Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Pilvede all
 
naljatilk! 05. mai 2016, kl 20.44
Aga ikka päris õudne, kui abielunaine, tütre ema, saab äkitselt võõra mehega lapse, mehega, keda ta üldse ei tunnegi,

Njahh! Eks meiegi laste isad ole kunagi olnud meile täiesti võõrad!
 
Sellele teemale 05. mai 2016, kl 21.14
võiks joone alla tõmmata. Tundub, et mõni on seriaaliellu nii sisse elanud, et üldse ei imesta, kui keegi tuleks lagedale väitega, et Ain Lutsepp on Inga Lunge isa.
 
väga kummaline 05. mai 2016, kl 22.06
Et siis seriaalis võib nii palju ringi hoorata ja iga ettejuhtuva mehega lapsi saada, kui aga torust tuleb, sest see ju "kõigest üks nõme seebikas"?! Seebikas, millel pole reaalse eluga mingit pistmist, sest ega päriselus ju ükski naine peale oma mehe kellegagi lapsi ei saa! Okei, las siis tõmbavad, nagu ema ees, 3 last 3 mehega, nii noorem tütar järgi. See on ju kõigest üks seebikas!
 
Mis seebikas see muidu oleks? 05. mai 2016, kl 22.36
Mis pinget pakub seebikas ilma skandaalita? Läks mehele, sai karja lapsi, naabrimehe nimegi ei teadnud, elas, elas, suri ära.
Stoori missugune.
 
kellele 06. mai 2016, kl 00.42
Kellele sa, väga kummaline, nüüd etteheiteid teed?
 
Eks ikka 06. mai 2016, kl 11.40
sellele , kes kohutavat ka-lkirjakut arvustab ja kiidab ja soovib ekraanil näha Eliisabethi ha temaga sarnaseid! :) Sest ta jõuab igasse teemasse ja portaali 1 :(
 
tänu 07. mai 2016, kl 10.07
...Innale sai selgeks, ta mainis Albertile, et Piret on ju sinu tütar. Rahu! Piret on Alberti lihane laps.
 
tänu 07. mai 2016, kl 10.10
Mnule meeldib kõige rohkem Inna selles seriaalis. Tema kuju on kõige loomulikum ja tõetruum naise kuju,kes töötavad hooldekodudes.Ja näitlejatöö on fantastiline.
 
üldse-ei-saa-aru 10. juuni 2016, kl 08.45
See Maimu on täitsa segi pööranud: Liisal lubab isa kohta öelda "onu Erik" ja poolvenda käsib vennaks nimetada?!? Alles hiljuti veel käskis Erikul võidelda oma perekonna eest ja nüüd töötab täiega sellele vastu?! Erik oli talle A ja O, ja nüüd äkki täiesti tühi koht?!? Kuidas nii ruttu inimene hülgab oma pere??
 
olen eelmine 08. detsember 2016, kl 15.04
Viimast osa oli lihtsalt lust ja rõõm vaadata, kui perekonnad jälle kokku saavad: Kertu teine laps polegi mitte Andrese, vaid Eriku oma, ning Albert läks sinna, kuhu ta on kõik need aastakümned kuulunud - Sirje juurde. Rõõm näha, et asjad loksuvad õigetesse kohtadesse, vahepealsed eksirännakud teevad perekonnad ainult tugevamaks. Eriku ja Kertu üle on küll hea meel! No ja see Eriku armuke - teeb aborti, milles küsimus, nagunii ta pole Erikust kui mehest huvitatud.
 
Mulle 08. detsember 2016, kl 16.58
küll see Erik ei meeldi, ta on ikka täielik friik.
Lisaks ei tea iialgi, millal uuesti ära pöörab.
Aga millal see Gertu siis Erikuga voodis oli, et neil üldse ühine teine laps võiks olla?
 
maniila 08. detsember 2016, kl 17.31
:D Mehhiko seriaal eesti moodi:) no mis seals ikka, ootan põnevusega kuna M seriaale ei vaata:)
 
jama 08. detsember 2016, kl 20.23
Kertu teine laps on hoopis kellegi kolmanda oma siis, sest kui erik ta ära lohistas, oli ta juba rase. No ja albert on ikka jobude jobu.
 
oooeii 09. detsember 2016, kl 15.46
Seda küll pole olnud, sest Kerttu armastab oma meest ning teine Kerttu laps on ikka oma mehe oma...Küll aga pani Liina kõiki mõtlema, kui rääkis, et Nad ei saanud lapsi, tema käis kontrollis ja kõik oli korras ja nüüd ta ootab Eriku last...Andres aga kontrollis ei käinud, Liina järeldas vaid, nagu Andres ei saanuks lapsi...Et kust siis Kerttu võis rasedaks jääda.
 
oooeii 09. detsember 2016, kl 15.51
See, et Albert kohvriga uksest välja läks, pole kindlasti asi, et ta nüüd Sirje juurde läheks tagasi. Ta juba käis Sirje juures vestlemas, milleks ta pidi sinna oma kotiga tagasi minema. Srje ootab ikka Gunnarit, Alberit tahab ta kiusata nagu ka Alberti naist.Kuhu Albert ööseks läks, eks me seda veel näe, arvan, et Pireti juurde.
 
oooeii 09. detsember 2016, kl 15.52
Ta võis ka selle kirjaniku juurde minna, neil ikka tore koos maailmaasju arutada.
 
eelmisele 15. detsember 2016, kl 21.09
Sul oli õigus, Albert-totuke läkski Urmase juurde. Aga Inna juurde ta ka enam minna ei taha, nii et lõpuks ikka jõuab Sirje juurde.
 
seeseeon 18. detsember 2016, kl 00.31
Asi kipub jah vägisi jamaks minema selle seriaaliga. Alguses oli ikka asi enam-vähem elulähedane. Nüüd aga toimetavad seal kõik tegelased nagu mingid tulnukad. Vist ei tule autoril enam mõtteid......Või mõtleb seda lugu välja mingi hilisteismeline, kel täiskasvanute elust aimugi pole ja kõik pubekate tasemele taandab.....
 
oooeii 19. detsember 2016, kl 19.47
Sirje juurde ei saa ta iialgi minna, Sirje ei taha teda enam...Ta on arengus Sirjest maha jäänud, paigaltammujana vananenud aga Sirje vajab imetlejat- meest, kes teda jumaldaks.Ma loodan, et kõige selle kammajaa kordaseadja ongi Sirje, kellel jätkub entusiasti. Inna sobib Urmasega kokku. Piretit ootab ees üllatus, teda otsib üles tema tütar, kelle ta kunagi sünnitas olles surrogaatema. Pireti õed võivad vabalt mõlemad lahku minna, abieludest ei ole neil tolku.Ja see segane Eerik võiks lõpuks kkagi raviasutusse maanduda.Tema ema aga Kertu juurde jääda.Eks näis, materjalist annab tegijatel palju huvitavat vormida, edu neile!
 
Möhhadimöhh 21. detsember 2016, kl 22.53
Kas selle kinuga on nüüd päris aamen või ainult selleks korraks? Et tuleb järge?
 
arvan 21. detsember 2016, kl 23.34
Arvata võib, et uuel aastal mingil ajal läheb edasi.See on ikka nii olnud, et üks sats on ära ja siis on jupp maad vahet ja siis tuleb uuesti.
 
asd 22. detsember 2016, kl 23.14
No muidugi kulub ikka tükk aega, et sellele jaburusele jätku leida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!