Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
tänane Jõekalda saade
 
täiesti pettunud 18. september 2015, kl 23.11
mitte midagi lõbusat,et oleks naerdagi saanud . . . :(
 
Mirta 18. september 2015, kl 23.35
Ole normaalne, nad ise ju alati naeravad oma ütluste peale. Ausõna, ma ka rohkem ei vaata seda naerukajakate kisa,mõni endast ikka jube heal arvamisel. Totakate naer.
 
olen nõus 19. september 2015, kl 04.17
Ei saa tõesti aru, kes neid 2-te ullikest vaatavad, K2-s vist pole ühtki saadet, kus nad oma iba ei aja. Jube mage, labane, ja sisutühi kogu see kollane kanal.
 
no ja mis siis täna . . . ? 25. september 2015, kl 22.17
ühe mingi tegelasega padratakse juba mingi pool tundi-ise naeravad ja on lõbus,aga vaatajatel jumalast igav . . . :(
 
njahh 25. september 2015, kl 22.52
no aru ma ei saa, mis masohhistid siin hädaldavad - saade ei kõlba kuskile, aga ikka vahivad...

No jumal küll, vahi kariibi mere piraate või mis sealt etv pealt tulebki...
 
no ma ei tea 25. september 2015, kl 22.58
mu meelst oli elisabethiga värk küll väga hea, naersin lausa.
 
alles nüüd avastate 25. september 2015, kl 23.19
nad ongi magedad mehed
 
merit 26. september 2015, kl 21.10
Ka ei vaata seda kajakakisa moodi saadet, ei meeldi saatetegijad.
 
pikk vaatamine 26. september 2015, kl 22.22
Vaatasime just 2 saadet järjest ära ja saime ikka kõvasti naerda. Meid mehega pole üldse kerge naerma ajada, aga mõlemad itsitasime mõnuga. Tõeliselt positiivne saade, eriti muidugi Jõekalda, ega tal asjata juba 4 kuldmuna poleks. Mis ei meeldi, võib vahele jätta, selle Urmet+10 kerisime lihtsalt edasi. Lapsi pole mõtet saatesse vedada.
 
naaber 26. september 2015, kl 23.29
Te mehega olite täis nagu tarakanid ja möirgasite naerda isegi Alwaysi reklaamide ajal.
 
pikk vaatamine 26. september 2015, kl 23.48
naaber
Meie ei joo, mees ei joo ÜLDSE, mina näppan vahel harva poja tagant ühe õlle.
Reklaame me ei vaata juba ammu, salvestatud saadetel saab reklaamid kiirelt edasi kerida.
 
üleeaedne 27. september 2015, kl 20.58
No joote ikka küll, vahel nädal jutti. Millal teküll telkut aega saate vahtida.
 
piirkonnakonstaabel 27. september 2015, kl 21.21
Seal aadressil käime ülepäeviti joomisest tingitud rahurikkumistega tegelemas.
 
Täpsustuseks 29. september 2015, kl 13.52
Kristjanil on 2 kuldmuna, teised 2 (omad) vaevalt, et kullast on.
 
jummel 29. september 2015, kl 15.16
kas tõesti seda keegi vaatab ka
 
miux 30. september 2015, kl 08.47
no kuulge, kas tõesti on mõtet teha teema "ei meeldi" või "kas keegi tõesti vaatab", mul isiklikult nii palju saateid, mis ei meeldi ja seoses sellega ma neid ka ei vaata, veel vähem avan selle jaoks spetsiaalse teema....no ei saa aru, miks küll, mis on selle mõte?
 
eelmisele popkornile 01. oktoober 2015, kl 22.52
Mis su inina mõte on?
 
mäux 02. oktoober 2015, kl 09.22
mis selle teema mõte on
 
Teema Mõte 02. oktoober 2015, kl 23.00
Avaldada arvamust saate kitsaskohtade üle, viia kokku samade huvide ja arvamustega inimesi ning arendada dialoogi vastupidise arvamusega inimestega.
 
viimati reedel 04. oktoober 2015, kl 12.12
jälle väga lõbus koos Oja,Võrno ja Linnaga . . . selle naisolevuse jutt kiskus küll igavaks
 
teemamõttele 05. oktoober 2015, kl 08.55
mis tähendab siin viia kokku samade huvide ja arvamustega inimesi, kas viiakse kokku? Lugedes ülaltoodu dialoogi, siis.......?????
 
meeldib kõll 06. oktoober 2015, kl 11.54
Nii vähe kui mina olen nende saateid vaadanud, mulle ta meeldib. Nad mõlemad. Ega igaüks saagi naljadest ja vihjetest aru, ka selleks peab soont olema.
 
u 13. oktoober 2015, kl 12.33
kõll-kõll,
kus need vihjed veel on? kui mina viimati Margnat ja Jõelkaldat vaatasin (olid Venemaal), käis jutt küll ikka "otse rahva südamesse".
ei väsi kordamast: Jõekalda on armas ja andekas inimene, aga teeb, higipull otsa ees, vale asja.
 
no tnane saade oli ikka väga äge !!! 11. november 2016, kl 23.02
ainult see tumedanahaline on ennast juba igal pool promonud ja lihtsalt vastik . . . !!!kas ei võiks millalgi ka mõnda lihttöölist stuudiosse kutsuda,nagu nt.nõudepesijat . . . kas tõesti kõige tähtsam amet on mingi karrglemine aafriklannaga eesotsas . . . ??? :(( miks tavatöö tegijad tahaplaanile jäetakse . . . ???
 
kohutavalt hea saade 11. november 2016, kl 23.03
oli täna,11.novembril . . . !!!
 
no tänane saade oli ikka väga äge !!! 11. november 2016, kl 23.11
ainult see tumedanahaline on ennast juba igal pool promonud ja lihtsalt vastik . . . !!!kas ei võiks millalgi ka mõnda lihttöölist stuudiosse kutsuda,nagu nt.nõudepesijat . . . kas tõesti kõige tähtsam amet on mingi karglemine aafriklannaga eesotsas . . . ??? :(( miks tavatöö tegijad tahaplaanile jäetakse . . . ???
 
no teised saatesse kutsutud 11. november 2016, kl 23.12
olid ikka "üle prahi" . . . !!! aitäh teile,Kristjan ja Teet !!!
 
maniila 12. november 2016, kl 07.43
ma viimast ei vaadanud, aga siin head reklaami tehtud, vaatan kindlasti kordust. Kristjan väga hea, Teet küll natuke vähem, aga pole hullu. näit. mina ei kujuta ette, kuidas saab neid Mehhiko ja Türgi seepe vahtida, aga no mõnele meeldib. igaühele oma. vingujatel võimalus oma kanal teha.
 
... 13. november 2016, kl 15.39
 
maniila 13. november 2016, kl 17.14
no vaatasin saate ära. sain ikka mitu korda korralikult itsitada:) jõudu Teedule ja Kristjanile - te olete fantastilised:) muahh:D
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!