Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Pilvede all
 
Inna 28. jaanuar 2016, kl 06.30
Kas keegi teab, tuleb Pilvede all uute seeriatega või mitte? Muidu jaanuar juba läbi, varsti jälle suvepaus ja ei jõuagi uuesti alata
 
Olle 01. veebruar 2016, kl 21.09
Tuleb ikka, ära muretse!
 
Kaire B. 02. veebruar 2016, kl 11.14
Ei tule, raha sai otsa. Nüüd on sarja nimi lihtsalt ALL, peaosalisi ei ole, kandvamaid rolle hakkavad mängima kõrvalosatäitjad ja Võru rahvamaja Kannel näitetrupp. Lugu pidi üsna sarnaselt edasi minema, aga parem ikka, kui mitte midagi, sest eks raha on ikka igal pool vähe.
 
Vee 12. veebruar 2016, kl 17.03
Alates 2 märtsist.
 
irwadiirw 21. veebruar 2016, kl 09.21
kannel näitetrupp juba mängis. kes oleks veel odavam? prükkarid?
 
lapsed 06. märts 2016, kl 15.14
Miks peab Kertu tütar,Liisa,nii kriiskavalt rääkima?
Mari tütre valik on eriliselt hea!
 
andestust, aga 06. märts 2016, kl 15.27
millest see seriaal jutustab? Olen lehes ainult nime näinud.
 
kj 06. märts 2016, kl 22.57
Kulla laps, mine nüüd magama! Homme jälle koolipäev.
Kui oled kaua üleval ja magamata, siis äkki mõni kaaslane ütleb ka sulle, et oled kole ja nad ei julge keegi end koos sinuga näidata.
Kuigi - sinu kirjutise põhjal ei julgeks nagunii - häbi oleks, et sellised tuttavad.
 
vahel vaatan 06. märts 2016, kl 23.32
kj
Minu pärast ära muretse, mina olen juba nii vana, et suudan ise otsustada, kas ja millal magama minna. Isegi mu lapsed pole enam nii väiksed, et neid peaks magama kussutama.
Mina olen isegi siis vana, kole ja paks, kui ma olen ennast välja maganud. Aga kuna mu kriitikameel töötab laitmatult, siis loomulikult ma kuhugi kaamerate ette ei roni.
 
näuks 07. märts 2016, kl 09.38
vahel vaatan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kj
> Minu pärast ära muretse, mina olen juba nii
> vana, et suudan ise otsustada, kas ja millal magam
> a minna. Isegi mu lapsed pole enam nii väiksed, et
> neid peaks magama kussutama.
> Mina olen isegi s
> iis vana, kole ja paks, kui ma olen ennast välja m
> aganud. Aga kuna mu kriitikameel töötab laitmatult
> , siis loomulikult ma kuhugi kaamerate ette ei ron
> i.
ja tunned ennast siin foorumis hästi? Sellist labast negatiivset väljendust mina isiklikult küll normaalseks kriitikameeleks ei pea, minu arvanus
 
vanus 07. märts 2016, kl 14.52
vahel vaatan
06. märts 2016, kl 23.32

Minu pärast ära muretse, mina olen juba nii vana, et suudan ise otsustada, kas ja millal magama minna.

Vaata, kullake, kronoloogiline vanus ja vaimne vanus on kaks eri asja. Ja need alati kokku ei lange. Inimene võib küll aastate järgi täiskasvanu olla, aga arengult ikka veel teismelise tasemel. Ja postitab siia ka lapsikuid plärtsumisi, mis ka teismelisele sobivad ei ole.
 
uskumatu 07. märts 2016, kl 18.10
Kas te siis tõesti ei tea, et seriaalidesse võetakse tuttavate lapsi mängima,kellel pole mingeid andeid( ei välimust ega olemust) ega oskusi. Oleks nad alati, kinematografistid, võtnud kõikidesse lapseosadesse lapsi,konkursi korras, kes oskavad mängida, on andekad, siis oleksid meil head seriaalid ja filmid.
 
valus jah 08. märts 2016, kl 13.11
Valus on vaadata "vahel vaatan" postitust.
See näib talle selge olevat, et teised vajavad ravi. Aga enda silmas palki ei näe. Nagu ikka.
Kus arsti juures see kirjutaja peaks käima?
 
n66 08. märts 2016, kl 14.39
Ja mulle jälle Mari tütar väga meeldib.
 
No kus, eks Seewaldis ikka :D 09. märts 2016, kl 17.56
Vastik on see, et moes kirjutada, et pole näinud, pole lugenud, pole kuulnud, 10 min. vaatasin jms. saast!
Aga MIDA KURADIT TE SIIS ARVUSTATE?!?
Ilmselt iseenda lollust! :(
Aga Õnne enam dokumentaalromaan meie elust enam ammu pole. Pooletoobiste kirjeldused küll, aga no kas tõesti KÕIK see rahvas nii hulluks läinud....
Tegelikult, ei tea kah, kui neid valimistulemusi vaadata... :(
 
ggg 20. märts 2016, kl 23.03
Kulla laps, vale puu alla haugud:)
Teemat ikka lugesid?
 
vanemnaine 20. märts 2016, kl 23.10
Ma ikka vargsi loodan, et see Kertu laps on siiski tema abikaasa, mitte armukese oma. Erik ju lohistas Kertu millalgi enda juurde. Kertu hakkab millalgi kahtlema, et äkki siiski on Eriku laps. Tahaks nii väga, et see perekond saaks päästetud.
 
ooo 21. märts 2016, kl 08.27
Kertu armukese? Kes see veel on?
 
teadmiseks 21. märts 2016, kl 10.24
No armukeseks loetakse ikka seda isikut, kellega ollakse intiimsetes suhetes, aga sealjuures mitte abielus:)
 
ooo 22. märts 2016, kl 17.53
See oleks küll kõva sõna, kui lohistamise ja seejärel tõenäoliselt vägistamise abil peresid päästetaks. Lausa musterperekond oleks.
 
Loogik 23. märts 2016, kl 05.37
Kui loogiliselt võtta, siis tundub, et Kertu rasedus on pikem, kui see Eriku jama. Lohistamine olevat toimunud 2 kuud tagasi, aga ultraheli näitas juba lapse sugu. Aga me kunagi ei tea...
 
vanemnaine 23. märts 2016, kl 14.54
ooo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See oleks küll kõva sõna, kui lohistamise ja seejä
> rel tõenäoliselt vägistamise abil peresid päästeta
> ks. Lausa musterperekond oleks.

Antud olukorras on KÕIK võtted lubatud, isegi vägivald teatud piirini! See pere ON VAJA päästa! Juhul, kui tõesti Kertu laps peaks Andresega olema, siis ma suisa sooviksin, et see laps sünniks surnuna, sest sellist asja ei ole tõesti vaja!!!!!!
 
ooo 24. märts 2016, kl 14.22
Vanemnaine, no öelnud kohe, et sul pole peas kõik korras.
 
see 24. märts 2016, kl 15.00
No aga seda see poolearuline ju ootabki, et keegi hakkaks talle vastu vaidlema.
 
keegi 23. aprill 2016, kl 20.33
Algusosasi vaatates sain aru, et Mari on õdedest kõige vanem, järsku oli hoopis Piret. Miks nii vale ettekujutus on tekkinud huvitav?
 
keegi'le 23. aprill 2016, kl 23.48
Järjekord on Piret, Mari ja Kertu, kusjuures Piret ja Kertu on Alberti lapsed ning Mari ühe teise mehe oma. Maril oli veel isa poolt poolõde Berit, kes ära suri.
 
oh mis 24. aprill 2016, kl 10.16
Pole neist ühtegi Alberti omad, kunagi käisid nad kõik oma isasid otsimas.
 
23.48 24. aprill 2016, kl 14.07
To 23. aprill 2016, kl 23.48
24. aprill 2016, kl 11.44

Mida sa räuskad, segi oled või? Mina ja dementne? Ma olen 1. osast alates kõik ära vaadanud, kui nad oma isasid hakkasid otsima, siis tuli välja, et Piret ja Kertu on Alberti omad ning Mari ühe teise oma. Päriselus on ka Inga Lunge ja Liis Haab poolõed. No tõesti, mida sa sõimled, häbiraasugi ei ole!?
 
Minu teada 24. aprill 2016, kl 17.48
on ainult Piret Alberti laps. Gertu isa peaks ju olema hoopis see, kelle Sirje surnuks tulistas. See mees käis vist veel Gertut haiglas vaatamas, kui ta oli tütrega lapseootel (see tütar praegu umbes 5-aastane).
 
jah 24. aprill 2016, kl 18.23
Albertit kutsuvad nad kõik Albertiks, mitte ükski ei kutsu isaks.See on õige, et kõik on nad külapeal tehtud ja Albert aitas neid kasvatada. Vat see, kelle Sirje mõrvas, see oli Alberti vend, keda ta ei sallinud.Ühe plika isa.

Aga sulle 14.07, ütlen, et see ei puutu asjasse,kuidas näitlejad omavahel on sugulased või poolsugulased, et see oleks eelduseks et neil on ka filmis üks isa. Pole vaja punapeeti nii palju enne filmivaatamist sisse ajada, mudu ongi tulemus käes: reaalne ajakirjadest loetud elu ja filmi väljamõeldis sul suisa segi.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!