Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Padjaklubi
 
Ei taha nii lolli kuulata! 27. oktoober 2015, kl 04.51
Kritiseerime seda, mis meid häirib, mitte sinu suuniste järgi.
Miks üldse peab kõrge reitinguga sarjas olema mingi "keskmine", sisemise ilu poolest transvestiit ?
Tahab edasi "esineda", siis muudab kõike , mida rahvas soovib ja tema mure, kuidas.
Või saab aru, et finito!
 
vaata siis midagi muud 27. oktoober 2015, kl 14.17
Mulle igatahes meeldib ja reitingute järgi meeldib see sari paljudele sellisena nagu see on. Inetu irin kellegi välimuse kallal pole kriitika.
 
Madalalaubalised inimesed... 27. oktoober 2015, kl 15.50
Ainult madalalaubalised, harimatud, ebaintelligentsed inimesed kritiseerivad ja arvustavad kellegi väljanägemist! Kas häbi üldse ei tunne?
Iga inimene on täpselt selline nagu ta on ja see pole nüüd küll kellegi asi ega õigus siin solvata. Kõigepealt vaadake ise peeglisse ja milline inimene teilt seal vastu vaatab? Kidlasti mitte ilus inimene, vaid seesmiselt väga katki inimene, kes saab mingit "rahuldust" teiste kritiseerimisest. Olete ise piisavalt ilusad nii väljaspidiselt kui seesmiselt, et julgete solvanguid visata? Kõige pealt vaadake ikka ISEENNAST!

Kõike ilusat! :)
 
einoh 27. oktoober 2015, kl 23.09
kristel peaks ennast vabalt tundma. kas ta on ennast peeglist vaadanud kui laulab või räägib, kuidas ta suu hoiab? see on ju jube. lasku vabaks! või tal pole alumisi hambaid üldze??
 
Ilus või hirmus, 30. oktoober 2015, kl 06.22
aga seep ja kamm ning peegel ja piisavalt aega, et enesekriitiliselt sinna viimasesse pilk heita, seda lihtsalt peab olema!
Ja sina, 27. oktoober 2015, kl 15.50, variserist tüüpiline eestlasest näo ees kiitja,selja taga sõimaja, kutsu ta oma koju ja imetle end haigeks ning kiida seda sisemist kaunidust!
Aga mitte teleekraanile! Ega ühe tegelase pärast ei saa olla sunnitud kogu saadet välja lülitama.
Õnnetuseks leidub veel mõningaid, kes siiralt usuvad, et nad lausa aadlisoost kaunitarid, tarkus ajab üle ääre,ainult vilets mälu....
 
Madalalaubalised inimesed... 30. oktoober 2015, kl 09.23
To viimane Ilus või hirmus!!

Irv, no mina ei ole küll mingi selja taga sõimaja(kui vaja ütlen otse ja ausalt välja) ja imetleja, lihtsalt sa oled rumal ja nagu aru on saada, ei mõistnud sa minu öeldut absoluutselt, seega sa võid vabalt oma joru edasi ajada! Good luck!

Ilusat päeva! :)
 
Mari Pedaja 30. oktoober 2015, kl 16.47
Padjaklubi on väga kihvt saade, tuleks natuke nagu huumorist ka aru saada :D Kes välimust kritiseerib, see vaadaku ise peeglisse, on ikka ahv küll, kes sealt vastu vaatab :D
 
Midagi on väga sassis mõnel :( 31. oktoober 2015, kl 01.47
Kui kasimatus, räpasus, hoolitsematus on ikka välimuse osa, siis ei kavatsegi vaiki olla, sest see on indiviidi enda teha, et odöörid ei leviks. Aga ilus või hirmus, sellest savi.
Viktoriin:
Sarnase kolleegi puhul, kas kannate gaasimaski või nagu üks riigikeelt räigelt eirav /ise ilmselt
usub ,et suust tulebki puhast inglist! :( / sõnumilugeja suudab end liigutada ainult aroomiküünalt põletades.
 
Madalalaubalised inimesed... 31. oktoober 2015, kl 01.52
No see vist sai nii puudutatud, et sellise labase vihakõne lendu lasi.
Aga rahune, sinu IQ tase on absoluutselt kõigile kohale jõudnud ja väärilise hinnangu saanud.
 
To viimane Madalalaubalised inimesed... 31. oktoober 2015, kl 09.21
... miks kasutad siin sama nime, mis minagi? :D
 
To To viimane Madalalaubalised inimesed... 31. oktoober 2015, kl 18.07
No sa oledki tõesti see, kelleksteisi sõimad!! :(
Sinu nime ei kasuta keegi , see IQ teave oli sulle määratud!! :D
 
Madalalaubalised inimesed... 31. oktoober 2015, kl 19.01
Olen see kelleks teisi sõiman? Huvitav küll, väga tahaks teada, keda ma siis sõimanud olen? :D
Vihakõnest oli asi väga kaugel ja ilmselgelt on mul IQ kõrgem kui mõnel teisel siin, kes halvustavad teiste välimust! Iga inimene on välimuselt selline nagu ta on ja minu arvates on LABANE see, kes teiste väljanägemise kallal nokib! Ise olete siin foorumis, ma eeldan et ikka täiskasvanud ja järeldan, et ka piisavalt küpsed ja haritud, et mitte sellist jama toota! Mis ajast nimetatakse neid inimesi intelligentseteks, kes solvavad/kritiseerivad kellegi välimust? Kui Kristeli välimus nii häirib teid ja jääb ette või mis iganes, siis telekapult on kõigil olemas ja tuleb osata ainult nuppu vajutada ja kanalit vahetada! :D

Ilusat õhtut! :)
 
Küürakat parandab ainult haud :( 01. november 2015, kl 10.08
"Kui kasimatus, räpasus, hoolitsematus, koledad kehalõhnad jne. on ikka välimuse osa", siis peaksid oma IQ miinusmärgiga tasemest hoolimata aru saama, et ei mingit tolerantsi ses suhtes.
Seep ja nuustik, ja kohe!!!
See telekapuldi jutt ajab ka iiveldama juba, hale jobu!
Korrutab nagu "ööülikooli staarlektor" ise.
 
IRW 01. november 2015, kl 10.28
No mida juttu? Koledad kehalõhnad? Kus kurat ma küll elanud olen? Kas tõesti on inimese kehalõhnu ka juba läbi teleri tunda? Küll maailm ikka areneb kiiresti... :D :D

See, et Kristel on seal sarjas selliseks tehtud, ei tähenda see teps mitte seda, et ta selline ka päriselus on, ja vaevalt, et inimene läheb räpasena ja haisvana sarja võtetele! Uskumatu lihtsalt mida siit lugeda saab. :D Lubage naerda :D :D :D
 
Viimasele! 02. november 2015, kl 04.35
Ära ikka nii isiklikuks ka mine ja seda Kristelit igale poole topi.
Jutt oli sõna- ja arvamusevabadusest ning et pole see välimus ka mingi püha lehm. Kui ei meeldi,siis ei meeldi ja ei vaata! :D
Aga kui inimene nii mängib,et vaataja tuba haiseb,siis super näitleja ju! :(
 
nõustaja 15. november 2015, kl 10.58
kui Kristelil on soovi laval jätkata ja kahtlemata tal eeldusi on, siis mis parata...... on vaja midagi korrigeerida, mis vaatajat häirib.Tänapäeval on kõik võimalik. Vaadake Getterit!
 
viimasele 15. november 2015, kl 13.31
Kle, Getter oli juba sündides kaunis laps ja tal polnud midagi mitte kunagi vaja olnud muuta, sa jahmatus ikka tajud, mida näppude alt välja ajad, andetu ukse taha jäänud "talent".Kadedus on asja nimi, suur ja sügav kadedus nende poolt,kes talendisaates ukse taha jäid.
 
viimasele 15. november 2015, kl 13.34
"Padjaklubi" on nii ajuvaba sari, et annab ikka laheda tausta kodusele tegevusele välja küll.Iga neiu ilmestab täpselt seal sarjas meie nelja sorti noori neidusid.Igaüks eraldi ja igal ühel ona oma arvamus ka ja kuidas nad nelja erineva arvamusega koos sõbrustavad, ongi ajuvaba.
 
nonoh 16. november 2015, kl 08.11
nõustaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui Kristelil on soovi laval jätkata ja kahtlemata
> tal eeldusi on, siis mis parata...... on vaja mid
> agi korrigeerida, mis vaatajat häirib.Tänapäeval o
> n kõik võimalik. Vaadake Getterit!

oot, kelle kohta sa nii julged öelda Kristeli või? Kristel kui seriaalitegelane pole ju näitleja.....Kristeli ja Getteri kõrvutamine on ka absurd, üks neist on pärisinimene, teine kõigest tegelaskuju
 
eelmisele 16. november 2015, kl 15.35
pole oluline, mis pole oluline, aga K.A. nagu häbeneb suud lahti tea ja käitub kuidagi reserveeritult
 
Mees, 42 01. detsember 2015, kl 13.09
Varem olin sarja fänn. Enam mitte. Põhjus? Lausreklaam kammis ära. Tegemist nagu Salmonid 2-ga kui keegi mäletab veel EV algusaegade reklaamist kubisevat seriaali. Ma saan muidugi aru, et YIT võib olla sponsor, aga selle Vibu tänava nn Hoburaua maja padureklaam ajas lihtsalt oksele. Hea küll, üks osa veel, aga osast osasse erinevaid kortereid presenteerida, kiita "individuaalsust" ja "looduslähedasi materjale"...no comments!
 
kena ju 06. jaanuar 2016, kl 10.02
Minu meelest on ta kena, ei peagi nii klantsitud välimus olema. Omapära on see, mis inimesele vajalik on. Kõik sirgeks ajada teeb inimese igavaks.
 
täitsa kena 06. jaanuar 2016, kl 10.04
Minu meelest on ta kena, ei peagi nii klantsitud välimus olema. Omapära on see, mis inimesele vajalik on. Kõik sirgeks ajada teeb inimese igavaks.
 
vanaema 16. jaanuar 2016, kl 02.44
kes teisele ütleb, see ise on :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!