Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
aitähh
 
öösaade 21. veebruar 2016, kl 13.50
;)just nii , sest tänane saade oli Elisabethi poolt vaimukalt üles ehitatud, teised tehku järgi. Aitäh Elisabethile ja ootame järge;)) jaksu.
 
ka 21. veebruar 2016, kl 13.55
sattusin vaatamA ja tõesti oli, mida vaadata. Elisabeth on parim ja kenaim saatejuht selle saate ajaloos. sai isegi külmkapi kallal käidud. kui nii edasi, siis ta toidab tõega kõik vaatajad paksuks.
 
Väga tubli saatejuht 21. veebruar 2016, kl 15.21
Elisabeth on aegade parim saatejuht ja väga hakkaja.Temas on veel lootus saatele elu ja vürtsi sisse tuua.Jõudu talle ja loodame,et saade(ka päevasaade) saab uuma ilme mitte nagu supikana,kes ainut korrutab ühte ja sama ja soovib Head aega kõigile.Jätkugu Elisabethile palju jõudu ja lusti tegemistes!
 
Aitähh, aitähh! 24. veebruar 2016, kl 20.40
Jhh, tore, et nüüd hommikune Jututuba ka öisele ajale end laiendanud!
Mida küll see vanade pervertide ja pooletoobiste penskarite seltskond unetutel öödel tegema peaks!?!
Aga arenemisruumi veel on! Eilegi üks väga haige oli sunnitud helistama ja pahandama, et kella kolmeni polnud veel oma igaöiseid Valgemaid roose kuulnud! :(
Häbi! Sedasi äkki satubki sellele kanalile mõni noorem inimene ka. :(
 
hih 24. veebruar 2016, kl 21.39
Mu meelest niipalju, kui olen öösaadet vaadanud, siis just noored on olnud helistajad ja messijad. Vanemad inimesed vaid saadavad tutvumiseks messe. Aga eile öösel oli Kee, kes teda mäletab. Ka väga ilus inimene. Üldse hakkab saade ülesmäge ronima, jõudu ja jaksu saatevedajatele))Ja Elisabethilt ootaks kokkamisesaatele järge. Ei olnud kunagi juustuga peedisalatit valmistanus, nüüd see mu lemmik.
 
mannu 25. veebruar 2016, kl 14.30
Mõned aastad tagasi oli öösel ka selline saade nagu "Südamelt ära". Saate juhiks oli Diana Klas. Mulle, kui väheke vanemale inimesele väga meeldis. Tal olid huvitavad külalised (näit. Anu Saagim, Kati Murutar jpt). Elisabeth on oma vanuse kohta väga tubli, eks see saade olegi rohkem noorematele.
 
Uued tuuled 27. veebruar 2016, kl 21.34
Õnneks hakkavad uued tuuled puhuma ja kena asjalik Elisabeth võtab need saated oma südameasjaks ja supikana hakkab üldse harvem ekraanil nägema.See on väga rõõmustav samm ja palju edu Elisabethile tema tegemistesse ja uuendustesse:)Sellist asjalikku inimest oleks juba aastaid tagasi hädasti tarvis olnud,aga hea,et nüüd asjad paremuse poole minema hakkavad.Suur tänu ka produtsendile,kes korraldas konkursi paremate saatejuhtide leidmiseks!
 
Selliste meetoditega ei muutu seal midagi! 28. veebruar 2016, kl 01.56
Kurb, aga just praegu, laupäeva öösel lülitasin sinna kanalile ja koheselt lasti
Valgemaid roose! :(
Need ja muud taolised "õudukad" lisatud kenasti "uuendusliku" Betti
"playlisti" samuti! :(
Seega sama külgetõmbav muss ikka jätkub... :(
Ei usu, et need mingid noored seal publikus,sest ekraanil
jälle igaöine
M+M/MM/MN ja
et aktiivne vanapäss otsib noort meespartnerit...
Ka ei usu, et üks Tartu ja Tallinna vahet tõmblev midagi erilist ära teeb. Kuhu küll need uued ja väljavalitud kenad noored sihukese kiirusega kaovad?
 
Tõesti uudis! 28. veebruar 2016, kl 19.44
Kaunis aga väga ülbeks, kahjuks ebaviisakaks ja isegi ropendajaks muutunud Elisabeth teatas, et neilt nõutakse nüüd kõikide sissetulevate kõnede eetrisse laskmist. Tore jah,sest siis veidigi huvitavam, ei pea seda mõne tuusti suu matsutamist enamiku soovikontserdi ajast jälgima , aga SMS-de kontrolli võiks siis ka lisada,et kes siis iseendale kirjutab! :D
Ainult huvitav, et seda kõnede reeglit ei järgita ju! Vabandus pole, et patsient ei soovi! Patsiendil on vabadus mitte helistada, aga kui ei saa mitte vaiki olla, siis saatku SMS.
Ei ole tähele pannud, et Elisabethile oleks mõni ropp- või solvangukõne tulnud. Seega päris arusaamatu, miks õnnistatakse mõningaid vaatajaid "komplimentidega" nagu loll, lollakas, debiilne,pask, sitt jms. ?!?
 
Ähh,produtsent või asi 05. märts 2016, kl 05.07
Püsi-Haigete soovikontsert ja eetriväline pläkutamine ikka jätkub.
 
marfussa 10. märts 2016, kl 14.10
Kas Unetud on SAADE või? See rohkem nii koduvideo moodi :D
 
marfussa 15. märts 2016, kl 16.38
Saan aru, kelles jutt. Ega tal muud tööd polegi võimalik saada. Tibu on seal ekraanil piisavalt fopaasid teinud. Teised piigad käivad niisama meelelahutuseks ennast vahete-vahel kaamera ees keerutamas, aga blondil "kaunitaril" on see ainus leivateenimisvõimalus. Ma olen ikka imestanud, et noor inimene ei viitsi oma eluga edasi minna. Tartus õppimisvõimalusi ju küll ja küll. Aga ilmselt on laiskus nii kõvasti keres ja minnakse lihtsama vastupanu teed. Nii hea on ju omas mullis mõnuleda!
 
Lp. härra produtsent! 15. märts 2016, kl 21.59
Kas poleks ausam , kenam, viisakam ja lugupidavam anda vaatajatele tõest teavet,kuhu kadunud need VIIMASED KAUNITARID??!!
Kaevasin ja leidsin.
Leidsin Elisabetshi AVALIKU POSTITUSE lõustaraamatust:
"Elisabeth Jakobson tunneb end ill kohas nimega Mustamäe Haigla.
12. märts kell 12:25 · Tallinn, Estonia · "
Kenam oleks, kui see "asendamatu kolleeg" ka öösiti inimeste väga paljudele muretsevatele järelpärimistele vastaks, et teine nii haige, et lausa haiglas!
Loodan, et nüüd see tüüp seda ei kustuta:
Saa ruttu terveks, Elisabeth! Rahvas ootab!!!
 
marfussa 17. märts 2016, kl 14.04
Ka mina soovin Elisabethile peatset tervenemist. Väike ääremärkus: "haigla" kirjutatakse jätkuvalt väikese tähega :)
 
Suur tänu produtsendile, 19. märts 2016, kl 12.26
kes korraldas konkursi paremate saatejuhtide leidmiseks! Neid tuleb nüüd nagu Vändrast saelaudu.
Kas Elisabeth on lahti lastud, et sõnumid tema tervislikust seisundist kustutatakse siin järjekindlalt ja saates "asendamatu" ei tea midagi, nagu ikka ja alati?
 
marfussa 21. märts 2016, kl 16.26
Elisabeth oli Reporteri saates. Väga tegus neiu on, teeb sporti ja puha. Ütles ise ka, et meeldib erinevaid asju proovida. Suvel võib teda ka ilmatüdrukuna näha:)Edu ja tervist Elisabethile! See nn. "asendamatu" on üks väga tühine inimene, kes arvab, et ta on midagi NIISUGUST :D
 
Kezzu on äge!! 24. märts 2016, kl 02.18
Kersti Selli ja tema sõbrannad nii täna kui eelnevatel kordadel on vapustavad.
Vaat nendega küll ei saa tukastada. Nii lahedat juttu kui ülilahedat muusikat.
 
kas Elisabeth enam ei teegi 27. märts 2016, kl 17.00
saateid? Pole juba vähemalt kuu aega näinud.
 
Kurb uudis :( Loodan, et ei jää ette ja ei kustutata 29. märts 2016, kl 02.51
No täna siis lõpuks "asendamatu" sai vaataja küsimusele Elisabethi kohta vastata rõõmujoovastuses, et jah, ta ei tee enam saateid ja Tallinna Jututoas nüüd Katrin üksi, tema ise teeb Tartust.
 
marfussa 29. märts 2016, kl 16.42
Kui ma Elisabethi Reporteris nägin, siis mul tekkis kohe kahtlus, et ta Kanal 12-st loobub. Tal on väga toetav perekond, tüdruk läheb oma eluga edasi. Ega See Kanal 12-s olemine minu meelest just mingi unistuste töökoht ei ole, iseasi kui mingi teise töö kõrvalt aeg-ajalt teha, nagu Katrin.
 
Kuidas selle "juhusega" on? Mutrid kinni ?!? 29. märts 2016, kl 18.47
Kui ikka järsku ja ootamatult lahkub inimene,kes raiskas oma aega, raha ja tööjõudu täie pingega koristades ja remontides ära kaks jubedat kuuti, kaotas ära soovi kellelgi perverdil sinna helistada ja sõimata, solvata või jäletseda, andis hästitöötavaid ideid ka selle totaka soovikontserdi muutmiseks saateks, siis on nii vaatajad kui tema siiski väärt lugupidamist nii palju, et mingigi seletus antakse. Samuti "kadus"ju väga kaunis ja armas Katja...
See praegune siin inimeste arvamuste kustutamine on väga häbiväärne ja argpükslik. Inimene on vähemalt mingigi tänu ära teeninud.
 
Kes ja miks siin valetab? 30. märts 2016, kl 14.41
Täna öösel "koristas" kuuti peale 3-nädalast haiglas viibimist väga reibas ja heatujuline Elisabeth. Muuseas soovis ta vaatajatelt teavet maakleri töö kohta.
 
marfussa 30. märts 2016, kl 16.20
Minul väga hea meel, et Elisabeth tervenenud ja tagasi on. Kes valetab ja kes mitte - mis tähtsust sel on? Mis kuudi koristamisse puutub, siis punased kardinad vägagi teretulnud :D Mulle väga meeldib Elisabethi slaavi temperament. Katja oli kena küll, aga eesti keelega paraku ei läinud kõige paremini. Elisabeth valdab nii eesti kui vene keelt täiesti vabalt, lausa lust kuulata.
 
Tohoh?!? 01. aprill 2016, kl 14.50
Kes valetab ja kes mitte - mis tähtsust sel on?
 
Mis õigusega te piirate kodaniku sõnavabadust ja rikute inimõigusi? 06. aprill 2016, kl 14.17
Mis õigusega kustutatakse järjekindlalt igasugused arvamused kanal 12-s öösiti esineva ja absoluutselt faktidega vassiva tegelase kohta? Samasuguse hinnangu sai ta ka eile otsesaates nii telefoni kui SMS-de teel mitmelt kodanikult.
Ja kui mulle ei meeldi, et tema teenib omale elatist ka samas hommikuti vanu ja haigeid invaliide küüniliselt pettes ja lollitades, isegi veendes neid oma tervist nende rahaahnete kelmide nõuannete järgimisel lausa eluohtlikult kahjustama, siis on see minu kui kodaniku õigus oma arvamust avaldada.
Kes ja kui palju minu arvamust jagab, see on igaühe oma asi.
 
eelmisele 06. aprill 2016, kl 14.41
Mis ajast käib inimõiguse ja sõnavabaduse alla kellegi rõve sõimamine? Niipalju kui ma siit kustutatud kommentaare lugenud olen on ikka tegemist lausa nilbuste ja rõvedustega mingi saatejuhi aadressil, mitte saate arvustamisega.
Kas sa arvad, et need tibid ise otsustavad keda saatesse kutsuda? Millal nad sellise õiguse said, see on produtsendi otsus!
 
arvan, et 07. aprill 2016, kl 14.34
öine saade on sipukatele, ausalt öeldes jube igav :) ja päevane Jututuba on kergelt manipuleeritavale massile. Mõned üksikud ajavad seal ka natuke asjalikumat juttu (näit. Antonina, kes tutvustab loodusravi), aga üldiselt võttes on see üks paras tilu-lilu. Tunnen kaasa nendele, kes elavad pendli ja kaartide järgi. Eriti koomilised on need nn "nõiad" - no andke abi :D
 
Antonina ravib kõike oma massaazhiga! :D 07. aprill 2016, kl 19.16
Mõned näited Antonina "loodusravist", mida ta propageeris saates:
1. Mitte minna tasuta kaeoperatsioonile vaid puistata tuhksuhkrut silma!
2. Nägemise teravdamiseks vaadata otse päikesesse
3. Suhkruhaiged pangu oma haavanditele otse peale kaane!! jne. jms.
Kus on kommentaaris 06. aprill 2016, kl 14.17 nilbused ja rõvedused, et vastuse taas kustutasite?
Kui te ka praeguse kustutate, siis on see otsene kuritegudele kaasaaitamine, sest mina tuginen siin faktidele ehk siis, see saade on mul salvestatud!
 
Stammkommentaator, kle 07. aprill 2016, kl 19.23
A kas sa kuriteo kohta avalduse politseisse juba tegid või mahitad kurjategijat, tema õpetusi perekoolis tiražeerides?
 
Kui armas, täna kohe spetsiaalne "silmaravi" saade!! 08. aprill 2016, kl 13.07
Kuna just praegu ka kestab jätkuvalt nii kae- kui glaukoomihaigete lollitamine ja mingite räpaste lappide silmatoppimise propageerimine kanal 12 Jututoas, siis võite kindlad olla, et need raha väljapetjad,absoluutsed kurjategijad, koos oma mahitavate ja kommentaaride kustutajate DELFIILIKUTEGA oma sigaduste eest saavad õiglase hinnangu ja tasu õige pea.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!