Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Armastust otsides
 
armastust otsides 02. juuni 2015, kl 01.18
Kuidas avasaade meeldis? Kes lemmikud?
 
Exole ... 02. juuni 2015, kl 07.13
Juhtusin vaatama saate viimast 30-et minutit. Olen tavaliselt väga negatiivne selliste nn. tüdruk otsib meest või mees otsib tüdrukut saadete peale aga tunnistan ausalt, et kui sellised tublid inimesed on laiali Eestimaa peal üksi, siis on ikka midagi väga valesti siin ühiskonnas. Mõtlevad inimesed ja inimesed kes on suutnud oma elus midagi teha, kahju, vaatasin ja imestasin, et kuidas on see võimalik, üksi on need kes tegelikult ei peaks olema. Ma ei usu, et seal saadetes selline lillepidu jätkub aga see saade suutis oma avalöögiga avaldada mingisugust positiivset muljet.
 
jah väga toredad 02. juuni 2015, kl 08.40
inimesed olid üksi. kurb tegelikult.
 
Aga... 02. juuni 2015, kl 09.51
... ehk vähemalt osa neist sügiseks ei ole enam üksi ning samasugused toredad inimesed julgevad nendega ühendust võtta? Selles saate mõte ju ongi :)
 
mulle jäi mulje 02. juuni 2015, kl 09.53
Pärnu naine ei otsinud maatallu appi meest, kõige vahvam naine, kuidas sellisel naisel Pärnus pole meest, kusjuures on otsimisportaalid ka Pärnu mehi täis. Ja se 25 aatane neiu ka on tubli.Kui kõik tundub liiga ilus ja hea, on mingi tõsine probleem asjal juures. Mehed aga kõik vahvad.Nemad saavad palju kirju.Muidu aga kõik julged , et ekraanile ei kartnud jääda.
 
Viimasele pseudopositiivsele 02. juuni 2015, kl 16.54
Sinusuguste opakate jaoks see saade ongi! Kuidas omal see tekialune elu on? Vist puudub täiega... :(
 
Marit 04. juuni 2015, kl 20.18
Kas 50+ naised, ligi 60,otsivad tõesti ikka veel meest?
 
lapsele vastuseks 04. juuni 2015, kl 21.14
Jah, kuijuta ette, kallis laps! Ka vanemad inimesed vajavad kaaslast. Jaseda mitte ainult koheseks seksiks, nagu sina oled harjunud (ega sa muidu ei imestaks!). Ega siis kõik inimesed ainult suure seksinälja ajel kaaslasi ei otsi - on ka muid põhjusi.
 
Marit 04. juuni 2015, kl 22.51
No ma olen ka 50+.:)
 
lapsele vastuseks 05. juuni 2015, kl 23.37
Tõesti või? Küsimuse järgi otsustades ju puhta pubekas. Aga nojah - ega kronoloogiline ja vaimne vanus ei ühtigi alati....
 
Rein 07. juuni 2015, kl 14.57
Kas selle teema all on mingi mutt püsikommentaatoriks pandud mõnitamaks kõiki vähegi kriitilisemalt mõtlejaid?
 
Tere Rein 07. juuni 2015, kl 17.43
Mis suhtes sa siis kriitiline soovid olla?
 
XY 07. juuni 2015, kl 20.37
Ma juhtusin ka seda saadet kogemata nägema. Telekas oli niisama lahti ja hakkasin juba kanalit vahetama, kui jäin vaatama. Iseenesest olid seal kõik omapärased ja huvitavad inimesed koos, tõesti loodan, et nad leiavad enda kõrvale kellegi, kellega koos õnnelik olla! Ainuke, kes minu poolehoidu ei võitnud, oli see noor piiga, kes püüdis jätta muljet aktiivsest jooksjast, kuid kes on oma jutu järgi juba mitu "püsisuhet" korstnasse lasknud. See tundus kahtlane ja tekitas tunde, et ta ei olegi ilmselt püsisuhteks sobiv, sest kisub vlb fanatismi (jooksmise ja kes teab millega veel).
 
kaile 08. juuni 2015, kl 17.46
toredad inimesed küll, aga kui vanad naised otsivad eetris meest, siis poleks neil nagu tõesti vaimne ja kronoloogiline vanus vastavuses, nagu keegi siin eespool kirjutas. kas elu on selles osas elamata jäänud, armastus olemata ja nüüd püütakse veel meeleheitlikult midagi tasa teha? muidugi ma saan aru, et mõni inimene ei kogegi elus armastust ja see on väga kurb. aga ega ma ei usu ka et niimoodi tellimise peale seda leiab. armastus kas tuleb su ellu, on su elus või siis ei ole ja ei tule - nii lihtne see ongi.
aga edu igatahes, sest on siiski mingi väike protsent võimalust, et midagi leitakse.
 
eelmisele 08. juuni 2015, kl 20.07
Enne leiab just see naine omale mehe, kel vanust50+ kui need naised kel vanust40.
 
to kaile 08. juuni 2015, kl 22.01
Ole hea ja seleta nüüd pisut põhjalikumalt, et kui inimene on veel elus ja liigub ning kõneleb omal jõul, kuidas tal saab olla "elu selles osas elamata jäänud". Minu meelest kestab mäng ikka lõpuvileni :) või on mingid konkreetsed reeglid vahepeal kehtestatud millal "elu elamine" lõpetada tuleb? Milla kaile ise muidu kavatseb elamise lõpetada?
 
just 09. juuni 2015, kl 16.17
Ma olen kaa 53aastat ja löeidsin eelmisel aastal omale mehe!Mu naabri naine 40 aastane on siiani ilma meheta!
 
nojaa 09. juuni 2015, kl 21.22
Usun teid. Mina ole 61 ja viiamse 15 aasta jooksul leidnud neli meest,kellega sai suhtes oldud erinevaid aegu.Ja mitte paar kuud ikka palju rohkem.
 
50+ 12. juuni 2015, kl 19.35
Ma jällegi ei saa aru, miks üle 50 aastane naine otsib kaaslast telesaate abiga.
 
mitte ainult 13. juuni 2015, kl 00.46
Mitte ainult üle 50 aastane - ka nooremate puhul on see telesaate kaudu kaaslase otsimine ikka väga alandav. Armastust ei leita ometi enampakkumise teel. Panna end niimoodi oksjonile välja .... no milline tõsine inimene selliseid tõsiselt võtakski.
 
teletebiil 13. juuni 2015, kl 13.13
sattusin ja jäin kogemata vaatama mingit vallalise kaunitari saadet vist TV6-s, kus mehed seisid alandlikult reas nagu lambad ja keski preilna jagas neile roosinuppe. Piinlik oli... mul... neil, vähemalt nii tundus, ei olnud. Inimesed tegelevad ikka väegade veidrate asjadega.
 
kersti 26. juuni 2015, kl 21.15
Pärnu naine on suur pidutseja ja mehi ..... Pärnus tunnevad teda kõik ja sellepärast ei taha Pärnu mehed enam teda. Ilusat juttu ja valetada ta oskab hästi. Väga ruttu saab selgeks, kellega tegelikult tegu on.
 
to Kersti 26. juuni 2015, kl 22.09
Kas lõi Sinu oma üle või, et nii õel?:)
 
Kaastundlik pessimist 27. juuni 2015, kl 14.24
Inimesed, miks te küll lähete sellistesse saadetesse end kogu rahva ees lolliks tegema?! Kas veel vähe on neid reality-showsid nähtud, et teada, kuidas pärast saadet kõik teid ja teie elu ajalehtedes ja internetis kritiseerivad ning naeravad? Katsuge ikka oma eluga ilma sellise komejandita toime tulla. Ei usu, et tõeline armastus teid sellises saates võiks oodata. Ma ei tea küll kedagi, kes teaks kedagi, kes sellis(t)es saadetes õnnelikuks saanud oleks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!