Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
UUS HOOAEG! Pilvede all!
 
KOHUTAV!!! 08. mai 2015, kl 22.00
Kle, kas sa oled Seewaldist päriselt või MIS SUL VIGA ON?
Annaks jumal, et sihukesi pooletoobiseid naisi nagu Kerttu meil poleks! Aga näe, siin üks memm lausa sellest unistabki:(
Sellised meil neid Aunasteid ja muid kloune valimas käivad, viimasel ajal öösaated oma dianaklasidega ummistavad :(
 
lootusrikas 09. mai 2015, kl 01.40
Kertu võib ju mõne koha pealt kohtlane olla, aga ega see veel ei tähenda, et mees peab ta siis kohe maha jätma. Kertu oli aastaid koduperenaine, veel enne seda, kui neil laps sündis, kindlasti ta pole nii "arenenud" kui töödrügavad naised, aga just sellepärast ta peabki tänulik olema, et Erik võimaldas tal aastaid prouat mängida ja kodus istuda.
 
Tulge 09. mai 2015, kl 11.57
ometi seriaalist välja reaalsusesse. Loomulikult on Kerttu pooletoobine tuulelipp ja Erik samasugune. Kes siin õhkab, et Maimu suurim soov on, et see paar kokku jääks. Kas mäletate veel, et kunagi see fuuria tegi igasugu krutskeid, et neid lahutada ja Erik Mariaga kokku viia.
 
Ei imesta, et Jututuba hulle täis! Makske aga, pooletoobised 09. mai 2015, kl 13.15
Isegi seda ei saa need penskarid aru,et maha jätta ja lahutust soovib ju Kerttu.
Armas taevas, ta peab veel TÄNULIK olema sellele klounile!?!
 
lootusrikas 09. mai 2015, kl 22.24
13.15
Jumal küll, tead, ma tahaks virutada sulle, no ausõna!!! Kes oli Kertu enne Erikuga abiellumist? Hariduseta vallaslaps!!!! Ema oli mõrd, kes hooras ringi, sai erinevate meestega lapsed, südametu ja ükskõikne, isa ei olnud... Erik oli korralikust kahe vanemaga perest, kõrgharidusega koduhoidev ja truu mees, kes korjas MÜLKAST selle Kertu üles, ning tegi temast koduproua! Neil oli ilus maja (minu teada majad ei kasva puu otsas!), jõukusest polnud küll kuskilt puudu. Hiljem oli ju just Erik see, kelle kaudu Kertu sai kirjastusse tööle. Kui poleks Erikut tema ellu ilmunud, oleks Kertu praegu samasugune 3 lapsega vallasema nagu ta emagi!
Ise vaatate 10 aastat juba, aga mitte midagi ei mäleta, mis varasemalt olnud on!
 
Vaat kust pärit kanal 12 jututoa kliendid! :( 10. mai 2015, kl 00.54
Lootusrikas võib olla, et äkki viiakse sind enne ravile, kui lootusetult hilja! Alustuseks ära ikka tablette võtmata jäta!
Niimoodi elab filmi või raamatusse sisse kas väike laps või dementne vanainimene. Aga mõlema koht pole siin küll esineda, pealegi veel vägivaldne hull!
 
Andke mõistust!!! 27. mai 2015, kl 22.48
Mis inimesed need selle seriaali fännid küll on?
Kas tõesti ainult püsti lollakad, eriti naised,on siia riiki alles jäänud?Nii andunud vaatajatena või tegelaskujudena.
Sellisele haigele nagu Kertu lubada last kasvatada on kuritegu!
Ainuke normaalne tegelaskuju on vast Riina ja Pireti kabinetiõde.Laulud ka meeldivad.
Et arvamust avaldada,siis kahjuks pidi ära vaatama.
 
rahune nüüd! 28. mai 2015, kl 08.30
Loomulikult on kõik haiged ja lollid, kes täpselt sinu moodi ei arva! Üks ainuõige arvamus on maailmas - sinu arvamus. Kuidas lollikesed küll sellest aru ei saa? Ja mõistust on muidugi ainult teistele tarvis - sul ju seda ülearugi (nagu kirjutisest selgub!).
 
Vaataja 11. juuni 2015, kl 12.03
Huvitav hooajalõpp oli eils....Maria ja Erik ilmselt kirjutatakse välja seriaalist. Kahju muyidugi. Erik nii groteskne kuju. Aga see enesetapp Maria puhul pole just õnnestunud stsenaarium. Maria on selleks liiga tark ja vitaalne naine.
 
ohjah 11. juuni 2015, kl 16.15
minu meelest ka, Maria enesetapp on seal ikka väga ebausutav, aga äkki ei tapnudki, võib-olla uputati ja siis lavastati tema enesetapp. Kahju muidugi, kui näitlejal villand sai, oleks võinud kirjutada tema välismaale tööle suundumise. Erikule oleks saanud trellid (purjuspäi tehtud avarii, kus mõni surnu ka) või hullumaja kuidagi teisiti ka kaela määrida.
Kuidagi hästi jabur aasta kokkuvõte.
 
rahu 11. juuni 2015, kl 21.21
Küll kirjutatakse juurde aga Maria oli oma rolliosa kenasti ära täitnud ja rohkem pole teda vaja. Kuidagi peab ta ju kaduma ja selline viis annab juurde ainest asju edasi mõelda.
 
teletebiil 12. juuni 2015, kl 17.26
Vaatan pidevalt ja imestan, kes seda saasta küll vaatab. Ilmselt poolearulised koduperenaised:D
 
et siis 13. juuni 2015, kl 11.38
Teletebiil, sa siis vaatad pidevalt ja pead aru, kas oled või ole poolearuline koduperenaine? Sellele küsimusele peaksid ju ise vastust teadma.
 
teletebiil 13. juuni 2015, kl 16.48
Just-just, nii ma teengi. et siis, sa pole vist kõiki kommentaare lugenud:D
 
lihtsalt niisama 14. juuni 2015, kl 01.28
Sellepärast tehakse hästi jabur lõpp, et need seriaalitegijad ju ise ka ei tea, kas neil on raha seda seriaali edasi teha, alati lõpetatakse selle mõttega, et kui see jääbki päris viimaseks, et ei juhtu ka midagi, aga kui äkki ikka raha leidub, väntavad edasi.
Näiteks "Kartulitel ja apelsinidel" olin ma täiesti kindel, et see läheb edasi, ei olnud üldse mõeldavgi, et otsa sai, ometigi ju sai...
 
mida arvan 22. november 2015, kl 14.50
Tegelane kirjanik Urmas on ikka nii tõene salakaval manipulaator, et vastik. Kahju et nii arukas tegelane Piret, langeb nende totakate võrku pidevalt,kes teda ei hinda naisena. Mille läbi tekibki arusaamatus ja armukadedus. Mida kiiremini ta sest Urmasest lahutab, seda parem elu tal on.Sellel laevakptenil on Kerttu lapse suhtes käitumismuster tõesti selline,mis Kerttut ei hirmuta, küll aga neid kes kõrvalt märkavad.

Ja see õde,kes pidevalt kekutab ema peigmehe ees, oleks tore kui tema oma mees ta maha jätaks. kaua võib ühte ämbrisse astuda. Tüdruk on suur, oskab juba ema ära kasutada ja pojakene kasvab ka ruttu isa hoole all.
 
eda 22. november 2015, kl 22.57
Mida seeria edasi, seda tobedamalt hakkavad tegelased käituma. Nagu mingilt teiselt planeedilt. Algul olid ikka normaalsed inimesed.
 
Maalike 22. november 2015, kl 23.48
Küll see Kertu ükskord aru saab ja kahetseb, kui haiget ta Erikule teinud on, ükskord ta lämbub oma südametunnistuse piinade kätte. Sel laevakaptenil on terasest närvid, et sellist tsirkust taluda suudab. Või siis tõesti on pedofiil, kes võttis Kertu ainult selleks enda juurde, et saaks tema tütart käperdada.
 
Juulike 23. november 2015, kl 12.18
Kertu Erikule!? Millega küll? Et pole enam kalts, et on selja sirgeks löönud, mõtleb kordki lapse kõrval ka endale? Erik oli see, kes kolmanda osapoole Maria näol abiellu tõi, Erik oli see, kes lasi oma emal abiellu sekkuda, seda rida võiks jätkata.
 
vaataja 04. detsember 2015, kl 09.36
Piret"Inga" on nii ebameeldiv nàitleja ja kui veel näidatakse teda koos oma abikaasaga eraelus,siis on see lausa õõvastav vaatepilt!
 
kui 04. detsember 2015, kl 11.42
No kui on õõvastav vaatepilt, siis ära küll vaata! Lapsed võivad õõvastavatest piltidest unehäired saada. Klõpsa kohe teleril teine kanal.
 
Andke mõistust! 05. detsember 2015, kl 01.09
Ainult seniilsed penskarid ja harimatud maaplikad võivad niimoodi filme arutada otsekui oleks tegu tõsieluga ja nemad ise ka kuuluksid sinna.
 
to andke mõistust 05. detsember 2015, kl 11.16
Palun ära solva pensionäre. Ootan vabandust.
 
Mille eest vabandada! Faktide konstateerimise eest? 05. detsember 2015, kl 17.47
Et sul ikka aega laialt käes igasugu seepidesse sisse elada ja vähe sellest, ka siin Foorumis nii üksikasjalikult lausa kõiki kommentaare lahata ?Tööd rabaval pereinimesel sellist luksust pole.
Et 24/7 teleka ees hullute ja mis kõige jubedam, peale seepide selle kanal 12 Jututoa alatuid kelme ja raharöövleid nuumate, kes lausa kurjategijad oma käskude ja keeldudega meditsiini suhtes! Õnneks
mõned päevad tagasi oli väga detailne artikkel selle "bande" kohta Maalehes ja
ka Arstide Liidu esinaise väga adekvaatne hinnang lisatud. Seega loota on, et midagi ka ette võtma hakatakse.
Vabanduse lunija võiks kandideerida hoopis tõsielusarjadesse, poleks nii koomilised need sõnavõtud.
 
arengupuue või mis? 11. detsember 2015, kl 11.20
Mille eest vabandada! Faktide konstateerimise eest?
05. detsember 2015, kl 17.47

No kui sellest ka aru ei saa, siis polegi enam millestki rääkida.
 
mida arvata 11. detsember 2015, kl 13.50
Sellele õele,kelle elukutse näib arst olevat, oleks sobinud teine rohkem loomingulisem eriala. Ta on ebastabiilne, närvid läbi, komplekside küljes ja kujutada sellist isikut arstina on lihtsalt tobe. Ma pole elu sees niisuguse närvikavaga arsti kohanud ega niisuguse selgrootu käitumisega arsti kohanud. Nii, et ....kohutav.
 
Aga kes sinuga, arengupuue üldse 13. detsember 2015, kl 00.54
rääkida soovinud on?
Sellisega, kes ainult pealkirju võimeline lugema ja siis kõikjale pläkutama ronib! :(
 
mis toimub 13. detsember 2015, kl 11.28
kellega Te räägite, 00.54?
 
mis toimub 13. detsember 2015, kl 11.32
Stsenaariumi kirjutajad ei tohiks siiski minna kõrvale ka tegelaste elukutsetest, kui see juba peab olema, ei ole see kõrvalise tähtsusega. Ämbrisse on mindud sellega, kui kõrgharidusega arst ei loe enne lepingut läbi,ei konsulteeri juristiga, kui annab nõusoleku osanikuks hakata.Nii naiivne ei saa ju naine(pealegi naistearst ) olla ja üldse käitumise järgi,lisaks riietus oleks tegemist hilisteismelisega ,mitte juba elu näinud 30+ aastates naisega.
 
No 13. detsember 2015, kl 15.09
see seriaal tundubki olevat keskendunud garderoobi näitamisele. Kaamera liigub ka seeliku alla täpselt nii, et oleks sünnis. Aga see tundub tegijatele olevat hästi oluline. Selles suhtes olen -mis toimub- nõus, et tüiskasvanud inimesena on Pireti käitumist näidatud küll väga lapsikuna. Mari ja Kertu lapsed on kasvanud seriaali kulgemise käigus suureks, aga Piret on jäänud ikka samale tasemele. Siin ei olegi küsimus selles, et tegelikus elus on selliseid tüüpe ka olemas, kui just konkreetse näitleja Inga Lunge siis) eksponeerimisele. See kumab läbi esimestest seeriatest alates ja teeb kogu sarja vaatamise ääretult vastumeelseks. Sama kehtib ka Kertu suhtes. Täiesti mitte midagiütlev ja ilmetu näitleja. Aga ilus peab olema ja kleidid peavad ilusad olema!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!