Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Poissmees
 
ei saa aru 25. juuli 2014, kl 15.49
bradi poissmehe saates jäi kolmandaks üks naine kellega neil oli suur tõmme, aga ühel kohtingul läks kõik kuidagi allamäge ja naine saadeti välja. oli ta ashley?
nüüd vaatan, et ben annab sõrmuse ashleyle, kuid naine ei võta seda vastu
http://www.youtube.com/watch?v=k5i4yC3zB94
ja siis ashley pulmad kellegi kolmandaga
http://www.youtube.com/watch?v=JDtihQlUjTk

mitte midagi ei saa enam aru?
 
muidugi 25. juuli 2014, kl 21.09
Ben andis sõrmuse blondile ja see polnud mingi Ashley.
 
vaataja 27. juuli 2014, kl 15.00
Jah, pärast Bradi The Bachelor ("Poissmees") hooaega valiti uueks "vabaks kaunitariks" (The Bachelorette) Ashley, kes hakkas ise meeste vahel valima. Tõsi, Ben jäi selles hooajas üheks kahest viimasest. Kuna Ashley võttis teise mehe abieluettepaneku vastu (ja on praeguseks temaga ka abielus), siis Ben läks ära tühjade kätega. Ning pärast Ashley The Bachelorette hooaega valitigi Ben uueks poissmeheks.

See käibki vaheldumisi: mees, kes naiste hulgast valida saab, on tulnud eelmise hooaja saatest, kus naine valis. Ja see naine omakorda on tulnud poissmehe saatest.
 
vaataja 27. juuli 2014, kl 15.07
Aga Bradi hooajast said kaks naist "vabaks kaunitariks", kes meeste hulgast valida said - Alhley ja Emily.
Aga Brad ise sai kaks korda "poissmees" olla. Esimesel korral ei teinud ta mitte kummalegi ettepanekut. Muide, nende naiste seas oli ka DeAnna, kes sai "vaba kaunitari" saates valida ja ei võtnud Jasoni abieluettepanekut vastu ja Jason sai sealt edasi "poissmeheks", et valida esialgu Melissa, siis Molly, kellega ta ka abielus on. Jake tuli Jilliani hooajast (Jillian oli üks kolmest Jasoni väljavalitust). Ja Jake hooajast sai edasi "vabaks kaunitariks" Ali (see, kes lahkus töö tõttu Jake saatest). Ali hooajast ei tulnudki "poissmeest", vaid Brad sai omale uue hooaja.
 
no 28. juuli 2014, kl 11.52
On jah see väga segaseks siin tehtud meil kuna ei näidata vaheldumisi mõlemaid saateid, Bachelori Bacheloretti. Vahel ei saa mitte sttagi aru.
 
Hmm 29. juuli 2014, kl 10.23
No mulle ei andnud ikka üldse rahu, kui üleelmises saates see rumal piloot Jake valis ilusa, targa, rõõmsameelse, puhta ja küpse naise Tenley asemel mingi ärahellitatud kontrollfriigist lapsnaise Vienna. Juba see on naise puhul ohumärk, kui naisel on chihuahua ja ta sõidab autosid sodiks, mida issikene siis kinni plekib koguaeg. Issi printsess on harjunud, et mehed tema pilli järgi tantsivad ja kui ei, siis tõstab tormi ja manipuleerib, et oma tahtmist saada.

Kuidas see Jake küll nii loll oli? Tundus arukas mees alguses, piloot ikkagi jne, aga pani naisevalikuga nii puusse kui vähegi saab panna. Selle koonussilmse blondi ohumärgiks oli juba see kannatamatus ja "tahan-tahan" suhtumine ning armukadedus. Muidugi, mehed tahavad ikka seiklusi ja kirge, aga hallloo, nii vana mees peaks ju ometi teadma, et see ongi alguse värk. Jumal küll, oleks Tenley või Gia valinud, oleks ta siiamaani koos olnud ja abielus. Minu meelest olid Tenley ja Gia ka Viennast välimuselt mitmekordselt üle!
 
Ka huviline 29. juuli 2014, kl 13.33
Jake ja Ben valisid jah täiesti valed naised,mõtlesid alumise otsaga mitte ülemise.
Mulle meeldib see sari aga seekord jätsin vahele,maitsed on erinevad ja mulle Ben üldse ei meeldi. Jake oli ka enamvähem aga kõige rohkem meeldis mulle Brad,mehelik,suur arukas ja heasüdamlik. Vaatasin Beni saadet ja minu nelja aastane tütar mängis teleka läheduses ja äki küsib ja ütleb,emme see on nii kole onu millal see ilus onu tagasi tuleb,mõtles Bradi.

Kas keegi teab mis nüüdsest on Bradist ja Jakest saanud ja kellega nad koos on?
 
kõik on sama 29. juuli 2014, kl 17.33
Stsenaariumid on ette kirjutatud, kes mis rollis ja kuidas käituma peab. Olen kolm Poissmeeste saadet juba vaadanud ja kõik kordub, naine, kes peidab end vannituppa, nutab ja naine, kes on ülbe ja keda teised vihkavad ja naine, kes seal olla ei taha...Ainult naistenäod on teised ja poissmees on teine.Ja nii peabki, et valivad valed naised, see kõik on vaatajatele nagu etendus, SHOW!!! See pole tegelikkus.Kahjuks mõned naised ei saa peale show-s käimist enam rollist välja.
 
kohutav 29. juuli 2014, kl 18.17
http://www.youtube.com/watch?v=LQ1vBvPUok4
 
ei ole sama 29. juuli 2014, kl 21.49
lihtsalt inimtüübid on elus erinevad. Kõik ei jää kokku ,osad jälle on abielus siiani ja pole ka sellist osa olnud kus mees valib naise ja siis otsustab,et ta armastab ikka seda eelviimast nagu jason tegi.
 
kõik on sama 30. juuli 2014, kl 16.09
Stsenaarium on sama, suvaline on vaid peigmees ja neiud, iga peigmehe puhul on erinev seltskond naisi aga teema on sama.
 
noh 30. juuli 2014, kl 21.16
Gia tegi enesetapu ja on surnud :( ilus modell oli.

Vienna ja Jake läksid lahku hirmsuure riiuga ja vihkavad teineteist, teenisid hirmsummasid teisest halba ajakirjandusele rääkides. minu jaoks ka arusaamatu, kuidas ta üldse Vienna-suguse valis, ärritav ärahellitatud mõrd. polnud ilus ka, lisaks suur nagu amatsoon. mulle suured naise dpole meelt mööda. Tenley polnud ka minu maitse, oli liiga ninnu-nännu naiivitar.

kes ei taha teada, mis saab Benist ja kelle valib jne, siis ärgu nüüd siit edasi lugegu, sest kavatsen just sellest rääkida.


et siis sedamoodi, nagu seal enamasti ikka juhtub,
ka Ben läks lahku sellest jubedast Courneyst, ilge naine oli, aga näed, ära võlus Beni. mulle Ben meeldis, polnud just ilus, kuid iseloom muidu meeldis.
 
ma vaatan 31. juuli 2014, kl 09.48
Olen enda puhul täheldanud, et alguses (s.t. fotol) mitte eriti atraktiivne mees muutub minu silmis ilusaks, kui ma näen tema olemust. Ei meeldinud mulle pildil ei Jake, Brad ega ka Ben, aga kõik nad on saadete jooksul mu silmis ilusateks "muutunud" :)

Pole parata, eks sellised "saatuslikud naised" võluvad mehi.

Courtneyga olla Ben korra juba saate eestris oleku ajal lahku läinud, siis olla korra jälle kokku saanud ja koos olnud paar kuud.

Võimalik, et Ben ei kuulanud Emily hoiatust Courtney kohta, sest ta ise ju ütles, et tema varasemad suhted pole õnnestunud, kuna liiga palju kuulas oma sõpru ja perekonda. Et sel korral kuulab ta ainult iseennast. Ja vot, ikkagi astus ämbrisse.
 
tegelikult 31. juuli 2014, kl 20.23
käib lõppes praegu juba 10-s bachelorette hooaeg, kaunitariks oli Andi. siiani on nad koos ja üliõnnelikud. vaadata saab ka, tõmbad alla ja ongi. samamoodi saab bachelori vaadata, eile algas just bachelor australia, täna tuli teine osa. neiud kahjuks ikka palju kehvamad, kui ameerika omas.

http://thepiratebay.se/search/bachelorette/0/99/0
 
Ben ja Courtney 03. august 2014, kl 15.55
Courtney kirjutas raamatu, siit väike jupp sellest, kuidas nad ookeanis Beniga ujumas käisid:

Ma sosistasin talle, et tahaksin alasti ujuma minna.

„Läheme kohe praegu!“ sosistas ta innukalt, silmis tekkides sära.

„Ei, tüdrukud vaatavad!“ Ma isegi ei suudleks nende ees. Veel vähem võtaks paljaks koos temaga nende ees.

***

Läksin Beni ukse taha trepikotta. Benil ei olnud aimugi, et ma tulen.

***

Ben tuleb siis koju, mina vilistan talle. Ja ta näeb mind istumas trepikojas seljas hommikumantel ja näol vallatu muie, ja ei midagi enamat. Ma arvan, et ta oli šokeeritud ja mõneti hirmunud. Me võtsime natuke veini ja läksime randa. See oli tõehetk. Ma tahtsin olla kindel, et Ben on spontaanne ja lõbus. Ma pean aus olema: tahtsin ka tema riistvara näha. Inimesed ütlevad, et tähtis ei ole paadi suurus, vaid lainete liikumine. Aga need „inimesed“ ei pea tervet oma elu veetma väikese tilluga. Saate kindlasti aru?

„Kas peaksin oma hommikumantli ära võtma?“ ütlesin õrritades.

„Kas sa lähed täiesti paljalt?“ küsis ta. Samas ma ei ole kindel, kas ta tahtis vastust kuulda.

„Me võime aluspesus minna, kui sa tahad,“ ütlesin mina. Ta sai aru, et peaksin teda äpuks, kui ta ei võtaks ennast täiesti alasti.

Võtsime siis kõik riided ära ja jooksime käest kinni hoides vette. Läksime nii kaugele, kui saime, arvates, et kaamerad on piisavalt kaugel, et meid päriselt ei näha ei ole.

Liigume siis hea osa juurde. Teie küsimusele vastuseks: jah, Ben ja mina seksisime ookeanis. Kaamerate ees. See oli kohene, aga kestis umbes 20 sekundit ja ainult ots oli sees. Olime läinud liiga sügavale vette ja hoovus oli nii tugev, et ei saanud tasakaalu. Meid tõmmati lahku ja lained lükkasid meid ümber.
 
Ben ja Courtney 2 03. august 2014, kl 16.20
Ja veel jupp tema raamatust, kus ta räägib üleöö kohtingust sviidis (fantasy suite):

Kaameramehed ja produtsendid lahkusid 10 minutit pärast seda, kui olime saabunud maamajja. Ja me olime esimest korda täiesti omaette. Me kiskusime teineteiselt kohe riided seljast ja seksisime intensiivselt ja kirglikult diivani peal kamina ees. Produtsendid olid jätnud meile mobiili hädajuhtumiteks, aga nad ei jätnud meile kondoome.

Pärast teist seksuaalset vahepala, magusat, aeglast armatsemist magamistoas, lamasime Beniga vastamisi, kaisutades. Me sobisime tõesti väga hästi.

„Ma olen sinusse hullupööra armunud,“ tunnistas tema. „Ma ei ole saanud seda sulle varem öelda.“

„Mina olen sinusse nii armunud,“ sosistasin talle.

Kui me just „seda“ ei teinud, siis jõime veini, käisime paljalt vannis ja kuulasime Bon Iverit tema iPodist. Rääkisime kõigest.

Seks oli päris hea, aga samas justnagu õpikust. Oli kindlasti arenguruumi. Tahtsin näha, kas Ben võiks olla seikluslikum, läksin siis vannituppa ja tulin välja seljas ulakas pesukomplekt, mille olin kaasa võtnud. Kui ta nägi seda seksikat musta pitsist seelikut siidist paeltega, siis Beni keel praktiliselt veeres suust põrandale nagu multikas. Ma nägin kohe, et ta oli pahviks löödud ja muretsesin, et äkki oli see nii varakult liig tema jaoks.

Ta oli nii närvis ja ei olnud päris kindel, mida minuga ette võtta. Ma siis mingil määral loopisin ise teda natuke ringi. Olen kindel, et see meeldis talle. Me proovisime kõikvõimalikud seksipoosid ära. Aga ma usun, et võit oli kindel, kui me edukalt lõpetasime „mina tagurpidi tema peal“ – poosi.
 
eile 07. august 2014, kl 11.03
Vaatasin neid haukuvaid tüdrukuid selle Courtnei suunas ja millised pikad näod jäid Courtneile järgi vaatama, kui ta ilus ja uhke stuudiost välja sammus otse autosse.Isegi saatejuht ütles, et raske on olla tõesti selle laskerühma tule all.:)))) Imelik oli, et naised lähevad saatesse sõbrannatama,samas kui peaksid enda olemuse ikkagi jätma suhte võimaliku saabumise jaoks, et pühenduda enda paremate külgede näitamisele, nad sõbrannastuvad hoopis.Aga ei peaks, võiks olla vaid visiakas aga põhiteema oleks ikkagi lõppmäng,kus mees teeb ettepaneku...Muidu Hoiavad teineteisel silma peal, kusjuures enamus läheks üle piiri,kui julgeks. Samas vihkavad Courtneid, kes oli lihtsalt vaba ja julge ning see mees Ben valib kindlalt tema, ülejäänud jutt on niisama naljaviluks.
 
Ei näinud 07. august 2014, kl 15.15
Kes eile välja läks?
 
no 07. august 2014, kl 18.02
keegi ei läind välja, oli saade, kus naised rääkisid
 
küsimus on see 08. august 2014, kl 10.06
Kumma ta valis 7-da hilisõhtuses saates, mida meile näidati?

See arvamus, mis 18.02, see on saate kohta, mis oli 6-da õhtul aga 7-da õhtul?
 
vaatasin 08. august 2014, kl 12.20
Courthny valis.. jube valik, ma arvan :) ja ega nad kokku ei jäänudki, olid nac, siis lahus ja siis paar kuud koos ja siis ikkagi lahus.. Oleks Linsey valinud, oleks ikka laheda, ilusa ja hea naise saanud :)
 
erapooletult 08. august 2014, kl 13.01
Jah, osad naised saates olid tõesti lapsikud. Aga ega Courtney ise parem polnud. Ta võinuks ise väärikaks jääda ja mitte plaanitseda näiteks Emily suhtes kättemaksu jne. See, kuidas ta saates käitus ja teiste kohta rääkis (või see, mida me nägime - mis teeb tegelikult ju sama välja), ei olnud väärikas ja täiskasvanulik käitumine tema poolt.

Algul Beni õde suhtus temasse eelarvamusega (õigupoolest sisetunne ei petnud teda), kuid lasi end ära võluda Courtney kenal käitumisel temaga. Pole ju sugugi keeruline jätta endast hea, leebe, mõistev jne. esmamulje. Tegelik olemus selgub ikkagi aja jooksul ja koos elades. Ja seda need teised naised ka nägid.

Üks asi on sõbrannatsemine, teine on normaalne ja viisakas suhtumine. Courtney käitus ülbelt, pidas end teisest paremaks - see on vale hoiak ja tekitab pahameelt. Ma ei usu, et teised naised võtsid tema suhtes kohe alguses tõrjuva hoiaku lihtsalt seetõttu, et ta modellina töötas. No ei usu.

Aga vahet pole, eks Ben ja tema õde ja ema nägid Courtney teist poolt siis saate põhjal. Tõenäoliselt ka seetõttu see suhe ei pidanud.

On osa inimesi selliseid, kes tegelikult ise tekitavad intriige ja külvavad vihkamist, kuid peavad pärast ennast vaeseks ohvriks ja ei suuda aru saada, et nad ise on kogu jama põhjustajaks.
 
erapooletult 08. august 2014, kl 13.34
vaba ja julge on ok,
otsekohesus ja ausus ka,
aga kui sinna kõige juurde lisada veel ülbus, üleolek, mõnitused, siis on see juba taktitundetus ja rumalus, seega väga negatiivne.
 
küsimus on see 08. august 2014, kl 13.55
Tänan.

Ben oligi Linsey jaoks liiga naiivne ja kuidagi veel täis kasvamata, kes vajab veel naist,kes ripub ta kaelas ja jookseb temaga paljalt vette. Ei saa sest Courtney-st korralikku ema ega kedagi, lehtsaba moodi ilma piirideta imelik naine.
 
erapooletult 10. august 2014, kl 15.08
Poissmees seriaal on päris kindlasti lavastustega läbi segatud, vaatajate sihtgrupiks on naised ja lihtsameelsed inimesed. Olen mõned seeriad vaadanud ja sain piisavalt hea ettekujutuse, rohkem pole vaadanud.

Miks on poissmeheks pandud legendi järgi rikas ja majanduslikult edukas vallaline mees, kelle ümber on kari saamahimulisi naisi? Mängitakse stereotüüpidele, kus vaataja saab ennast samastada peaaegu käeulatuses oleva miljonäri ettepanekuga.

Oleks palju huvitavam, kui poissmeheks oleks lihtne keskklassi töömees, keda teatakse ja ei pole tegu lihtsalt näitlejaga. Kui palju oleksid naised valmis sellise mehe nimel üksteist taga rääkima, intriige punuma ja unistama abieluettepanekust?

Ameerika naised ongi mikihiire elunägemusega, skandinaavia mehele oleks ainult nuhtluseks.
 
to erapooletult 10. august 2014, kl 20.44
Napakas oled? Miks peaks rabelema mingi keskklassi suvalise jorsi pärast? Müüaksegi unistust, sest kes ei tahaks endale karismaatilist ja edu saavutanud rikast meest; hoolikalt välja valitud nö ideaalset isendit. Sa ei ole vist saate poindile pihta saanud :D
 
küsimus on see 11. august 2014, kl 11.04
Viimases soas oli mõlemaid näha, Ben ja Gourtney, Ben andis jälle sellesama kihlasõrmuse talle, et ikka kannaks aga samas kurtis Courtney, et Ben jättis ta üksi kui raskused ette tulid ja siis saates jälle läksid kokku . Ben õigustas ennast, et enne polndu ta sellise asjaga kokku puutunud ja ei osanud olla toeks, täitsa rumal jutt . Ega siis minema ei joosta kui erinevad probleemid ette tulevad ja koos neist vaja läbi sammuda ja selgitada ning jääda teineteise kõrvale, see kutt aga muutus mulle täitsa antipaatseks ja nad sobivad koos väga selle Courtneyga, mõlemad nagu ullikesed, viimane saade pani asjad paika.
 
säärane mulk 11. august 2014, kl 16.15
Mingid naised trukkisid kaamerameestega, väga ahvatlevalt truud pruudid.
 
yxyx 12. august 2014, kl 16.44
Beni ja Courtney viimases saates ju ainult Ben rääkis, kuidas armastab ja et tuleb püüda jne. Tibi vahtis silmad punnis, püüdes ilus olla, ja noogutas ainult. Täitsa mõttetu eit. See uuesti kokkuminemine oli küll suht ühepoolne. Tibi tahab ikka ainult pildil olla ja teistele ära panna, Benist pole tal sooja ega külma.
 
uusi seeriaid oodates 12. august 2014, kl 18.05
Tehakse uus hooaeg Poissmehest, kellele tulevad silma heitma ja kätt pakkuma mehed?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!