Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
sajandi armastus
 
Viva 29. september 2014, kl 11.15
Mis Efsuniga juhtus, et oli verine ja ära suri? Ma eelmise osa päris lõppu ei näinud. Nägin sinnamaani, kuni ta oli veel tervise juures ja pidi kuhugi ära sõitma.
 
vastuseks Vivale 30. september 2014, kl 09.27
Valide sai teada, et Efsun on lapseootel ja käskis ämmaemandal siiski abordi teha ja tolle käpardluse tõttu jooksis verest tühjaks.
 
Viva 01. oktoober 2014, kl 08.45
 
a mis nüüd edasi saama hakkab 01. oktoober 2014, kl 13.30
Kuidas saab Valide Nigarit ära saata kui tema juurde maandus läbipekstud maapakku saadetud ja metsavahel tühjaks röövitud haaremini ex kassapidaja?
 
kes see sulle jutustama peaks? 01. oktoober 2014, kl 15.09
No eks seda näed siis, kui filmi edasi vaatad. Või vaatad venekeelset varianti - seal kogu hooaja seeriad kättesaadavad.
 
Üks 07. oktoober 2014, kl 00.14
Nigar'i vanus on küsitav. Kui Hürrem haaremisse sattus, siis võis arvata, et Nigar on temast vanem, aga nüüd oleks nagu noorem. Mõned loogika vead on selles filmis. Aga ah-mis-sest, tegelaskuju on tore.
 
ei ole 07. oktoober 2014, kl 14.38
Nigar on temaga samavana,lihtsalt sattunud enne haaremisse.
 
Hürrem 16. oktoober 2014, kl 22.26
Sõber rääkis, Maidevibiranni poeg saab surma
 
Hürrem 16. oktoober 2014, kl 22.30
See on talle ära teenitud
 
:))) 17. oktoober 2014, kl 21.43
Kes teenis talle ära?
 
??! 20. oktoober 2014, kl 17.28
Kes see maidevibirann veel on ? :p
 
oko 26. oktoober 2014, kl 18.16
Kas teate et mustafa tapetakse
 
oligi nii 04. november 2014, kl 22.26
Nagu ma eelpool ütlesin,nüüd pooski daye hatun end üles. Põhjuseks see, et ta kaitses Nigari, et ei suutnud teda päästa sest armuloost Ibrahimiga ja see inf , mis jõudis nuhk teenijate kaudu Valideni tema väimehe liiderlikkusest,mille Sultani ema teada sai panigi ta südamele matsu ning Valide- sultani ema suri. dayee andis oma päris suure varanduse vaestele ja siis poos ühes vanas urka-toas end üles. Nigar on oma kodus vangis suur kõht ees aga sala kirjakene(mille sokutas Hatice tuppa Hürremi teenija) Ibrahimi naisele viib Hatice Nigari koduni, Nigar avab ukse just peale seda kui on teisele hatunile,kes teda seal kinni hoiab millegagi vastu pead virutanud, nüüd jookseb välja ja ukse ees seisab Hatice. Nii lõppes viimane seeria. Seal oli veel ühte ja teist aga ...see pole nii tähtis.
 
Üks 08. november 2014, kl 17.36
Vastik seep.
 
lol 09. november 2014, kl 23.10
Miks vastik? Viimase 20 aasta parim seep, mis ma näinud olen!
 
uudishimulik123 09. november 2014, kl 23.31
Kes on see naine, kes tuleb Sultani ellu? Miks Sultan on Hürremi peale vihane? Ja kes see naine on, tal mingi tätoveering kaelal? Ja Sultan lepib Hürremiga ära? Hatice jääb üksikuks ja kas Hürrem, Sultan, Hatitce surevad vanadusse? :)
 
ehhh 10. november 2014, kl 20.28
seda ma tean, et hürrem sureb mingisse haigusesse, kui on juba suht vana... sultani käte vahel sureb. ja siis millalgi sureb sultan ka... vanana.(no ma arvan vähemalt , et selle aja kohta elasid nad ikka vanaks)
neid osasid olen vaadanud.
... aga tahaks teada kuhu jäi balibei.. no see vuntsidega hurmur ja siis see tütarlaps, kelle saatjaks ta pidi olema.. teate küll...
 
uudishimulik123 10. november 2014, kl 21.33
Balibei lahkus riigist , kuna tuli välja et armastas seda neidu. Sultani esimene poeg andis talle armu, muidu pandi Tal pea pakule. Naine samuti lahkus. Aga kuskilt lugesin et balibei naaseb tagasi ja Hürremi tütrele Balibei meeldib väga aga Balibei kõhkleb endiselt :)
 
to uudishimulik 11. november 2014, kl 13.24
Hatice teeb hiljem enesetapu.
 
ei tea 11. november 2014, kl 14.55
Mis saab Hatice ja Sultani õest?
 
Üks 11. november 2014, kl 21.09
Vastik seep sest ei ole loogiline, et üks inimene saab teiste inimese vastu nii õel olla, kätt tõsta ja ise räägib suurest armastusest.
 
kah üks 12. november 2014, kl 14.29
oled nähtavasti vähe ajaloolisi raamatuid lugenud.ära võta seda kriitikana, igale ühele ei peagi kuningate ja tervete dünastiate lood meeldima, kuid mina olen üpris palju sellist kirjandust lugenud....(minule, näiteks ei meeldi reisikirjad)ja vaat ajaloos nii oligi-võisid armastada, mis hirmus, kuid kehtis tugevama õigus.kes oli kavalam, jäi ellu ja oli edukas.nii, et ajastu süü kahjuks..see kehtib ka tänapäeval, kuid me ei märka seda-tugevama, kavalama, alatuma õigus ja võim.
 
Üks 13. november 2014, kl 17.50
Eks see ajalugu lähedalt vaadates selline on ja on praegune elu ka.
Loen natuke ajalugu, raamatuid ehk lugusid loen vähem. Tead võibolla soovitada mõnda?
 
kadi 14. november 2014, kl 12.36
Filmi alguses on sultani kõrval gloobus näha, aga tegevus toimub ju sellal, kui maakerale veel tiiru peale tehtud ei olnud keegi?
 
kõik oli 14. november 2014, kl 15.15
Gloobuse kujuline tekkis 1492 aga maakaardid olid juba 1100 midagi.
 
kah üks 16. november 2014, kl 16.28
no pakuksin näiteks raamatuid_"mina, Claudius, siis "jumal Claudius"(iidse rooma ajalugu.)siis näiteks Juri Miloslavski,siis loe Tsinghis-khaani lugusid, siis prantsuse ajaloost templirüütlite hävingust on raamat(pealkirja ei mäleta... no neid raamatuid on nii palju, raske on soovitada...
 
Türgi 17. november 2014, kl 12.57
Eelmise aasta Maalehest lugesin, et Sultanil on kokku 14 last, kellest 5 ema on Alexandra.

Kes on need teised lapsed ja naised peale Maidevibiranni ja tema poja?
 
kes 17. november 2014, kl 15.16
Kes on Maidevibirann, sellist tegelast seal ei ole.
 
Üks Kah ühele 17. november 2014, kl 23.23
Aitähh soovituste eest, kindlasti loen. Rooma on Rooma ja tuleb pikem lugemine.
 
gelige 27. november 2014, kl 12.57
Mina tean miks Daye ennast üles poob. Ta satub sultana Valide surmast nii meeleheitesse, et tapab end ära, sest ta tahab Valide hinge taevas edasi igavesti teenida.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!