Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Mida arvate uuest saatejuhit?
 
Huumorinurgake! :D 04. veebruar 2016, kl 11.50
Üks nimetab tsitaate "staarblogija teosest" hullumeelse kisamiseks ja lausa roppusteks, ennast lausa "arstiks" ülendanud!!! :D
Teine lubab endale kaitsekõnena endale isiklikult tundmatute isikute laussõimu ja solvamist ning 10-aastavanuste linkide siia riputamist.
Trampige aga edasi, kulla kaelkirjak ja Margo-mutt! Muidu na igavaks see Foorum jäänud :(
Aga kahju, et nn. saatele te sagedamini vaatajaid ja eriti raha ohverdajaid sellega küll ei saa.
 
eee...mida? 04. veebruar 2016, kl 12.05
Mis link see kümme aastat vana on? Eile kopeeritud, möllab ihumüügilehel nagu nugis.
 
eee...aga? 04. veebruar 2016, kl 13.49
Mida SINA ISE küll seal möllad 24/7, arvestades sinu kommide kronoloogiat?
Ole ikka SALLIVAM, erinevus rikastab juuu! :D
Tourette' sündroom tundub ühel " saatejuhil"olevat küll: kriiskav kõneviis, käte vehkimine ja murdmine, pidev sõnade ja väljendite kordamine,
kirjalikus väljendusviisis väga sage ropendamine :(
Selle teema kommentaatorite hulgas ropendamist ei leia, küll aga solvavat sõimu nagu põrunud, lollakas, tolvan jms. saast :(
Aga aitab sest tasuta reklaamist tühisusele ja mõttetusele.
 
Jaanika on parim! 04. veebruar 2016, kl 16.11
Jaanika sobib sellesse saatesse kõige paremini saatejuhiks, tekitab lehmades ja leevikestes, lisaks roppsuuröökuritele, peatumatu ilavoolu ja tatipritsimise hoogusid.
Laheee!!!!!!!
 
mis nüüd mina 04. veebruar 2016, kl 16.39
Eks ma olen iha.ee kasutaja muidugi, teen meeleheitel koduperenaistega nõka-nõka. Carmenit ma ei taha, esiteks ma põhimõtteliselt tasulistega ei tegele ja ta pole nii naine ka kui mulle istuks :S Jaanikat rabaks enne, kahjuks pole ta sel lehel sehkendanud.
Muidu on Carmen ta sõnakas ja asjalik, saatesse sobis hästi. Jaanikaga olid kihvt paar.
 
Mida arvate uuest saatejuhist ? Uut polegi juuuu 04. veebruar 2016, kl 16.43
Aitäh viimasele! Saime taaskord teada, et uued saatejuhid ilmselt jälle lahti lastud ja jälle peab vana haiget Jaanikat piinama :(
Näe nii haige teine, et lugemise ja arusaamise unustanud.
Aga muidugi, väga vastik on see endale kiitvate SMS-de saatmine, eetriväliste kõnede imiteerimine ja isegi siin laamendamine.
 
Sinule, kes soovib teistele peatumatu ilavoolu ja tatipritsimise hoogusid. 05. veebruar 2016, kl 04.24
Vaata parem siia, ehk mõjub paremini ja tunned äkki ära ka:
Elisabeth Jakobson - VK is the largest European social network with more than a 100 million active users.

https://vk.com/wall62377723?own=1
 
Carmen-Carmen. 05. veebruar 2016, kl 07.24
Sul haiglane huvi Carmeni vastu, et tema tegemisi eraeluliselt aina jälgid? Tundub, et sul vist vaimse poolega probleeme, et teise tegemisi igasugustel lehtedel paaniliselt jälgid ja topid tema kasutajanime siia rahvale piilumiseks, see näitab, et sul mingi jälitamis-haigus küljes. Mine parem psühhiaatri juurde. Üldiselt võttes on see igaühe enda asi mis lehtedel ta tolgendab, on see siis nii-sama mingi temaatiline autoleht või olgu see siis erootiline, igaühe vaba valik kus ta oma tegemisi teeb.
 
ehee 05. veebruar 2016, kl 11.52
Asendame nime ''Carmen'' ühe teise nimega ja küsime sama sinult, stalker?
 
Lehma-aasta Leevike 05. veebruar 2016, kl 16.09
Teadmiseks prl Jaanika imetlejale :D Leevike ei vaata ei seda eputrillat ega ka kedagi teist sellelt kanalilt. Jummal tänatu meil olemas soliidsed telekanalid, kus erudeeritud saatejuhid. Aga noh Jaanika sõbrantsidele head jõllitamist :D
 
pole muret 05. veebruar 2016, kl 16.26
Kui ei vaata, siis pole muret, igaühele ei peagi meeldima.
Aga milleks siis kommenteerida, kui ei vaata?
Tege'lt suva, igal ... oma lõbu.
moosimadu 06. veebruar 2016, kl 12.07
Selle teema kõige suuremal kisakõril pole peas kõik mutrid korralikult kinni.
Kurb, aga naerma ajab samuti.
Ühe noore naise pärast nii arust ära minna, et too juba igal pool viirastub...päris raske juhus:D
 
A mulle meeldis üleeilne debütant Deniss! 06. veebruar 2016, kl 16.48
Vene rahvusest küll, aga loodaks, et jälle minema ei saadeta nagu viimane iludus Katja. Igatahes küllalt rahuldav oli tema eesti keel alguse kohta, tore tantsimine ja hea muusikavalik.
Miks need vanamooridest "unetud" küll mingitki vaheldust välja ei kannata
moosimadu 06. veebruar 2016, kl 18.04
No küll pritsib!:D
Siin oleks modedel tööd kuhjaga, et see teema natukenegi parketikõlbulikuks saada.
Mida ISIKLIKKU sul Jaanika vastu on? Mingi vastamata ...?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 06.02.2016 18.11.
 
fänn 06. veebruar 2016, kl 19.58
Lumeroosid tõstsin juba õue (vajavad külmaperioodi), petuuniad ja seaherned plaanis ka homme panna, mõned välismaised püsikud veel juba mullas ning paprika ja füüsal samuti. Mul muidugi taime ledid ka, mis annavad lisavalgust ca 12-16h ööpäevas, eelmine aasta polnud välja venimisega probleeme.
 
Räägime teemasse või vaikime. 17. veebruar 2016, kl 20.07
Kahju, et kolme viimase kuu jooksul taas haihtunud 5 noort kena saatejuhti ja sellest vaikitakse st. kiidusõnu neile kustutatakse.
Õiglane oleks kustutada ka see labane ja perversne kommentaar 06. veebruar 2016, kl 18.04 ,kus arvamuse avaldajat süüdistatakse mingis haiglases isiklikus huvis, vastamata tunnetes jne. Meil on vabadus soovijatel olla omasooihar, kuid
kleepida silte absoluutselt tundmatutele inimestele ei lähe mitte.
Ootan huviga, kauaks jätkub tööd viimastele eriti energilistele kaunitaridele Elisabethile ja Azizale,sest juba saadavad proteste need igaöised rooside ja siniste vagunite nõudjad.
 
Nagu robot saates 18. veebruar 2016, kl 15.31
Kõrvad hakkavad juba s***vett jooksma.Saatest saatesse päevast päeva ühed ja samad laused:Jah,küsige palun!Pange teler vaiksemaks,kuulake ainult telefonist!Teised ikka soovivad kõike ilusat või muud rõõmustavat,tema aga "Head aega!"Sa ei saa oma muret kurtagi lõpuni,kui juba ütleb,et teised ka tahavad küsida.Katrin on hea saatejuht,Ja kui Elisabeth ka hakkab Jututuba tegema,on veel lootus mõlemad saated päästa ja vaatajaid tuleb rohkem.Iga öö ainult ühed ja samad helistajad,kirjutajad."Hei armas Jannu...","Tsau Jaanika,53 aastane naine soovib uusi tutvusi...,Hundipiiksude remont otsib töölisi... jne"
Öösaates muud ei ole kui Bailando,Hispaania tüdruk,Roosid iga variandis.Arvake ära see ja see...!Ja ühte küsimust ka kordab aasta jooksul oma sada korda,mille vastused teab esimese klassi laps ka juba peast ära.Uusi saatejuhte on alati hea näha,aga kus sa saad,kui see robot nendelt töö ära rabab,et ikka ja ainult teda kuulata.Kahju nendest õdedest ja sellest kaunist venelannast!Ja karta on,et need praegused uustulijad ka kaua ei ole.Suvel ja sügisel tegi Jututuba tark ja kena Fideelia,aga tema ka söödi sealt välja,paraku!Ja kui midagi ei muutu,jätkub kõik samas vaimus!Suur lootus on veel Elisabethil,kellel on plaan saadete formaati muuta.Hoiame talle pöialt ja edu talle!
 
Nii kahju Elisabethist ja tema siirastest püüetest! 18. veebruar 2016, kl 17.58
Mitte midagi ei muutu seal enne, kui ei vahetata välja produtsent, kes on palganud selle "roboti" ja koos sihukesega hommikusest saatest ööseks kaasa toodud "patsientide" klubi. Just see tegelane ei soovigi normaalset vaatajaskonda, sest miks muidu just nädalalõppudeks uusi ekraanile ei lasta!
 
LL 19. veebruar 2016, kl 16.03
Mul tunne, et nn "moosimadu" on üks moderaatoritest, kust ta muidu minu meiliaadressi teada sai. Muideks "moosimadu", ma tunnen Delfi juhatajat väga hästi :D
 
irw 19. veebruar 2016, kl 19.20
LL Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul tunne, et nn "moosimadu" on üks moderaatorites
> t, kust ta muidu minu meiliaadressi teada sai. Mui
> deks "moosimadu", ma tunnen Delfi juhatajat väga h
> ästi :D
Kuidas sa nii rumal oled, sul on ju meiliaadress nime all kõigile nähtaval? Ise ka lõin su nime otsimootorisse - õhtulehe laduja, vaata aga vaata!
Kui blond võib ikka olla inimene kes oma töökoha meiliaadressiga netis hullab?
 
Irw, kle! 20. veebruar 2016, kl 00.02
Uskusin, et sa ikka nii kergelt õnge ei lähe! :D
A miks siis saate koha pealt mitte sõna ei võeta?
Vean kihla, et kohe vana ja haige jälle letti tõmmatakse :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!