Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Kirgede torm
 
Jätkuvalt vaataja 08. detsember 2019, kl 20.56
Nüüd ma saan aru külle sellest Hildegardi Soome sõidust: siis, kui mina kommenteerisin, et ei tea Soomest midagi, polnud ma selle nädala seeriaid veel näinud (vaatan nädalavahetustel) ja nüüd vaadates muidugi mainiti Soomet paar korda, et lennureisidega hilinemised. Tiina viimane köögistseen oli hästi tehtud: hüvastijätt Konopkaga ja kogu köögrirahvaga ning uksel viimane pilk köögile - ajas endalegi pisara silma. Nilsi ja Desizireed oli tore jälle näha - nad tõid justukui elevust sellesse seeriasse ning torkas silma Deziree tuntud vaimukas ja terav tekst. Ei jõua täna rohkem vaadata, pulmaststeen jäi pooleli.
 
eluaegne vaataja 09. detsember 2019, kl 18.29
Täna saabus siis Lucy... Esmamulje on pigem antipaatne, kasutab teisi ära, kolib lihtsalt sisse, Fürstenhofi pargis käitus pealetükkivalt - ei ole meeldiv tüüp..
 
Jätkuvalt vaataja 23. detsember 2019, kl 11.10
Ohh, pole eriti vaatamisega kaugele jõudnud, kuid Lucyt olen paaris seerias juba näinud ja pean ütlema, et ta on äärmiselt ebameeldiv naisterahvas - nii välimuselt, kui olemuselt. Ja muidugi Bela meeldib mulle üha enam, kui tegelane seriaalis. Loodan jõulude ajal järje peale saada oma vaatamistega.
Kena jõuluaega Kirgede tormi vaatajatele!
 
eluaegne vaataja 29. detsember 2019, kl 19.39
Pühad läbi ja nii väsinud nagu üks vana ront..! Eelkõige just vaimselt väsinud. Ja "Kirgede tormi" tahaks juba näha, paus on liiga pikaks veninud.....
 
Jätkuvalt vaataja 01. jaanuar 2020, kl 19.22
Head uut aastat "Kirgede tormi" vaatajatele!
Mina olen nüüd järje peale saanud ja kõik osad vaadatud. Silma hakkas üleelmises osas, kui Bela ja Romy istusid õues laua taga ja olid kuidagi ebalevad ning Bela sõi küpsise naerdes ära - see oli nii tore stseen. Nemad sobivadki kokku, kahju, et nii ei lähe. Imestama paneb, et Denise nii naiivne on, kuigi tavaliselt ta midagi ega kedagi kohe ei usalda (pean silmas libaisaga kohtumist). Sellises olukorras oleks õige kohe DNA test teha, aga eks ta on ju film. Kuigi tavalises elus on naiivseid ja ärakasutatud inimesi palju (pean silmas libainvesteeringute pettusi, kus inimestelt on juba 3 miljonit välja petetud). Arvan, et sellel Elmaril hakkab Denisest kahju ja ta hakkab kuidagi Annabelle vastu töötama.
 
eluaegne vaataja 04. veebruar 2020, kl 16.01
Nüüd on nii, et minu "ettevaatamised" on vaadatud... Saksa on daserste lehele geoblokeeringu peale pannud. Eelmine nädal vaatasin ühe juhusliku osa ära, ja tahtsin täna ka vaatama hakata, ja palun väga, kiri ees, et ainult Saksamaal saab videoid vaadata... No mis seal ikka, kui nii, siis nii....
 
Jätkuvalt vaataja 10. veebruar 2020, kl 21.30
Sinu kommentaari peale proovisin ka ja ongi nii! Küsimus on, et miks? Seeriat 3320 veel näeb ja pärast seda ei näe. Mina ka vaatasin eelmine nädal üksikuid kohti ja kõik toimis. Tundub, et kõik on siin elus muutumises, peab ainult oskama koheneda muutustega. Ise mõtlesin selle, et kaksivenna idee tuli ehk sellepärast, et nii öelda rehabiliteerida Florian Froweini eelmise hooja homoteemat, et siis näidata, et poiss on tegelikult hetero ikka, sest eelmise hooja lembstseenid olid ikka väga ehedad:) - see jälle minu fantaasia. Aga selles Timi rollis meeldib mulle ta rohkem. Mul on hea meel loomaarsti/linnapea üle, sest ta on ika väga tasakaalukas ja tore noormees ja ehk talle sobibki pisut ekstsentriline neiuke Jessica. Nägin täna juhulikult Komissar Rexis mängimas kokk Andreed, kes oli seal väga noor.
 
Jätkuvalt vaataja 10. veebruar 2020, kl 21.40
Vaatasin tänaseid Saksa kommentaare ja seal üks Mehhiko vaataja ka kurtis, et ei näe enam jooksvaid osi ja keegi vastas talle, et kahju jah, et veebisaidil on viga? Ehk asjapulgad loevad sealseid kommentaare ja võtavad midagi ette - kas siis on ikkagi veaga tegemist või tõesti ollakse kadedad.
 
eluaegne vaataja 11. veebruar 2020, kl 14.15
Ju ikka ei taheta, et igal pool vaadatakse. Minu lemmikkanal RTL (mis on Eestis täiesti ametlikult kättesaadav), seal pole kunagi saanud netist saateid vaadata väljaspool Saksamaad. Kui mul endal veel (Telia) välismaakanalite salvestamist ei olnud ja ma ei saanud oma lemmiksaateid (Miljonimängu jne) alati kohe vaadata ja proovisin, et ehk näen internetist, siis ei, mitte iialgi pole saanud vaadata. Aga nüüd on mul võimalus kõiki kanaleid salvestada.
Jaa, see Komissar Rex, seal ühes oli tõesti Andre, "ürgvana" osa, ma millalgi 10 aastat tagasi vaatasin neid, ja siis tõesti ühes osas oli (põgusalt) Andre. Keda väga palju igasugu uuemates seriaalides näha on, on Viktoria. Tema vist sai Andre poja Simoni naiseks (?) ja läksid LAV-i. Seda näitlejat on palju igal pool, ikka sama sale ja kena...
 
Jätkuvalt vaataja 11. veebruar 2020, kl 18.14
Selgub, et sakslased on kadedad, aga võib olla ka teised rahvad, lihtsalt ma ei vaata internetist midagi muud. Eks ta ongi vist nii, et kui Eesti ostab filmi sisse, siis ta maksab ja meie vaatame, aga internetist oleks justkui tasuta vaatamine - asi selge. Aga Viktoria nägu ei tule kuidagi meelde (Andre minia). Otsisin huvi pärast ja Simoni naiseks sai Maike, kellega läksid Lõuna Aafrikasse. Küllap mõtlesid kedagi teist, aga las olla.
 
eluaegne vaataja 11. veebruar 2020, kl 21.15
Okei, jaa-jaa, see Viktoria oli Simonil enne siis, kellega nad lahku läksid, sel Viktorial oli veel vähk ja oli jube haige, aga sai terveks, ja ikka läksid lahku.
https://www.google.com/search?q=viktoria+sturm+der+liebe&oq=Viktoria+Sturm+&aqs=chrome.1.69i57j0l7.10017j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 
Jätkuvalt vaataja 12. veebruar 2020, kl 18.45
Aa, see tüdruk muidugi. Mul läks ta meelest, ma isegi ei mäletanud ta nime Viktoria. Jah, ma olen ka teda sagedasti mujal Saksa filmides näinud. Minumeelest oli mingisigune uudis ammu, et ta oli või on Jude Lawi sõbranna.
 
Jätkuvalt vaataja 12. veebruar 2020, kl 18.59
mis puutub RTL kanalisse ja miljonimängu, siis mina kunagi vastasin miljoniküsimuse: see oli sellel ajal, kui meil oli ka Eestis miljonimäng ja ma lehitsesin niisama kanaleid ja nägin RTL-s mängu lõppu ja küsiti "Mis on Ascendat" (oli 4 varianti). Mina muidugi seda teadsin, sest olen astroloogiahuviline - see on sünnikaardis tõusumärk. Olin nii uhke, et oskasin vastata, sealne mängija kahjuks seda ei teadnud.
 
mhmhmh 16. veebruar 2020, kl 11.45
Millal Annabelle ometi saab karistatud ja kas tuleb see välja, et just tema tehtud jook viis hauda noore abielunaise otse pulmast. Samuti see, kuidas ta kiusab isa päris tütart.
 
Jätkuvalt vaataja 17. veebruar 2020, kl 10.52
Paistab, et ka Eesti vaaatajad on Romy surmast vihaseks aetud - Saksa kommentaatorid olid ka väga vihased stsenaristi peale. Vaatasin eile nädala osi ja tõepoolest - need seeriad olid emotsionaalselt väga kurvad, sai nutta küll. Paul tegi oma rolli hästi/usutavalt. Mingi aeg tagasi lugesin Saksa lehelt, et Paul hakkab ise kahtlustama Annabelli ja nad koos Christophiga astuvad Annabelli paljastama. Küll paha saab oma palga.
 
mhmhmh 20. veebruar 2020, kl 19.30
See oli väga kurb et Romi lahkus. Pigem oleks mõni negatiivne( Annabelle) ja imelikult kuri( Yessica) lahkunud.
 
nõnna noor 13. märts 2020, kl 13.30
A kes on Eva tulevase lapse isa?
Robert? või see vanamees?
 
vaatasin 26. märts 2020, kl 16.00
 
Jätkuvalt vaataja 10. aprill 2020, kl 17.52
Pole veel selle nädala osi vaadanud, nii-et "Kirgede tormi" teemal ei tahtnudki kirjutada, vaid hoopis eelmisel suvel "Eluaegse vaataja" poolt soovitatud "Rannahotelli" teemal. Kuna paljud nüüd kodutööl ja tubased, siis hakkasin seda seriaali vaatama ja peab ütlema, et mulle väga meeldib - see on praegusel äreval ajal väga rahustav ja isegi imekspandav seriaal. Niiöelda tavaajal, kui pandeemiat ei olnud ja elu oli suure tempoga, poleks selle seriaali vaatamine kõne alla tulnud, kuid nüüd nagu öeldakse sisekaemuse ajal on see väga mõnus vaatamine. Oh, aitab küll sellest seriaalist. "Kirgede tormi" hooaja viimased seeriad on alati nii, et õnnelik paar peab kiiruga Fürstenhofist lahkuma ja pulmad alati ca kolme päeva pärast. Stsenaristid tahavad kiiruga uut hooaega alustada ja eelmised aetakse minema:). Ma saan aru, et Josua kingib oma osaluse isale või vanaisale, kuid jääb arusaamatuks, kas siis paha Annabelle müüdud aktsiad jäävad Vernerile või on selle tehinguga midagi valesti? Ja jälle on kuhugi 1 miljon peidetud (vana väike maja) ja kes selle edaspidi endale saab:). Vot sellised mõtted Suurel Reedel, häid pühi!
 
Jätkuvalt vaataja 12. aprill 2020, kl 13.12
Vaatasin nüüd selle nädala osad ja asi selge nende aktsiatega - Verneri lisaosalus tühistatatkse ja vaja vaid 1 miljon leida, et raha tagasi saada. Pean ütlema, et selle hooja uued näitlejad (peategelane Franzi ja Lusy) ei meeldi, kuid seda on ennegi olnud, kui uus hooaeg hakkab, pärast harjub. Hea, et Christoph, Eva, Robert, Verner, Konopka jätkuvalt olemas on, kuid lugesin mõnda kommentaari käeolvast ajast Das Erste lehelt ja googlega tõlkides tundus, et laps ikkagi Roberti oma pole (võib olla sain valesti aru), eks hiljem paistab. Ja huvitav, kas seoses üleilmse pandeemiaga võttegrupp ka pausi teeb või kas nad selle teema ka sisse võtavad, sest Jumalaemakiriku rekonstrueerimise teema oli olemas (eelmine paar läks rekonstrueerima)?
 
vaataja 13. aprill 2020, kl 17.28
Minul tekkis selline küsimus, et kas mõni paar on ka päriselus kokku jäänud?
 
eluaegne vaataja 14. aprill 2020, kl 21.55
Ma ei olnud Sturm der Liebe lehekülge juba ammu lahti teinud, nüüd vaatasin teie kommentaaride peale, aga seis endine, uusi osasid vaadata ei saa. Osatäitjate nimekirjas on suured muutused, Annabelle on igatahes kadunud. Sel Tim'il ilmub mingi pruta sinna, kes on igavene uss, vassib ja valetab, mäletan veel, et mingi osa, mida mitu kuud tagasi vaatasin, et see pruta varastab haiglas Eva pissiproovi (või vähemalt osa sellest), et "tõestada", et ta ootab Tim'i last, aga ta ei ole lapseootel. Selle hütti peidetud rahaga - no vot, ma ei mäleta, kas mingi juhuslik teekäija avastas selle raha, ei mäleta, aga keegi selle raha kätte saab.
"Rannahotelli" ma enam ei viitsi vaadata, olen seda mingi 2-3 korda näinud otsast lõpuni, vahel telekas mängib lihtsalt, siis vaatan muu tegevuse taustaks, aga otseselt ei jälgi enam. Nii palju uusi seriaale on, Inglise omasid ja nüüd see sakslaste Burda, seda telekavaatamist ongi liiga palju.
 
mhmhmh 15. aprill 2020, kl 14.27
Rannahotell meeldib väga, teist korda vaatan. Ikkagi originaalkeeles.Selline tunne, et Timi pruut on sama nimega, nagu Yessika sõbranna( Nadia), kes mängis Yessika lapse ema, et arsti naiselt kätte saada raha Yessika jaoks, ei tea, kas on sama , nüüd Tomi pruut.Tim ise tundub kah paras aferist nagu Annabelle. Õunaaia omaniku tütar Franci, kes jahib Timi kui ka Lyssi, ei sümpatiseeri. Liiga palju kõrvalosi ei tee seriaali huvitavaks. See on Roberiti laps sest Cristophi analüüs oli negatiivne Eva tulevase lapse suhtes, paberil oli vastus, mida asjaosalised kõik koos lugesid. Burda, Vera , Noor inspektor Morse,Hoides usku- kõik on väga head seriaalid.
 
Jätkuvalt vaataja 16. aprill 2020, kl 16.48
Selle lapse isaduse teemal: mina sain aru, et ikkagi see on Christophi laps ja Verneri käsi oli paberite või millegi muu võltsimisel abiks - see tuleb hiljem välja:). Jah, vaatan ka "Hoides usku", Burda on salvestatud, kuid pole jõudnud veel vaadata.

Keegi küsis, kas mõni paar ka päriselus kokku on saanud/jäänud. Paljudes filmides on tegelikult paarid kokku hakanud ja ka lahku läinud. Kahjuks "Kirgede tormi" kohta midagi ei tea, selleks peaks oskama saksa keelt ja nende kõmulehti internetist surfama. Kuid jah, mina ei ole midagi sellist kuulnud. Mõni paar mängib lembetundeid väga usutavalt ja siis tundub küll, et ehk tavaelus ka tunded olemas. Hull variant on siis, kui paar tegelikult teineteisele ei meeldi ja peavad armunuid mängima. Ma ei tea, kas keegi siit on näinud filmi "Jaam kahele" - sealsed mees ja naine üksteisele ei meeldinud ja lausa teietasid pärast võtteid teineteist, kuid pidid filmis tundeid üles näitama.
 
mhmhmh 18. aprill 2020, kl 13.14
See ju Nõukogude filmi klassika, Jaam kahele, kus Gurtšenko tegi taas suure vägeva rolli. Kas nad tegelikus elus klappisid või ei sllinud aga film oli fantastiline nagu kõik head klassikad tollel ajal, mida domkinoo näitab.
Kuidas sai olla Eva äia käsi mängus olla, kui Christopher andis enda analüüsi näidu otse Eva kätte, Eva pani kotti ja sõitis kohemaid linna laborisse.
 
Jätkuvalt vaataja 18. aprill 2020, kl 14.39
Isaduse teemal: arvan, et Verner maksis näiteks laboris kellelegi, et tulemus oleks selline või kes teab, kuidas.

Olen jõudnud täna ainult esmaspäevase seeria vaadata ja silma hakkas jälle Roberti kena pintsak
(hallikas/sinakas, ruuduline). Üldse peab täheldama, et meeste ülikonnad mulle väga selles seriaalis meeldivad, lihtsalt vaatan ja naudin. Arvan, et need on spetsiaalselt nendele tegelastele õmmeldud, seepärast ka hästi istuvad
 
Jätkuvalt vaataja 10. mai 2020, kl 21.29
Sellel hooajal on siis ravimisõltuvust tahetud näidata. Esimest korda kuulsin selles seriaalis väga madala tšello mängu - sellist muusikat kasutatatkse tavaliselt õudukates ja muudes thrillerites ning tšello kõlas siis, kui Nataša usutles doktorihärrat. Paistab, et Jessica ja linnapea hakkavad ka seriaalist ära minema, noored juba läksid Lepitzigi. Vaatasin huvi pärast, kui kaugel see Leiptzig Töltzist on ja selgub, et ca 500 km. Siis vaatasin veel, kui kaugel nad Münchenist on (käivad seal pidevalt ostlemas ja muudel üritustel) ja see on 50 km. Kui Bela avaldas soovi portjee olla, siis mõtlesin, et kas Alfons kirjutatatkse seriaalist välja ja vaatasin Saksa lehelt, kuid seal nad Hildegardiga kenasti olemas.
 
eluaegne vaataja 14. mai 2020, kl 00.25
Kui nüüd väga täpselt näpuga mööda Saksa kaarti ajada, siis Fürstenhof ehk Schloss Vagen asub Bad Tölzist linnulennult 27 km kaugusel, aga mööda teed mäest üles - mäest alla on ta veel pikem. Fürstenhofist mööda maanteed - olenevalt marsruudist - Müncheni kesklinna on 44 - 55 km, Saksa mõistes "ümber nurga". Ning Leipzigi "muusikakooli" oli Fabieni hea saata, kuna Leipzigis on oma kümmekond muusikakooli.
Kohe-kohe varsti peaks see osa tulema, kui Michaelil "plahvatab", kuidas Romy mürgitati, mingi osa, mida veel dasErste lehelt vaadata sain.
 
Jätkuvalt vaataja 19. mai 2020, kl 11.04
Vaatan, et Lusyl on juuksed kenaks tehtud ja tema iseloom hakkab ka paranema (suur rahahunnik tegelikult näitab, mis inimene on - tema siis jaotas raha vajajatele).

Aga saksa lehel on kirjas, et ka nende filmivõtetel oli paus ja nüüd töötavad maskides ja ranges distsipliinis edasi ning stsenaariumisse on see pandeemia teema kindlasti sisse pandud, sest piltidel istuvad näitlejad restoranis maskid ees.

Mind ajas jälle Bela nii naerma, kui ta jälitas Annabelli ja vaatas Annabelli ja Shultsi poole ja pani lehes puuoksa näole kaitseks, samal ajal enda suur keha üleni näha:)

Nägin juhuslikult "Komissar Rexi" vana osa ja näen, et seal on kuidagi tuttava näoga naine - tal olid blondid juuksed, oli noor, kuid silmades oli midagi tuttavlikku. Ja siis taipasin, et see noor kena neiu oli "Kirgede tormis" Chistophi laste ema Xenia. Siis selgus, et edaspidistes Rexi seeriates ta mängis juba pruunipäist vist politseitöötajat. Rollide vahe ca 20 aastat ja raske inimest ära tunde.
 
mhmhmh 02. juuni 2020, kl 18.15
Hea lugeda. Tänud ette , et jagate teavet, ootan selles seriaalis ikka järgesid ja lootust on, et Arst paraneb tabeltisõltuvusest, kus tal nüüd tööd on äia haigusega. Varsti peaks Eeva lapsega maha saama ja lõpuks ehk Annabelle saab õiglase karistuse. Niipalju halba teha saab vist küll ainult filmis nagu tema seda teinud on.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!