Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Kirgede torm
 
eluaegne vaataja 08. mai 2018, kl 09.27
Ma olen selle TV3 peale niiii tige, nii tige! Eilne osa algas juba mingi veerand tundi varem, nii et see salvestus ei andnud isegi nii palju tagasi kerida, et oleks otsast pihta saanud vaadata. Ning lisaks jäetakse kogu aeg algus ära, eelmise osa kokkuvõte ja näitlejate tutvustus jäetakse ära. Mul pole küll kombeks halvasti öelda, aga praegu võtaks küll ühe sõnaga kokku "seakari". Mingit korda ei ole seal TV3-s.
 
Jätkuvalt vaataja 08. mai 2018, kl 15.36
Ma ei ole eelmise nädala osasid veel vaadanud, et kontrollida, kas tõesti ei anna tagasi keerata ja algus puudu. See näitlejate tutuvustuse osa puudumine sellel hooajal pani mind mõtlema, et ehk nad siis hakkavad näitama, kui kõik hooaja peategelased on kohal ja minumeelest 2 korda on juba näidanud ka näitlejate tuvustusega. Aga kui nüüd avastan neid osi vaadates, et algust ei olegi, siis mina olen nii südikas küll, et kirjutan TV 3-le - olen seda ennegi teinud.
 
eluaegne vaataja 08. mai 2018, kl 16.32
Eelmine kord, see TEINE kord üldse, kui näidati algusest peale, siis ma sõimlesin delfi kommentaariumis, see oli mingi muu teema all, oli vist "Lõks", siis ma seal suskasin, et TV3 teeb hinge täis, ja SIIS näidati korraks algusest peale. Oli see juhus või keegi luges mu kommi, ei tea, aga pärast oli veel rohkem p&&&s kui enne.....
 
eluaegne vaataja 22. mai 2018, kl 07.36
Eilne (21.05) osa hakkas algusest peale, imestasin silmad kuklad taha, et mis nüüd lahti on, kas TV3-l hakkas endal südametunnistus piinama või keegi kaebas. Igatahes hoopis teine tunne on filmi vaadata, kui tal on algus ja lõpp...
Susan peaks nüüd üsna kohe kinni võetama, aga kuidas see ikka täpselt välja tuleb, et tema on mõrtsukas, seda ma ei tea, aga kohe-kohe ta kinni läheb..
 
Jätkuvalt vaataja 31. mai 2018, kl 13.52
Ohh, olen vahepeal palju peenraid teinud ja haige olnud ja sellest teemast eemal, seepärast ka vaikus minu poolt.
Pean ütlema, et mina pole TV3-le kaebekirja kirjutanud, kuid vaatan, et ainult esmaspäeviti lasebki alguses näitlejate tutvustamist, teistel päevadel kõik ilma niiöelda alguseta. Mõtlen, et ahh, las olla.
Tahan veel nimetada, et üle pika aja meeldib mulle Nilsi kõrval veel 1 meetegelane - Christoph. Ta on minumeelest hea välimusega ja huvitava iseloomuga - ei saa tast muidugi õieti aru, justkui arusaadav halb käitumine, samal ajal näen temas ka häid jooni. No vähemalt tekitab ta minus positiivseid emotsioone, mida on viimasel ajal väheks jäänud:)
 
eluaegne vaataja 02. juuni 2018, kl 00.54
TV3-le on siiski keegi südametunnistusele koputanud, sest see nädal algasid kõik osad algusest peale. Täna (reedel) oli igivana kokkuvõttev osa Laura ja Alexanderi armastusest. Mis tegelasi sealt sarjast kõik läbi on käinud..
Christophiga seoses VIST tulevad mingid ebameeldivad asjad välja, ma ei ole Saksa osasid ammu vaadanud, aga kui viimati vaatasin, siis Alicia ja Christoph olid lahku kolinud (nad abielluvad varsti).
 
Jätkuvalt vaataja 04. juuni 2018, kl 10.43
Vaatasin jah eile eelmise nädala osi kuni neljapäevani ja selgub, et jah nüüd jälle kõik "jonksus". Seal näitlejate tutuvustuses jääb Alicia hobusega üksinda ratsutama, tavaliselt ikka näitab paari lõpus koos olevana, kuid küllap ikkagi Victor ja Alicia on selle hooaja paar, sest sellist varianti pole ju olnud, et paar kokku ei jää. Mina muidugi loodan, et Christoph on järgmise hooaja positiivne meespeategelane:)
 
eluaegne vaataja 04. juuni 2018, kl 14.50
Vaatasin ühte uut suvalist saksa osa 10 minutit, siis panin kinni. Tundub, et nad tahavad seda sarja veel sada aastat teha, uued põlved tulevad peale, Robert, Eva ja Valentina on põhitegelaste hulgas, Desiree on tagasi, Goran on tagasi, tundub, et loodab Romyst midagi, aga nüüd lõpuks on Paul ka "ärganud" ja püüdis romantikahütis kohtingut teha, aga Goran tuligi vahele. Kas ja kellega Christoph koos on, selleni ma ei jõudnud, ei näinud tal kedagi selle aja sees seal... Võib-olla mõni teine kord vaatan. Kui viitsin.
 
mhhh 06. juuni 2018, kl 13.59
Tean, et Eva on Roberti naine aga ei mäleta nende kohtumist ega abiellumist. Näis, Cristofer ei saa selle noore naisega abielluda , sest ta poeg on armunud ja eks tolle noore naise tunded kah löövad välja. Pealegi on Cristofer paha mees.
 
eluaegne vaataja 06. juuni 2018, kl 16.10
Võin kinnitada, et abielluvad, kohe esimesel "katsel", ilusad pulmad on, PÄRIS-LAULJA tuleb esinema, Beatrice Egli. Viktor püüab küll takistada viimase hetkeni, jätab hobukaariku kuskile põldude vahele, aga ka see ei loe, Alicia läheb jala kirikusse.
 
mhhh 07. juuni 2018, kl 09.59
Niikuinii jäävad noored kokku, varem või hiljem jätab Alisia Critoferi maha.
 
Jätkuvalt vaataja 13. juuni 2018, kl 11.50
Mul on hea meel, et Robert on tagasi - ta oli selline silmatorkav tegelaskuju ja paistab, et on jätkuvalt energiline ja huvitav. Pean veel nimetama, et mulle meeldivad Roberti riided, mis on kuidagi eriliselt snoobid ( nt tumesinine pintsak heledate täpsudega). Vaadates Roberti vana armuloo seeriat, siis oli kohe näha, et tolleaegne kontoriruum oli ikka palju kehvem praegusest. Samuti on hea kuulda "eluaegselt vaatajalt", et Desiree tuleb tagasi. Mina ka kunagi vaatasin Saksa kodulehelt kommentaare ja tõlkisin googlega ja sain aru nii, et Davidi näitleja ei tahtnud seriaali tagasi tulla ja tema asemel mängib 1 teine näitleja teda ja süžeesse kirjutatatkse sisse, et David on teinud operatsiooni, mis tema välimust muudaks. Ohh, võib olla ma ei saanud õieti aru.
 
juta 13. juuni 2018, kl 14.02
Kas ma olen ainuke kellele ei meeldinud Alicia pruudi soeng ja vaevalt see selliseks muutus üle põldude jooksmisest.
 
Jätkuvalt vaataja 13. juuni 2018, kl 14.58
No ei meeldinud mulle ka pruudi soeng, vahest on tal muidu ka kenamini juuksed. Minumeelest on hea juuksematerjal (kui nii võib öelda) Tinal - tal on paksud, terved juuksed, millest saab teha ükskõik millist soengut (meeldis väga see konna/printsi unenägu, kus Tinal oli väga kena aristokraatne soeng)
 
eluaegne vaataja 13. juuni 2018, kl 15.46
Ma korra pisteliselt vaatasin mingit osa, jah, Davidi-moodi näitleja, põsk paistes, tuleb sinna, aga ma sain aru, et mingi päranduse-värk on, aga ausalt, ma ei süvenenud, liiga palju oli vahelt kaotsi läinud, ja ma ei hakanud ise oletusi tegema.
 
eluaegne vaataja 25. juuni 2018, kl 15.08
Vaatasin praegu 11-minutilise kokkuvõtte ära, Nils lahkub sarjast, koos Desiree'ga, lendavad Taimaale, koos, paarina. Vot nii........
 
eluaegne vaataja 25. juuni 2018, kl 15.25
Charlotte hüvastijätuvideo on ka, ütles Ciao! ja läks....
 
Jätkuvalt vaataja 26. juuni 2018, kl 11.10
Appi, mis uudised! Aga Desiree meeldis Nilsile küll jah. Kahju muidugi, et ta sarjast lahkub, aga eks ole ka aeg - kaua ta ilma pruudita/naiseta on ikka välja venitab:). Ja kuhu siis Charlotte põrutab? Lahkub ka sarjast? Eks ta on ka välimuselt vanaks jäänud, nagu me kõik jääme:(. Ja mis siis Vernerist saab? Mul nii palju küsimusi.
 
Jätkuvalt vaataja 02. august 2018, kl 19.21
Nüüd on jälle üks kena kantrilugu osas 2887 (talendivõistlusel Viktori esitus), kuid tv3 play on "rikkis" ja ei saagi lugu tuvastada. Pärast vennad Viktor ja Boris laulsid seda veel koos personalitoas - see oli ka tore. Üldse peab mainima, et selle sarja muusika on hea, vähemalt minumeelest.
 
eluaegne vaataja 02. august 2018, kl 21.40
Jah, ma muusika poolelt ei oska kaasa rääkida, inglise keelt ei oska, muusikast midagi ei tea. Ainult see, mida Romy kitarril tinistas, on tuttav, Ed Sheeran, Perfect.
Ma pole nüüd suvel uusi osasid vaadanud, aaa, üheainsa vaatasin suvaliselt, tohtrihärra on Xeniasse (platooniliselt) armunud (Xenia sai aru sellest) ja Christoph mürgitas mingil suurel tähtsal ettevõtmisel kogu õllelaari ära, pani mingit bakterit sisse, kõik külalised oksendasid, no selleks, et vanadest toidest Alfonsist ja Andre'st lahti saada. Ja Paul oli igatahes nägija. Vot sellist osa juhtusin kogemata vaatama.
 
Jätkuvalt vaataja 03. august 2018, kl 10.26
Ma ei ole veel käesoleva nädala osi näinud (vaatan neid järjest nädalavahetusel, niiöelda magustoiduks), seepärast ei meenu Romy kitarrilugu. Aga mürgitamisi pole ammu olnud :), mäletan, et Barbara teema oli see ja vist keegi veel oli mürgiga seotud - Cosima äkki. Imelik, et läheb meelesti ära, aga ei peagi tegelikult sellised asjad meeles olema.
 
eluaegne vaataja 03. august 2018, kl 21.25
Ega ei mäleta jah mitte tuhkagi. Ma nüüd neid reedesi "armastuslugusid" ka ei viitsi enam vaadata, sealt tuletaks meelde midagi, aga ei viitsi. Ma isegi ei mäletanud enam seda, et kas siis Desireel oli Nilsiga mingi afäär ka varem?! Ei mäleta....
 
Jätkuvalt vaataja 03. august 2018, kl 22.55
Seda Desiree ja Nilsi afääri ma pisut mäletan. Nad ikka meeldisid teineteisele, kuid Desiree mängis justkui Nilsiga (pärast oma mehest lahkuminekut), kuigi samal ajal olid tal endal tunded Nilsi vastu täitsa olemas - ühesõnaga neil ikka susises :)
 
Jätkuvalt vaataja 12. august 2018, kl 17.44
Vaatasin nüüd selle nädala osi ja see kitarrilugu Romy esituses oli minumeelest parem, kui originaalesitus Ed Sheeranilt. Samas jäi kõrvu, et kui Deziree oma telefonidetektiivilt sai teada, et Guatemaalasse toodi haiglaasse 2 sakslast - 1 neist suri, siis tõenäosus on ju 50:50, et ehk David on ikkagi elus?! Kui järgmise nädala osades toimuvad matused, siis on muidugi asi selge. Aga mul on ikka nii kahju, et Nils minema läheb, vaatan teda praegu just sellise kurva pilguga.
 
eluaegne vaataja 14. august 2018, kl 13.33
Ma tõesti ei viitsi neid uusi saksa osi vaadata, aga piltide põhjal tundub, et Natascha ja Xenia vahel käib mingi kõva lahing, juba on mingid (mürgi)tilgad mängus, Xenia raputas tohtrihärrale joogi sisse...
Nils on seal nii kaua olnud, ega ei jaksa ka igavesti, jäädki sinna ühte seriaali istuma, elu läheb mööda nii..
 
Jätkuvalt vaataja 19. september 2018, kl 13.25
Pole ammu kirjutanud. Nüüd siis Charlotte läks ära ja äramineku põhjus oli kuidagi õpetlik - tahtis ennast teostada ja oli väsinud intriigidest ja isegi selle hinnaga, et vahetas abielu eneseteostuse vastu. Peab ütlema, et tal olid viimastes seeriates nii ilusad juuksed ja ta ise tundus ka kuidagi kena - juuksed annavad palju juuude. Ja lähevadki tasapisi kõik vanad olijad minema. Lugesin jälle kommentaare, et Nils läheb kuhugi teistesse projektidesse ja Viktorit nägin ühes teises Saksa filmis "Lena Lorens" - eks kõik vaatavd, kuidas rohkem va krabisevat saaks.
 
eluaegne vaataja 24. september 2018, kl 14.06
Ma ei ole uusi saksa osasid enam vaadanud, see ei anna ka midagi, kui kuskilt suvalisest kohast vaatad natuke, aga vahepealsed sündmused on puudu.
Charlotte osatäitja tahtis "ameti maha panna", sellepärast ta sinna Tansaaniasse saadeti. Ei tea, kaua Werner, Alfons ja Hildegard vastu peavad, Werner on 78, Alfons on 69 ja Hildegard on 80 !!! Charlotte on KÕIGEST 61.
 
Jätkuvalt vaataja 07. oktoober 2018, kl 18.32
Vaatan ka nüüd Hildegardi selle pilguga, et kuidas ta küll suudab 80 aastasena selline krapsaks olla ja köögis ning mujal hakkama saada:) No tegelikkuses on ta ju ka tubli, et selles seriaalis kõrges vanuses kaasa lööb ja minumeelest paistab ta ikka 10 aastat noorem välja, võb olla natukene Alfonsist vanem paistab. No ja praegune viimane seeria on minu jaoks väga kurb, sest Nils läks ära. Piilusin seeriat nr 3007 ja seal vist oli uus paar näha - poiss on nagu prints ja tüdruk on ka kena.
 
eluaegne vaataja 07. oktoober 2018, kl 22.02
Ma panin selle 3007 mängima, aga otsustasin siiski mitte vaadata. Muide, märkasin, et Melli on kadunud, näitlejate tutvustus alguses, Andre on Werneriga kokku pandud, Robert ja Eva on omaette, ning Mellit ei ole..
 
eluaegne vaataja 07. oktoober 2018, kl 22.29
Uued tegelased on Joshua, Roberti "sohipoeg", kust ta selle sai, seda ma välja ei lugenud.
Max, kes on Romy tädipoeg/onupoeg.
Denise (vist Christophi ja Xenia tütar?)
Jenny, samuti nende tütar.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!