Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Rohkem Debelakki!
 
umbluu 19. aprill 2016, kl 10.15
Olen Rohke suur austaja ja võtan ta ees mütsi maha. Väga mitmel põhjusel, millest üks olulisem on see, et ta suudab jätkuvalt produktiivne olla, sealjuures alla käimata. Kui üldse praegu kellestki lugu pidada õnnestub, siis on need naljamehed nagu Juurikas ja Rohke. Nii et tänu ja tunnustus - ning kui ka väike puhkus ette tuleb, pahaks ei pane. Aga siis ikka edasi ja rohkem!
 
Raivo Kohalik 19. aprill 2016, kl 10.50
pila uudised

Rohke Debelakk hakkab nüüdsest tööstuslikult tootma rohket deebee lakki -lubades et kõik soovijad ""saavad lakki" tänu suurele investeerimisele "lakki saamisel" . Lakki saamisele võib lisada kaa veel rohkelt rohket deebeed kui deebetit või kreeditit . Deebeed võib tõlgendada kaa kui - dee biili - muutes dee bee mobiilsemaks (maksud maha ) .
Soovime kõigile "lakki saamist" ...."rohkesti " !
 
kuku 19. aprill 2016, kl 13.55
Rohkem Vedelat :)
 
öök 19. aprill 2016, kl 14.29
kohutavad naljad ju
 
Kahjuks Juur & Co labasusteni ta ei küüni!! :( 19. aprill 2016, kl 15.46
Kolm viimast on ilmselt pidevate staazhikate kuulajatena väga kompetentsed hindajad!!! :D
Kui aga oksekauss nii üle ääre juba ajab, siis vahetage ometi raadiojaama või tegelge tööga sel tööajal!
 
umbluu 19. aprill 2016, kl 17.18
Ma veel vana aja inimene ja Pean Juurikast juba seepärast lugu, et ta on omaaegne Pikri-tegija. Mõtelge, on "palja silmaga" näinud Harri Lehistet, Kodanik Männikest, Kalju Kassi jt. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid küsida, kas keegi teab midagi suurepärase karikaturisti Ilja Popovitši saatusest?
Ja ikka rohkem Debelakki....
 
kuku 20. aprill 2016, kl 12.28
raadio keeran ka hääle maha, kui debelki nn naljaminut tuleb:( mage.
 
Kuku kuulamine on mõjunud jahh 28. aprill 2016, kl 16.18
Issand, kuidas ma põlastan neid "arvustajaid", kes ise pole kuulanud ka mitte, sest keeravad ju hääle maha, aga teavad täpselt, et mage!
 
no... 28. aprill 2016, kl 20.01
eks nad ikka teavad, mida maha keerata, kogemused, kogemused. ise ka pole selle saateosa austaja:)
 
umbluu 29. aprill 2016, kl 12.18
no nendest mahakeeramistest võin nimetada mõne enda oma: P, kui Vikerraadios Mnemoturniir läbi saab, panen kähku hoopis ETV kokasaate peale (Vseviovi esinemismaneer ei meeldi), reeglina ei kuula P ka VR nn "jutusaadet", kui seda teevad üliagarad naisterahvad...hommikuprogrammi jälgin Klassikaraadiost, aga lahkun sealt selleks, et kuulata VR õnnesoove!
jääb vaid lisada: rohkem Debelakki!
 
Ma olen keeletu! 29. aprill 2016, kl 17.21
Kas need alaarenenud kommijad siin eeldavad , et KÕIK INIMESED ei arene ja ei muutu ajas?
 
umbluu 01. mai 2016, kl 09.20
eelmisele
ehk suvatsed selgitada, kas "kõik inimesed" tähendab "mitte keegi"? miks ja kuidas peaks arenema, mis suunas?
 
Sina! 01. mai 2016, kl 15.36
Pidevalt sama umbluu, aastaid!
 
umbluu 01. mai 2016, kl 17.12
aastaid? kas Rohke teema on tõesti juba aastaid üleval olnud?
kui nii, siis palju õnne - ja ikka Rohkem Debelakki!
 
Gaute teema möödunud sajandist juba 01. mai 2016, kl 17.29
Kivistik on Kuku Raadio "Libauudiste" autor. Libauudiseid hakkas ta esitama
1994. aasta oktoobris
Q Raadios pärast Erkki Kõlu lahkumist , neid on edastanud ka Uuno Raadio ja Raadio Elmar [2]. Varjunime Rohke Debelakk valis Kivistik äkkotsusena enne Q Raadios eetrisseminekut , nimi pärineb aga lapsepõlvesõbralt, kes selle kord kirjale alla kirjutas .
 
umbluu 03. mai 2016, kl 09.09
et siis veerand sajandit juba? ei teadnudki.
ja pole nii suur meedia-fänn, et kõigega kursis olla (raamatuid loen!), aga näiteks olen suveõhtuti, kui juhtun kuhugi teleka lähedusse, märganud isand Kivistikku, torukübar peas ja muhe nägu ees, mingit viktoriini pidamas. ja terve nahatäis prominente stuudios häbelikult itsitamas. mõnus saade?
 
umbluu 05. mai 2016, kl 16.59
Rohkem Debelakki
ja vähem odavat, "jalaga näkku-makku"-meelelahutust.
 
võehh 06. mai 2016, kl 11.01
Prrrr, jubeeeeedus kuubis.
 
Mode! 06. mai 2016, kl 13.48
Solvab ja sõimab, kohe kõrvaldada ja blokeerida!
 
umbluu 04. juuni 2016, kl 09.15
ainult naljamehed ongi veel jäänud, kelle rinna najal nutta, s.t neil lapsesuudel lastakse veel üht-teist öelda, millest rahvas äratundmisrõõmu ja kergendust tunneb. näiteks see Juurikaski - kui ta nüüd jälle ära Otepääle puhkusele sõidab, annab see kohe valusalt tunda.
Rohkem Debelakki e head ühiskonnakriitilist nalja!
 
uu 25. juuli 2016, kl 11.57
hakkasin nüüd kohe teadlikult iga õhtu ETV igasuvist "Eesti mängu" vaatama. vähe sellest, lausa ootama! mis tähendab, et tuleb pool üheksaks aiast-õuest-metsast teleka ette organiseeruda. hea meelega.
 
üü to uu 27. juuli 2016, kl 11.42
Salvestamisest oled midagi kuulnud? Mina panen terve nädala saated salvestama, ja siis vaatame korraga 4 saadet üksteise järel ära.
Suvesangaritega samamoodi, nädalas on 4 saadet, reklaamid vahel, meil kulub nende 4 saate vaatamiseks tund aega, kui reklaamid ja algussignatuurid edasi kerime. Milleks raisata oma aega ja ELEKTRIT, kui sama saate saab palju kiiremini ja ökonoomsemalt ära vaadata? Pealegi veel omale sobival ajal?
 
noei 28. juuli 2016, kl 10.37
Vaata-kuula seda lakki.iial kuubis.
 
üü-le 28. juuli 2016, kl 11.17
olen küll salvestamisest kuulnud, pakuti just seda teenust (mingit "ajamasinat"), aga ei viitsi võtta. tegelikult vaatan TVd väga vähe-esialgu piisab sellest, et saab kordust vaadata või netist järelvaadata.
aga aitäh sulle:)
 
Eesti mäng 03. september 2016, kl 19.47
hullem kui presidendivalimine: keegi täitsa juhuslik saab edasi! vahepeal näiteks "ruulis" nn Sepa-mutt, kes ise ka oma head minekut imestas. ja finaalis ei olnudki suurimad tiabud, vaid niisama harrastajad. siiski, Rapla tüdruk Anne on täitsa intelligentne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!