Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Telesaade
Eesti parim pagar
 
k 17. jaanuar 2017, kl 20.28
Miks pagana pärast peab Angeelika sülekoer istuma laua peal kuhu tuuakse hindamiseks küpsetusi.
 
mustikas 17. jaanuar 2017, kl 20.40
tegelt olen suur loomadesõber, aga vot seda sama olen isegi mõelnud. häiriv oli ka, kui muki rebekal mööda sääri kraapima hakkas. mis funktsioon sellel koeral seal saates on jääb arusaamatuks.
 
mis seal enam vahet 17. jaanuar 2017, kl 21.22
No aga kui see peni on tal nagunii voodis ja käekotis ja süles, miks ta siis laua peal ei või olla
 
k 17. jaanuar 2017, kl 21.33
See peni olgu omas kodus nii nagu ta tahab.Aga tassida võistlusele kaasa kus on tegemist toiduga on küll kurjast.Järsku on tal oma kohvikutes ka see muhv kaasas?Tervisekaitse peaks igatahes huvi tundma.
 
just sama mõte 17. jaanuar 2017, kl 22.57
Tema kohvikutes on see peni kindlasti kaasas ja loomulikult laua peal. Ei ole isu neid kohti külastada.
 
koer süles 18. jaanuar 2017, kl 02.45
Kui parim enne möödas, siis mutid tahavad end uuesti teismelisena tunda, see on midagi nagu meestel "tillipikendus"
 
kogemus 19. jaanuar 2017, kl 10.43
Toidutegemise juures peavad juuksed olema kaetud ja kinni nii meestel kui naistel ja mingeid loomi ei tohi köögis ega toidutegemise juures olla, kas pr. Kang seda ei tea , et toidutegemise juures peab valitsema puhtus.
 
k 19. jaanuar 2017, kl 15.52
Oma kodus söögu ta koos koeraga kasvõi ühest mollist,selle muhvi koht olgu sel ajal kodus kui võistlejad kohtunikele küpsetisi proovivad hindamiseks teha.Oma nässakatega on ikka lolliks mindud.
 
ingrid 19. jaanuar 2017, kl 18.46
Ma jälle mõtlesin muust. Mitte et see kuidagi ette oleks nüüd jäänud aga. Vaatasin seda Laurat ja...milleks selline pehmeltöeldes eksponeeriv riietus. Võinuks olla kuidagi neutraalsem. Pole ju 18 enam kah, et oma siredust igas variandis ja võtmes esitada.
Osalejad ikka tublid seal muidu kõik ja hea närviga, kiitus!
 
njahh 20. jaanuar 2017, kl 23.48
aga mis seal vahet, kas koogil kõnnivad kärbsed või pannakse see lauale, kus enne vedeles peni? Rõve on mõlematpidi ja saade on jube mannetu, hindajad on lisaks veel ebaõiglased ja lähtuvad isiklikest sümpaatiatest.

Võiks raha kokku hoida ja edaspidi tegemata jätta.
 
käed! 21. jaanuar 2017, kl 05.05
Vaatasin seda saadet paar korda eelmisel hooajal, enam ei viitsi. Silma hakkas, et küpsetajate käed olid sõrmuseid täis ja küüned lakitud, mõnel isegi kunstküüned. Uskumatu, et nii süüa tehti. Koer selles kontekstis ei üllatagi.
Tõepoolest, saade on mannetu. Ei ole põnevust ega õpetlikku iva.
 
mari 21. jaanuar 2017, kl 08.07
Mind jälle nii häirib kui saatejuht ütleb "käpad püsti". Natuke nõme ei ole või, nagu tahaks teisi alandada.
 
maniila 21. jaanuar 2017, kl 14.27
to "käed". minul läks süda pahaks, kui saates "õhtusöök viiele" kartulisalatit segati kätega, sõrmused sõrmes ja küüned lakitud. minu kaastunne neile, kes seda toitu sööma pidid. ausalt öeldes ei vaata enam neid toidusaateid, on endal rahulikum.
 
Tuleb maadamit ka ignoreerida, koos tema koeratoiduga! 25. jaanuar 2017, kl 21.04
Käed käteks, aga koerakarvad ja -kirbud söögilaual!
Ja ikka nii ülbed ollakse, et rahva meelepaha lihtsalt ignoreeritakse !
 
uu 26. jaanuar 2017, kl 11.44
mul sama mure: koer ei sobi saatesse, täiesti mõttetu "aksessuaar".
 
koeraomanik 27. jaanuar 2017, kl 17.26
Nõus. Ei sobi.
 
aga 30. jaanuar 2017, kl 10.37
viimases saates teeb ju võitja mukist praadi...selle pärast ongi koer saates
 
... 31. jaanuar 2017, kl 14.42
Lisaks ei saa aru, kas saates on kõigil närv sees või ei oskagi keegi seal süüa teha.
 
pirtsakas 07. veebruar 2017, kl 22.34
tõesti- see, et lauda, kus eelnevalt on istunud koer, kasutatakse toidu serveerimiseks, ajab südame pahaks. Võib ju öelda, et vaheta kanalit, aga tahaks siiski võistlust jälgida. Olen üsna saamatu kokk ja minu jaoks on igas saates midagi õpetlikku.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!