Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
sajandi armastus
 
K 24. veebruar 2016, kl 23.49
Kas teile ei tundu, et seep kuidagi "ära vajunud"? Et kõik juba vanad ja enam pole särtsu ega romantikat?
 
Jah 25. veebruar 2016, kl 12.15
Ei ole seda sarja vaadanud juba 2 kuud või isegi nati rohkem, no see uus Hürrem ei istu kohe üldse. Nii rahulik ja ei suuda edasi anda seda emotsiooni, mis esimesel Hürremil oli. Kuidagi igav ja ära vajunud tõesti. Vanal Hürremil oli ikka seda särtsu ja mängis kuidagi paremini vms. :)
 
no muidugi tundub! 25. veebruar 2016, kl 12.18
Asi hakkabki ju otsa saama.
Paljud vanad tegelased on surnud. Tegutsevad ainult noored ja neilgi pole muud mõttes, kui troonile tõusmine. Enam ei ole üldse huvitav seda seriaali vaadata. Algul köitis mind väga tolleaegne haaremi elu-olu, kombed, reeglid.... Nüüd ei ole neist enam midagi kuulda/näha.
 
vaa-vaa-vaa 27. veebruar 2016, kl 09.55
Kui inimene vananeb, muutubki ta rahulikumaks.Ta on ju tark ja teeb otsuseid enne oma peas, alles siis tegutseb. Kui vana naine tormaks ja räuskaks oleks see lausa imelik kui mitte haige.Noor Hürrem ladus kõik välja, mida sülg suhu tõi ja räuskas, skandaalitses, aastate jooksul sai ta targemaks, võimsamaks ja ohtlikumaks. Nii see vana Hürrem ka tüünena paistab aga koore all on tal ikka see sisemine temperament olemas. Ise olen kõik algusest lõpuni vaadanud ja loodan ka viimse seeriani seda näha.
 
no muidugi tundub! 27. veebruar 2016, kl 13.58
Ka mina olen selle seriaali lõpuni vaadanud. Sellepärast julgengi öelda, et film on igavamaks läinud. Mitte ainult selle tõttu, et Hürrem on vanemaks saanud - lihtsalt huvitavaid teemasid enam ei jätku, mida lahata. No nii on ju kõikides seriaalides, kui need liiga pikaks venivad.
 
jutst 28. veebruar 2016, kl 17.13
samad meeldivad mullegi
 
Mulle tundub, 01. märts 2016, kl 19.29
et Mihrimah on viimasel ajal nagu õelaks läinud. Sellest on väga kahju, sest varemalt ta mulle väga meeldis. Eelmises osas nääkles Mustafaga, mida ta õieti taotleb?
 
oh ajad, oh kombed! 02. märts 2016, kl 11.51
Ärge kiskuge tegelaste käitumist lahti ajastust.
Loomulikult teab Mihrimah, et troonile saanud vend laseb hukata kõik ülejäänud vennad - see oli ju tolleaja komme. Ja ta kardab, et kui troonile saab Mustafa, siis laseb too peale vendade hukata ka tema ja ta ema. Oma pärisvend vast ema ja tema elu kallale ei kipuks.
Sellepärast ongi ta kõigeks valmis, et ainult troonile saaks tema pärisvend, mitte poolvend. See, mida Mustafa räägib, ei oma tema jaoks tähtsust - ta kardab, et reaalsus tuleb teine. On ju alati tulnud.....
 
küsimus ühe uue naistegelase kohta 15. märts 2016, kl 11.26
Viimastesse Amasya stseenidesse on ilmunud veel üks noor naistegelane Mustafa ema ja naise kõrvale. Kas tegemist on ta tütrega varasematest suhetest mõne liignaisega?
 
häh-mh 16. märts 2016, kl 12.51
lapsehoidja
 
see 16. märts 2016, kl 13.43
See on Mustafa tütar. Tal oli ju tütar ühe haareminaisega, kes Maidevranile eriti sümpaatne ei olnud.
 
ette rutates 25. märts 2016, kl 15.02
...võib öelda, et nüüd tulevad viiel pühapäeval järjest väga kurvad seeriad; palju intriigi, salatsemist ja vaendadevahelist avalikku hõõrumist. Hürrem on mures,et vennad ei saa läbi aga peale kahte Amasia aastat,kus Sultan oli leinamas, on ta taas tagasi...Kuid sinnani läheb veel neli pühapäeva vaatamist.
 
... 05. aprill 2016, kl 09.55
Mul on mõned küsimused. Vaatasin Youtubest katkendeid, kas keegi kes on vaadanud lõpuni, oskab aidata.
1. Millises osas tapab Selim Bayezidi ja tema pojad?
2. Millises seerias sureb Hürrem?
3. Millises osas tapab Atmaca Rüstemi?
4. Mis saab Fatma sultanast?
 
fu 10. aprill 2016, kl 00.00
Vaevalt et seda Rüstemi keegi maha lööb. Nad on Hürremiga nagu mitme peaga lohed :)
 
mhh 10. aprill 2016, kl 10.48
142-s seerias võetakse elu ka sultani teise õe mehelt( nagu Hürrem teda hoiatas, et ta jääb leseks).Ja Rüstem pannakse tagasi Vesiiriks.Nüüd on sultan selimi poolt ja Hürrem kallistab teist poega ja ütleb, et on tema poolt.
 
mhh 10. aprill 2016, kl 10.49
No Rüstemi laseb hukata ta oma naine aga see veel tuleb.
 
kokutaja 10. aprill 2016, kl 11.14
Mitu osa kokku on?
 
mhhh 10. aprill 2016, kl 11.37
Ei oska öelda.
 
olen vaadanud lõpuni 10. aprill 2016, kl 14.22
...
05. aprill 2016, kl 09.55
Mul on mõned küsimused. Vaatasin Youtubest katkendeid, kas keegi kes on vaadanud lõpuni, oskab aidata.
1. Millises osas tapab Selim Bayezidi ja tema pojad?
2. Millises seerias sureb Hürrem?
3. Millises osas tapab Atmaca Rüstemi?
4. Mis saab Fatma sultanast?

Ja huvitav, mida sa nende seerianumbritega siis pihta hakkad? Kui vene keelt valdaksid, siis vaataksid ise neid seeriaid ja ei küsiks numbreid. Või arvad, et keegi, kes seriaali lõpuni vaadanud, hakkab neid nüüd uuesti vaatama, et kindlaks teha, millises seerias just miski toimus?

Või oli lihtsalt tarvis kekata, et tead sisu ette?
 
inx 17. aprill 2016, kl 21.35
Kuidas Mustafa poeg surma sai.Paar osa vahele jäänud.
 
omaette 18. aprill 2016, kl 10.12
Ei näidatudki, lihtsalt Mustafa ema ja naine pandi ühte tõlda ja pojakene pandi teise tõlda.Neid kästi tulla pealinna, Sultani lossi. Kui lapse ema püüdis aru pärida, et miks, siis öeldi, et selline on tava. Poisikene ise ei teadnudki.Liiga väike veel. Kas hukati või viidi kuhugi kaugele, sellest ei tea ehkki lapse ema käitumise järgi (hukkas sie end) võis arvata, et last enam pole.
 
kah 18. aprill 2016, kl 23.47
Loomulikult lasti poiss hukata - ta oli ju ikkagi üks võimalik troonipärija. See, kes tahtis troonile tõusta või seal püsida, pidi vabanema kõikidest konkurentidest.
 
hürrem 20. aprill 2016, kl 10.25
Kas eelmises osas juhtus midagi olulist? Mul jäi kahjuks see osa nägemata.
 
hürremile 20. aprill 2016, kl 21.56
see ju järelvaadatav netis
 
vaata 21. aprill 2016, kl 14.24
velikolepnõi vek,pealkiri on vene keeles ja saad nii palju vaadata kui jaksad,ilma vahereklaamideta. Ma netist vaatan mitu seeriat ette kui pole aega pühapäeviti kodus olla. Neid tuleb üle 50-e veel ja edasi juba 6-s osa oma seeriatega.
 
eelmisele 21. aprill 2016, kl 16.33
Neid tuleb üle 50-e veel ja edasi juba 6-s osa oma seeriatega. - äkki seletad lahti? Kust sa vaatad, youtubest või?
Kanal 2 kodukal on kirjas, et viimane osa on 155. Nii palju kui mina olen vaadanud, lõpeb see seriaal praeguse sultani surmaga ja Selimi kroonimisega.
Uus seriaal on "Közem" ehk "Tütar", mis räägib sündmustest sajand hiljem, kui õigesti aru sain on Selimi poeg koguni seal oleva sultani vanaisa.
 
just 21. aprill 2016, kl 19.00
Kui ei oska, siis ei oska, mina vaatan kodus aeg ajalt edasi ja nüüd käsil juba 144 seeria,ikka velikolepnoi vek.
 
proovi siit 22. aprill 2016, kl 15.43
http://ekranka.tv/video/velikolepnyi-vek
gatoblanco 15. mai 2016, kl 22.53
Pole kaua vaadanud, täna vaatasin üle pika aja. Kes see oli, kes ära uputati?
 
vaataja 16. mai 2016, kl 11.33
Nurbanu, Selimi lemmiknaine ja tundub, et AINUS lemmiknaine. Tegelikult KAHJUKS ei uputatud, vaid püüti uputada. Kahjuks seepärast, et seal pole ammu enam nii vastikut naistegelast olnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!