Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Puhkus Mehhikos 2
 
ABSDE üks kits läks üle vee 06. mai 2014, kl 08.54
Kas see eestlanna on juba mängus? Ise ei jõua õhtuti nii kaua üleval olla, et saadet näha. Kui eestalnna sees, siis küll vaataks.
 
nn 06. mai 2014, kl 12.32
ei ole veel....
 
ABSDE üks kits läks üle vee 06. mai 2014, kl 16.21
Aga küsin veel. kas on see hooaeg lahedam kui oli eelmine? on lahedamad kujud seal eelmise korra omadest?
 
qwe 08. mai 2014, kl 10.54
selles hooajas tunduvad mehed kuidagi haledamad, eriti nõme see hiiglane, kes teavitas juba ette, et tuleb domineerima. Esialgu tundub küll, et esimene hooaeg oli ägedam. Siis oli bassein ikka eriti norm., nüüd mingi hale vann. Ei mäleta, et ennem oleks näidatud kaameratega ka pesemist.
 
to ABSDE 08. mai 2014, kl 19.11
TV3play-s ju osad üleval, kui ei jaksa või ei saa kohe vaadata :)
 
uus 21. mai 2014, kl 11.19
Uus hooaeg on kuidagi teistsugune. Mingi see x faktor on kadunud minu arvates. Ei saa nagu aru, mis muutunud on, aga ei taha enam vaadata.
 
vahel vaataja 21. mai 2014, kl 19.58
Kaua sa ikka jõuad vaadata saadet, kus midagi ei toimu, nädalas korra keegi tuleb ja keegi läheb, omavahel ainult õelutsetakse ja tehakse teisi maha, isegi toakaaslasega ei suudeta normaalselt käituda, et saaks koos tugeva meeskonna tekitada. Tundub, et osalejatel on liitrite viisi alkoholi tarbimiseks ja siis oodatakse mingeid vapustavaid hetki, et vaatajate reitingut saada. Ainuke koht, kus koos ollakse on söömine, aga isegi seda pole mõnus vaadata- noored inimesed, plikad tuunitud, mõni poiss veidi musklis ka, aga elementaarsed kombed enamusel puuduvad, seda on tunda ka nende omavahelistes kõnelustes, mis söögilauateemad seal on!!! Mul on väga hea meel, et meie uus Eesti ei pea kasvama enam vene viljastavas pinnases.
Esimesel hooajal olid hakkajamad noored- mõned laulsid ja luuletasid, üks poiss tuli kitarriga ja seda ei saanudki koju saata, sest paljudel õhtutel oli kitarrist väga suur abi.
 
Marta 23. mai 2014, kl 13.53
Minule meeldib II hooaeg ka.. või noh mis meeldib, eks see paras idiootsus ja ajaraisk ole, aga vaatan ikka :D
 
Liispett 26. mai 2014, kl 15.24
Kes reedel koju saadeti?
 
Lliis 30. mai 2014, kl 13.45
See uus tüüp..stas oli nimi vist
 
Kallika 02. juuni 2014, kl 10.35
kes sel reedel naistest koju saadeti?
 
lisska 02. juuni 2014, kl 16.35
Täna peaks olema välja-hääletus alles, reedel oli see oraakel.. Ma arvan et välja lendab kas Olja või see uus tsikk
 
olga 03. juuni 2014, kl 12.30
nita oli see
 
Mel 03. juuni 2014, kl 17.09
Kas keegi teab, on mingit põnevat action'it ka tulemas seal lähiajal? :)
 
gg 10. juuni 2014, kl 13.16
Mis te sellest Ignatist arvate? Minuarust siiamaani ainuke normaalne mees seal, aga neile ei lähe vist kellegile peale..
 
Lonni 13. juuni 2014, kl 15.19
Ignatt saadeti juba koju.
 
vahel... 13. juuni 2014, kl 16.51
Märkasin ühel päeval, et 3+ pealt näitab ka sama hooaega, mõned saated on seal ees kui kolmes. Kellaaeg on ka normaalsem, vist veidi enne 7-t ja peale südaööd kordab. Eelmise hooaja Demid on juba paar päeva osaline olnud.
 
küsn ka 15. juuni 2014, kl 12.45
Kas keegi oskab öelda, kas paša ja jana jääva kokku või keegi keerab käru? Proovisin toutubist vadata aga seal oli mingi osa 260 ja sealt juba see seltkond läinud. kuigi raha juba neil yle milli koos.
kas jana ja paša abiellusid? wikipedia ei anna ka midkit teada,
 
Perekoolist 15. juuni 2014, kl 23.27
Paša ja Jana abielluvad, kuid Moskvas saatis Jana Paša pikalt. Jana "suur armastus" oligi täpselt niikaua, kuni ta seal saates oli. Kui ta välja visati (tuli uus tüdruk Vika), siis Paša valas pisaraid ja hüüdis "ma armastan sind". Jana aga ei öelnud midagi ja palus vaid Pašal mitte nutta ning uut tüdrukut mitte kiusata. Salakaval tüdruk. Oli seal selline inglike, aga tema kohta käibki "vaga vesi, sügav põhi".

II hooajal on mitu võitjat.

Soovitan lugeda siit: http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=10274581
 
to perekoolist 16. juuni 2014, kl 10.28
Kas nad on siis kõik aeg koos ka saates või on vahepeal teistega ka. Üks jumala imal ja nõme paar.
 
hmm 19. juuni 2014, kl 00.27
pulm on siin: http://www.24video.com/video/view/1468267
 
nutune 30. juuni 2014, kl 02.43
Väga kahju et nii juhtus Paša ja Janaga . Nad olid mu lemmikud .. :-(
 
K 18. juuli 2014, kl 18.31
Mis nende tegelastega praeguseks on toimund? Mis nende elu juhtund on? Tean ainult seda et Olga ehk Olja sai lapse...
 
PL 22. juuli 2014, kl 16.59
Kas see Katrin jäi siis saats rasedaks või mitte?
 
xxxx 22. juuli 2014, kl 17.04
nutune Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga kahju et nii juhtus Paša ja Janaga . Nad olid
> mu lemmikud .. :-(
väga võlts ja silmakirjalik paar.
 
Netu 24. juuli 2014, kl 19.29
Mida aeg edasi, seda vähem mulle see Paša ja Jana meeldivad, eriti Jana - ta purjus peaga ikka väga kole.

Praegu ei olegi vist ühtegi, kes sümpaatne oleks. Segane kamp kohal seal:D
 
Minu lemmikud: 28. juuli 2014, kl 16.50
Mila, Katrin, Serjooza, Ramass. ühesõnaga kõik vanad olijad. ka eelmisel hooajal meeldisid esimesed kõige enam. pluss veel siis hilisem liituja Timur.
 
gh 29. juuli 2014, kl 22.09
Väga mõttetu rullnokkade, tibide ja vannabiide saade tundus mulle, üritasin paar-kolm korda vaadata. Vene keeles ka veel pealegi, mis pole just kõige sümpaatsem keel, kui seda selliste inimeste suust kuuled.
Vene turist väljamaal ei ole just eriti populaarne, sellest saatest on ka pisut näha, miks.
Vabandan, kui kellegi lemmikseriaali nüüd niimoodi maha teen, aga see on minu siiras arvamus.
 
Tänases osas pulmad? 31. juuli 2014, kl 10.34
Või on reedel?
 
Lonnikas 05. august 2014, kl 10.30
valus, milline mõrd eile sinna saabus! Nüüd tõotab vaikne olesklemine lõppeda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!