Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Downton Abbey
 
võimas 16. märts 2014, kl 17.06
Kuidasmeeldib? Näitlejad? Sisu?
 
logeleja 16. märts 2014, kl 17.44
väga meeldib, Inglise sarjad alati head.
 
69 16. märts 2014, kl 20.27
Muidu meeldib, kuid liiga lühike jupike, niikui meeleolusse sisse saan elatud, on juba läbigi.
 
jahh 17. märts 2014, kl 20.17
ka hästi haarav ja head näitlejad. Kahju, et lõppemas
 
reen 17. märts 2014, kl 21.06
Lõppemas on ju alles esimene hooaeg,loodetavasti ETV näitab ikka edasi.
 
iks 18. märts 2014, kl 21.38
Hea, aga mulle meeldib ka samasugune itaalia seriaal kanal 2-s pühapäeva õhtuti.
 
kas 23. märts 2014, kl 09.50
eila sai läbi?
 
minu arust 23. märts 2014, kl 14.22
järgmisel nädalal juba uus hooaeg!
 
* 25. märts 2014, kl 02.28
proovisin esimest osa vaadata, aga no niiiiiiii surmavalt igav tundus.
 
tore 03. aprill 2014, kl 11.46
sari jätkub. Head näitlejad ja empaatiline sisu.
 
rohemünt 06. aprill 2014, kl 13.50
Olen sattunud viimaseid osi nägema. Mulle meeldib, et nad on seal nii sõnaosavad. Teenijarahvas suhtleb omavahel kohati väga järsult, samas keegi eriti ei solvu. Mulle meeldib see nende tõsidus ja kirglikkus oma töö suhtes. Carson on sümpaatne ja Anna muidugi, mitmed teisedki.

Kes esimesi osi näinud, siis ehk teate öelda, miks O'Brien ja Thomas Barrow nii ühte hoiavad? Nad mõlemad on päris vastuolulised. Thomase sooja ja hingelist külge võis haiglas näha.

Ka härrasrahval on teravaid dialooge. Majaproua pani ju ämma seekord päris järsult paika: "See on minu ja Roberti maja ja meie ka otsustame." Kui ämm torises, et kas tema on siis nüüd võõras, kellega nõu pidama ei peagi, vastas majaproua, et just nii on.

Sir Richardil ja Lavinia Swirel on ka mingi saladus. Mary pidanuks Carsoni ja Anna nõu kuulda võtma.
 
minu 06. aprill 2014, kl 15.40
...laupäevaõhtune maius. Väga meeldib inglise losside-aristokraatide värk, meeldib ajaloohõng ja tolleaegse ajastu stiilipuhtus, meeldib inglise kultuur, kus meeldivalt viisakalt vesteldes öeldakse asju.
Head näitlejad. On põnevust, intriigi, õelust.

O`Brian ja Thomas on mõlemad kavalad, salakavalad ja pahelised - see neid liidabki.
Sir Richardil ja Lavinial on mingi plaan,raha kindlasti, mis muud.
 
ak 07. aprill 2014, kl 11.14
Peremehe ema on tipp :D sealt tuleb ikka kulda, kui suu lahti teeb.
 
xzy 07. aprill 2014, kl 12.33
www.seasonvar.ru

sealt saab vaadata varasemaid osi, kes küsis.
 
jahh 13. aprill 2014, kl 10.39
Vapustav näitlejatöö, huvitavad dialoogid ja vahel ka pilkude ning näoilmete mäng.Vaatamata intriigidele kui elus tekib ohtlik olukord, hoitakse kokku.Valelikele näidatakse koht kätte.
Olen lummatud.
 
lepiklill 24. aprill 2014, kl 22.04
Mary-Matthew liin on ennast tüütuseni ammendanud. Aitab küll. Mary aina õhkab ja ohkab, võiks parem endale tegevust leida ja miskit kasulikku teha nagu Edith ja Sybil.
 
eksta 25. aprill 2014, kl 16.48
did_235934 27. aprill 2014, kl 17.50
Vaatasin eile ja endalegi uskumatult - võttis silma märjaks. Minuga juhtub seda haruharva, viimati kuskil teismelisena (praegu pensionieelik).

Kes siin Mary'l tegevust käsib endale leida, ei oma õrnematki ettekujutust tollase kõrgklassi elust, vaid otsustab kõige ja kõigi üle tänapäevaste inimeste pealiskaudsusega. Isegi vana krahvinna - no küll on värvikas tegelane ja kui hästi mängitud! - astub nii mõnelegi konventsionaalsusele vastu.

Väga meeldib see sari!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati did_235934 27.04.2014 17.55.
 
nõus 01. mai 2014, kl 20.32
Vana krahvinna oma konservatiivsuses on üllatavalt uuemeelne ja arusaaja "vimkaga" vanadaam.
 
ihii 02. mai 2014, kl 11.25
Kolm õde on ju kõik ühtviisi kõrgklass, kaks neist asjalikud, üks romantiline õhkaja. Või on Mary oma õdedest rohkem kõrgklass?
 
aga 02. mai 2014, kl 14.39
Marygi pani käed oksekausile külge...
 
uba 03. mai 2014, kl 12.05
Mulle meeldis Daisy pruudikimp, väga kena oli. Mida Sybil ometi selles ülbes ja ennasttäis sohvris leiab? Vanaema Violet on lihtsalt elukogenud, mida tema vanuses võikski eeldada.
 
to uba 03. mai 2014, kl 20.49
Aga need suhted: kehakeel, sõnamata sõnad, manipuleerijate kokkuhoidmine raskes olukorras manipuleeritavatega, arm ja sõbratunne...Kui palju elulist mahub filmi ja kui hästi on tabatud
 
Proua Thorneycroft 04. mai 2014, kl 18.19
Maal on lihtsalt kavaleridega kitsas käes. Tuleb leppida sellega, mis on, olgu selleks kavõi enesekeskne autojuht. See Patrick või Peter eeldas ka liiga kiiresti liiga palju, selline pirtsutamine ei seostu kuidagi tema kõrge päritoluga. Seega ilmselt petis või lihtsalt kehvade kommetega. Mis puutub Marysse, siis Matthew kausile käte külge panemine või Matthew sõidutamine pole see.
 
vaataja 16. august 2014, kl 08.50
mis juhtus Edithiga ETVs 2.augustil eetris olnud osas? kas ta üritas abielluda ja kui, siis miks see ei õnnestunud?
 
vastus 16. august 2014, kl 10.55
Mees jooksis tal otse altari ees ära ja loobus, öeldes et on liiga vana noore naise jaoks. Aga Edith nii väga tahtis abielluda studa, suva siis kellega...Mulle ei meeldi Mary kõrkus ja isekus.

Igal juhul ootan, et too mees vangist välja pääseb ja oma armsamaga abiellub.
 
herilane 16. august 2014, kl 16.14
Bates ja Anna on juba abielus. Loodetavasti läheb Batesil seal vanglas ikka hästi. Anna ju ütles, et ärgu soetagu endale asjata vaenlasi.

Kuidas nad kõik küll oma emotsioonidega nii hästi toime tulevad! Südamepuistamised lähedaste inimeste vahel väga napisõnalised. Elust elatakse kunstiteos,- sellest võib kindlasti naudingut tunda, kuid lihtne see neile kindlasti olla ei saa. Tea, kui palju see tänaste tõeliste sinivereliste omavahelisele suhtlusstiilile sarnaneb?
 
vaataja 17. august 2014, kl 08.17
aitäh vastuse eest. Edith on ju siis veel suht "roosa ja rahulik", kui temaga juhtunut arvestada. või - just see ongi briti kõrgklassi väärikus? kui nii, siis temast tuleb veel midagi. hakkabki ajakirjanikuks? eilses (16.08) osas pandi vist jõuvahekorrad paika: Mary võttis võimu mehe üle. Bates`i osas ma kuigi optimistlik ei ole.
mis saab Sybili lapsest?
 
miskipärast 17. august 2014, kl 09.19
arvan, et Mary hakkab kasvatama. Näis kas läheb täppi.
 
ei usu 17. august 2014, kl 11.16
Pigem Edith võtaks selle laspe oma kasvatada,Kui just Sybil ei lahuta sest äkilisest autojuhist ja jääb lossi elama. Sest Maryl on veel mees ka,kes tahab ikka omi lapsi saada.Ei astu ta midagi mehele pähe, mehel on rahavõim, aitas ta ju lossi säilitada oma rahadega.Kui mängida unistustega ja utoopiaga, siis võiks Mary mehel tekkida tunded Edithi vastu ja vat sealt tuleks hea abielu, mõlemad on malbed ja mitte võimukad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!