Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Vallaline kaunitar
 
vaataja 03. juuni 2015, kl 12.15
"Vallalise kaunitari " 2009 aasta sari kantakse meil üle. Kas on kusagil infi, mis on saanud Jillianist, kas ta abiellus selles saates noormehega, kelle ta välja valis?
 
Google abiks :) 03. juuni 2015, kl 13.41
aasta hiljem läksid lahku :)
 
vaataja 06. juuni 2015, kl 11.14
Eilne osa oli küll karm, kui ikka naine niipaljusid mehi muudkui musitab ja lõpuks ka ameleb mitmega, no mis sest naisest lõpuks väljavalitud mehele järgi jääb.Juba saate jooksul pettuvad on mehed osaliselt asjas pettunud, et niimoodi see asi käib. See amelemine karja meestega saates jätab eraellu jälje. Ei imestagi, et pärast ei saa nad elatud kui vahel on saadete jagu kümneid mehi,kes naist kallistasid ja musitasid.
 
vaataja 08. juuni 2015, kl 11.43
Hakkab vastu et igal momendil aina võetakse mingit jooki klaasidest.
 
floora 20. juuni 2015, kl 09.20
Minu meelest vägagi vaadatavad sarjad, nii Bachelor kui Bachelorette.
See joogi limpsimine tundub tiba pentsik, kuid usun, et siiski maitstakse, mitte ei kulistata ohjeldamatult.
Kui vallaline kaunitar mehekandidaadiga ei suudle ega kallista, siis huvitav kuidas ta nagu füüsilise sobivuse kindlaks teeb, aint kätt hoides v ? :) Ma küll ei ütleks et Jillian ameles, liiatigi on ju aeg selle sobiva leidmiseks üüratult lühike, inimest tuleb ju tundma õppida ja see ei toimu kindlasti aint üksteisele sügavalt silma vaadates :D
 
kahjuks 25. juuni 2015, kl 17.31
Jäin eile poole saate pealt magama. Oskab keegi öelda, kes välja läks? Ja miks peab üldse see saade nii hilja olema!?
 
Kui 26. juuni 2015, kl 09.06
Reporter oleks nii hilja, siis ikka ilmuks siia keegi, et miks nii hilja. Kas "kahjuks" oskaks nõu anda, kuidas kõik saated samale ajale ära mahuksid. Kui see on sinu lemmiksaade, ei pea see tingimata olema kõikide teiste lemmiksaade. Nii et loll küsimus.
 
vastus to kahjuks 26. juuni 2015, kl 11.42
Ty läks välja seekord :) Sümpaatne mees, aga eks Alyl valimine lähebki järjest raskemaks
 
aga 26. juuni 2015, kl 14.25
Ty oli abieluga nässu läinud mees, lisaks igasugu mured.
 
arvamus 01. juuli 2015, kl 18.02
selline saade peabki just õhtul olema, et lapsed ei näeks. mind isiklikult ka häirib liigne intiimsus mitme mehega.
 
### 01. juuli 2015, kl 18.16
minu meelest pole ükski paar kokku jäänud.
 
aga 02. juuli 2015, kl 14.44
Ali tegi õigesti, et läks teisele mehele ära ütlema,(ometi too sobis rohkem abikaasks) siis too ei oleks pidanud end ette valmistama ja kihlasõrmust ostma ega pidulikule äraütlemisele kõndima. See oli kenasti aga mulle too hispaanlane ei meeldinud.Teist poissi,kes tõsisem aga Ali ringi lennutaja ei tahtnud.Nii paljude meestega suudlemine ja aelemine kaamera ees, see on võigas.

Seal on palju abillunuid, üleeelmsiel aastal näitas mitut pulmagi.
 
.. 02. juuli 2015, kl 18.18
Oli näha ja Ali kommentaaride põhjal võis järeldada, et talle meeldis Roberto esimesest hetkest ja ülejäänud nädalad oli lihtsalt mäng teistega. Ei tea, miks nad kokku ei jäänud? Googlest vaatasin, aga ei saanud täpselt aru. Ise oleksin valinud teise mehe, kes on rohkem perekonnainimese tüüp.
Silmadest võis aru saada, et ta tunded olid ka Ali vastu tõelised. Aga naised ootavad mingit särtsu, mida mehed kohe tekitavad ja pärast on õnnetud, et mees jätab maha, sest põnevus sai otsa.
 
minu teada. 02. juuli 2015, kl 21.56
aga abiellujad ju aasta pärast lahku läinud.
 
M. 07. juuli 2015, kl 13.17
Päris esimese hooaja Bachelorette Trista on oma valituga juba aastaid koos olnud, neil lapsed jms. Siis oli keegi Ashley, kes abiellus oma valituga ja need veel ka koos. Ali ja Roberto läksid lahku, sest Ali oli rohkem seltskonnainimene, kes tahtis nädalavahetustel meet and greetimas käia, lisaks tal polnud päris kindlat töökohta ning tal oli vajadus ennast tõestada. Robertol oli oma töö olemas, tema tahtis nädalavahetustel kodus olla naisega ja kahekesi asju ajada. Minu arust peaks paar inimest veel koos olema, aga ei mäleta nimesid. Vist oli Desiree enda omaga ja Sean Lowe oma valituga vms. Mulle see saade meeldib igavuse peletamiseks ja mu enda elus puudub igasugune draama, vb sellep ka huvitav vaadata. Lisaks on neil spin-offid nagu Bachelor Pad ja Bachelor in Paradise, neid võiks ka näidata.
 
selge 11. juuli 2015, kl 16.33
Kõik käib ühe stsenaariumi järgi ,iga saade. Mõned nüansid on vaid erinevad. On alati üks mees, kelle suhtes neiul kohe suured tunded tekivad aga see just see poiss peab saatest välja minema, töö või pereelu pärast. Neiu aga räägib oma tunnetest saatejuhile ja siis kas tuuakse see poiss jälle tagasi...kas siis neiuga kohtama või otse saatesse tagasi kui ta ikka leiab, et saab neidu veel tunnetes saata jne...Alati on keegi noormees, keda teised ei salli, olgu siis põhjuseks suva mis ja siis leitakse et ta pole õigetel põjustel saatel, tal on pruut. Kolmas poiss on jälle selline kaebupunn, kes kaebab, mida poisid omavahel räägivad ja siis neiu jälle nutab ja halab, et näe tema armastab juba aga nemad seal ei tundle talle vastu.(kahe kuuga ei suudagi normaalne inimene veenduda, et kihluda ja tahta naiseks) Peale 5. saadet hakatakse juba amelemea ja suudlema ja siis see neiu suudleb igal kohtingul neid poisse ja vahetavad tundeid ja poisid armuvad ja ongi selline roosamanna. Imelik, et kõrgharidusega inimesed, noored ja tegusad tahavd selle stsenaariumiga kaasa minna ja musitada ühte ja sama neidu, kes just teisega musitas ja kallistas.Võib olla mängitase saade maha ,saadakse oma raha kätte, tehakse mingid reklaami kihlused ja pulmad ning vajutase vaikselt laiali,kuni kutsutakse järgmisee saatesse, kus jälle neiu otsib.Või siis mees otsib kaasat. Praegusel neiul on kõverad jalad ja pisikene kitsas suu ja ise ka selline pisikest kasvu ,meestele rinnuni ja mehed on kõik viimased 9 nagu joonlaua järgi mõõdetud, ühepikkused ja tugeva sportliku välimusega. Imelik et nii ilusad ja rikkad poisid seda kidurat ja kõverate jalgadega naist tahavad ka päriselt.Arvan, et lihtsalt show, mis sisse toob.
 
Ann 11. juuli 2015, kl 17.46
Minu arust Ashley on kohe eriline draamakuninganna, ei meenu ühestki nii palju pisaraid ja draamat.
 
selge 12. juuli 2015, kl 10.34
Ka eelmine nuttis ja halas ning üleeelmine neiu, täpselt nii , vist pisradki stsenaariumi järgi olemas.
 
.. 12. juuli 2015, kl 14.15
Ma ei saa sellest asjast aru, kuidas mehed on nii mõistvad ja rahulikult seal saates, kui naine tegelikult päriselt meeldib? Hoiavad pöialt omavahel ja rõõmustavad omavahel igaühe kohtingute puhul. Neiu amelemine kõigiga pole üldse probleem.
 
nimetu 13. juuli 2015, kl 15.15
mina ka imestasin, et ashly on ikka eriline dramatsiseerija, igas saates räägib sellest, kui raske nädal tal oli. varsti ma ei viitsi enam vaadata. ei tundu reaalne. vaevalt, et see tõsielusari on.
 
oooo 22. juuli 2015, kl 20.42
Kui ilus pulmapidu oli Ashly-l ja J.P.-l,juudi traditsioonide järgi. Uhke ja ilus. Nad olid poolteist aastat juba suhtes, siis mängiti pulmapidu maha.
 
nimetu 23. juuli 2015, kl 11.29
nojah. palju õnne neile. mina loobusin vaatamast. liiga dramaatiline. ja arusaamatu.
 
agamis 23. juuli 2015, kl 12.02
Emily uuesti areenil meest valimas. Hakkab tüütama juba. Ei saanud eelmise korra valituga elatud, kohe lahku, jälle uuesti valimas. Seekord on ka sellised mehed koos,kes talle eriti ei sobi, haritud küll aga isekad.On ju Emily päris jõukas naine, millest küll see jõukus aga eks näis. Üks paps lapsega sobiks aga too elab kaugel. Näis, mis saab. Kelle lõpuks valib.Ei usu, et ta ka seekord abiellu saab astutud.
 
nimetu 23. juuli 2015, kl 21.42
mina ei viitsi enam vaadata. see kindlasti stsenaariumi järgi. loobusin.
 
tean 24. juuli 2015, kl 17.16
Jeff saab valituks aga kokku nad ikkagi ei jää ...
 
imelik 24. juuli 2015, kl 20.27
kuidas saakski kokku jääda, kui hiljem näed, et naine on mingi 10 mehega koos ja iga kord räägib, kui õnnelik ta on? no kes lepiks sellega?
 
to imelik 25. juuli 2015, kl 18.40
Ahzoo ja saatesse tulles mees ei teanud, et seal on peale tema veel kümme ja rohkem meest, kelle kõigiga kaunitar aega peab veetma? Ega tea sedagi, et saatel on ette nähtud tsenaarium - kaunitar ei tohi oma eelistust enne viimast saadet välja näidata ja kohustus kõigiga veidi ninapidi kudrutada? Polnud varem kordagi mõnd saadetud vaadanud ka? No nii lolli meest ei taha tõesti ükski naine.
 
tsenaarium 25. juuli 2015, kl 19.16
Misasi on tsenaarium? Milles mees süüdi on,kui valib ju naine nimega Emily.
 
imelik 26. juuli 2015, kl 03.45
to imelik, ja miks sa vaidled? ma kõigest mainisin, et jama.:D.
 
ei , ei 27. juuli 2015, kl 11.07
Mitte ei meeldi too Emily, liiga sarkastiline ja sisemiselt jäme, pealt küll õrn,ilus aga sisemiselt jõhker. Kuidas ta Seani kiusas enne roosi andmist ja mis sõbrannad, kes alandasid mehi. Need nagu lambad õhkavad aga Emily järgi. Saates vist makstakse head raha osalemise eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!