Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
sajandi armastus
 
vaataja 16. oktoober 2013, kl 22.11
Tere, kas keegi oskab öelda kas sellest on raamat ka ja mis pealkiri on? Ja mis filmis edasi saab...
 
ene 16. oktoober 2013, kl 22.24
Mind huvitab mitu osa sellel on
 
TV 16. oktoober 2013, kl 22.29
praegu saab netis näha juba 107.ndat osa:)
 
syyt 16. oktoober 2013, kl 22.40
Palun anna link. seda linki, kus sain vaadata, millegipärast kadus ära
 
TV 16. oktoober 2013, kl 22.43
Leiad ekrankaTV-st, kui vene keelt oskad´...
 
syyt 16. oktoober 2013, kl 23.27
aitäh! önneks 3 keelt suus. 1 neist on vene keel
 
ajaloolane 17. oktoober 2013, kl 06.36
lugege ajalugu, siis peaks kõik selge olema.
 
jama saade 17. oktoober 2013, kl 10.11
Täielik ila.
 
mis mõttes 17. oktoober 2013, kl 11.29
107 osa??? sellel on ainult 63 osa .
 
''''' 17. oktoober 2013, kl 19.22
http://ekranka.tv/video/velikolepnyi-vek
 
rikson 21. oktoober 2013, kl 17.06
Johannes Tralow "Roxelane" näiteks
 
sorry 28. oktoober 2013, kl 19.13
mingi uus türgi seriaal pidi tulema, ei fikseerinud kumma asemele, kas Sajandi armastus või 1001 ööd. no et - vaatajate soovil, öeldi. jään harva mõnesse seepi kinni, aga see haaremivärk on minu jaoks põnev, kas tõesti muudetakse ära?
 
Ei muudeta 29. oktoober 2013, kl 09.35
"1001 ööd" lõpeb reedel ja selle asemele tuleb uus seriaal.
 
MIks ei saa vaadata ekrankast? 11. november 2013, kl 19.33
Miks ekrankast enam vaadata ei saa? 22 osa ja edasi näitab ainult reklami mingist taksojuhist ja siis kirjutab, et saab vaadata vaid Venemaal.
Kas on veel mingit venekeelset linki, kust näeb seda Sajandi armastust?
 
aaaaa 19. november 2013, kl 21.32
Siit vaatasin: http://kinobar.kz/859-velikolepnyy-vek-1-12-103-.html
 
ma 20. november 2013, kl 10.39
tahaks näha neid, kes seda jama üldse vaatavad
 
ei ole jama 13. veebruar 2014, kl 11.02
Pooleli jäis elle koha peal,kus Hürrem jäi nutma mürgitatud magustoit taldrikul, mida sundis teda sööma, koleda hinge ja südamega mees,kes sultan Suleimanile lähedal seisab. Mis saab, kas Hürrem pääseb koletise käest?
 
inks 20. veebruar 2014, kl 21.43
Mul see probleem, et ei taha enam vaadata seda ebameeldivat peaosatäitjat. Võimukas baaba, lõualott loksumas ja ego koos kerega nii suur et ei mahu uksest sisse. Intriigitseb ja valetab ja meie peaks sellisele veel kaasa elama?
(Tegelikult ta lahkus päriselt ka sealt seriaalist aga seda ei jõua ma ära oodata.)
Aga samal ajal on süžee põnev, tahaks teada mis edasi saab. Ilma vaatamata. Haaremi teemast saaks muidugi tuhat huvitavat süžeed tekitada.
Kas kusagil on inglisekeelset ülevaadet? Ma ei leidnud või ei osanud otsida.
 
to inks 21. veebruar 2014, kl 09.01
Kas loodad, et peategelast hakkab mängima uus näitleja, kes hakkab ajalugu ümber kirjutama? See Alexandra (Hürrem) oligi selline võimukas baaba, intriigitseja ja valetaja. See teine lemmiknaine on ehk välimuselt kenam, aga õeluselt alla küll ei jää. Katsu nüüd ikka reaalelu ja see 14 või 15. sajand kuidagi lahus hoida:)
 
inks 21. veebruar 2014, kl 21.47
Mulle ei meeldi just see näitleja kes hürremit mängib.
 
to inks 22. veebruar 2014, kl 10.48
No tore, kui vabandusi leiad. Hakka rezizööriks ja tee oma versioon ajaloost ja filmist
 
inks 22. veebruar 2014, kl 16.19
Ma pean kellegi ees vabandama või, et mõni tüüp mulle antipaatne on? Mul on hea meel, et paks pekinägu seriaalist lahti lasti.
 
veelkord to inks 22. veebruar 2014, kl 18.43
Kas Sa ikka rahulikult magada saad selle seriaali pärast? Sinusuguse vabandamise või mitte vabandamise pärast, või selle pärast et Sinule näitleja ei meeldi, õnneks seriaali tootmist pooleli ei jäeta. Ja kui veel kursis ei ole, siis Hürremi osatäitja käib korraks ära ja naaseb seriaali tagasi. Õnneks! Nii et ei õnnestu Sul see muutmise asi. Nuta juba ette ära!
 
viki 23. veebruar 2014, kl 01.59
vaatasin kõik läbi ja see lõpus kole mutt, kes algset Hürremi asendab, on õudus kuubis. ilus naine on asendatud mingi jõletisega. vaatasin viimased osad silm poolvidukil, et seda mutti ei näeks.
hea muusika, ilusad asjad ja ilusad mehed. ülesehitus huvitav, mõtisklused ja läbiv joon, mis puudutab inimese kõige peidetumaid ja mustemaid omadusi. väga huvitav, kuid vääääga pikaks venitatud.
 
naljaninad! 23. veebruar 2014, kl 16.18
Teil ikka päriselu ja film segi nagu puder ja kapsad.
Osatäitja mängib seda, mida talle ette kirjutatud. Ja Hürrem ei olegi kirjutatud olema heasüdamlik ingel. Ka reaalses elus ei olnud sultani lemmiknaine mingi hea haldjas. Näitleja mängib oma osa väga hästi. Ja tollased naised pididki olema vormikad, mitte piitspeened.
Neid postitusi lugedes meenub ühe vene filminäitleja jutt, kes sai sõimurahe osaliseks, sest mängis filmis saksa ohvitseri. No kuidas saab olla nii südametu, kalk, julm jne. Siin tase umbes sama.
 
viki 23. veebruar 2014, kl 17.44
endal sul pole elu, kui käid siin õpetamas, kuidas keegi sarja vaatama peab või osalistesse suhtuma. kui kõik peaosalised on sarja lõpuni samad, aga üks olulisemaid peaosatäitjaid on asendatud mingi jubeda lõustaga, on vastik vaadata. kogu sisu taandub odavaks seebikaks. kole mutt on viimastes osades, paha vaadata lausa:(
 
ootan 26. märts 2014, kl 10.27
Ootan põnevusega pühapäevaõhtut. Ei võta seda ajaloo koha pealt sõna-sõnalt. Rohkem jälgin ininhinge psühholoogiat, kui palju kurja ta võib teha, et ise esile tõusta. Ega see pole tänapäevalgi kuhugi kadunud. Inimene on ju ikka sama. Nii et, ka sellest filmist saab õppida, mida üks halb tegu endaga kaasa toob ja kuhu viib.
 
ekka 26. märts 2014, kl 11.31
viki
23. veebruar 2014, kl 17.44
kui kõik peaosalised on sarja lõpuni samad, aga üks olulisemaid peaosatäitjaid on asendatud mingi jubeda lõustaga, on vastik vaadata. kogu sisu taandub odavaks seebikaks. kole mutt on viimastes osades, paha vaadata lausa:(


Jumal hoidku - kas siis on kohustuslik vaadata või? Ehk sul ikka telekas ka muid kanaleid näitab? Vaatab ja haliseb! Vingub ja ikka vaatab!
 
sajand 29. märts 2014, kl 15.33
hürremil tuleb viis last üks tüdruk. esimene laps sureb ja viimane on puudega. hürrem saab 63 osas sultani naiseks. kuid intriigid jätkuvad
 
kai 29. märts 2014, kl 16.22
Mind huvitab kangesti, mida kurja teeb Ibrahim? Vikipeedias kirjutas, et saab sultani poolt karistatud. Mis see tähendab, et hukatakse või?
Niipalju ma tean, et hakkab sahkerdama selle Nigar Galfaga..
Mitte ei anna süda rahu:)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!