Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Tütardega metsikus looduses...kohutav saade
 
kkk 22. aprill 2016, kl 12.18
jube... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ... kui palju viha! No "Meie aasta Siberis" oleks
> tulnud ka maatasa teha. Mõtle 3-aastased viidi kül
> ma ja nälja kätte. Mis teil rahvas viga on?

Siberipoisid olid lahedad , siirad ja laia silmaringiga.
Siinsed plikad hädaldised.
 
ja karastuvadki! 22. aprill 2016, kl 15.42
No kui plikad olid hädaldised, siis oligi ju viimane aeg neid karmimatesse tingimustesse viia, kus tuleb endaga toime tulla.
 
vastus "oli kole vaadata" 22. aprill 2016, kl 15.55
Kui palju lapsi saab tänaval liikluses surma! Olen ise ühel põnnil keset Sõpruse puiesteed varrukast kinni haaranud, jooksis õkva sõidutee poole. Armastavat emmet-issit ei kusagil! Millest me räägime? Isa läheb oma 6- ja 8-aastase lapsega metsa matkale, ja see on nüüd kuritegu või? Mõelgem natukenegi loogilisemalt.
 
vaimukus 22. aprill 2016, kl 19.42
suured plikad aga nii lolli juttu ajasid
papake püüdis küll kohendada aga ei õnnestunud
 
viinamarjad on hapud 25. aprill 2016, kl 20.33
Minu laste isa lastega ei tegele. Kohe väljagi ei tee ja raha ka ei saada, No see isa seal on ju puhta napakas oma tütardega - mis ta sekeldab nendega. Oleks veel, et poisid - minu poiste isa peaks niimoodi minu poistega..... Ja lapsed kah tobedikud!
Ja jätkub veel samas vaimus: Näidatakse ka igasugust jama. Mul meel niigi mõru.Jumal tänatud, et selliseid isasid vähe on! Papake reklaamib ennast, lastest tal pole sooja ega külma (sest minu laste isal ju ka ei ole!).

Viinamarjad ON hapud - muud polegi öelda!
 
gho 26. aprill 2016, kl 14.55
Poistel ja tüdrukutel nüüd küll vahet pole. Meeldib täpselt sama palju ronida, hoosta, hüpata ja matkata ka tüdrukutele. Lihtsalt kui sa oled last vati sees hoidnud ja keelanud tüdrukul ronida, sest ta on ui-ui ju tütarlaps, siis jääb muidugi hädiseks printsessaks.

Meil on Kelly Sildaru ja ükski poiss pole veel suutnud maailma tasemel midagi näidata.
 
eksole 26. aprill 2016, kl 17.30
Vanasti müttasid lapsed ilma vanemateta soos ja metsas ringi. Nüüd arvavad mõned, et isegi lapsevanemaga koos on matkamine midagi kohutavat ja tütarlastele suisa sobimatu tegevus. Istugu valgete põlvikutega diivani peal ja mängigu barbiga.

Ja siis me mõtleme, miks esineb palju koolikiusamist, kui täiskasvanud ise tulevad laste kallal õelutsema ja lolliks sõimama.
 
Leila-Minna 26. aprill 2016, kl 17.36
Parimad mälestused lapsepõlvest, kus isa viis metsa suustama või rajas uisuväljaku või viis järve jäärde ujuma. Puude otsas ronimine meeldis mulle täpselt sama palju kui poistele. Kehalised tunnid toimuvad algklassides poistel ja tüdrukutel koos ning sageli on poisid selles vanuses palju väiksema kasvuga. Lihased kasvavad neile ikka alatest puberteedist.
 
loo 27. aprill 2016, kl 22.42
Mulle see saade meeldis. Saate mõte oli ju hea: viige oma lapsi loodusesse! Unustage üheks päevaks nutitelefonid ja kokteiliõhtud1 Uskuge mind, teie lapsed saavad meeldiva kogemuse kogu eluks!
 
oh tule taeva appi 27. aprill 2016, kl 23.34
Saade oli üle hulga aja selline, mida vaadata tasus.
1. Kui ilus see Eestimaa ikkagi on. Uskumatuid kaadreid oli leitud.
2. Tüdrukud olid väga tublid. Matkasid nii pika teekonna külma ja märga trotsides. Vingusid ikka väga vähe, võrreldes kaubanduskeskustes torisevate lastega. Linnalapsed ei saa enam mööda siledat teed paari kilomeetritki astutud, ikka vaja neid autoga treppi vedada.
Minge metsa!
Olete end nende padjaklubide ja suletud ustega ogaraks vaadanud ega suuda head asja enam äragi tunda.
Uskumatu
 
nojaa 02. mai 2016, kl 23.04
Saates ju näidati ainult ilusat loodust ja isa lastega selle keskel. Ei räägitud meigist, moest, riietest, kosmeetikast, ei lahatud kellegi eraelu ega intiimsuhteid. Seega ei olnud juttu millestki sellisest, mis ühele tõelisele tibile võiks huvi pakkuda. No mis saade see selline on:)
 
mh 03. mai 2016, kl 08.39
ma küll ei viitsinud neid kommisid siin lugeda, ainult pealkirja ja tekkis ainult pelkirja lugedes selline küsimus, et kui selline teema tehakse, siis järelikult kohutava saate tituleerija vaatab seda kohutavat saadet, aga miks küll?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!