Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Benny Hill Show
 
Kigoma Kigibi 16. mai 2013, kl 06.48
Full episode! Willkommen, Bienvenue!
 
Ingrid 16. mai 2013, kl 06.55
Eelista eestimaist!
 
Kerly 16. mai 2013, kl 07.01
 
to Ingrid 24. mai 2013, kl 22.31
Mine peppu oma eestimaisega!
 
Benny Hill Show 06. aprill 2020, kl 23.37
tõsine autoriteet ikka:) tema taotleb:) naera puruks. castro, putin, see noor paks korea tüüp, hugo chavez võiks sellise rindelaulude meeskvarteti teha . ''eeta den pabeedõõ'', '' s chevooo nachinajetsa roodina'' jne. lukashenka saadaks akordionil, usun et meie vene kultuurikeskuse müüks täis, pärast nad saaksid praamiga Helsingisse Stockmanni ette minna lisaeurosid teenima Rofl, ja puutja paneks mingit karate stiilis tantsu ning kankaani sõjaväepükstes ja palja ülakehaga :D +5 Ja et asjale pidulikkust lisada, lendab refrääni ajal kureparv üle kultuurimaja Kiievis tuleb suur vastuvõtmistseremoonia. Luka vohmib kalamarja, puutja saabub pidulikult kure seljas nagu nils holgersson, chavez silitab teenijatüdruku seelikualust, see paks korea tüüp räägib kogu aeg midagi, aga keegi ei saa aru, mida ta räägib. Iraani pealik koogutab kusagil nurgas vaiba peal ja palub kalamarja, käraka ning naiste eest allahilt andestust. Kõlab nagu mõne rajuma peo lõppvaatus mõnes kalamaja joomapunkris
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!