittesuitsetamisega ei riku kellegi tervist ega riku riideid, miks siis arvavad suitsetajad, et neil on õigu seda teha.
 
Nojaaa 14. november 2006, kl 00.48
sulle SUITSETAMINE ON RÕVEDUSE TIPP
...Miks peaksin ma SIND üldse endaga ühes keskkonnas taluma? Kas oled seda väärt, et sind hoida ja hinnata? Ära mine klubisse! Mida sa sealt otsid? Kui sulle miski ei sobi siis istu kodus!!! Käi raamatukogus, basseinis, vabas looduses! Miks topid end sinna kus on sinule mittemeeldivad inimesed ja siis irised?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!