Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Downton Abbey
 
69 17. august 2014, kl 20.40
Minul jäi suvel mitu osa vaatamata. Miks see mõisnik sellistesse maj. raskustesse sattus?
 
to 69 18. august 2014, kl 09.15
Paigutas oma raha ainult ühte firmasse (kui õigesti meeles Kanada raudtee), mis sisuliselt pankrotti läks.
 
to "ei usu" 17.08 18. august 2014, kl 10.23
kas sa ei teagi, et Sybil suri sünnituse komplikatsioonide tagajärjel; laps aga on terve.
 
ei usu 18. august 2014, kl 22.34
Ei surnud, täiesti elus.NB! keegi ei taha sinuga tutvuda ära pöördu kellegi poole totades.
 
triin 18. august 2014, kl 23.16
Edith saab ühe abielus ajakirjanikuga lapse -väga suur skandaal sel ajal, Mary ja Matthew saavad poja, kuid Matthew hukkub peagi autoõnnetuses, Bates saab varsti välja.
 
ei saa aru 19. august 2014, kl 09.36
Sybil ei lahuta sest äkilisest autojuhist? Ta on ju surnud, mida lahutab veel:)
 
nujaaa 19. august 2014, kl 11.37
Sibill ja Edith sõidavad välismaale ära ja lapsed kasvatab üles vana kokk. Autojuht aga abiellub Mariga ja Matew hakkab lossi peremeheks.
 
... 20. august 2014, kl 00.02
nujaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sibill ja Edith sõidavad välismaale ära ja lapsed
> kasvatab üles vana kokk. Autojuht aga abiellub Mar
> iga ja Matew hakkab lossi peremeheks.
MIks sa lollakas teemat rikud?
 
igale 20. august 2014, kl 10.04
poole trügivad mingid punnivinnilised nujaad
 
Mariannah 22. august 2014, kl 16.58
See on ka huvitav sari, aga Hotel Grand on ikka megahea sari! Downton kipub kergelt venima, aga Grandis kired möllavad kogu aeg. Super!
 
to ... 23. august 2014, kl 12.35
Mis itaalia seriaal?? Sa mõtles vist hispaanlaste Hotel Grandi.
 
de 22. september 2014, kl 13.53
Nii küll ei sobi, et Branson teenijast sisse võetud. Samas on see muidugi ootuspärane, realistlik. Ometi oleks põnevam, kui talletekiks kõrgklassist silmarõõm.
 
ka sarja suur austaja 22. september 2014, kl 14.56
Olen seda sarja vaadanud algusest peale ja pean ütlema, et minu jaoks on kõige ebameeldivama oleku ja käitumisega mingil põhjusel just vanim peretütar Mary, ei meeldi tema kõrkus ja võiks isegi öelda, et ülbus ja külmus. Teenijatest on kindlasti Carson omaette klass, ka mrs Hughes, Anna, Daisy ja muidugi Bates on kõik väga sümpaatsed, Eks nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi, aga sari ise on väga hea ja tõesti kõrgel tasemel tehtud :) Ja vanaema on ikka tõeline pärl, kui tema juba oma suu kord lahti teeb :)
 
noo 22. september 2014, kl 17.01
Mary on ju täiesti vanaemasse mu meelest.
 
eelmine 22. september 2014, kl 21.18
Minu meelest ei ole, just selles mõttes, et vanaema on küll vahel sarkastiline, aga selle juures kuidagi inimlikum kui Mary ja soojem inimesena (mõistan, et võib tunduda vastuolulisena see iseloomustus, aga niisugune mulje lihtsalt on mulle jäänud neist kahest tegelaskujust) :)
 
noo 22. september 2014, kl 21.56
Asi on vist selles, et vanaema püüab teinekord nalja teha, mis on nunnu, ja teiseks on tema snobism selline, mida temalt ootadki. Et vanad ju ei muutu.
 
:) 23. september 2014, kl 12.58
See võib tõesti ollagi põhjus:)
 
ak 24. september 2014, kl 12.10
Vahel jääb mulje, et ülemteener on suurem snoob kui härrasrahvas ise . Tegelikult pole ta muidugi snoob vaid lihtsalt on standard ja tema asi on sellest kinni pidada - see on tema töö. Aga igati vahva sari. Mina ootan juba Soome pealt järgmist hooaega. Vähemalt mulle tundus, et peale abikaasa surma Mary muutub pehmemaks ja inimlikumaks.
did_235934 25. september 2014, kl 19.11
Teenijarahvas ju kopeerib oma maneeridega härraseid ja hierarhia on neil ka karmilt paigas, omaette klassiühiskond kohe. Väga konventsionaalsed on nad.

Aastate eest vaatasin sarja "Upstairs, Downstairs", seda vanemat varianti, ka seal joonistus see "Kahe korruse rahva" elu väga reljeefselt välja. Ja oli huvitav!

Aga muidugi, suur Downton Abbey fänn olen!
 
kas keegi teab 04. oktoober 2014, kl 14.29
Miks Mattew surnud on? Mul vist on 1 seeria vahele jäänud.
 
mina tean 04. oktoober 2014, kl 16.24
Matthew tegi autoavarii, kui sõitis Mary juurest haiglast lossi poole, vist teatama, et tal järeltulija sündinud.
 
kas 04. oktoober 2014, kl 17.20
Mary abikaasa suri? Midagi on mul vahele jäänud. Apua.
 
suur 04. oktoober 2014, kl 17.21
tänu vastajale.
 
ak 22. oktoober 2014, kl 13.22
Soome TV-st algas 5.hooaeg. Teisipäeviti kell 21.00 YLE1
 
Nuff 26. oktoober 2014, kl 00.48
Gilligan, oli vist selline nimi, palus Mary kätt, aga kes Annale liiga tegi?
 
69 26. oktoober 2014, kl 01.40
Selle käepaluja teenija, teist korda ta kaasa ei tulnud või ei võetud.
 
mmmmmmmmmmmmmmmm 27. oktoober 2014, kl 19.20
Ma oleks selle käe kohe võtnud. Milline kena mees.
 
u 16. november 2014, kl 10.34
nüüd Bates juba taipas, kes Annale liiga tegi. ehk oleks tõesti võinud parem Ameerikasse sõita.
minu meelest on see kokapoisi-liin kas nõrgalt tehtud või ei ole ma osanud jälgida. nii et mõlemad tüdrukud on temasse armunud ja omavahel vaenus? ning teine poiss, täitsa "pehmo" või?
 
Mamma 16. november 2014, kl 15.07
Mulle nii meeldib, et nüüd saame suht suurel hulgal väärtfilme vaadata nii ETV-s kui ETV-2-s. ETV2 kohta ses suhtes võiks isegi rohkem reklaami olla, seal ikka viimase 2 kuu jooksul lausa vapustavad tõsielu põhjal tehtud filmid. Olgugi, et näit. seda Egiptusest "armastust" otsivaid pakse vanamutte ja nii mõndagi ahistatavat perele leiba teenivat noorukit väga õõvastav vaadata oli. Vaatan kohe mõnda eakat seal tihedalt käivat prouat hoopis teise pilguga. Aga noh, kõigile ei piisa "kliitori munast" :)
 
kelle asi 17. november 2014, kl 08.45
Viimasele, aga keda see segab. Kui meeldib, las aga käib. mis see hullem on kui see, mida meie kooseluseadus soosib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!