Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Night Chati palk?
 
Mina ka ei toeta õpetajate palgatõusu! 30. juuli 2015, kl 08.09
kui sellised isikud veel lõpuklasside õpetajateks on!
 
Õpetajatele palgatõusu??? 04. august 2015, kl 22.59
Kõigepealt rookigu sellised perverdid laste juurest hästi kaugele nagu see igaöine jälk moor Margo!
I G A ÖÖ kümned sõnumid, kümned pühendused "kallile Jannukesele", roosid sajas variandis ja ikka ööst öösse peavad vaatajad samu totakaid laule kuulama!
Sama jälk supikana, vaheta plaati!
Ootaks teistelt õpetajatelt tagasisidet.
 
Supikana asemel rohkem Katjat! 09. august 2015, kl 00.39
Katjat võiks rohkem olla:)
 
Jälle karikatuur vehklebpimendatud kuudis 09. august 2015, kl 01.48
Karta on , et jälle peale selle haisva räpakäia kedagi muud enam ei näe :(
Ta ju loeb erilise mõnuga ja ikka paar korda jutti ette sõnumeid,mis kolleegide kohta midagi negatiivset mainivad. Usun siiralt, et need tema enda treitud, et põhjendada miks tdma seal tagumikku nühib.
 
Kaua see õudus kestab kanal 12-s 09. august 2015, kl 02.01
Kas sel kaelkirjakul piinlik ei ole neid "pühendusi Jannukesele" 10 korda iga öö ette lugeda pervert lesbimoorilt?
Ja iga jumala öö see kohutav samade jõleduste korrutamine! Mis "retro" see on? Vaimupuudega tüüpidele küll
Näis kaua neil kolmel pooletoobisel raha jätkub määrata saate muusikat ja veel debiilsemaid vestlusteemasid
Ikka jube haledalt naeruväärne on seda hüplemist ja suu lätsutamist vaadata sihukese elevandi poolt
Vaata ennast kordusest ometi kui jäle
 
Jaanika a la supikana 09. august 2015, kl 05.27
Jah, just nimelt, kallis viimane, sinu armas supikana siinpool. Ma ei ole mõnda aega kommentaare lugemas käinud, aga saan aru, et sa ikka pole minust üle saanud? Jah, maitsed on erinevad, ma ei peagi kõigile meeldima, aga kas sa tõesti ei väsi juba? Sa väitsid kunagi, et mul pole elu, aga kas sul on elu? Juba kaks aastat mind igas võimalikus kommentaariumis maha tegemas käia? Kui ma ühel päeval enam saadet ei tee, kas sa siis suudad ikka minust üle saada või?

Ma saan aru, et no vaatad saadet ja ma ei meeldi sulle, olgu, sellest võin veel aru saada. Miks sa mu blogi loed ja üldse mu eluga nii kursis oled? Mida see sulle annab, ma tahaks teada. Ilmselgelt ei ole sa loll inimene, oh ei. Kuid mingid imelikud kalduvused sul ju ometi on, kui viitsid viia end kurssi inimese eluga, keda sa silmaotsaski ei salli.

Näiteks üle-eelmise kommentaariga ma olen jumala nõus, ma vahepeal olingi nii palju saates ning Katjat võikski rohkem olla - ja ilmselt on ka nüüd. Nii, aga miks sa alati ming kõikjal niimoodi maha pead tegema? Jaa, tean juba, pead mind labaseks jne, sain aru juba, aga vaata enda sisse ja küsi endalt, mis su elus puudu on või mida ma sulle nii teinud olen, et sa ei suuda kahe aasta jooksul endale muud elu eesmärki leida?

Sul on ikka omapärane loogika küll - kui tartu saates pole smsid kohale tulnud, siis ilmselt olen mina jälle keeranud, et need kohale ei tuleks. Kui minu enda saates ei tule smsid kohale, siis ma ilmselt valetan, sest keegi ei saadagi ju neid! Nagu ise ka aru saad, mida sa ajad ja välja mõtled? Ja siis süüdistad veel mind valetamises...

Asi ei olegi sinu puhul ilmselt selles, et ma nii palju saateid tegin jne. Sul on mingi isiklik viha minu vastu või üldse minusuguste naiste vastu? Nii, jumala eest, minu elu võib ju tühine sinu arvates olla, aga ma kujutan ette, et ega sinu elugi targem pole, kui sa kaks aastat järepidevalt suudad end enda jaoks nii mõttetu naise eluga kursis hoida. Kunagi ammu sa vist ütlesid kuskil, et ma võiksin oma eluga midagi kasulikku teha. Jah, aga miks sa ise ei tee? Miks ma su kinnisidee olen? :)

Vähem vihkamist, kulla inimene. Surmani ma saatejuhiks ei jää, küll tuleb ka see aeg, kui sa minust lahti saad, aga mis sa siis edasi teed? Hakkab lausa kurb sinust, siis polegi ju su elu mõtet enam. Senikaua aga... ilusat klõbistamist, sest sinusuguseid parandab vist tõesti ainult haud! :)
 
Kurb ja hale! :( 09. august 2015, kl 17.58
Kui sina oled nii PIIRATUD MÕISTUSEGA, et püüad meeleheitlikult veenda inimesi nagu KÕIK KOMMENTAARID SINU KOHTA KÕIKJAL OLEKS ÜHE INIMESE SULEST, siis kulla tatiluristaja,VÄHEGI MÕTLEVAD INIMESED
EI OLE SAMA LOLLID!! :D
Ja miks sa ainult Katjast räägid? Selle 2 aasta jooksul, mil seal intrigeerid ja õelutsed on ikka väga palju noori inimesi saatest läbi käinud, keda sul pole grammigi piinlik otse-eetris sopaga üle valada ja halvustada olnud.Maikuust alates pidevalt sama rumalust presenteerida on tõesti liig! Kas selle "kalduvustega" Margo arvamust sinu viimase uue kolleegi kohta pidid ikka korduvalt otse-eetris üle lugema? Kellele? Kas tervele vabariigile pidid ikka teada andma, kuidas Adriana "sul sita keema ajab"? Aga samas talle näo ees pugema ja lipitsema? Kas Carmeni kohta pidid ka kohe kindlasti igasugu jälke sõnumeid rahvale korrutama (sinu viimaste avalduste valguses pole enam üldse kindel KES need üldse saatis! :D) ? Kas üks "professionaalne saatejuht" teatab publikule irvitades, et saatekülaline Edgar hilineb, sest magab? Sinu õnnetuseks teab rahvas sinutagi, et vanal mehel on väga vilets tervis! Jne. ja jms. saast!
Mina tõesti ei viitsi sind küll vihata,aga ma põlgan sind küll täiega kui väga räpast olevust nii väljast kui ka õuduseks SEEST!See on minu õigus ja loomulikult ootan ma, millal see "patoloogiline jubedus" lõpeb, sulle kasulikum kui
meedikute poolt :)
P.S. Muide, isegi ükski Nobeli preemia laureaat pole ka avaldanud ja arvanud kunagi ja kuskil, et lubamatu loodusõnnetus oleks, kui leiduks keegi, kellele ta kohe kuidagi ei meeldi!!! :D
 
Jaanika 09. august 2015, kl 18.31
Arvasingi, et vastad. Jällegi on sul luulud endal, sest esiteks ei öelnud ma, et Edgar magas, vaid meie teine saatekülaline ei saanud tulla. Mõtled asju välja? Palun väga.

Pole iial öelnud, et Adriana sita keema ajas, jällegi sinu kirjanduslik liialdus. Ütlesin, et mulle ei meeldi hilinevad inimesed, kui ta saatesse hilines.

Ma polegi öelnud, et kõik kommentaarid on ühe inimese poolt kirjutatud, aga väga paljud on. Ja sinu stiili tunneb juba ära (samasugune põlgus on neis alati sees).

Aga targem annab järele ja ilmselgelt olen mina hetkel targem :) Väljas päike paistab, minu viimane kommentaar ka sulle siin. Naudi siis senikaua, kuni veel saad! ;)
 
Veel kurvem ja veel haledam! 10. august 2015, kl 01.47
Mis mõttega sa küll sedasi lausa idioodi järjekindlusega valetad? Ajasid ka seda tagasi,et pole pensionärile otse-eetris öelnud, et too polegi veel ära kärvanud! Väidad,et sa pole kunagi otse-eetris vandunud ja ropendanud! Et oled eluviisi kardinaalselt muutnud st. ei avameelitse intiimelu ja joomise kohta detailideni juba enam aastaid! Kurb on see, et isegi You Tube'is ja mujal sinu "pärlite" salvestusi hulgaliselt üleval ka täna. Blogis isegi tänasel päeval ekstra linkidega oled välja toonud "oma populaarseimad jutumullid". Ülikurb, et kirjutad sedasi äärmiselt ebaeetiliselt oma lugematutest partneritest,isegi nende lähisugulastest, aga luba sa pole ju neilt selleks saanud. Kas "Salapärase" lapse ema on sinu arust õnnelik, et nii tema kui tema elukaaslase kohta selliseid asju avaldad?!
Noh, väljend " ei saanud tulla" ja "magas sisse" ei ole ka mitte üks ja sama ja kelle kohta sa mida oled rääkinud, see kõik on ju ka sinu kurvastuseks salvestatud.
Päike paistab õnneks aastaringselt ja pole plaanis veel ka kärvata, ikka kohe liiga vara veel :D
Sa ise ka mäletad, palju kordi sa minu poole pöördumise viimaseks oled kuulutanud? Surfa netis, !
Aga tee,mis tahad,sinu elu ja tulevik, kuid labane räpane valetamine on tõesti vastik ja levita neid "muinasjutte" enda, mitte teiste kohta.
Edu siis omale kiitvate SMS-de saatmisel, iga öö ikka samade totakate laulude kuulamisel ja eetriväliste kõnede imiteerimisel!
Muide, ära asjata peta ennast, lesbisid ma lausa jälestan!
 
Moderaator 3 10. august 2015, kl 23.00
Supikana, ma arvan, et aitab sellest jamast siin ja parem leidke omale mõni teine foorum. Te ei ole enam siin foorumis teretulnud!
 
""",""" 11. august 2015, kl 14.09
ei mõista, miks Jaanika ei meeldi? pole tal häda midagi. ju ta teisiti ei oska. kui teil on häid mõtteid, siis andke talle head nõu aga miks sõimata õnnetut inimest.
 
VAHELDUST PALUN!! 11. august 2015, kl 18.38
Pole vaatajate asi küündimatut ebaprofessionaalset äärmiselt lohaka välimusega ja ebaeetilise labase käitumisega nii vaatajate kui oma äärmiselt lühiaegsete kolleegide suhtes ekraanile pürgijat õpetada! Pealegi nii pika aja jooksul nagu 2 aastat on juba igasugune taluvuspiir ületatud! :(
Selle peale mõelgu saadete produtsendid, palka makstakse ikka TÖÖ eest,mitte oskamatuse eest! :(
Kõige suurem viga on selliste põhimõtetega inimese rakendamine nii öösel kui päeval.Las kamandab öösiti oma perverte ja joomareid!
 
Sellele , kes ei mõista! 11. august 2015, kl 20.07
Aga keegi ei keela ju sinul mõista ja jumaldada ja iga jumala öö armastust avaldada, pühendusi saata! Lase käia, ole sa pede või lesbi... Aga see terror, kuude kaupa samade süldilauludega rahvast ööst-öösse terroriseerida, tundide kaupa oma debiilsust demonstreerida...Vaadake, mis on selle kanali ja saate publikust saanud! :(
Normaalsed inimesed ei lähe sellisega koos tööle, sest ikka selliseid SMS-e KORDUVALT ja TÄNADES! EETRISSE LUGEDA on ikka eneseväärikust omavale inimesele, kui tahes suurte summade eest, ALANDAV!!!Perverssetest telefonikõnedest rääkimata!
Lugesin siit kommentaariumist ja tuli tõesti ka meelde, kui ühel hommikuses saates esines jurist pereõiguse küsimustes, siis helistas üks meesterahvas saatesse, kes avaldas nördimust, et küsimusi esitab ja vestleb sellistel eetilistel teemadel ja lõpetab ebaviisakalt sekkudes inimeste kõnesid magamata välimusega naisterahvas, kes äsja on lõpetanud vestlused "riista imemisest ja sperma neelamisest",veel "vabameelsaid" sündmusi kirjeldab päevast päeva oma avalikus blogis.
Ei palgata ju kurt-tumma supermarketi kassapidajaks või kätetut ja pimedat invaliidi sekretäriks.
Aga eks erakanal teab, mis oma rahakotiga teeb! Lihtsalt nii mõnelgi,kes on sunnitud öösiti üleval olema on eetriaja raiskamisest kahju. Hommikustest alatustest ja sigadustest ei hakka rääkimagi.
 
kõrvaltvaataja 11. september 2015, kl 16.02
saadet olen näinud ehk 10x10minutit jupikesi üldse kokku, niiet selles suhtes ei saa eriti seisukohta võtta.
aga
oli veidi vaba aega ja lugesin selle teema siin läbi- ausalt öeldes saatejuhi vastused kõlavad normaalselt, ja selle anonüümse vihkaja tekstid siin on labased, kurb lugeda. ehk tõesti oleks aeg hoopis enda elu elama hakata selle asemel et vahkvihas teist inimest niimoodi rünnata ja alandada? ega see sinu elu ju paremaks ei muuda, mine parem parki jalutama või mere äärse, kena kuldne sügis väljas ja ehk puhub kuplialusegi klaarimaks :)
 
Vähem sekkud, "pedagoog",siis ehk puhub kuplialusegi klaarimaks tõesti 11. september 2015, kl 21.26
Veidralt kummaline ja mage, et sekkuvad ja julgevad isegi tunnistada, et pole saadet praktiliselt näinud, blogi lugenud, aga hinnanguid on varmad andma?!
Kummaline on kommenteerijaid siin labasteks nimetada, sest siin ju ainult FAKTID ja TSITAADID nn. saatejuhi rõvedatest ja tõepoolest labastest shedöövritest!
Igasugune reiting ilmselt saatel nii langenud, et nüüd laustobedustega üritatakse midagigi päästa.Aga internet on lai ja sealt ei kustuta nagu nn. "avalikust ja ausast" blogist.
KUS NEED SAATEJUHI vastused siis on? Kuidas SINA, absoluutselt asjasse mitte pühendatu :D ! :D
neid siin anonüümsetes kommides vastavalt sildistada oskad?? :D
Mõned korrad on öösel saatesse helistanud küll rõvedalt sõimlevaid vihkavaid naisterahvaid, kelle isik kohe KINDLASTI on kindlaks tehtud, aga TERVEST SELLEST FOORUMIST SIIN ei leia ühtegi sama kirjaoskamatut ja rumalat inimest,kahjuks.
Võibolla ehk teema alt "teki all" või "printsessi" blogist.
 
Sulgege juba need teemad siin, sest 11. september 2015, kl 21.36
night-chatti ju pole!
Kui kellelgi midagi hingekriipivat vaja väljutada, siis on ju teemad "Unetud" ja "Jututuba".
Milleks ometi nii rumalaid "loodusõnnetusi" promoda!
Kanalil on ju ka saate kodukas, kus oleks õigem anda fännidele võimalus omavahel kraagelda. Varem oli ju.
 
Või siis "vihakõne"polnud veel aktuaalne :D 11. september 2015, kl 21.42
"Kõrvaltvaataja"
kõrvaltvaataja 11. september 2015, kl 16.02
lausa KUU aega valmistus vastulauseks! :)
Sellele , kes ei mõista! 11. august 2015, kl 20.07
Või ei saa kohe järele jätta... :)
 
Paneme siis ometi 12. september 2015, kl 20.00
siia teemasse ühe rasvase punkti ja teistes aktuaalsemates teemades püüame ikka meeles pidada, et selle foorumi loosung on ju :

LASE AUR VÄLJA!!!
ohutum kõigile ?!? :D
 
hahahaaahaaaa 12. september 2015, kl 20.30
Keema läinud kemmerg ka aurab, eks ju?
 
Kukkusid uudishimutsedes sisse või, 12. september 2015, kl 20.38
et kuidagi rahu ei saa.... :(
 
ohoo 12. september 2015, kl 22.33
Oi kui vaimuka tädi ma siit leidsin! Tule mulle naiseks!
 
Superilus ja ülitark! 30. detsember 2015, kl 18.57
Noh, Margo, kuna inimese areng igas suunas lausa meeletu ja tasuta reklaami kah enam ei vaja, siis kas sa tõesti ei soovi terve selle teema sulgemist, mitte massilist kommide kustutamist?!
Lase siis ikka oma lemmikul seda tähelepanuvajadust natukenegi rahuldada:
https://www.youtube.com/watch?v=W8s34z7J-Yg
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!