Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
klassikokkutulek
 
kolla 11. detsember 2016, kl 15.54
Täna õhtul siis näete seda jubedust kanal 2. kes ei ole veel näinud. Ainuüksi sellele mõeldes tuleb õud peale!
 
Armas jumal! 13. detsember 2016, kl 18.06
Mis nüüd siis lahti? Kus kõik need lugematud kommentaarid siit kadunud?
Kas meil juba tõega vaikiv ajastu, et mõne "penskari protesti" alusel paljude inimeste arvamusele sülitatakse ja need kustutatakse või veel hullem, blokitakse?
Ebatsensuursust ju siin polnud?!? Puhas tõde ja faktid!
Näit. Kelli Sildaru kohta tänaseni ripuvad üleval kohutavad solvavad ROPPUSED ja ühtki "kaunishinge" ei häiri, rääkimata palka saavatest modedest!!! :(
 
teletebiil 13. detsember 2016, kl 23.52
Vot mina ootan ka seda koledat "Klassikokkutuleku" filmi, mis juba 20 minutit käima peaks. Kanal 2-st oleks viisakas, kui kas või midagigi teada antaks. Üleüldse jupsib kogu see kanal2 täna juba mõnda aega.

Tea, kas ma olen mingi erandlik nähtus, kellele mingit tuletõrjujate jampsi näidatakse. Nüüd just korrutati veel üle, et see kokkulek algab kohe pärast Chicago tuletõrjujaid kell 23.25. Kas neil seal kanal2-s on kell tõesti alles vähem kui 23.25, minu kell näitab 23.52.
 
Küll kiitsid! 18. veebruar 2017, kl 16.46
Seal Star FM-i mölasaates, mida ullikesed kuulavad nende "auhindade" pärast see verbaalse kõhulahtisusega pilleke ja kibestunud ja Tallinna linna peale surmani vihane hommikune inimeste tujurikkuja näuguv vanamehepäss hullusid vaimustusest Klassikokkutulekut ülistades, eluterve huumor !?! :(
 
Ai mulle meeldis, 20. veebruar 2017, kl 17.25
kuidas Eesti laulu saates Reikop tutvustas zhüriid ja teatas, et siin Allan Roosileht LÄBIKUKKUNUD EMAKEELE ÕPETAJA, see-eest diskor! :D
Nojah, ta isegi ei suuda oma töökaaslast Liisut õpetada kirjakeelt kasutama.Näit. mis see PLUUSE küll on,mis sel maakal pidevalt keelel?
Ja mida diskorid!? "Star-diskor" kiidab heaks selle maaka kiidulaulu,et Hugo Martin ehk Whogaux pärit puha Outloudzist! (kuigi ta on rahvale tuntud ikka Cartooni ridadest!) Diskorid, my ass! :( Ilmselt niutsuva vanamehekese mäluke juba liiga vana!?!
Aga ei tea miks ta seal Tallinnas küll elab, kui ta seda linna NII VIHKAB, et ühtki hommikut ei möödu õõvastava sõimuta. Ja mida nad koos pillekesega küll rikuvad nii kohutavalt seadusi, et ka mupot ja politseid sedasi pidevalt kardavad ja mõnitavad?
 
See Liisu jahh 21. veebruar 2017, kl 17.04
ajab veel lollemat möla kui see mölapidamatu pilleke, ometi viimasel aastaid juba turjal hulga!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!