Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Kirgede torm
 
Jätkuvalt vaataja 08. oktoober 2018, kl 14.30
Ma märkasin ka seda selles alguse tiitrite osas, et Mellit pole, kuid nägin kuskil kirjutavat, et Melli ikkagi vihastas Konopka peale ja läks ära. Nii nad kõik välja kirjutatakse. See Joshua ongi vist see printsi moodi poiss ja tüdrukut nägin sageli Christophi seltsis - seega tütar. Noh, hea meel on, et Konopka, Werner, Hildegard ja Alfons ning Robert on veel alles. Ma ütleks, et minu jaoks huvitavad kauaaegsed tegelased ongi Konopka, Werner, Nils, Robert. Barbara võiks veel välja ilmuda ja tal poleks see esimene kord uuesti sündida:)
 
eluaegne vaataja 02. november 2018, kl 00.49
Nüüd siis lennutati Werner Lätimaale.. Ei tea, kust see Riia filmitegijatele pähe torkas?! Üksvahe käis Hildegard agarasti Soome vahet... Werner ja Charlotte on ju "päriselus" Eestis käinud ja me käisime ka tookord Tartus Lõunakeskuses tunglemas ja mul tütar pressis ennast rahvasummast ikka nii läbi, et mul on nende mõlema autogrammiga postkaardid ka olemas...
 
Jätkuvalt vaataja 08. november 2018, kl 20.44
Pean tõdema, et mul on hea meel, et selline pikk sari olemas on, mida kogu aeg vaadata ja mis vaataja jaoks jätkuvalt huvi pakub. Ei ole veel selle nädala osi näinud, kuid tekkis küsimus, kas selle Läti reisiga tulebki ehk Roberti sohilaps välja ja tema saab olema Roberti tütrele doonoriks? Praegu on jälle mitu küsimärgiga asja: kas Valentina saab terveks, mis saab pr Bronckhorsti lapsest - sissejuhatuses on näha, et Romy ja Paul seisavad kõrvuti. Vaatasin uudishimust ikkagi Saksa lehele ka ja seal Valentina kenasti olemas ja Boris ning Romy vend vist leiavad siiski teineteist.
 
eluaegne vaataja 09. november 2018, kl 03.01
Vaatasin ükspäev mingi suvalise Saksa osa ära ja kokkuvõte on selline: allikavee reostaja (Christoph) on avalikuks tulnud; Alicia on täiesti kindel, et Xenia söötis talle rasedusekatkemise pille sisse; Viktor ja Alicia abielluvad; Paul teab, et on Jessica lapse isa; Paul on Romyga koos, aga Jessica unistab, et neil oleks Pauliga pere; Valentina oli terve olemisega; Roberti sohipoja kasuisa tuli Fürstenhofi n.ö. varanduse jahile. Pruulikojaga oli ka mingi teema, Alicia viis ümbrikus pataka raha Alfonsile, aga kuidas ja miks, seda täpselt ei saanud aru; homod Boris ja Tobias on avalikult paar. Seda kõike sain ainult üheainsa osa jooksul teada.
 
Jätkuvalt vaataja 09. november 2018, kl 17.28
Päris võimas:). Tore, et pahad avalikuks tulevad - nagu ikka filmides. Mina muidugi soovin, et paha mees Christoph pikemalt seriaailis oleks, sest mulle ta mingil põhjusel meeldib (vist sümpaatse välimuse pärast). Küllap see rahapatakas on kuidagi allikavee mürgitamisega seotud, et siis kahjutasu (võib olla Christoh saatis). Vaatame siis edasi.
 
eluaegne vaataja 12. veebruar 2019, kl 00.19
Nüüd siis jõudsid Eestis need osad kätte, mida viimati Saksa osadest vaatasin. Rohkem pole tõesti enam vaadanud, aa, Viktori ja Alicia pulmade-tegemise-video vaatasin ükskord ära, filmi ennast pole vaadanud.
 
Jätkuvalt vaataja 17. märts 2019, kl 16.34
Pole siin jälle ammu käinud, sest naisteka reklaamitulv on liiga häiriv, aga täna tulin vaatama, mis Kirgede tormist ka kuulda. Mina ikka vaatan ja pean ütlema, et see hooaeg meeldib mulle ja saan aru miks, sest Josua on väga meeldiv noor inimene. Samas on ehmatav vaadata selle homopaari tegemisi. Paistab, et sari tahab ka seda külge vaatajatele näidata ja las olla. Arvan muidugi, et Boris selle poisiga ei jää, sest alguse tutvustuses seda poissi pole. Ja huvitava pöörde on võtnud Tina armumine ja tema pulmasugemetega unenägu, kus peigmeest näha polnud. Ja kas Robert võiks kellegi teise poole veel vaadata?
 
Juta 19. märts 2019, kl 20.35
Aga Roberti proua oli unenäos voodis Christophiga. Kuigi hetkel ta väga vihane ta peale. Mine tea mis pöörde see kaasa toob. Kes ennem oma kaasat petab ei tea.
 
Jätkuvalt vaataja 20. märts 2019, kl 13.26
Mulle tuli see ka hiljem meelde (roberti proua unenägu), kui olin kommentaare juba teele saatnud. Ega tea jah, mis pöördeid näha saab. Ja tõesti, tundub, et praegu on mitmed tegelased "unes petma pandud" , kuna päriselus on nad nii-öelda kindla paarid. Eks paistab. Tore, et sarja ikka tehakse ja TV seda sisse ostab.
 
eluaegne vaataja 25. märts 2019, kl 23.27
Minu "isiklikus elus" on vahepeal sellised arengud, et ostsime majja uue lemmiklooma: nutiteleri, ja nüüd ma olen sealt vaadanud mõnda Saksa osa läbi interneti. Boris ja Tobias on täiesti koos, vist suisa hakkavad abielluma. Ja ma ei saanud hästi aru, aga Christoph ja Xenia vist abiellusid uuesti, mis seal taga on, igatahes mitte suur armastus. Kohtuasjad on ju kaelas. Ja kas see Joshua kasuisa laip on üles leitud, isegi sellest ma ei saanud aru. Üldiselt on liiga palju vahelt nägemata, ei saa enam järje peale. Tina ja Robert küll koos ei ole, aga Robert ja Christoph küll kaklesid büroos ükskord Eva pärast.
 
eluaegne vaataja 26. märts 2019, kl 00.02
Tuli veel meelde, et lapse (imiku) ümber käib mingi transvaal. Kirjutan OMA nägemuse, kas see kõik tõele vastab, ei tea. Jessica vist viis oma lapse metsa, kust siis Natascha ja Michael ta leidsid, aga nad ei tea, kelle laps see on. Jessica vist on kõigile öelnud, et kaotas lapse või suri ära või midagi sellist. Ühesõnaga, metsast leiti laps, aga Jessica kutsus oma sõbranna appi, et see tuleks esineks lapse emana, et umbes, et oli depressioonis ja ei teadnud, mida lapsega teha, aga nüüd tahab last tagasi. Natascha muidugi enam ei anna, ütleb, et tõesta, et tee DNA-proov, aga kuna see sõbranna pole ema, siis ta pidi proovi Jessicalt hankima. Ühesõnaga, mingi väljapressimine, et olgu, jätan lapse sulle, aga maksa mulle. Aga Paul vist ikka hakkas midagi aimama, ma ei tea, nüüd ma pole jälle nädal aega ühtegi osa vaadanud.
Ega sellisel vaatamisel, kui vahepeal on 3 kuud tühja maad, erilist mõtet pole. Ma lihtsalt saksa keele pärast tahan vaadata. Kui meie omad peale ei loeks, vaid paneksid teksti alla, siis ma ei vaataks üldse neid saksa omasid.
 
Jätkuvalt vaataja 26. märts 2019, kl 11.32
Eluaegne vaataja: mina mõtlesin, et no nüüd tuleb juttu kutsika majja võtmisest, kuid hoopis tark teler :)
Aga tore on uusi fakte tulevikust lugeda. Mulle meeldib see Eva, Roberti, Christophi teema - võiks arvatagi, et Eva on Christophi maitse. Borissi ja Tobiase lugu on ikkagi pisut häiriv (pean ennast vist arendama). Alati, kui keegi seal metsas jalutab, mõtlen, et ehk nüüd leitakse laip, kuid eks sellega saab pinget üleval hoida - küllap ta leitakse, kui hooaeg läbi saama hakkab ja Xenial aeg vangitorni minna.
 
Jätkuvalt vaataja 31. märts 2019, kl 12.05
Tuleb tunnistada, et piilusin ka natukene ette ja nägin, et tulemas on keegi sümpaatne Ragnar ja "Das Erste" kodulehe kommenteerijad arvavad, et tema on vist Tinale mõeldud.
 
eluaegne vaataja 31. märts 2019, kl 17.20
Üks loomaarst Henry on uute tegelaste hulgas, aga rohkem uusi nägu "põhitegelaste" hulgas ei ole, vähemalt seal näitlejate leheküljel mitte
https://www.daserste.de/unterhaltung/soaps-telenovelas/sturm-der-liebe/darsteller/index.html
 
Jätkuvalt vaataja 31. märts 2019, kl 18.59
Ragnar tuleb 3117 osas
https://www.daserste.de/unterhaltung/soaps-telenovelas/sturm-der-liebe/sendung/index.html
 
eluaegne vaataja 31. märts 2019, kl 19.25
Jah, tõesti islandlane Ragnar tuleb sinna.
Sellel Davidil oli ju mingi sõber Norras või kuskil, aga see tegelane vist pole seotud sellega.
Ma ükspäev just mõtlesin, et huvitav ikka, KUI ruttu kõik meelest läheb, hakkasin neid varasemaid näitlejaid ja paare meenutama, sest ma vaatan vahel ka ARTE-t, RTL-i ja ZDF-i (õnneks need kanalid on Telia valikus olemas), ja seal kohtab neid näitlejaid uutes rollides, ja siis mõtled, et keda ta Fürstenhofis mängis, aga mitte midagi ei tule enam meelde. Seep on seep, vaatad ära ja unustad ära.
 
juta 27. juuni 2019, kl 14.54
Kas suveks tuleb vaheaeg Näita selle asemel kartuleid ja apelsine?
 
Jätkuvalt vaataja 27. juuni 2019, kl 16.25
Eestis näidatavas viimases osas jooksis üleval ääres kiri, et jätkub 12.08., nohh, nagu ikka igal suvel vaheaeg. Mina muidugi vaatasin natuke ettepoole Saksast ja peab ütlema, et läheb väga põnevaks:)
 
eluaegne vaataja 28. juuni 2019, kl 22.56
Ohhoo, mitu kuud vaikust, ja minu sünnipäeval on rahvas "ellu ärganud"....
 
Jätkuvalt vaataja 01. juuli 2019, kl 10.03
Kõigepealt palju õnne "Eluaegne vaataja" uuel aastaringil. Mina olin vakka sellepärast, et niipalju maa/aiatöid oli teha ja ei jätkunud üldse sellist arutelumahti. Ega praegugi pole veel pole päris kirjutamise lainele saanud, kuid seda peab ütlema, et see Christopheri ja Roberti naise lugu on intrigeeriv ja ega tea, mis saab, sest Saksa osade piltidelt on näha, et nad satuvad kuhugi mägedesse ja Chistopher kannab Roberti naist kätel - sellistes olukordades tavaliselt inimesed saavad väga lähedasteks, kuigi ma ikkagi ei usu, et nad Robertiga lahku lähevad. Christophi justkui juba praegu heaks meheks saanud (leppis poja valikuga) ja mis tast edasi saab. Tahaks, et tema oleks järgmise hooaja meespeategelene. Olen vist armunud:)
 
eluaegne vaataja 02. juuli 2019, kl 14.16
Tänan-tänan, õnne läheb ikka tarvis!
Mina ei ole neid Saksa omasid vaadanud, ega eriti aega pole ja ma pole niiväga uudishimulik ka... Ühte, mida vaatasin natuke, seal Christoph lonkas kepi najal. Ning Jessica lapsevalskuse-lugu tuleb varsti välja.
Järgmine nädal läheb Taani "Rannahotell" edasi ETV-s, seda vaatasin ka suure "kirega". Ning Rootsi "On meie aeg" läheb täna edasi. Kirgedega on paus, aga õnneks veidi vaatamist ikka jagub. Meeletult ootan Saksa "Weissensee" (Armastus Berliinis) jätkumist ETV-s, sest seda sarja on veel mitu jagu. Kui teha viimase 20 aasta edetabel minu lemmikutest, siis mina panen "Weissensee" esikohale, no seal lihtsalt on see "miski"....
 
Jätkuvalt vaataja 02. juuli 2019, kl 16.15
Otsingi praegu seriaali, mille vaatamist ootaks ja panen siit Sinu nimetatud seriaalid kõrva taha. "Armastus Berliinis" tegevustik toimub vist II maailmasõja ajal (googeldasin). Proovin "Rannahotelliga", ehk hakkab sobima. Mulle meeldib soomlaste "Pulss", kuid praeguseks on hooaeg läbi ja pole teada, kas ostetakse V hooaega sisse. Midagi justkui peab olema süsteemselt vaadata ja mis ka pinget pakub.
 
Jätkuvalt vaataja 05. oktoober 2019, kl 21.34
Pole jälle ammu asju arutada saanud ja peab ikka mõne arvamuse välja ütlema: olen Tina Islandi peikas väga pettunud. Kunagi pildilt vaadates tundus sümpaatne, kuid praegu ikka üldse ei meeldi. Tina läheb kindlasti pärast pulmi sarjast välja, kuid oleks tahtnud kedagi paremat talle soovida. Samas loomaarst meeldib üle ootuste rohkem. Selle Karpaatide looga üllatab mind, et keegi kohe midagi ette ei võta - kõik jalutavad Füstenhofis ja arutavad asja, kuid rikaste inimestena võiksid Joshua ja Robert juba otsima minna (olen väga kärsitu:). Piilusin jälle ette ja avastasin, et uue hooaja meespool on Boris ehk tema kadunud kaksivend. See aga tähendab, et minu lemmik Christoph jääb ka järgmisse hooaega.
 
eluaegne vaataja 13. oktoober 2019, kl 00.20
Tore, et Kirgede torm on jätkuvalt pildil ja südames. Mina igatahes enam ettepoole ei vaata, kui niimoodi umbes iga 30-50 osa tagant ette vaadata üksikuid seeriaid, võib väga valesid järeldusi teha. Nii et olen kannatlik ja vaatan nii, nagu Eestis neid osasid näidatakse.
 
Jätkuvalt vaataja 19. oktoober 2019, kl 22.22
Eks see ettevaatamine pisut rikub pinget , kuid mulle meeldib pigem ennustada, mis kellegist võiks saada ja las olla, kui teen valesid järeldusi, seda huvitavam on, kui üllatuda saab. Mõni aeg tagasi lugesin sakslaste kommentaare ja üks kommentaator ütles, et Christopheri osatäitja Dieter Bach pidi muidu olema vilets näitleja, kuid see roll pidi Oscari vääriline olema. Praegused kemplemised lapse ümber keeran lihtsalt edasi, sest minu jaoks on Jessicat liiga palju, samuti doktorihärra koos Natašaga ei paku enam huvi. Üllatav on see, et Verner on nii tubli ja ikka seriaalis. Kuigi ta on vana, on tema rolli alati hea vaadata.
 
Jätkuvalt vaataja 01. detsember 2019, kl 13.10
Kirjutama ajendas Bela tulek seriaali. Kui teda esimest korda nägin, mõtlesin, et täitsa mööda tegelaskuju mängu toodud, kuid nüüd vaatan, et tegemist on sümpaatse tüsedusele kalduva noormehega ja siit järeldus - ikka inimese iseloom on määrav. Samas välimuselt kena Jessica on justkui vastukarva oma rumaluse tõttu. See Chritopheri psühholoogi "käkk" tegi tõesti ta vastumeelseks - jäi juba tunne, et mees on pärast Karpaate targemaks saanud, aga lasi oma vanu trikke edasi ja see ta kõigest vist ilma jätab. Tina ja tema peika looga tutvustati vaatajale ka Islandi haldjateemat, millest mina polnud kuulnud. Üldse on selles seriaalis vist tahetud vaatajatele erinevaid tahke, kombeid näidata ja see on minumeelest päris päris hariv.
 
eluaegne vaataja 03. detsember 2019, kl 21.01
Mulle tegelt Christoph meeldib, oma alatutele võtetele vaatamata. Peab ikka armastusest pime olema, et niimoodi ühte naist endale saada. Elus sellist armastust KAHJUKS ei kohta..
Ja mis teema neil sakslastel ÜLDISELT selle Soomega on? Hildegard on ennegi Soome saadetud, ja kui ma vaatan igasugu mälumänge Saksa kanalitest, siis ühtelugu susatakse Soome kohta küsimusi sisse.
Ja Romyga vist juhtub midagi? Vist isegi sureb ära või....
 
Jätkuvalt vaataja 04. detsember 2019, kl 19.47
No näed, ma pole ainus, kellele Christoph meeldib. Minul on täitsa kõrvust mööda läinud, et just Soome hakkab Hildegard minema. Kuhugi nad koguaeg lähevad, siis mõistan, et see neil mõeldud näitlemisest puhkuseperioodiks, kuid et just Soome on stsenaariumis ära märgitud - see on mul täitsa teadmata! Jah, polegi tahtnud seda Romy teemat kirjutada, sest nii just lähebki ja Saksa kodulehel on kommentaatorid väga vihased stsenaristide peale, et Romyga nii halvasti läheb. Tundub, et lapsevanemad Jessica ja Paul on siiski kokku pandud - nad justkui ongi ühel tasemel inimesed. Romyle oleks minumelest sobinud Bela, kuid pole teada, mis temastki saab.
 
eluaegne vaataja 04. detsember 2019, kl 21.16
Aga mingi osa, mida Saksast vaatasin (s.t. netist), seal olid Jessica ja Henry koos, päris suur armastus oli...
Ja Robert ja Eva olid ka täiesti koos, täitsa kohe õnnelikud...
 
Jätkuvalt vaataja 06. detsember 2019, kl 17.05
Vaatasin ka, kuigi pealiskaudselt, et Jessica ja Henri olid tõesti koos pildil ja Paul huvitus kellestki teisest, uuest tegelasest. Aga keegi kaunis naine Nadja saabub Fürstenhofi: pidi olema kalkuleeriv, hoolimatu ja võrgutav - küllap siis Christophil hakkab tegemist olema. Selgub, et Annabelle tegevust vanglas näidatakse pikalt. Hea meel, et Robert ja Eva on koos, samas lugesin, et Robert soovib ise hälli ehitada, aga polnud mahti uurida, kellele, kas tütre lapsele või Eva saab lapse!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!